Eğer İzmir’de ikamet ediyor ve İzmir psikolog arayışınız var ise sizin için çok doğru bir yerde olduğunuzu bildirmek isteriz. Psikoloji dalında birçok eğitim gören Kağan Ay ilk olarak İzmir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ardından ikinci olarak  %100 burs ile ve %100 İngilizce olarak Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Bunun yanı sıra Bireysel Davranışçı Terapi Eğitimi alan Kağan Ay bunlarla da yetinmeyip Varoluşçu Terapinin Bilişsel Davranışçı Metodlara Uygulanması Eğitimi alarak kariyerine devam etmiştir. 

Bunlara ek olarak Projektif, Eriksoniyen Hipnoterapi, Mindfulness ve Klinik Görüşme Teknikleri de alarak kendisini geliştirmiştir. Kariyerini tamamıyla okuduğu mesleğe adayan psikoloğumuz dalında oldukça başarılı bir danışmandır. Üstelik yalnızca İzmir’de değil aynı zamanda İstanbul’da da danışmanlık vermektedir. İngilizce diline de hâkim olduğundan yabancı danışanda kabul etmektedir. Manisa Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde yaptığı stajının ardından kendi Kağan Ay Danışmanlık merkezini açarak kariyerine bu şekilde devam etmiştir. 

İzmir Psikolog Kağan AY Hizmetleri Nelerdir?

İzmir Psikolog danışman arıyor ve verdiği hizmetleri merak ediyorsanız makalemizin bu kısmı tam size göre. İzmir Pedagog, Bireysel Danışmanlık gibi birçok hizmet veren Kağan Ay’ın verdiği hizmetleri nelerdir maddeler halinde sizlere sunmaktayız. Dilerseniz birlikte maddeler halinde sunmuş olduğumuz makalemizin devamına birlikte göz atalım. 

  • Bireysel Danışmanlık: Danışanları ile birebir görüştüğü ve seanslar düzenlediği Kağan Ay bireysel danışmanlıkta tam bir profesyoneldir. 
  • Kurumsal Danışmanlık: Hedefi olan kurumsal kuruluşların bilmesi gereken, her kuruma aynı aynı taslak üzerinden danışmanlık verilmemelidir. Kağan Ay işinde son derece hassas olduğu için kurumsal danışmanlıkta son derece hassas davranmaktadır. 
  • Çocuk Psikolojisi: Her çocuk özeldir ve hepsi bizim geleceğimizdir. Bu yüzden çocuk psikolojisi oldukça önemlidir. Nasıl yaklaşılması gerektiğini iyi bilinmelidir. Bu yüzden işinin ehli Kağan Ay’dan destek alabilirsiniz. 
  • Evlilik Çift Terapisi: Evlilik son derece önemli ve değerli bir müessesedir. İlk yılları zorlukları ile bilindiğinden birçok anlaşmazlıklar olabilir. Bu problemleri en aza indirmek ve daha sağlam bir temel atılabilmesi adına Kağan Ay’a başvurabilirsiniz. 
  • Sınav Kaygısı: Günümüzde tek bir sınav hayatınızı nasıl devam ettireceğinizi belirlemektedir. Bu yüzden işinin ehli insanlardan yardım alabilirsiniz. 
  • Anne-Baba Eğitim Ve Danışmanlığı: Yeni anne ve baba adayları İçin vazgeçilmez bir yardım olacaktır. Eğer bu yönde kaygılarınız var ise mutlaka Kağan Ay’dan destek alabilirsiniz. 
  • Cinsel Terapi Danışmanlığı: Bazen toplum baskısından ötürü cinsel kaygılarınız olabilir. Kendinizi danışmanlıkta emin ellere bıraktığınızda kaygılarınız yok olacaktır. Bunun İçin Kağan Ay’a başvurabilirsiniz. 
  • Pedagog Danışmanlığı: Çocuklarınız büyürken sorunlarınında büyüdüğünü fark ediyorsanız, o sorunlar çok daha fazla büyümeden yardım almalısınız. Bunun İçin Kağan Ay’dan randevu oluşturabilirsiniz. 

İzmir Psikolog Fiyatları

İzmir psikolog arayışınız var ve sizin için en doğrusunu mu arıyorsunuz? Sayfamızı ziyaret ettikten sonra sizin için doğru adres ve doğru ismi buldunuz demektir. Peki, İzmir Psikolog fiyatları nedir? Aradığınız hizmeti en uygun şekilde alabileceğiniz İzmir psikolog danışmanlığını burada bulabilirsiniz.

Hem işinde son derece profesyonel hem de işini severek yapan bir danışman bulmak günümüzde ne yazık ki imkânsız hale gelmiştir. Ama artık Kağan Ay var! Sizlerde bu eşsiz hizmetlerden yararlanmak istiyor iseniz Web sitemizdeki iletişim bilgilerimiz ile bizlerle iletişime geçebilir, fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve randevularınızı oluşturabilirsiniz   

Kağan Ay