Hayatınıza aldığınız erkek ile ciddi bir ilişki düşüyor ve evliliği düşünüp düşünmediğini merak ediyorsanız bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Aşağı kısımda da göreceğiniz üzere ciddi düşünen erkek nasıl davranır, belirtileri nelerdir, ciddi düşündüğünü hangi hal ve hareketlerinden anlarsınız gibi birçok bilgi vereceğiz. Ciddi düşündüğünüz sevgiliniz, flörtünüz, erkek arkadaşınız var ise sizde bu içeriği okuyarak omlarında ciddi düşünüp düşünmediğini öğrenebilirsiniz.

Tarafınıza 10 adet belirti sunacağız. Sevgilinizi gözlemleyerek sunduğumuz belirtilerin olup olmadığını tespit ederek kolaylıkla anlayabileceksiniz. Sormaya çekiniyor ya da ilişkinin henüz başındaysanız ama yinede merak ediyorsanız size verdiğimiz taktikler sayesinde kolaylıkla anlayabileceksiniz. Dilerseniz birlikte “Ciddi Düşünen Erkeğin Belirtileri Nelerdir?” Başlığımızı inceleyelim.

Ciddi Düşünen Erkeğin Belirtileri Nelerdir?

İçeriğimizin bu kısmında sizlerle ciddi düşünen erkeğin belirtilerin nelerdir bunlardan bahsedeceğiz. 10 adımda sizlerde hayatınızdaki erkeğin ya da hoşlandığınız erkeğin sizinle ciddi düşünüp düşünmediğini öğrene bilirsiniz. Ciddi düşünen erkek hal ve tavırlarından hatta konuşmalarından bile kendisini belli eder.

Size olan sevgilisini ve ilişkinize olan ciddiyetini sonuna kadar hissettirir. Bu yüzden hayatınızdaki erkeğin düşüncelerini hal ve tavırlarından anlayabileceğiniz tüyolar ile sizlerleyiz. Dilerseniz hep birlikte sizin için araştırmış olduğumuz 10 adet adımın ilki olan “Ciddi Düşünen Erkeğin Sorumluluk Duygusu” adlı başlığı inceleyebiliriz.

Ciddi Düşünen Erkeğin Belirtileri Nelerdir

1. Ciddi Düşünen Erkeğin Sorumluluk Duygusu

Şüphesiz ki erkekler kadınlardan çok daha geç olgunlaşmaktadır. Bu yüzden erkeklerde sorumluluk duygusu oldukça geç yüklenmektedir. Elbette ki bu durumun yalnızca yaş ile bir ilgisi yoktur. Yaşanmışlıklar da bir insanın olgunlaşmasında büyük önem taşımaktadır. Lakin tine de unutmamalıyız ki erkekler yaşadıkları olaylardan çok daha ufak derecede etkilenip kendilerine ders çıkarmaktadırlar. Bu yüzden eğer ciddi bir ilişki düşünüyor ve hayatınıza aldığınız erkeğinde bu konudaki fikirlerini merak ediyorsanız ilk olarak size karşı sorumluluk duygusu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer bir erkek sorumluluk duygusunu yerine getiriyorsa kesinlikle ciddi bir ilişki düşünüyor demektir. Dilerseniz birlikte ikinci adımımız olan “Gelecekteki Evlilik Planlarını Korumaya İsteklidir” inceleyebiliriz.

