Bu makalemizde sizlere hayranlık duyduğumuz Türkiye’nin ünlü en güzel kadınları kim onlardan bahsedeceğiz. Güzellikleri dillere destan olan ve ülkemizde birçok başarılı işlere imza atan bu kadınları makalemizin aşağı kısmında uzun uzun anlatacağız. Güzel kadınlar şüphesiz ki bizim ülkemizde oldukça fazladır. Yer veremediğimiz birçok ünlü isimlerimizden şimdiden özür dileriz. Yüz hatları ile fazlası ile dikkat çeken ünlü güzel kadınlar, hayranlarını güzellikleri ile gün geçtikçe şaşırtmayı başarıyorlar.

Türkiye’nin en güzel kadınları kim?

Editörlerimizin seçtiği kadınları daha yakından incelemek için dilerseniz makalemizin devamına birlikte göz atalım. İşte Türkiye’nin en bonita en güzel kadınları ve listesi:

Tuba Büyüküstün

Adının geçtiği yerde gözlerinizin ışıldayacağı bir güzellik ile karşı karşıyasınız sevgili takipçilerimiz. Güzel kadınlar listemizde olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi Tuba Büyüküstün olmaktadır. Adının geçtiği yerde akıllara ilk gelen güzelliği ve başarısı olmaktadır. Kendine özgü tarzı ve yapısı ile gerçek bir bonita olarak kalplerimizi kazanmayı başarmıştır. 

Tuba Büyüküstün
Tuba Büyüküstün

Neslihan Atagül

Güzelliği ile dillere destan olan Neslihan Atagül yaptığı başarılı işler ile adını sık sık duyurmaktadır. Güzel kadınlar listemizde güzelliği ile yer almayı başaran isimlerden yalnızca bir tanesidir. 

Neslihan Atagül
Neslihan Atagül

Bensu Soral

Son yılların en gözde güzeli şüphesiz ki Bensu Soral olmaktadır. Naifliği ve güzelliği ile isminden sık sık bahsettiren Bensu Soral güzel kadınlar listesinde yerini almış bulunmaktadır. Güzelliğinin yanı sıra başarısı ile de kendisinden bahsettirmeyi başarmaktadır. 

Bensu Soral
Bensu Soral

Beren Saat

Adının geçtiği yerde akıllara en çok Aşk-ı Memnu dizisi ile gelen Beren Saat yine ülkemizdeki başarılı kadınlar arasındadır. Kendine has tarzı ile akıllara kazınan bu isim güzelliği ile de dillere destandır. 

Beren Saat
Beren Saat

Fahriye Evcen

Kanıtlanmış olan güzelliği ile Fahriye Evcen listemizde yer almasaydı tabi ki olmazdı. Güzel kadınlar denildiğinde bile akıllara direk gelen ismi ile kendisini hayran bıraktığı birçok hayranı bulunmaktadır.

Fahriye Evcan
Fahriye Evcen

Sinem Kobal

Sarışın güzellerimizden olan Sinem Kobal güzel kadınlar listemizde yerini almaktadır. Sarısın kategorisinde ilk sıralara adını yazdırmayı başarmıştır. Son zamanlarda muhteşem anneliği ile dikkat çeken Sinem Kobal doğumdan sonra eski kilosuna anında düşmesi ile gündeme gelmektedir.

Sinem Kobal
Sinem Kobal

Burcu Esmersoy

Listemize sarışın güzellerimizden devam etmekteyiz. Listemizin bu sırasını Burcu Esmersoy almaktadır. Başarılı güzelimiz sunduğu programlar ve başarıları ile sık sık gündeme gelmektedir.

Burcu Esmersoy
Burcu Esmersoy

Songül Öden

Güzel gülüşü ile listemizin bu sırasında Songül Öden bulunmaktadır. Güzel kadınlar listemizde yerini alan bu güzelimiz güzel gülüşü ve başarılı işleri ile adından bahsettirmektedir. Güzel oyuncumuz çektiği diziler ve rolleri ile son derece dikkat çekmektedir.

Songül Öden
Songül Öden

Hande Erçel

Son yılların vazgeçilmez güzeli Hande Erçel aşk hayatı ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çekmedir. Güzelliği dillere destan olan oyuncumuz hem ülkemizde hem de yabancı ülkelerde birçok hayran sahibi olmaktadır. Güzel kadınlar listemizde olmazsa olmazımız olan Hande Erçel, gamzeleri ile de ona gülmek çok yakışıyor dedirtiyor. 

