Türkçe karşılığı ile ‘kötü çocuk’ anlamında kullanılmaktadır. Kurallara uyan ama sıkıcı erkek olarak değil, yaramaz daldan dala atlayan ve muzip bir erkek olarak tanımlanır. Umursamaz tavırları ile dikkat çeken, tabiri caiz ise kızları peşinden koşturan erkek türünün adı badboy erkektir. Peki badboy kötü adam ne demek ya da kadınların ilgisi bu tür erkeklere ne derece var onun cevabını vereceğiz.

Sinema ve müzik dünyasındaki erkek tipleri, bu karaktere sahip olan erkekler çevremizde artış gösterirken kadınlarında böyle erkeklere sempati duyması artış göstermektedir. Biliyorsunuz ki sakin ve soğuk tavırlar karşı tarafın ilgisini fazlasıyla çekmektedir. Dilerseniz badboy erkek nedir birlikte inceleyelim. 

Badboy Ne Demek

Badboy Erkek Nedir?

Günümüzde sıklıkla duyduğumuz badboy kelimesi oldukça yaygın kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde de kötü çocuk lakabı ile tanınan erkekler gün geçtikçe artış göstermektedir. İşin ilginç tarafı günümüz kadınlarıda bu tarz erkeklerden oldukça hoşlanmaktadırlar. İlgisiz ve soğuk görünümlü erkekler son dönemlerde kadınlar tarafından ilgi görürken kaçan kovalanır sözününde doğruluğunu kanıtlamaktadır.

Badboy erkek tipleri kadınlar tarafından rağbet görmektedirler. Kadınlar her zaman ilgi çeken, gizemli görünen ve soğuk yapıları ile dikkat çeken erkeklerden bir hayli hoşlanmaktadırlar. Badboy kötü adam ne demek diye araştırma yapan kadınlar için kısaca peşinden koşturan erkekler diyebiliriz. Şimdi sizlere badboy hangi anlamda kullanılır sizlerle birlikte aşağı kısımda bunu inceleyeceğiz. 

Badboy Hangi Anlamda Kullanılır?

Aslına bakarsanız psikologların bile son dönemde epey araştırdıkları bir konu olan kadınlar ve badboy erkekler araştırması olmaktadır. Kadınların kendileri için yanlış olan adamlardan neden vazgeçemeyeceğini araştırmaktadırlar. Sahiden kadınlar badboy erkeklerden neden vazgeçemiyorlar? Yaşamımız boyunca zor ulaştığımız şeyleri hep daha fazla isteriz.

Peki badboy ne demek, Türkçe’de karşılığı nedir? Anlamı nedir? Bad Türkçe’de kötü anlamını taşırken boy kelimesi ise çocuk anlamını taşımaktadır. Yani kötü çocuk olarak çevirebiliriz Türkçe’de. Badboy kötü çoçuk nedir peki? Kadınlar her zaman ulaşamadıklarına daha çok değer verdiği için badboy erkeklerde bu yüzden oldukça ilgilerini çekmektedir. 

Badboy Erkek Nasıl Olunur?

Eğer hayatınıza bir erkek almak istiyor ve hayatınıza alacağınız erkeğin badboy olup olmadığını mı merak ediyorsunuz? Tam aradığınız adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Badboy kötü çoçuk nedir sizlere bunu açıklayarak hayatınıza alacağınız erkeğin badboy olup olmadığını öğreneceksiniz. Öncelikle size olan tavırlarına dikkat etmelisiniz. Eğer soğuk, gizemli ve yalnızca kendini düşünen bencil biri ise kesinlikle badboy erkek olmanın ilk kuralını taşıyor demektir. Peki kendinize neden bu tür erkeklerden hoşlandığınızı sormak istermisiniz? Size ilgi duyan güvenilir erkek tipleri varken bir kez daha düşünün deriz biz. 

Badboy Nedir

Kotü Çoçuk Erkek Özellikleri Nelerdir?

Bu kısımda badboy kötü çoçuk özellikleri nelerdir maddeler halinde sizlere sunacağız. Dikerseniz ufak açıklamaları ile bu özellikler nelerdir birlikte inceleyelim. 

Özellikleri nelerdir:

  • İlk kuralları olan her şeyden önce erkek ol kuralıdır. Bu kurala göre kibarlık kavramı diye bir şey yoktur. Eğer bir hediye almış olsanız beğenmediklerinde nezaketen de olsa beğenmiş gibi yapmazlar. 
  • İkinci kuralları dünyanın merkezinde olmak vardır. Varsa yoksa kendileri vardır ve başka bir şey düşünmezler. Bencildirler kısacası. 
  • Ve üçüncü kuralları ise kolay kolay hayatlarında bir şeyi umursamazlar. Ve umursamadıkları muhtemelen siz olacaksınız. Eğer düşünülmek ve önemsemek istiyorsanız bu tür erkeklerden uzak durmalısınız. 

Kadınlar Kotü Çocuk Erkeklerden Neden Hoşlanır?

Kadınlar neden badboy erkeklerden hoşlanır? Siz siz olun size değer vermeyen ve en önemlisi güven vermeyen erkeklerden uzak durun. Eğer ciddi bir ilişki istiyorsanız kendinizi önemsiz hissettiğiniz bir ilişkidense el üstünde tutulduğunuz ve değer verildiğiniz bir ilişkiyi tercih etmelisiniz.