2. Gelecekteki Evlilik Planlarını Konuşmaya İsteklidir

Net bir şekilde emin olduğumuz bir konu var ise oda bir erkeğin evlilik düşündüğünde bu durumdan muhakkak size söz etmesi olmaktadır. Eğer hayatınızdaki erkek evlilik konusu açıldığında sessiz kalıyor ise evliliği düşünmüyor demektir. Bir erkeğin evlilik düşünüp düşünmediğini en kısa yoldan bu şekilde öğrenebilirsiniz. Hayatınızın aşkını bulduğunuzu düşünüyorsanız ve evlenme fikri varsa kafanızda şimdiden hayırlı olsun dileklerimizi iletmek isteriz. Siz kendinizi hazır hissediyor ama hayatınızdaki erkeğin evlilik konusundaki düşüncelerini merak ediyorsanız açıkça sormanıza gerek kalmadan birkaç adımda öğrenebilmeniz için sizlere tavsiyelerde bulunmak için buradayız. Dilerseniz üçüncü adımımız olan “Kendisi Ve Partneri İçin Uzun Vadeli Kariyer Planlaması Yapar” başlığımızı birlikte inceleyelim.

3. Kendisi ve Partneri İçin Uzun Vadeli Kariyer  Planlaması Yapar 

Evlilik çağınızın geldiğini ve artık ciddi bir ilişki düşündüğünüze kanaat getirmiş olabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa ve kısa zamanda birisini tanıdıysanız bahsetmiş olduğumuz ve aşağı kısımda bahsedeceğimiz adımları gözlemleyerek yeni tanıştığınız kişinin ciddi bir ilişki isteyip istemediğini kolaylıkla anlayabilirsiniz. Vermiş olduğumuz tüyolardan bir tanesi de ciddi düşünen erkeğin uzun vadeli hem siz hem de kendisi için kariyer planlaması yapmasıdır. Eğer hayatınızdaki kişi geleceğe yönelik planlar yapıyor ve kariyeriniz ile ilgili konuşmalar yapıyorsa ciddi bir ilişki düşünüyor demektir. Hayatınızdaki erkeği yalnızca gözlemleyerek ciddi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Dilerseniz birlikte dördüncü adım olan “Ciddi Bir İlişki Kurma İsteği İle Davranır Ve Çabalar” maddesini inceleyebiliriz.

4. Ciddi Bir İlişki Kurma İsteği ile Davranır ve Çabalar

Hayatınızdaki kişi sizinle ciddi düşünüyorsa bunu on adımda anlayabilirsiniz. Ciddi düşünen erkek kariyerleriniz hakkında uzun vadede planlamalar yapar, size evlilik planlarından bahseder vb. Birde dördüncü maddemiz olan başlıkta da görüldüğü üzere ciddi bir ilişki kurma isteği ile davranır ve çabalar. Size bu durumu sonuna kadar hissettirir. Etrafınızda sürekli ilişkinizin ciddiyetini korur, uzun sürmesi ve bitmemesi için çabalar, sizi kırmamak için elinden geleni yapar. Bu yüzden ciddi düşünen erkek halinden ve tavrından sizlere ciddiyetini hissettirir. Dilerseniz birlikte “Güvenli Ve Stabil Bir İlişki Kurma Konusunda Ciddiyet Gösterir” adlı başlığımızı inceleyelim.

5. Güvenli Ve Stabil Bir İlişki Kurma Konusunda Ciddiyet Gösterir

Erkek arkadaşınızla evliliği düşünüyor musunuz? Peki erkek arkadaşınızın sizinle evliliği düşünüp düşünmediğini merak ediyor musunuz? Eğer kafanızda bu sorular varsa içeriğimizi baştan sona okumanızı tavsiye ederiz. Eğer sevgilinizleyken kendinizi güvende hissediyorsanız ve stabil ilerleyen bir ilişkiniz varsa müjde! Erkek arkadaşınız sizinle ciddi düşünüyor demektir. İlişkinizin tadını çıkararak evliliğin gelmesini ya da ciddi adımlar atma yolunu bekleyebilirsiniz. Lakin yalnızca bununla bitmiyor. Dilerseniz hep birlikte altıncı adımımız olan “Partneri İle İletişim Ve Anlaşma Konularında Dürüsttür” maddemize geçebiliriz.

