Bu makalemizde sizlerle kadınların ne tür erkeklerden hoşlandığını paylaşacağız. Genel bir açıklama yapmak gerekirse şayet kadın erkek fark etmez her insan sevildiğini, değer gördüğünü ve ilgi gördüğünü hissetmek ister. Kadınlar bu saydığımız maddeleri gösterdiği için erkekler bunu dile getirmez. Ama erkekler bu ilgi, sevgi ve değer gösterme konusunda biraz eksik kaldıkları İçin kadınlarda bu duygu eksiklikleri dile getirmek adına söylediklerinde, kadınlar çok şey istiyor diye lanse ettirilebiliyor. Peki, kadınların hoşlandığı erkek tipi ve özellikleri nelerdir? Makalemizin devamını ve tamamını okuduğunuzda bunun gibi birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipi Nedir?

Bu başlığımızda kadınların hoşlandığı erkek tiplerinden bahsedeceğiz. Ama öncelikle değinmemiz gereken bir konu var. Aslına bakarsanız kadınların erkeklerde aradığı en son şey tipleri olmamaktadır. Ama aradıkları özellikleri bir erkekte toplamak İçin de öncelikle fiziksel özelliklere bakılabilir. Bizlerde ufak araştırmalarımız ile kadınların hoşlandığı erkek tipi nedir sizlere birkaç tüyo vermek istedik. Dilerseniz maddeler halinde sunduğumuz makalemin devamına birlikte göz atalım. 

 • Sporcu Erkekler: Kadınlar sporcu erkeklerden oldukça hoşlanırlar. Kaslı vücutlar kimi kadının çok hoşuna giderken kimi kadın tam tersi çok fazla kas sevmemektedir. 
 • Bakımlı Erkek: Şüphesiz her kadın bakımlı erkek sever ve ilgisini çeker. Bu yüzden bakım her kadının hoşlandığı bir tiptir. 
 • Kötü Çocuk: Bu fikir size ilginç gelecek olabilir ama bazı kadınlar kötü çocuk sevebilirler. Zevkler ve renkler tartışılmaz diye tam da bu noktada söyleyebiliriz aslında. Kendisine kötü davranan olarak algılanmamalı ama bu söylediğimiz. Kadınlar arasında bir tabir vardır, “dışarıda aslan evde kedi diye” bahsettiğimiz kötü çocuk figürü de tam olarak budur. 
 • Gri Saçlı Erkekler: Gri saçın erkeklere kattığı bir karizma olduğu konusunda belki birçok kadın hemfikirdir. Farklı tarzları ile gri saçlı erkekler kadınların ilgi odağı olmayı başarmıştır. 
 • Müzisyen Erkekler: Müzik hem kadınların hem de ruhun gıdasıdır. Müzik ile uğraşan erkek kadınların her zaman ilgisini çekmektedir. 
 • Yabancı Erkek: Yabancı uyruklu erkekler farkları ve gizemleri ile her zaman dikkat çekmektedirler. 
 • Sanatçı Erkekler: Kadınlar güvenecekleri bir erkek portföyü atamaktadırlar. Sanatçı erkeklerde bu portföye uygundurlar. Bu yüzden sanatçı erkekler sık sık kadınların dikkatini çekmektedirler. 
 • Köpek Sahibi Erkekler: Bir erkeğin hayvan sahiplenmesi demek o erkeği vicdanlı ve sorumluluk sahibi yapar kadınların gözünde. Bu yüzden erkeklerin hayvan sevgisi kadınlar İçin çok önemlidir. 
 • Cerrah Erkekler: Hayat kurtaran Erkekler kadınların ilgisini oldukça çekmektedir. 
 • Marlbora Erkeği: Bu tabir size tuhaf gelebilir. Açıklamak gerekirse dar paça pantolon giyen ve deri çizmeleri ile ilgi erkeklerdir. 
Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipi Nedir

Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği Özellikler

Bu başlığımızın altındaki araştırmamızda kadınların görmek istediği erkek tiplerinden bahsedeceğiz. Kadınlar ne tür erkeklerden hoşlanır, huyu nasıl olmalı, beklentileri nelerdir gibi açıklamalar yapacağız. Erkeklere sorsak kadınların istekleri bitmez gibi basit bir cevap alırız. Aslında durup pekte öyle değildir. Kadınların istekleri oldukça kolay ve basit türdendir. Peki, kadınlar ne ister, kadınların erkeklerde görmek istediği özellikler nelerdir gelin birlikte inceleyelim. 

