2 Haziran 1983 yılında hayata gözlerini açan Hüseyin Tekin, Hollanda’da doğmuştur. 39 yaşında olan Hüseyin Tekin yaklaşık 10 yıldır İzmir’de ikamet etmektedir. İzmir’de ikamet ettiği günden bu yana başlamış olduğu işi layığı ile yapan ve işindeki başarısından dolayı birçok ödüle layık görülmesi ile tanınmaktadır. Kendisi hem Bonitam.com web sitesinin kurucusu hem de yeni kurmuş olduğu HTekin dijital web çözüm ajansın kurucusu olmaktadır. Bu güne kadar sayısız web site geliştirmesi işini ehli ile yaptığının en büyük kanıtlarından bir tanesidir. 

Hüseyin Tekin, profesyonel olarak Dijital Pazarlama, Google Workspace, Web Tasarım ve Özel Yazılım işi ile ilgilenmektedir. Meslek hayatı boyunca birçok önemli işlere imza atarak, büyük ve küçük markalar için birden fazla işler düzenleyerek tecrübe kazanmıştır. Her meslekte başarının arkasındaki tek sır işini severek yapmak olmaktadır. Sevgili Hüseyin Tekin işini severek ve isteyerek yaptığından başarılarının ardı arkası kesilmemektedir. Art arda gelen başarıları sayesinde 2022 yılının başlarında kendi ekibini kurmaya karar vermiştir. Profesyonel ekibi dijital bilgisi ve kalitesi ile ihtiyaçlarınıza göre detaylı analiz ve planlama yapılmaktadır. 

Dijital Web Çözüm Hizmetleri Nelerdir?

İşini ehli ile yapan HTekin Dijital Web Çözüm Hizmetleri olarak kullanıcılarına birçok hizmet vermektedir. Son derece profesyonel bir ekip ile çalışarak sorunun ne olduğunu anlayarak ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda adım adım ilerleyerek işlerini titizlik ile ilerletmektedirler. Bu yüzden başarı ve statü kendiliğinden gelmektedir. Dilerseniz dijital web çözüm hizmetleri nelerdir inceleyelim. Hüseyin Tekin kurmuş olduğu web sitesinde Dijital Pazarlama, Google Workspace İş Çözümleri ve Web Tasarım hizmetleri vermektedir. 

Dijital Pazarlama Çözümleri

HTekin dijital pazarlama çözümleri, müşterileri için dijital pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli dijital pazarlama hizmetleri sunar. Dijital pazarlama hizmetleri arasında;

  • SEO Hizmeti (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • SEM Google ADS (Arama Motoru Pazarlaması)
  • Sosyal Medya Yönetimi

Google Workspace İş Çözümleri

Kurmuş olduğunuz şirket bilgilerini güvende tutabilmek adına Google tarafından geliştirilen ve eşi benzeri olmayan Google Workspace uygulamasıdır. Oldukça güçlü olan ve aynı zamanda güvenli olan küresel altyapısı ile kurmuş olduğunuz şirketin ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan Gmail, Calender, Meet, Chat, Drive, Docs, Sheets, Slides, Forms vb. gibi uygulamalar ofisinizden ya da evinizden işinizi yapmak adına ihtiyacınız olan ne var ise tek bir alanda toparlamaktadır. 

Peki, Google Workspace İş Ortağınız olarak neler yaparız?

  • Kurulumunuzu yapabilir.
  • Dilerseniz hesabınızı sizin adınıza yönetebilir.
  • Son teknoloji eğitim ve destek sunabilir.

Web Tasarım Ve Özel Yazılım Çözümleri

Web tasarım ve özel yazılım çözümleri şirket ya da markalar için Özel Tasarım web siteleri geliştirmektedir. Web sitenizi güvenilir ellere bırakmalı ve ardından gözünüz kesinlikle arkada kalmasın istiyorsanız HTekin dijital web çözüm hizmetlerinden kesinlikle faydalanmalısınız. İsterseniz hazır altyapı isterseniz özel yazılım ile yönetilebilir site arayışınız bu gönderimizin ardından artık buldunuz demektir. Sizin için der daim en iyisi ve en kalitelisi olsun istiyorsanız eğitimlerimize ve sunduğumuz hizmete göz atmanız yeterli olacaktır. 

Neden Hüseyin Tekin Dijital Web Çözüm Ajansı Tercih Etmelisiniz?

HTekin Dijital Web Çözüm Ajansı ekibi ile çözüm odaklı çalışır. Tamamıyla müşteri odaklı çalıştıklarının bir diğer kanıtı ise müşteriyi dinleyip anlayarak çalışmalarıdır. Tüm sorunlarınıza anında çözüm üretmektedirler. Bir işi yaparken başarının en önemli nedeni işini severek yapmaktan geçmektedir. HTekin dijital web çözüm ajansı çalışanlarının tamamı özenle ve titizlik ile seçilerek tamamen işini seven, titizlik ile yapan, müşteriyi sonuna kadar dinleyen, anlayan, müşteri memnuniyet garantili çalışanlar olmaktadır. Hal böyle olunca müşteri memnuniyeti de elbette ki kaçınılmaz olmaktadır. 

Kaliteli ve profesyonel bir iş ortaya koymak için çaba sarf etmektedirler. Bu eşsiz hizmetten yararlanmak için hala tereddütünüz var ise müşteri memnuniyetimize ve yapmış olduğumuz hizmetlere göz atabilirsiniz. Dilerseniz HTekin dijital web çözüm ajansı ile iletişime geçerek çok daha detaylı bilgi alabilir ve kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderebilirsiniz. Eğer İzmir’de ikamet ediyorsanız yüz yüze görüşerek de kaliteyi gözleriniz ile görebilirsiniz. Kendinizi emin ellere emanet ederek arkanıza yaslanıp başarılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Çok daha detaylı bilgiler ve vermiş olduğumuz hizmete detaylı bir şekilde göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. HTekin dijital web çözüm ajansı tercih ettiğiniz için şimdiden başarılarınızın devamını dileriz. 

HTekin Dijital Web Çözümleri