Amerikalı pop sanatçısı Madonna’nın 3. Albümü True Blue’dan çıkan beşinci ve son teklidir. La isla Bonita 1990 yılında remix halinde çıkarılmıştır. Çıktığı günden bu yana trend olan ve oldukça bilinen bir parçadır. 90’ların en sevilen şarkısından olan La isla Bonita The İmlaculate Collection” albümünde yer almaktadır. Bonita yayınlandığı günlerde popülaritesi oldukça yüksek ve listeden adının indirmeyen bir parça olmuştur.

Madonna o dönemde pop dünyasında çok iyi bir çıkış yakalamıştır. Madonna söylemiş olduğu La isla Bonita şarkıyı İspanyol ninnisi olarak tanıtmaktadır. O dönemin hit pop şarkılar listesine adını yazdırmayı başarmış olan La isla Bonita kulaklarınızın pasını silecektir. Sizi eski zamana ışınlama yetisine sahipken o döneme hızlı bir geçiş yaparak zamanınızın tadını çıkarabileceğiniz bir 3 dakika sunuyor sizlere.

La isla Bonita ne demek, La isla Bonita’nın sözlerini kim yazdı, La isla Bonita şarkısı ne zaman çıktı, La isla Bonita ne anlama gelir, Madonna kimdir biyografisi ve hayatı, Bonita ne demek Türkçe anlamı nedir gibi sorularınız var ise sizler için tek tek araştırarak sunduğumuz makalemizi okuyabilirsiniz. Kafanızdaki sorulardan kurtulabilirsiniz. Ve bilgi hanenize bir yenisini de ekleye bilirsiniz. 1986’dan bu yana listelerden adını indirmeye, La isla Bonita dendiğinde yüzünüzü güldüren bir parça olmuştur. 

Bonita Ne Demek? La isla Bonita Anlamı Nedir?

Kökeni İspanyolca olan La isla Bonita anlamı nedir diye merak etmiş olabilirsiniz. Hal böyle olunca merakınıza yenik düşerek araştırma kararınızı anlıyoruz. Bizlerde la isla Bonita hakkında merak ettiğiniz ne var ise bir sayfada toplama kararı aldık. La isla Bonita İspanyolca dilinden gelmektedir. Türkçe anlamı ise güzel ada anlamına gelmektedir.

La İsla Bonita Ekşi – Türkçe Çeviri:

  • Bonita ne demek: “Tatlı”
  • La Bonita ne demek: “Güzel”
  • La isla Bonita ne demek: “Güzel Ada”
  • La isla ne demek: “Ada”
  • Mi Bonita ne demek: “Benim Güzelim”

Mutlaka okuyun! Sefo & Reynmen Bonita Şarkısı Ne Zaman Çıktı

La isla Bonita Sözlerini Kim Yazdı?

La isla Bonita sözlerini kim yazdı sorusunu merak ediyormusunuz. Şarkının söz yazarlığını Patrick Leonard üstlenmişken, Madonna da çok güzel bir şekilde şarkının hakkını vererek okumuştur. Sizi 90’lara götürecek olan La isla Bonita şarkısına Madonna muhteşem yorumunu katarak sizlere sunmaktadır. Tam olarak Madonna’nın tarzı ve yapısına uygun bir şarkı olmaktadır. Kendinizi şarkının ritmine bırakacağınız ve keyfinizi yerine getirecek sizleri eski yıllarınıza götürecek olan bu şarkı günün tüm siniri ve stresini atacaktır. Hal böyle olunca şarkının üzerinden seneler bile geçmiş olsa sizlere keyif verecektir.

Madonna - La isla Bonita
Madonna La isla Bonita

Madonna’nin La isla Bonita Şarkısı Ne Zaman Çıktı?

Geçmiş yıllarda duyduğunuz La isla Bonita şarkısının hangi yıllarda çıktığını öğrenmek mi istiyorsunuz? Sizlere merak ettiğiniz tüm soruların cevabını verdiğimiz makalemizde kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilmek adına tüm detayları ile özenle hazırladığımız makalemizin tüm detaylarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz şimdi gelelim La isla Bonita şarkısı ne zaman çıktı sorunuzun cevabına. La isla Bonita 1986 yılında müzik platformlarında aramızdaki yerini alarak kulaklarımızın pasını silmiştir. 

1986 yılından bu yana severek dinlenen şarkı olarak kalmıştır. Şuan bazı platformlarda güncel dinleme sayısı 560 bin kişi sayısını fazlası ile geçmiş bulunmaktadır. 90’lı yılların parti şarkısı olarak bilinen ve sık sık tercih edilen bir şarkı haline gelmiştir. La isla Bonita Madonna ile bütünleşmiş bir şarkı haline gelmiştir. Bonita sizleri geçmişe götürecek ve hareketli müziği sayesinde enerjinizi yerine getirecektir. O dönemin en iyi remix şarkılarındandır ve Madonna bu şarkı ile zirveye ulaşmıştır. Küçüklüğünüze veya çocukluğunuza dönebilmek için sizlere 2022 yılında bir hatırlatma yaparak sizleri mutlu etmek istedik.

Madonna kimdir? Biyografisi Ve Hayatı

Sevdiğimiz şarkıc Madonna’nin kim olduğunu, biyografisini ve hayatını öğrenmeyi hep sevmişizdir. Sevdiğimiz insanlar hakkında bilgi sahibi olmak, onları tanımak hep ilgimizi çekmiştir. Bunu bildiğimizden sizler için ufak bir araştırma yaptık. Geçmişimizde ve günümüzde severek dinlediğimiz Madonna şarkıları enerjimize her zaman iyi gelmiştir. Dilerseniz Madonna kimdir? Biyografisi ve hayatı hakkında edindiğimiz bilgilere geçelim. Madonna Louise Ciccone, 16 Ağustos 1958 tarihinde Bay City Michigan’da doğmuştur. 

Silvio Anthony “Tony” Ciccone ve Madonna Louise Fortin (1933 – 1 Aralık 1963) çiftinin en büyük kızıdır. Babası Pacentro, İtalya göçmenlerinin oğludur, annesi ise Fransız asıllıdır. Dans etmek en büyük hobisidir. Elektronik, pop ve rock sevdiği ve söylediği müzik tarzlarıdır. Madonna annesi ile aynı ismi taşıdığı için aile üyeleri “Little Nonni” adı ile hitap ediyorlar. Madonna en büyük kardeştir. Kendisinden hariç 4 kardeşi vardır. İki erkek kardeşi, iki kız kardeşi vardır. Başarı dolu hayat hikâyesi olan Madonna sesi ile de insanları mest etmektedir. Sesi ile olduğu gibi de güzelliği ile de insanların kalbini çalmaktadır.