Farklı modellerde saç kesimi modeli arayışınız var ise Wolf Cut saç modeli tam aradığınız model olabilir. 70’li yıllarda yeni çıkan model saçları gür bir görünüme büründürmektedir. O dönemlerde en çok rockstar olan kişilerde sık sık gördüğümüz ve onlarla tanıdığımız bir model olmaktadır. Bu saç modelimizin Türkçe anlamı kurt saç kesimi modeli olmaktadır. Cansız ve az yapıda saçlarınızın olduğunu düşünüyor iseniz kurt saç kesim modeli ile saçlarınıza mutlaka hacim vermelisiniz. Dilerseniz birlikte Wolf Cut saç kesimleri nelerdir birlikte inceleyelim. 

Wolf Cut Saç Kesimleri Nelerdir?

Birden fazla kesim modeli olan Wolf Cut saç kesimleri ve modelleri ile birlikte sizlere ayrıntılı bir şekilde sunacağız. Üstelik modellerimizi açıkladıktan sonra görseller ile desteklediğimiz modellerimizi aşağı kısmında bulabilirsiniz. 70’ler ve 80’lerin trendi haline gelen bu modellerimiz son derece ilgi çekici olmaktadır.10 adet farklı şekillerde saç kesim modeli mevcuttur.  Bu saç modelleri görselleri ile birlikte aşağı kısmında bulabilirsiniz. Dilerseniz birlikte göz atabiliriz.  

Wolf Cut Saç Kesimi Kime Yakışır? 

Saç kesimi kadınların kimi zaman korkulu rüyası haline gelebiliyor. Wolf Cut saç kesimleri denemek istiyor ve cesaret edemiyorsanız sizler için wolf cut saç kesimi kime yakışır, hangi yüz tipine daha uygundur gibi sorularınızın tamamının cevabını bulabileceğiniz bir araştırma yaptık.

Wolf Kesim 10 Saç Modeli

Öncelikle belirtmek isteriz ki cesaretli ve özgüven sahibi tüm kadınlarımıza her tarz ve saç modeli son derece yakışmaktadır. Sizler için araştırmış olduğumuzu Wolf Cut saç modellerinin geneli de tüm yüz tipi için uygun modeller olmaktadır. Görsellerini görmenizin ardından hala bu saç modellerini yaptırmakta kararsız kalıyor iseniz, saç tasarımcınıza da danışabilirsiniz. Dilerseniz ilk saç kesim modelimize birlikte göz atalım. 

Kahverengi Tıknaz Wolf Cut Saç Kesimi

Alın kısmına dökülen saçların daha kısa olduğu ve arka kısımların katlı olduğu bir saç modelidir. Oval ve üçgen yüz tipine uyumludur. Görseli için makalenin aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Kahverengi Tıknaz Wolf Cut Saç Kesimi

 Ethereal Wolf Cut Saç Kesimi

Saçların omuz hizasında kesildiği ve bolca kat kullanıldığı bir saç kesim modelidir. Her yüz tipine uygun olduğu için tercihi yüksek saç kesim modelleri arasında yer almaktadır. Görseli için aşağı kısıma birlikte göz atabiliriz. 

 Ethereal Wolf Cut Saç Kesimi

70’lerden Esinlenilen Wolf Cut Saç Kesimi 

Saçlarınızın ön kısmını daha havalı gösteren bu saç kesim modeli 70’li yillardan esinlenmiştir. Bu saç kesim modeli uzun ve dikdörtgen yüz tipindeki kadınlar için uygundur. Bu saç kesiminin görseli için dilerseniz aşağı kısıma birlikte göz atalım.

70’lerden Esinlenilen Wolf Cut Saç Kesimi 

Dalgalı Wolf Cut Saç Modeli 

Dalgalı saç sevenlerin dikkatini bir hayli çeken model dalgalı wolf cut saç kesim modeli olmaktadır. Katlı saç kesimi sayesinde çok rahat bir şekilde saçlarınızı şekillendirebileceğiniz bir model olmaktadır. Her yüz tipi için uygun bir model olmaktadır.  Bu saç modelinin görseli için birlikte aşağıya göz atabiliriz. 

Dalgalı Wolf Cut Saç Modeli 

Sarışın Shaggy Plaj Dalgalar

Su dalgası seviyorsanız sarışın Shaggy plaj dalgaları tam size göre. Saç kesimindeki katlar sayesinde saçlarınız ile gün içerisinde çok fazla zaman geçirmeniz gerekmeyecektir. Tüm yüz tipi için uygundur. Bu muhteşem dalgalar için aşağı kısma göz atabilirsiniz. 

Sarışın Shaggy Plaj Dalgalar

Çene Hizasında Elf Wolf Kesimi

Çene hizasından başlayarak hafif oval ve katlı kesim türüdür. Tüm yüz tipi için uygun bir saç kesim modeli olmakla birlikte özellikle oval yüz tipine çok yakışan bir modeldir. Vazgeçemeyeceğiniz bu saç kesimi için görselini birlikte inceleyebiliriz. 

Çene Hizasında Elf Wolf Kesimi

Kıvırcık Saçlar İçin Kırpılmış Wolf Kesimi

Çok kıvırcık saç modeline sahipseniz bu kesim türü tam size göre. Saça verilen hacim sayesinde gün içerisinde saçlarınıza zaman ayırarak vakit kaybetmeyeceksiniz. Genellikle oval, üçgen ve köşeli yüz tipleri için uygundur.  Dilerseniz saç kesim modelinin görselini inceleyerek karar verebilirsiniz. 

Kıvırcık Saçlar İçin Kırpılmış Wolf Kesimi

 Dağınık Wolf Cut Kesimi

Hem uzun hem de dağınık saç sevenlerin vazgeçemeyeceği bir model olmaktadır. Uzun saçlarınıza kat verilerek kesim işlemi uygulanmaktadır. Tüm yüz tipi için uygun bir saç kesim modelidir. Bu muhteşem saç kesim modeli için aşağı kısma göz atabilir ve kararınızı görerek verebilirsiniz.  

 Dağınık Wolf Cut Kesimi

Patlama İle Wolf Kesimi

Perçemli bir saç kesim modelidir. Perçemin kenar kısımlarının çene hizasına doğru uzatılarak kesilen bir modeldir. Üçgen ve oval yüz tipleri için uygundur. Görmeden karar vermemek adına aşağı kısımda sizler için eklediğimiz görsele göz atabilirsiniz. 

Patlama İle Wolf Kesimi

Patlamalar İle Bal Sarışın Wolf Saç Kesimi 

Bal rengindeki saçlarınıza canlılık verecek ve saç renginizi patlatacak bir model olmaktadır. Üstelik kesimi ile de oldukça göz dolduran bir saç kesim modelidir. Üçgen, dikdörtgen ve kare yüz tipi için oldukça ideal bir saç kesim modelidir. Dilerseniz bu muhteşem saç kesimine görerek karar verin ve aşağıda sizin için hazırladığımız modelimize göz atın. 

Patlamalar İle Bal Sarışın Wolf Saç Kesimi