Hande Erçel
Hande Erçel

Çağla Şikel

Sportif vücudu ile birçok kadını kıskandıran Çağla Şikel yaptığı işler ile ve güzelliği ile bilinmektedir. Etrafına saçtığı ışığı ve pozitif enerjisi ile göz kamaştıran güzellerimizden bir tanesidir. 

Çağla Şikel
Çağla Şikel

Melisa Aslı Pamuk

Güzellik denildiğinde akıllara gelen isimlerin başında Melisa Aslı Pamuk gelmektedir. Modellik yaparak adını sık sık duyuran güzel kadınlar listemizde tescillenmiş güzellerimizden bir tanesi olmaktadır. 

Melisa Aslı Pamuk
Melisa Aslı Pamuk

Berrak Tüzünataç 

Kumral güzellerimizden olan Berrak Tüzünataç muhteşem oyunculuğu ile göz kamaştırmaktadır. Göz demişken, güzel gözleri ve gülüşü ile gönüllerde yerini almayı başarmıştır. Güzel kadınlar listemizin bu kısmında gözleri, gülüşü ve başarısı ile listemizde bonita kadınlarımızdan olmayı hak kazanmıştır.

Berrak Tüzünataç
Berrak Tüzünataç

Serenay Sarıkaya

Yine sarışın güzellerimizden olan Serenay Sarıkaya muhteşem enerjisi ve birbirinden güzel projeleri ile adından bahsettirmektedir. Güzelliğine yapılacak yorum olmayan Sarıkaya hem güzel hem başarılı kadınların arasında yer almaktadır. Güzel kadınlar listemizin olmazsa olmaz isimlerindendir. 

Serenay Sarıkaya
Serenay Sarıkaya

Elçin Sangu

Başarılı oyuncularımızdan olan Elçin Sangu şüphesiz ki kızıl saçın en çok yakıştığı kadınlarımızın başında yer almaktadır. Kısa zamanda yükselen ve güzel kadınlar listemizde adının geçmemesi için hiçbir sebebi olmayan bu oyuncumuz beyaz teni ile hayranlarının gözlerini kamaştırmaktadır.

Elçin Sangu
Elçin Sangu

Aslı Enver

Son yıllarda kenara çekilmiş ve kameralara pek yansımayan hayatı olsa da güzelliği onu unutmamamızda en önemli etkenlerden bir tanesidir. Aslı Enver kusursuz oyunculuğu ile gündeme gelmeyi tercih eden güzel kadınlarımızdan bir tanesidir. Güzel kadınlar denildiğinde isminin akıllara gelmemesi imkânsız kılınan kadınlarımızdandır. 

Aslı Enver
Aslı Enver

Amine Gülşe

Ve elbette ki olmazsa olmaz güzellerimizden Amine Gülşe gözleri ile kalplerimizi titretmektedir. Güzel kadınlar listesinde gülüşü, güzelliği ve başarısı ile listelerin başında yer almaktadır. 

Amine Gülşe
Amine Gülşe

Pelin Akil

Oyunculuğunun yanı sıra ikiz kızları ve muhteşem anneliği ile sık sık gündeme gelen Pelin Akil kızlarının sempatikliği ile de gündeme gelmektedir. Güzel kadınlar listesi elbette ki Pelin Akil’siz asla olmazdı.

Pelin Akil
Pelin Akil

Burçin Terzioğlu

Nefes kesen güzelliği ve bakışlarındaki anlamlar ile güzellik listelerinde adından bahsettiren Burçin Terzioğlu tartışmasız güzellerimiz arasında yerini almaktadır. Adının geçtiği yerde Poyraz Karayel dizisi ile anılan güzel kadın Burçin Terzioğlu’nun ta kendisidir. 

Burçin Terzioğlu
Burçin Terzioğlu

Burcu Özberk

Son yılların başarı merdivenlerini hızla çıkan Burcu Özberk güzelliği ile de adını sık sık duyurmaktadır. Sempatikliği ve muhteşem oyunculuğu ile gündeme gelen Burcu Özberk güzel kadınlar listemizde yerini almaktadır. 

Burcu Özberk
Burcu Özberk

Bergüzar Korel

Ülkemizde yaşayan güzel kadınlar denildiği takdirde akıllara gelen ilk isimlerden bir tanesi Bergüzar Korel olmaktadır. Narinliği, kibarlığı, anneliği, gülüşü ve oyunculuğu ile gündemden adını asla düşürmemektedir. Listemizin bonita kadınlarından bir tanesidir. 

Bergüzar Korel
Bergüzar Korel