Başlı başına dinleyicilerinin zaten büyük bir hayranlığına sahip olan Sefo, Reynmen ile düet yaptığı “Bonita” ile günümüzde dahi hafızalardan silinmemekte ısrar ediyor.  Bu şarkı muhteşem ikili eşliğinde, 2021’de  yaza sıcak bir giriş yaparak, farklı bir tarz yaratmayı başarmıştı. Yaz boyunca hemen hemen her yerde dinlenen bu şarkı her iki ünlü için de büyük bir fırsat olmuştu. Bu şarkı sayesinde ikili, büyük bir kitlenin göz bebeği olmayı kısa sürede başarmıştı. Başarı basamaklarını sağlam adımlarla çıkan Sefo ve Reynmen’in ortak bir şarkıda daha buluşmaları birçok kişinin en büyük hayali.

Sefo & Reynmen – Bonita

Bonita şarkısı Sefo ve Reynmen‘in Latin ezgileri eşliğinde gündeme bomba gibi düşerek, milyonlarca kişinin favori şarkısı olmayı başarmıştır. Üstelik İstanbul’da çekilen eşsiz bir klipte de çok konuşulan, eğlenceli dakikaları, mükemmel bir şekilde ekranlara yansıtmayı başaran ikili günlerce konuşulmuştu. Üzerinden zaman geçmesine rağmen bir çok kişinin müzik tercihleri arasında hiç şüphesiz ki hâlâ “Bonita“ yer alıyor. Piyasaya çıktığı andan itibaren dillerden hiç düşmeyen Bonita, dinlenmeye değer şarkılardan bir tanesi. Müzik dünyasında hızlı bir çıkış yapan bu şarkı gönülleri ilk günkü gibi işgal etmeye devam ediyor. 

Sefo & Reynmen

Sefo Kimdir?

Sefo Kimdir

Yaptığı başarılı çalışmaların ardından isminin gündemden hiç düşmediği Sefo yani gerçek adıyla Seyfullah Sağır, rap parçaları ile gündemi bir hayli sarsmayı başarmış önemli isimlerden biri. 1998 yılında hayata gözlerini Samsun’ da açan Sefo doğma büyüme Samsunludur. Ünlü rapçı sağır olmasına rağmen müzik kariyerini önemli bir noktaya taşımayı başarmıştır. Ahmet Aksöz ve Ala Tokel’in destekleri ile adını gündeme taşıyan Sefo, bir çok insanın dikkatini kısa sürede üzerine toplamayı başarmıştır.

İlk şarkısı ile hafızalara kazınan Sefo,  “Yalan” isimli şarkısı ile müzik dünyasını sarsarak, adından çok bahsettirmişti. Daha sonra ise Up Down, Poz, 362, Rest, Derdi ne ile yoluna devam etti. Pop ritme hayat veren Sefo, 2021 yılında ise Reynmen ile Bonita şarkısıyla bir kez daha büyük bir başarıya imza atarak, hayran kitlesini büyük ölçüde genişletmiştir. Kaliteli müzikleri ile sosyal medya fenomeni olan Sefo, şuan ise yaklaşık olarak 430 bin takipçisi ile gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Reynmen Kimdir?  

Reynmen Kimdir

Ünlü bir Youtuber olan Reynmen yani Yusuf Aktaş, 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Fakat aslen Sivaslı ve Kürt kökenlidir . 1.78 boyunda olan Reynmen, yay burcudur. 3 kardeşten biri olan Reynmen’in babası sebze ve meyve üzerine pazarcılık yaparak, geçimini sağlamıştır.

İlk okulu Fatih Sultan Mehmet ilkokulunda tamamlayan Reynmen, liseyi ilk olarak Bahçeşehir Lisesinde, daha sonra ise   Açık öğretim’ de tamamlamıştır. Şuan İstanbul Bağcılar’da hayatını sürdürmektedir. Şimdilerde ise  YouTube’da yayınladığı videolar ile hayranlarının kalbini fethetmeye devam etmektedir.  

Yusuf Aktaş, ünlü oyunculardan olan Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile Sie Liegt in Meinen Armen şarkısını seslendirerek, hayran kitlesini ikiye katlamayı başarmıştı. Daha sonra ise Acun Ilıca’nın Yusuf Aktaş’ı Survivor’a davet ettiği fakat Yusuf Aktaş’ın bunu reddettiğinde günlerce magazin camiasında konuşulmuştu.

 2019 yılında müzik şirketi kuran, Yusuf Aktaş bu şirkete “Houze İstanbul“ adını verdi. 2021 yılında ise Sefo yani Seyfullah Sağır ile “Bonita” şarkısına eşlik etti. Bu şarkı ile sosyal medya fenomenliğini âdeta taçlandıran Yusuf Aktaş, hâlâ gündemi en çok meşgul eden isimler arasında yer almaya devam ediyor.