Merhaba sevgili okurlarımız. Bu makalemizde sizler için uzun saçlar için sevimli saç modellerini araştırdık. Görselleri ile birlikte araştırdığımız modellerimizi makalemizin aşağı kısmında görebilirsiniz. 15 adet açıklamaları ve görselleri ile birlikte saç modelleri birbirinden sevimli halleri ile sizlerle. Saçlarınız uzun ve ne yapacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız bu makalemiz tam sizlere göre demektir. Hem şık görünümü hem de sevimli bu modelleri mutlaka denemelisiniz. Üstelik küçük kız çocuklarının saçlarına da uygulamak için can atacaksınız. Uzun saçlar için saç modelleri okul çağındaki çocuklar içinde oldukça sevimli olacaktır. Dilerseniz bu birbirinden sevimli ve şık saç modellerine birlikte göz atalım. 

Çift Topuz Saç Modelleri

Hem çocukların hem de gençlerin son zamanlarda vazgeçemediği bu saç modelimiz çift topuz saç modeli olmaktadır. Görünüşü ve duruşunun sevimliliği ile sık sık tercih edilen modellerimizden bir tanesidir. Ayrım yaparken dilerseniz zikzak dilerseniz düz dikerseniz de asimetrik bir şekilde ayırabileceğiniz bu saç modelimizin görseline aşağı kısımdan ulaşabilirsiniz.  

Çift Topuz Saç Modelleri

Bükülmüş Topuz Saç Modelleri

Saçlarınız hem yaz sıcağında sizi bunaltmasın hem de derli toplu ve sevimli görünsün istiyorsanız bükülmüş topuz saç modelleri tam size göre demektir. Saçlarınız hem şık hem de sevimli dursun üstüne birde gününüzü kurtarsın istiyorsanız bu saç stil modelini tercih edebilirsiniz. Görseli için makalemizin aşağı kısmına bakmanız yeterli olacaktır. 

Bükülmüş Topuz Saç Modelleri

Düşük Topuz Saç Modelleri

Şık bir model olan düşük topuz saç modeli hem özel günlerinizde tercih edebileceğiniz hem de günlük saç tasarımınızda tercih edebileceğiniz bir modeldir. Özel günlerinizde şık bir toka ile tamamlayacağınız bu model kullanışlı yapısı ile anınızı kurtaracak. Düşük topuz saç modeli görselimiz için makalemizin aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Düşük Topuz Saç Modelleri

Yarım Topuz Saç Modelleri

Muhteşem görüntüsü ile saçlarınızı hem salabilir hem de topuz görüntüsü ekleye bilirsiniz. Üst kısımlarında topuz alt kısımlarında serbest saç görüntüsü ile günün yıldızı siz olacaksınız. Gününüzü kurtaracak olan yarım topuz saç modeli için makalemizin devamına göz atmanız yeterli olacaktır. 

Yarım Topuz Saç Modelleri

Taç Saç Modelleri

Farklı tasarlayabileceğiniz ve zevkinize göre modeller yapabileceğiniz bu saç modelimiz hem sevimli hem de şık bir modeldir. Günlük rutinlerinizde sıkça tercih edebileceğiniz bir model iken özel günlerinizde de saçınızın aşağı kısmına güzel dalgalar vererek tercih edebileceğiniz bir model olmaktadır. Taç saç modeli görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Taç Saç Modelleri

Çiçek Örgüsü Saç Modelleri

Görünüşü ile kalplerinizi fethedecek olan bu modelimiz görünüş açısından da oldukça şık bir model olmaktadır. Okul çağındaki çocuklarınızın saçlarını değişik güzel ve sevimli modeller tercih edebilirsiniz. Gününüz çiçek gibi geçsin istiyorsanız çiçek örgüsü saç modelini kesinlikle dâhil etmelisiniz. Bu saç modelimizin görseli için makalemizin aşağı kısmıma göz atabilirsiniz. 

Çiçek Örgüsü Saç Modelleri

Plaj Dalgası Bukleler

Dalgalı saç modeli seviyorsanız bu modelimiz favoriniz olacak. Özel günlerinizde dahi rahatlık ile kullanabileceğiniz bir modeldir. Hem şık hem havalı olan bu modelimiz plaj dalgası bukleleri olarak adlandırılmaktadır. Tüm gözleri plaj dalgası saç modeli ile üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz. Modelimizin görseli için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. 