 • Kibarlık: Kadınların maço erkeklerden hoşlandığı düşüncesi kesinlikle yanlıştır. Kadınlar kendilerine parlayan ve yıpratan erkeklerden hoşlanmazlar. Aksine kendilerine kibar davranan el üstünde tutan ve kırmaktan korkan erkeklerle birlikte olmak isterler. 
 • Düşünceli Davranışlar: Kadınlar yaşamlarının her evresinde düşünüldüklerini bilmek isterler. Bunu hissetmek her kadının kendini değerli hissetmesine neden olmaktadır. Mutlu olan kadın mutlu etmektedir. 
 • Güven Duygusu: Kadınlar bir erkeğe güveniyor ise aslında o ilişkinin temeli atılmış demektir. Güven bir ilişkide olması gereken en önemli şeydir. 
 • Sadakat: Olması gerek en önemli özellik tabiki sadakat duygusudur. Sadakat duygusu bir erkekte olması gereken ilk kuraldır. 
 • İçtenlik: Kadınların içtenlik duygusuna verdiği önem bambaşkadır. Eğer bir erkeğin içten olduğunu hissederlerse otomatikman o erkekten hoşlanma olasılıkları yüzde doksandır. 

Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Ederler?

Erkekler üzerinde kadınların nelere dikkat ettiğini merak ediyor iseniz çok doğru bir adrestesiniz demektir. Hoşlandığınız bir kadın var ve o kadını hayatına almak İçin tüyolar almak istiyorsanız bu makalemiz tam size göre. Kadınların hayatlarına almak İçin erkeklerde nelere dikkat eder öğrenmek için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. Dilerseniz kadınlar erkeklerde nelere dikkat eder gelin birlikte madde madde inceleyelim. 

 • Saçlarınıza dikkat ederler. Eğer gri saçlara sahipseniz kesinlikle boyatmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü kadınlar gri saçlardan çok hoşlanırlar. 
 • Yara izlerinizi kapatmanızı önermeyiz. Bazı yara izleriniz kadınların hoşuna gitmektedir. 
 • Kaşlarınızı aldırmamalısınız. Kadınlar erkeklerin doğallığını sevmektedir. Bu yüzden kaşlarınızı aldırmanızı önermeyiz. 
 • El bakımımıza dikkat etmelisiniz. Uzun tırnak kadınların erkeklerde en sevmediği şeylerden bir tanesidir. 
 • Güzel kokmayı abartmamalısınız. Elbette ki bakım ve güzel kokmak çok çok önemlidir ama bunu çok fazla abarttığınız takdirde fazla koku kadınları baymaktadır. 
 • Özellikle koltuk altınız tamamıyla temiz olmalıdır. Aksi bir durum kadınların hiç hoşlanmadığı bir durumdur. 
 • Numaralı gözlük kullanıyorsanız kesinlikle lense dönmemelisiniz. Erkeklerin gözlük kullanması kadınlara çekici gelmektedir. 
 • Sakal bir erkeğin en güzel aksesuarıdır. Bu yüzden eğer bir maniniz yok ise kirli sakallarınızdan asla vazgeçmemelisiniz. 
 • Siyah noktalarınıza dikkat edin. Cildinize iyi bakın, yüz bakımınıza da özen gösterin. 
Kadınlar Erkeklerde Nelere Dikkat Ederler

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Bir kadını etkilemek gibi bir hedefiniz var ise çok doğru bir adrestesiniz. Kadınlar sevdikleri erkeklerde doğallık bekler. Fedakârlık yapan ve ilişkisine emek veren erkeklerden hoşlanırlar.  Kadınlar emek harcamayı severler ve aynı emeği hayatlarındaki erkeklerden de beklerler. Eğer bir kadını etkilemek istiyorsanız aslında yapmanız gerekenler çokta basittir. Kadınlar anlaşılmak isterler. Değer görmek isterler, sevildiğini hissetmek isterler. 

Kadınlar erkeklerden çok farklı olarak narin ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Onları kırmamak ve incitmemek için elinizden geleni yapmalısınız. Onlara çiçek uzatmayı, güzel iltifatlar etmeyi, hak ettikleri değeri vermeye özen göstermelisiniz. Her kadın güzeldir, her kadın özeldir. Özellikle sizin için özel olan kadına sevdiğinizi ve değer verdiğinizi hissettirmelisiniz. Makalemizi buraya kadar okuduğunuz İçin teşekkür ederiz sevgili takipçilerimiz.