Yaz aylarının gelmesiyle birlikte özellikle de uzun saçlar daha çok bunaltıcı olabilmektedir. Bunun önüne geçmek adına bir çok kişi yıllarca uzamasını beklediği saçlarını hiç düşünmeden, yazın bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak içinkestirmek zorunda kalıyor. Böyle bir durum yaşamamak adına sitemizde yer alan yazın havalı görünen kolay saç modelleri tercih ederek, siz de uzun saçlarınızdan mahrum kalmadan keyifli bir yaz geçirebilirsiniz.

Kolay saç modelleri bir çok kadının en zor anlarında imdadına yetişiyor. Daha az zaman kaybederek gösterişli saçlara sahip olmak artık hayal değil. Yeter ki size en pratik ve en doğru bilgiler eşliğinde yardımcı olan bir kadın sitesinde yer alın. En trend ve yaz modasını temsil edecek saç modelleri alternatiflerine yazımızın devamında sahip olabilirsiniz.

Yaz İçin Kolay Saç Modelleri

Yaz aylarında günler her ne kadar kış aylarına nazaran uzun olsa da, bir çok kadın için kesinlikle yaz aylarındaki saat dilimi yetersiz gelmektedir. Çünkü kadınlar her daim şık ve bakımlı görünmek için zamanlarının büyük bir miktarını kişisel bakımlarına ayırırlar. Hal böyle olunca da bir çok kadın yaz için kolay saç modelleri arayışına girmektedir. Saçlarıyla şık ve çekici görünmek her kadının hakkı değil mi? En ilham verici ve çarpıcı kolay saç modellerini sizler için açıklıyoruz.

Saç Modelleri: Mükemmel Yaz At Kuyruğu

Yaz aylarında bir çok kadın hiç şüphesiz ki at kuyruğu saç modellerini tercih ederek, yaza mükemmel bir giriş yapıyor. Hem pratikliği ile hem de güzel görünmesiyle bu yaz da mükemmel yaz at kuyruğu bir çok kadının favorileri arasında ilk sırada yer alıyor.

 Mükemmel Yaz At Kuyruğu

Saç Modelleri: Şık Yüksek At Kuyruğu 

Şık yüksek at kuyruğu saç modeli, her ortama uyum sağlayabilen oldukça kullanışlı bir saç modeli olarak, karşımıza çıkıyor. 

sik-yuksek-at-kuyrugu

Saç Modelleri: İp Örgü At Kuyruğu 

Konu at kuyruğu saç modelleri bile olsa asla gösterişten vazgeçemem diyenlerdenseniz eğer, ip örgü at kuyruğu tam size göre.

İp Örgü At Kuyruğu 

Saç Modelleri: Kabarcık At Kuyruğu 

Bir at kuyruğu beni ne kadar çekici gösterebilir ki? Diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kabarcık at kuyruğu ile herkesi kendinize hayran bırakmaya hazır olun.

Kabarcık At Kuyruğu 

Saç Modelleri: Üst Düğümlü Topuz 

Bir çok  kadının yaz aylarında vazgeçilmez saç modeli üst düğümlü topuz, modelidir. Bu topuz saç modeli ile hem bunaltıcı sıcaklarla mücadele edecek, hem de güzelliğinizden asla taviz vermeyeceksiniz.

 Üst Düğümlü Topuz 

Çiçek Bükülmüş Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modeli

Ben her kadınla aynı olamam, mutlaka tarzımı saçlarımda da yansıtmalıyım diye düşünüyorsanız eğer, çiçek bükülmüş yarım yukarı yarım aşağı saç modeli tam size göre. Bu yaza bu saç modeli ile damga vurmak için hazır olun.

Yarım Yukarı Yarım Aşağı Saç Modeli

Bükümlü Saç Modelleri 

Klasik saç modellerinden sıkıldınız mı? Öyleyse sizi farklı gösterecek ve bütünlüğünüzü tamamlayacak bir saç modeli ile tanışmaya ne dersiniz. Bu saç modeli kesinlikle bükümlü saç modelidir.

Bükümlü Saç Modelleri

Plaj Dalgaları Saç Modeli

Havalı ve asil bir görüntüyü saçlarınızda temsil etmek için hiç düşünmeden plaj dalgaları saç modelini tercih edebilirsiniz.

Plaj Dalgaları Saç Modeli

Balık Kuyruğu Saç Örgüsü

Örgü saç modelleri hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Balık kuyruğu saç örgüsü ile bu yazda harikalar yaratmaya ne dersiniz.

Balık Kuyruğu Saç Örgüsü

Gevşek At Kuyruğu Saç Modeli 

Gevşek at kuyruğu bir çok kadını yaz aylarında stres ve sıkıntıdan uzak tutmaya yetiyor da artıyor bile. Yazın tadına gevşek at kuyruğu saç modeli ile varın.

Gevşek At Kuyruğu Saç Modeli 

Sevimli Bandana

Saç stiliniz ne olursa olsun sevimli bandana ile mükemmel bir dokunuş yaparak, eşsiz görünebilirsiniz. Zevkinize göre tasarlanmış birbirinden harika sevimli bandanalar raflarda yerlerini aldı bile.

Sevimli Bandana

Pigtail Saç Örgüler 

Klasik örgüler yerine neden Pigtail örgüleri  tercih etmeyesiniz ki? Bu saç örgüsü modeli ile benzersiz bir ihtişama imza atmaya hazır olun.

Pigtail Saç Örgüler 

Ananaslı Bukleler 

Kusursuz bir görüntü ile hem daha genç hem de daha havalı görünmek için tercihinizi ananaslı buklelerden yana kullanabilirsiniz.

Ananaslı Bukleler 

Kıvırcık Patlama Saç modeli

Özellikle de gençler tarafından çok sevilen ve oldukça da fazla tercih edilen, patlama ile kıvırcık saç modeli bu yaza da meydan okumaya devam ediyor.

Kıvırcık Patlama Saç modeli

Bebek Örgüleri 

Bebek örgüleri saç modeline  hayranlık duymamak elde değil. Siz de ihtişamınıza bu saç modeli ile yön verin.

Bebek Örgüleri 

Örgülü Taç Saç Modelleri

Örgülü saç modellerinin belki de en şirin olanı taç örgüler. Güzelliğinizi etrafa yansıtacak örgülü taç modeli ile  bu yaz efsaneler yaratmaya hazır olun.

Örgülü Taç Saç Modelleri

Kutu Örgüler 

Kutu örgüler belki de son zamanlarda kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç örgü modeli. Farkınızı saçlarınız ile etrafa yansıtmaya ne dersiniz?

Kutu Örgüler 

Kabarcık Örgüler 

Kabarcık örgüler ile bu yaz soru yağmuruna tutulmaya hazırlıklı olun. Çünkü herkes gözlerini saçlarınızdan alamayarak, nasıl bu kadar çekici olduğunuzu soracak.

Kabarcık Örgüler 

Tarak Kafa Bandı 

Saçlarınız her ne kadar bakımsız olursa olsun tarak kafa bandı ile gayet güzel bir görüntü sergileyen bileceksiniz.

Tarak Kafa Bandı 

Türban Kafa Bandı

Sizi harika gösterecek saç aksesuarından bir tanesi de türban kafa bandı. Saçlarınızıyüzünüzden uzaklaştırırken, aynı zamanda da tarzınızı konuşturacaksınız.

Türban Kafa Bandı