Plaj Dalgası Bukleler

Düz, Şık Ve Parlak Görünümlü Saçlar 

Eğer saçlarınız uzun ise şekillendirmesi de bir o kadar kolaydır. Dalgalı saçı kendinize yakıştıramıyorsanız makalemizin bu kısmı tam size göre demektir. Düz, şık ve parlak görünümlüsaçlar tam size göre diyebiliriz. Hem rahat hemde günlük kullanım İçin en uygun ve ideal olan bu saç modelini mutlaka denemelisiniz. Kolaylıkla şekil verebilir ve gününüzü bu saç modeli ile kurtarabilirsiniz. Görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atmanız yeterli olacaktır. 

Düz, Şık Ve Parlak Görünümlü Saçlar

Örgülü At Kuyruğu Saç Modelleri

Özellikle yaz aylarında saçlarınızın açık kalmasından şikâyetçiyseniz bu başlığımızdaki saç modelini denemenizi tavsiye ederiz. Saçlarınızı atkuyruğu yaparak yaz aylarının sıcağından kurtulurken aynı zamanda örgü modeli ile de atkuyruğunun sıradanlığını yok edebilirsiniz. Makalemizin devamında örgülü atkuyruğu saç modeli görseline göz atabilirsiniz. Bu modelimiz gününüzü kurtaracak ve sizi epey rahat ettirecektir. 

Örgülü Atkuyruğu Saç Modelleri

Uzay Çörekleri

Hayal gücünüz ile uyum içerisinde olacak olan bu modelimiz hem sevimli hem de çok tatlı bir görünüme sahiptir. Bir kere denedikten sonra sizleri kendisine hayran bırakacak olan bu modelimiz uzay çörekleri modeli olarak geçmektedir. Saçınızı çift topuz yapıp aynı zamanda aşağı kısımlarını serbest bıraktığınız bir model olacak. Uzay çörekleri saç modeli görselimiz için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. 

Uzay Çörekleri

Fransız Örgü

Balıksırtı olarakta adlandırdığımız bu modelimiz hem spor hem şık hem de sevimli bir modeldir. Gününüzü kurtaracak olan bu model Fransız saç örgü modeli ya da bir başka deyiş ile balıksırtı modeli olarak adlandırılmaktadır. Fransız örgü saç modelimizin görseli için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. 

Fransız Örgü

Hollanda Örgüsü

Makalemizin bu kısmında sizlere ters balıksırtı modelimizi tanıtacağız. Şık görüntüsü, göz alıcı modeli ile sizleri kendisine hayran bırakacak. Uzun saçlara sahipseniz kesinlikle denemeniz gereken bir modeldir. Görselini makalemizin devamında görebileceğiniz gibi aynı zamanda yapım aşamalarını da adım adım anlattığımız makalemizi Web sitemizde bulabilmeniz mümkündür. 

Hollanda Örgüsü

Balık At Kuyruğu Örgüsü Saç Modelleri

En şık günlerinizin bile vazgeçilmezi olacak olan bu modelimizi gördüğünüzde ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Göz kamaştırıcı ve şıklıkta sizi ilk sıraya alacak olan bu modelimiz balık at kuyruğu saç modeli olarak geçmektedir. Balık kuyruğu örgüsü saç modeli için makalemizin aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Balık Kuyruğu Örgüsü Saç Modelleri

Yüksek At Kuyruğu

Eğer oldukça şık bir davete gidecekseniz, seçtiğiniz elbisenizin sırt dekoltesi var ve saç modelinize karar veremediniz mi? İşte artık aradığınız saç modelini buldunuz. Yüksek at kuyruğu modelimiz hem kıyafetiniz hem de size uyum sağlayacak diyebiliriz. Yüksek at kuyruğu modelimizin görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atabilirsiniz.

Yüksek At Kuyruğu

Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Ve son olarak son saç modelimiz ile sizlerleyiz. Yarım yukarı yarım aşağı saç modelimiz ile sizlerleyiz. Sade, şık, sevimli ve güzel olan bu modelimiz sizleri kendisine hayran bırakacak. Yarım yukarı yarım aşağı saç modelimiz için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. 

Yarım Yukarı Yarım Aşağı