Bu yılın en iyi kadın sitesi ve listesi Bonitam ekibi olarak sizler için derledik. Mutlaka okumaya devam edin.

Kadınlar sitesi dünyasına dair 2022 yılının en çok ziyaret edilen en iyi kadın sitesi içerisinde Bonitam kadın blog sitesi gelmektedir. Kadına dair her şey ve güncel bilgiler sunmasının yanı sıra moda, sağlık, güzellik, aktüalite kısacası hayatın her alanına ilişkin kapsamlı bilgiler paylaşmaktadır.

Bonitam 2022’de En iyi Kadın Sitesi (Blog Siteleri)

Bonitam adı İspanyolca güzel anlamına gelen Bonita kelimesinden gelmektedir. Güzellik uzmanlarınca hazırlanan kadın sitesinde kadın moda dünyasına da yer verilmektedir.

Bonitam kadın sitesi sadece kadınlar dünyasına dair bilgiler verilmemekte bunun yanı sıra erkek giyim, çocuk giyim, tasarımcılar, stil danışmanlığı gibi pek çok aktüalite konusunda da zengin içerikleri bulabilmek olanaklı. Bonitam kadın içerikleri sitesinde güzellik dünyasına dair cilt bakımından estetik, parfümeriden saç bakımına varıncaya kadar pek çok alanda da zengin içerikler yer almaktadır.

Bonitam En iyi Kadın Sitesi
Bonitam En İyi Kadın Sitesi
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.

KızlarSoruyor.com; En İyi Kadın Sitesi Zirvede

Kızlar Soruyor kadın sitesi içeriği olmasının yanı sıra günlük yaşam, aktüalite, anne & çocuk, güzellik & bakım, alışveriş ve hediyeler gibi alanlarda da zengin içerikler yer alan internet sitesidir. Site içerisinde Birbilen başlığı altında karşılıklı fikir alışverişine yer veren dopdolu içerikleri bulmak olanaklıdır. Öte yandan yine soru sorma, anket, paylaşım, günün fırsatı, videolar gibi farklı konularda en iyi kadın sitesi arasında zirvede gelmeyi sürdürmektedir.

Kadinlarkulubu.com; En İyi Kadın Sitesi Platformu

Trend kadın sitesi arasında Kadınlar Kulübü adından da anlaşılacağı üzere sadece kadın üyeleri bir araya geliştiren platformdur. Kadınlar arasında mahrem konular, cinsel sorunların yanı sıra kadın yaşamına dair güncel haberler, cinsel yaşam ürünleri ve kişisel bakım ürünleri hakkında da detaylı bilgilere yer verilmektedir.

Kadınlar Kulübü yazarları tarafından özenle hazırlanan blog yazılarıyla diğer üyelerin güncel konularda bilgilenmesi sağlanmaktadır. İnternet sitesinde tamamen ücretsiz üyelik gerçekleştirerek aklınıza takılan tüm soruları diğer kadınlarla mahremiyet sınırlarında paylaşma imkanı sağlanmaktadır.

Elmaelma.com; Zengin İçeriklere Sahip En iyi Kadın Sitesi

En iyi kadin sitesi arasında Elma Elma, Güzellik, moda, alışveriş, anne&çocuk, astroloji, kültür-sanat ve daha pek çok kategorideki zengin içerikleriyle trend kadın sitelerinden biridir. Kadın sitesinde ayrıca Kim Kimdir bölümünde her hafta birbirinden ünlü kadınların özel hayatları, başarıları ve kadın dünyasına dair ne varsa her şey yer bulmaktadır. Üyelik oluşturarak site üyeleriyle etkileşime geçerek farklı konularda sohbet başlatılabilir.

Yuksektopuklar.com; En iyi Kadın Sitesi birbirinden özgün içerikler

En iyi kadın siteleri arasında gelen Yüksek Topuklar sadece kişisel bakım, moda ve güzellik değil bunun yanı sıra sağlık, dekorasyon, yemek, ve aktüalite konularında da zengin içeriklere sahip. Yüksek Topuklar her gün güncellenen zengin içeriklerini site ziyaretçileriyle buluştururken sosyal medya üzerinden de birbirinden öne çıkan paylaşımına yer vermektedir.

Sitede birbirinden özel yemek tarifleri ve evinizi baştan aşağı sıra dışı hale sokmanızı sağlayacak ev dekorasyonu örneklerine de yer verilmektedir. Yüksek Topuklar sokak modası, mutfak dekorasyonu konularında da zenginleştirilmiş içeriklere sahiptir.

Kadinlarbilir.com; En iyi Kadın Sitesi:

Kadınlara dair zengin içerikleriyle trendler arasında yer alan Kadınlar Bilir P&G tarafından geliştirilmiştir. Uzman yazar kadrosuyla birbirinden özgün site içeriğine yer veren kadınlarbilir.com tüm P&G markalarını da keşfetmeye sizleri davet etmektedir. Ücretsiz kaydolma imkanı sağlayan blog sitesinde şu kategorilere yer verilmektedir:

  • Aile: Ailelerin ebeveyn ve yaklaşımları, çocuklarınız için hazırlanmış makaleler, aile ilişkileri ve etkinlikler gibi farklı konularda zengin içeriklerden oluşmaktadır.
  • Ev: Yemek tarifleri, ev dekorasyonu, çevreye duyarlı yaşam stili, temizlik ve daha pek çok konuda özgün makale içeriklerinden oluşmaktadır.
  • Güzellik: Cilt bakımı, estetik, makyaj, moda, saç bakımı ve güzellik önerilerine ilişkin kadınlar dünyasına dair tüm her şeye yer verilmektedir.
  • Sağlık: Spor, düzenli beslenme, aile sağlığı, cinsel sağlık ve ipuçları gibi pek çok alanda uzman yazarların görüşlerine yer verilmektedir. Ayrıca her ay düzenli olarak sizin için konu başlıklı zenginleştirilmiş makale içeriklerine de yer verilmektedir.

