Her kadın zaman zaman saç renginde değişiklik yapmak isteyebilir. Bu durum kadınların kendilerine olan özgüvenlerini sağlamak amacıyla uygulanan etkili bir yöntemdir. Ancak şimdiye kadar sarı saç renginden başka bir renge dönmek isteyen bir kadına belki de hiç rastlamadınız. Peki neden, hiç düşündünüz mü? Çünkü sarışın saç modelleri o kadar güzel ve etkileyicidir ki! Sarı saç rengini keşfeden bir kadın asla bir daha diğer renkleri saç tonunda buluşturmak istemez. İşte bu nedenden dolayı da sarı saçların hayatımızdaki yeri ve önemi oldukça fazladır.

Bir ortamda tüm dikkatleri üzerinizde toplamanın sadece tek yolunun kılık ve kıyafet olduğunu düşünüyorsanız eğer, yanılıyorsunuz. Bir kadın duruşuyla, konuşmasıyla, makyajıyla ve en önemlisi de saçlarıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayabilir. Ortamın en şık kadını olmak yerine neden her defasında ikinci planda kalmak isteyesiniz ki? Öyleyse yazımızın devamında yer alan, size en çok uyum sağlayacak, en iyi sarı saç modellerini tercih ederek, kadınlar arasındaki cazibelik savaşını siz kazana bilirsiniz.

Sarışın Saç Modelleri: Sarı Saç Rengi Kimlere Yakışır? 

En iddialı saç renkleri arasında hiç şüphesiz ki sarı saç rengi ilk sırada yer almaktadır. Birçok farklı renk tonuna sahip olan sarışın saç modelleri, uzun yıllardır gündemden hiç düşmeyecek popülerliğini korumayı başarmış ve yıllarca sürdürmüş durumda. Bir çok kadın sarı saç renginin sadece beyaz tenli kadınlara yakıştığını düşünerek, ne yazık ki bu saç rengi tonunu saçlarında uygulamaktan kaçınıyor. Oysa ki sarı saç renginin renk tonu geniş bir yelpazede yer alıyor.

Açıkçası sarı saç rengi en güzel beyaz tenli kadınlarda daha güzel görünse de, doğru bir sarı saç renk tonu ile ten renginiz her ne olursa olsun, sarı saç sizde de mükemmel görünebilir. Yeter ki sarı saç rengi kimlere yakışır? Sorusunun cevabını bizimle bulun. Gündemden hiç düşmeyen sarı saç kesimlerini ve sarı saç rengi ten uyumunu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sarışın Saç Modelleri

Hem Sarışın Hem Bomba!

Doğal Sarışın Bukleler Saç Modeli

Doğal Sarışın Bukleler Saç Modeli
Doğal Sarışın

Bukleler özellikle de sarı saç rengi ile oldukça uyumludur. Saçların uzun olması, sarı olması bir de bukleli olması âdeta tüm gözleri üzerinizde toplayarak cazibenize cazibe katmaya yetecek.

Sarışın Saç Modelleri Bal Sarısı 

Sarışın Saç Modelleri Bal Sarısı 
Bal Sarısı

Sıcak bir renk tonuna sahip olan bal sarısı saç modeli, beyaz tenli ve buğday tenli kadınların daha çekici ve güzel görünmeleri için oldukça iddialı bir saç modeli olarak çıkıyor, karşımıza.

Sarışın Saç Modelleri: Omuz Hizasında Sarı Saç Modeli 

Omuz Hizasında Sarı Saç Modeli
Omuz Hizasında

Kısa saçların kullanım kolaylığını ve çekiciliğini bilmeyen yoktur sanırım. Omuz hizasında sarı saç modeli ile bunu zirveye taşımaya ne dersiniz? 

Sarışın Saç Modelleri: Beyaz Ve Platin Sarı Saç Modeli 

Beyaz Ve Platin Sarı Saç Modeli
Beyaz Ve Platin

Beyaz ve platin sarı saç modelini beyaz tenli her kadın, mutlaka denemeli diye düşünüyoruz. Oldukça güzel ve doğal görünen bu saç modeli ile hiç kimse yaşınızı tahmin edemeyecek.

Kısa Sarışın Saç Modelleri Kadın: Yan Patlamalı

Yan Patlamalı Kısa Saç Modeli
Yan Patlamalı Kısa Saç

Yan patlamalı kısa saç modeli, birçok kadının mutlaka denemek istediği bir saç modeli olarak karşımızda. Çünkü bu saç modeli sarı saçın ihtişamını en güzel bir şekilde etrafa yansıtmaya yetiyor da artıyor bile.

