Farkında olmasalarda kadınlar gün içerisinde erkeklerin çekici bulduğu çok fazla hareket yapabiliyorlar. Bazı hareketler bilinçli bir şekilde yapılsa dahi, çöpü hareketler genellikle bilinçsiz ve istemsizce yapılıyor. Karşı cins tarafından dikkat çeken ve ilgi gören bu hareketleri sizler için hazırlamış olduğumuz yazımızda bulabilirsiniz. Maddeler halinde tek tek açıkladığımız bu hareketler için aşağı kısma göz atmanız yeterli olacaktır. Kadınlar bilinçli yapmadıkları bu hareketlerini artık öğrenecek ve ilgilisini çekmek istediği kişilere karşı bu sexy hareketleri yapabilecek. Artık işleri bir hayli zorlaşacak olan erkekler etkilendikleri kadınların etkilendikleri hareketler karşısında bir hayli zorlanacak. Dilerseniz birlikte bu maddelere göz atabiliriz. 

Kadınların Yaptığı En Sexy Hareketler

Kadınların yaptığı en sexy hareketler başlığı adı altında sizlere kadınlar hangi hareketleri yaptıklarında daha sexy bir görünüme sahip oluyor maddeler halinde işleyeceğiz. Her ne kadar bir kısmı bilinerek yapılsada kadınlar tarafından, diğer birçok madde bilinçsiz bir şekilde yapılmaktadır. Dilerseniz birlikte kadınların yaptığı en sexy hareketleri birlikte inceleyebiliriz. 

 • Saçlarını kabartıyor gibi oynamaları kadınların farkında olmadan erkekleri etkilediği hareketlerden bir tanesidir. 
 • Kadınların kitap vs. Gibi şeylere tüm dikkatleri ile konsantre olmaları yine erkeklerin etkilendiği bir diğer madde. 
 • Gerçekten içten bir şekilde gülüş ve bakış, kibarlık olsun diye yapılan ile içten gelerek yapılan gülüşler oldukça değerlidir. 
 • Göz devirme hareketleri de kadınlara yakışan be erkeklerin beğendiği bir diğer harekettir. 
 • Sabah uyandıklarında dağınık saçları ve sarhoş halleri yine oldukça ilgi görmektedir. 
 • Karşı cinsten beklemeden ilk mesajı atan kadınlar da yine bir hayli ilgi görmektedir. 
 • Islak ve doğal saç erkeklerin ilgi odağı ve sexy bulduğu hareketlerden bir tanesi. 
 • Kadınsı ve ilgi çeken parfümleri erkekler tarafından ilgi çekmeyi başarmıştır. 
 • Utangaç tavırlar içten olduğu takdirde epey ilgi görmektedir. 
 • Alt dudak ısırması erkeklerin en sexy bulduğu hareketlerden bir tanesi. 
 • Saçlarını kulaklarının altına almaları. 
 • Fısıldayarak konuşmaları yine erkeklerin oldukça ilgisini çekmektedir. 
Kadınların Yaptığı En Sexy Hareketler

Bir Kadının Dikkat Çekici Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Kadınlar her ne kadar karmaşık görünselerde aslında oldukça düz insanlardır. Ne istediklerini çok iyi bildikleri için erkeklere tuhaf ve zorlayıcı gelebiliyor. Ana kadınlar bilmeden yaptığı bazı hareketler ile erkeklerin ilgisini bir hayli çekiyor. Bir kadının dikkat çekici olduğunu nasıl anlarsın dediğimizde akıllara ilk gelen, eğer bir kadın yürürken çevresindeki insanları kendisine dönüp bir daha baktırıyorsa o kadın dikkat çekici bir kadındır olmaktadır. Ayrıca yüz hatları, giyim tarzı, gülüşü, içtenliği, samimiyeti, bakışı, konuşması da dikkat çekici olup olmadığını gösteren bir diğer özelliklerdendir. İstemsiz bir şekilde yapmış oldukları harekette kadınları bir hayli çekici kılmaktadır. Hatta çoğu zaman istemsiz yaptıkları hareketler çok daha ilgi çekici olmaktadır. 

Bir Kadının En Çekici Yeri Neresidir?

Aslına bakarsanız her kadında karşı cinse çekici gelen bir şey vardır. Ama özellikle kalça, bel ve basenler oldukça çekici gelmektedir. Bunların yanı sıra kişiden kişiye değişiklik gösteren ince veya kalın bacaklar da ilgi çekici olmaktadır. Dik ve diri göğüsler, dolgun dudaklar, iri gözler, orantılı burunda erkekler tarafından çok fazla ilgi odağı olarak çekici görünmektedir. Kadın her hali ile güzelken bakım yaptıklarında çok daha fazla dikkat çekici olmaktadırlar. Özellikle söylemiş olduğumuz özelliklere uygun kadınlar karşı cins tarafından bir hayli dikkat çekmektedirler. Sizlerde dikkat çekmek için söylemiş olduğumuz bölgelerinize yoğunlaşabilirsiniz. 

Bir Kadının En Çekici Yeri Neresidir?

Erkeklerin Çekici Bulduğu Kadın Özellikleri

Bu kısımda erkekler kadınlarda neleri çekici buluyor ondan bahsedeceğiz. Her hali ile çekici ve güzel olan kadınlarımızın bazı hal ve tavırları söz konusu olduğunda erkekler tarafından ekstra ilgi görüyorlar. Dilerseniz kadınlar üzerinde erkeklerin çekici bulduğu özellikleri maddeler halinde birlikte inceleyebiliriz. 

 • Gözleri ve samimi bakışları erkeklerin çekici bulduğu ilk özelliklerden bir tanesidir. 
 • İyi bir kişiliğe sahip olması her zaman için kadınları oldukça çekici kılan bir diğer özelliktir. 
 • Her ne kadar aksi iddia edilsede kadınların özgüvenli ve zeki olması erkekler tarafından oldukça çekici bulunmaktadır. 
 • İçten bir gülüş ve kahkaha yine erkeklerin ilgisini çekmeyi başaran bir özelliktir. 
 • Güzel ve bakımlı saçlarının olması kadınlarda çekici bulunan bir diğer özelliktir. 
 • Hem pratik hem de kıvrak zeka erkeklerin vazgeçilmezidir. 
 • Kadınların kibar olması yine erkekler tarafından ilgi odağı olmaktadır. 
 • Burun ve kaşların güzel olması. 
 • Kadınların göğüsleri yine dikkat çeken bir diğer husus. 

Erkekler Nasıl Kadın Vücudundan Hoşlanır?

Bu konuda erkekler ikiye ayrılmaktadırlar. İlki ince bel, ince basen ve ince bacak seven erkekler. İkincisi ise kalın bel, kalın basen ve kalın bacak seven erkeklerdir. Yani anlayacağınız kadınlar her halleri ile güzel, sexy ve dikkat çekicidir. Kişiliklerinin doğru olması bir kadında aranan en önemli özelliklerden bir tanesidir. Bu konuyu yalnızca kadınlar olarakta sınırlamamalıyız tabiki. Her insanın cinsiyet ayırt etmemeksizin kişiliği ve benliği karşı cins için oldukça önemlidir.