Kadınlar Bilir bir P&G markasıdır. Site içerisinde her ay sizin için başlığıyla birbirinden farklı konularda zengin içerikler üretilmektedir. Öte yandan bütün P&G markalarını da keşfetmeye davet eden kadın sitesinde ayın markası bölümüne de yer verilmektedir.

Bakimlikadin.net; Kadın Blog Sitesi

Kadın ve modaya dair aklınıza gelen ne varsa bu internet sitesinde buluşmaktadır. İnternet sitesinde Herbalife üyelik işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylece dünya çapında satış danışmanlığı imkanı sağlayan online kazanç yöntemi olarak da kadınlar dünyasına kapılarını açmaktadır.

Kadın blog sitesinde sokak modasından ev yaşamına, aile ilişkilerinden güzellik sırlarına kadar pek çok konuda uzman görüşlerine yer verilmektedir. Bakımlı Kadın sitesinde kadınların özel cinsel sorunları, sağlıklı beslenme ve egzersizler, zayıflama yöntemleri, daha önce denenmemiş sıra dışı yemek tarifleri gibi farklı içerikler de yer almaktadır.

Annegram.com; Kadın Site ve Yaşam Portalı

Sosyal medya adreslerindeki zengin içerikleriyle de trend siteler arasına girmeyi başarmış olan Annegram hamilelik, annelik, bebek bakımı, sağlık ve daha pek çok alanda zengin içerikler sunmaktadır.

İnternet sitesi yakın zamanda hayata geçirdiği birbirinden özgün test içerikleriyle de site ziyaretçilerinin kendilerini test etmesini sağlamaktadır. Instagram, Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya adresleri de bulunan kadın sitesinde birbirinden özgün hazırlanmış görsel anlatımla da zenginleştirilmiş içerikler bulmak mümkün kılınmaktadır.

Annegram internet sitesi diğer kadın sitelerinden ayrı olarak anne adaylarının ilk annelik serüvenine doğru yol alırken kendilerini bekleyen meşakkatleri, uymaları gereken egzersiz ve diyet formüllerini, anne & bebek arasındaki uyumu ele almaktadır. Aynı zamanda hamileliğin her evresinde anne adayının dikkat etmesi gerekenleri de zenginleştirilmiş web sitesi içerikleriyle okurlarına sunmaktadır.

Esraninportresi.com; Kadın Blog

En çok ziyaret edilen en iyi kadın siteleri arasında yer alan Esranın Portresi kadın sitesi farklı kategorilerde zengin içeriklere yer verilmektedir. Moda kategorisinde kadın modası, gelinlik modası, sokak modası, ünlüler dünyasının moda tasarımları, koleksiyonlar ve daha birçok alana yönelik zenginleştirilmiş içerikler yer bulmaktadır.

Trendler kategorisinde 2022 yılının trend saç modelleri ve stilleri, ilkbahar & yaz trendleri gibi konuların yanı sıra 2022 yılının ayakkabı, renk, pantolon gibi giyim ve aksesuarlarda da trendlere yer verilmektedir. Güzellik kategorisinde doğal güzellik sırlarının yanı sıra uzmanından makyaj tarifleri ve önerilerine de yer verilmektedir.

Saç modelleri kategorisinde güzellik ve saç bakım uzmanlarının görüşü alınarak oluşturulmuş trend saç modelleri, önerilen saç bakım ürünleri ve doğal saç bakım yöntemleri gibi birçok konuya yer verilmektedir. Esranınportresinde ayrıca Kendin Yap bölümünde size en uygun giyim tarzları, aksesuarlar, saç modelleri gibi konularda danışmanlık yapılmaktadır.

Ciltguzellik.com; Kadin Sitesi Cilt ve Güzellik

En çok ziyaret edilen kadın siteleri arasında gelen Cilt Güzellik “kadına dair her şey” sloganıyla ziyaretçileriyle buluşmaktadır. Kadınların sağlıklı yaşam konularında dikkat etmeleri gerekenler, cilt sağlığı ve bakımı, sıkça yaşanan cilt sorunları, vücut bakımı ve saç bakımı gibi konularda dolu dolu zenginleştirilmiş içerikleri sunmaktadır.

Faydalı içerikler menüsünde ise her gün zenginleştirilmiş görsel anlatımla birbirinden özgün içeriklere yer verilmektedir. Düzenli beslenme ve diyet önerileri konusunda da uzman diyetisyenlerin tavsiyelerine yer verilerek düzenli beslenme ile cilt güzelliği arasındaki uyuma dikkat çekilmektedir.

Kadın.com: En Güzel Kadın Siteleri Arasında

Anne ve çocuk, astroloji, aşk ve cinsellik, dekorasyon, yemek, sağlık, moda, yaşam ve daha pek çok alana yönelik zengin ve de tamamen özgün hazırlanmış içeriklere yer verilmektedir. Kadın sitesinde kadın burçları, aşk ve cinsellik arasındaki sıkı bağıntının yanı sıra ünlü roman yazarları, filozof ve şairlerden günün sözü paylaşımları da yer bulmaktadır.