Kuruluşumuzdan bu yana tek hedefimiz olan müşteri memnuniyeti ve beğenisini toplamak olmuştur. İşimizi severek ve sizlerin mutluluğunu hayal ederek yapıyoruz. Evinizin bir köşesine dokunabilmek ve ruhunuzu yansıtan ürünler ile süslemek için Larissa Tasarım olarak buradayız! Gerek Trendyol’dan gerekse Instagram adresimizden bizlere ulaşarak sizin için özenle hazırladığımız, birbirinden muhteşem tasarımlara göz atabilirsiniz.

Bebeklerimiz şüphesiz ki en kıymetlilerimiz ve doğduğu andan itibaren her şeyleri kusursuz olsun isteriz. Tam da bu noktada bizler devreye girerek, minik bebeklerinize isimlerine özel birbirinden değerli tasarımlar, oda süsleri, hediyelikleri özenle hazırlamaktayız. Bunların yanı sıra kırk sepeti, küp isimlik, isme ve cinsiyete özel magnetler gibi birçok özel anlarınızı güzelleştirebiliyoruz.

Üstelik yalnızca bebeklerinizi değil, sizleri de düşünerek günün yorgunluklarını ve stresini atabileceğiniz, sizi sakinleştirecek ve göz zevkinize de son derece hitap edebilecek tütsülükler de tasarlamaktayız. Elbetteki hizmetimiz bunlarla sınırlı kalmamaktadır. Minik buket saksılıkları, duvar süsü, değişik renk ve desenlerdeki teraryumlarımız da hizmetimizin bir parçasıdır. 

Larissa Tasarım İnstagram ve Trendyol’da

Tüm bu bahsetmiş olduğumuz ürünlerimizi incelemek için Instagram hesabımızı takip etmeniz ya da Trendyol arama motoruna Larissa Tasarım yazarak sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Beğendiğiniz tüm ürünleri anında sipariş edebilirsiniz. İsme özel siparişleriniz için Instagram hesabımız üzerinden iletişime geçerek dilediğiniz tasarımı seçebilir ve DM yoluyla siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Dilerseniz size hazırlamış olduğumuz link üzerinden hesaplarımıza ulaşabilirsiniz. Trendyol hesabımız için trendyol.com/magaza/larissa-tasarim’ linkine tıklamanıza ve Instagram hesabımız için ise ‘instagram.com/larissa_tasarim/‘ linkine tıklamanız yeterli olacaktır. Birbirinden değerli anlarınızı ve evinizin en sevdiğiniz köşesini süsleLarissa Tasarımmemiz için bize tanıyacağınız fırsat için şimdiden teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimiz için memnuniyet odaklı çalışmalarımız, sizlerin yüzünü güldürmek için burada.

Sizler Larissa Tasarım sayfamızı gezerken bizde sizin için siparişlerinizi oluşturuyor olacağız. Keyifle yaptığımız işimizde siz değerli müşterilerimizi Larissa Tasarım ailesinde görmek bize büyük mutluluk verecektir. Ürünlerimizi severek tasarlıyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Zevkinize uygun ürünü tercih ederek bize iletmeyi unutmayın. Bunun için tek yapmanız gereken hemen bizimle iletişime geçmek olacaktır. Keyifli ve iyi alışverişler dileriz. 

Larissa Tasarım Sincaplı Palamut Saksı

larissa tasarim 1

Larissa Tasarım Hip-hop Cepli Kız Biblo Saksı

larissa tasarim 2

Larissa Tasarım Buketli Kız Kurdeleli Biblo

larissa tasarim 3