Sarışın Balyaj İle Kısa Saç Modeli 

Sarışın Balyaj İle Kısa Saç Modeli
Sarışın Balyaj

Balyaj hayatımıza girdiğinden beri birçok kadın için modası hiç geçmeyen en trend ve etkileyici saç modeli olarak karşımıza çıkıyor. Yansımaların saçlarınızda harika görüleceği sarışın balyaj ile kısa saç modelini denemek için daha neyi bekliyorsunuz? 

Kısa Sarışın Bob Kesim

Kısa Sarışın Bob Kesim
Bob Kesim

Kısa sarışın bob kesim saç modeli, kendine güvenen bir çok kadının ilk seçimidir. Bu kısa saç modeli ile  etrafa karşı sağlam bir izlenim bırakarak, daha havalı ve daha çekici görünebilirsiniz.

Buz Sarı Saç Rengi

Buz Sarı Saç Rengi
Buz Sarı

Sarı saç modelinin en güzel yansımalarından biri olan buz sarı saç rengi ile efsaneler yaratmaya ne dersiniz? Tüm ilgilerin ana kraliçesi olmak için bu saç rengini mutlaka saçlarınız ile buluşturun.

Küllü Sarı Saç Modeli

Küllü Sarı Saç Modeli
Küllü Sarı

Sarının belki de en güzel tonu olan küllü sarı saç modeli, bir tene de uyum sağlayabilmektedir. Siz de çarpıcı ve iddialı bir sarışın olmak için kesinlikle bu saç modelini denemelisiniz.

Kum Sarısı Kısa Saç Modeli

Kum Sarısı Kısa Saç Modeli
Kum Sarısı

Eğer siz de kendinizi mükemmel bir şekilde yansıtacak bir saç modeli ile henüz tanışmadıysanız, kum sarısı saç modeli tam size göre. Açık ve buğday tenliler ile âdeta bütünleşen bu saç modelini hiç tereddüt etmeden deneyebilirsiniz.

Çene Boyu Sarı Saç Modeli

Çene Boyu Sarı Saç Modeli
Çene Boyu

Çene boyu sarı saç modelinin kadınlar arasında bu kadar sevilmesinin ve tercih edilmesinin sebebi ise kesinlikle modern bir görüntü sergilenmesidir. Bu saç modelini tercih eden bir çok kadın etrafa karşı modayı yakından takip ediyormuş algısı yaratmaktadır.

Açık Sarı Saç Modeli

Açık Sarı Saç Modeli
Açık Sarı

En göz alıcı ve parlak bir saç modeli denilince ilk akla gelen saç modeli hiç şüphesiz ki açık sarı saç modeli. Bütün  pozitif enerjiyi üzerinizde toplamak için bu saç modelini deneyebilirsiniz.

Sarı Örgü Saç Modeli

Sarı Örgü Saç Modeli
Sarı Örgü

Belki de cilt tonunun mutlaka yakalaması gereken bir saç modeli olan sarı örgü saç modeli, doğru ten rengi ile uyum sağlamadığında ciddi bir görünüm sergilemenizi sağlar. İtici ve sıradan görünmemek adına sarı örgü saç modelini teninize en uygun olan sarı saç rengi tonu ile buluşturmalısınız.

Sarışın Saç Modelleri: Kahverengi Ve Sarı Ombre Saç Modeli

Kahverengi Ve Sarı Ombre Saç Modeli
Kahverengi Ve Sarı Ombre

Henüz sarı saç renginin ihtişamını keşfetmediyseniz ve etrafa yavaş yavaş yansıtmak istiyorsanız kahverengi ve sarı ombre saç modeli tam size göre. Üstelik cilt ton renginiz de her ne olursa olsun bu saç modeli ile harika görüneceksiniz.

Sarı Renk saç modelleri Arsında Altın Sarısı Saç Rengi

Altın Sarısı Saç Rengi
Altın Sarısı

Altın sarısı saç rengi son yıllarda yükselişe geçerek bir çok kişinin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Popülerliği hala koruyan ve özellikle de gençler tarafından oldukça fazla tercih edilen bu saç modeli ile siz de ortamı sallayarak, en çekici kadın olabileceksiniz.

Ünlülerin Sarışın Saç Modellerini Keşfedin

Yerli ve yabancı ünlülerin sarışın saç modellerini keşfedin. Kimi doğal sarı saç, kimi ise doğal olmayan sarı saç modelleri bir araya getirdik ve derledik. Bu örnekler üzerinden size en uygun hangi model daha çok yakışır keşfedebilirsiniz.