6. Partneri İle İletişim Ve Anlaşma Konularında Açık Ve Dürüsttür

Kadın ya da erkek fark etmemeksizin ilişkide her zaman dürüst olunmalıdır. Kadınlar aşık oldukları zaman genellikle içlerinden gelerek davranır, erkekler ise strateji uygulayabilir. Lakin iletişim ve anlaşma konularında açık ve dürüst olmaları gerekmektedir. Eğer bir erkek iletişim ve anlaşma konusunda açık ve dürüstse sizinle evliliği düşünüyor demektir. Bu yüzden gözlemlemeniz gereken bir diğer konuda budur. Bir diğer konu ise alt başlığımız olan “ Her Defasında Sadakatini Gösterir” olmaktadır. Dilerseniz birlikte inceleyebiliriz.

7. Her Defasında Sadakatini Gösterir

Erkekler ilişki konusunda kimi zaman güvenilmez olabiliyorlar. Ya da kadınlar kimi zaman bu konuda çok kıskanç olabiliyorlar. Bu yüzden eğer bir erkek ilişkisinde her defasında size sadakatini gösteriyor ve bunu hissettiyorsa sizinle ciddi bir ilişki düşünüyor demektir. Çünkü seven erkek hatta seven insan sevdiği kişiyi kıskandırmak için çaba sarfetmez. Partnerinin güvenini sarsacak adımlar kesinlikle atmaz. Dilerseniz birlikte sekizinci başlığımız olan “Bitmek Bilmeyen Bir İlgi Gösterir” başlığımızı inceleyebiliriz.

8. Bitmek Bilmeyen Bir İlgi Gösterir

Şüphesiz ki ilgi sevmeyen kadın yoktur. Erkeklerde bu durumu çok iyi bildikleri için size sürekli ilgi göstermek istemek, sürekli sizinle ilgilenecektir. Mecbur hissettiği için değil, içinden geldiği için yapacak ve size bu durumu hissettirecektir. Aslında insanların ilgi göstermek için ekstra bir çaba sarf etmesine gerek kalmadan gösterdiği bir durumdur. Seven erkek gün içerisinde nasıl olduğunu merak eder, bilmek ister ya da ne yaptığını merak eder ve bilmek ister. Eğer hayatınızdaki kişi size beklediğiniz ilgiyi gösteriyorsa ilişkiniz hakkında ciddi düşünüyor demektir. Dilerseniz birlikte dokuzuncu başlığımız olan “Sizi Hayatındaki İnsanlarla Tanıştırır” inceleyebiliriz.

9. Sizi Hayatındaki İnsanlarla Tanıştırır

Eğer bir erkek sizi çevresindeki insanlarla tanıştırmıyorsa muhakkak gizlediği bir şeyler var demektir. Ya da sizinle ciddi düşünmüyor demektir. Lakin eğer hayatındaki insanlarla tanıştırıyorsa; annesi, babası, kardeşleri ya da arkadaşları ile tanıştırıyorsa ve sizi bu konuda geçiştirmiyorsa sizinle ciddi düşünüyor ve oldukça değer veriyor demektir. Bu konuda ona ufak zarflar atabilirsiniz. Bakalım tepkisi nasıl olacak? Dilerseniz son tüyomuz olan “Sizin Hobilerinize Değer Verir Ve Birlikte Yapmak İçin Çaba Sarfeder” başlığımıza göz atalım.

10. Sizin Hobilerinize Değer Verir Ve Birlikte Yapmak İçin Çaba Sarf eder

Size değer veren bir kişi sizin değer verdiğiniz her şeye de değer verir. Örneğin; siz kitap okumayı seviyorsanız, sırf sizinle zaman geçirebilmek için oturup sizinle kitap okuyabilir. Yani kısaca sizinle kaliteli zaman geçirmek için elinden geleni yapar. Eğer sevdiğiniz ve değer verdiğiniz şeylere ortakçı çıkıyorsa müjdemizi isteriz! Hayatınızdaki kişi sizinle ciddi düşünüyor ve evlilik ile ilgili düşünceleri olumlu yönde.