Dövme vücudumuzda ömür boyu taşıyacağımız ve artık vücudumuzun bir parçası olan görsel bir şölendir. Kadın dövme modelleri son yılların en rağbet gören modelleri arasında yer almaktadır. Tarzınıza göre değişkenlik gösterecek bu modeller tamamıyla zevkinize göre vücudunuza dâhil olacaktır. Yapılan dövmenin anlamı da bir hayli önemlidir. Sizin için değerli olan herhangi bir tasarımı kadın dövmesi olarak vücudunuza kazıyabilirsiniz. Sevimli küçük dövmeler ilginizi çekeceğinizden eminiz. Güçlü kadın sembolik dövmeler ile tarzınıza tarz katacak ve her zaman ilgi çekici olacaktır. Bu ilgi çekici dövme modelleri ve görselleri için aşağı kısmı incelemeniz yeterli olacaktır. Tarzınıza en yakışacak dövmeyi seçin ve ömür boyu vücudunuzda taşıyın. 

Anlamlı Dövme Modelleri

Vücudunuzda sizi tamamlayan anlamlı kadın dövmesi modelleri taşımak istiyorsanız modellerimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Anlamı sizin için önemli dövmeleri vücudunuzda taşımak için ve bir ömür tarzınıza tarz katmak için artık beklemenize gerek yok diye düşünüyoruz. Anlamlı dövme modelleri hayatınızın anlamına anlam katacağından emin olabilirsiniz. Son dönemlerde artan dövme merakı ile yediden yetmişe herkesin vücuduna kazıdığı ya da kazımak istediği anlamlı bir hikâyesi vardır. Bu hikâyenizin çizgiye dökülmüş ve bedeninize kazınmış haline dövme denmektedir. Sizlerde değişik dövme modelleri ve çeşitleri için aşağı kısma göz atabilirsiniz. Açıklamaları ve görselleri ile birlikte en ince detayına kadar sizler için araştırdık. 

Noktalı Virgül Dövmesi

Görünüşü ile de kadınları kendisine hayran bırakacak olan noktalı virgül dövmesi hem şık hem de görünüşü bakımından oldukça dikkat çekicidir.

Noktalı Virgül Dövmesi

Ve İşareti Dövmesi

Sonsuzluk cümleleri hep ‘’ve’’ kelimesi ile devam ettirilmektedir. Bu yüzden vücudunuza bu anlamlı Ve işareti dövmesi yaptırmak isteyebilirsiniz. Kadınlar sık olarak beğenerek yaptırmaktadırlar.

Ve İşareti Dövmesi

Kelebek Dövmesi

Bu dövme modeli kelebek dövmesi olarak geçmektedir. Kadınlar sık sık bu şık görünümlü dövmeyi farklı tarzlarda vücutlarına beğenerek kazıtıyorlar. 

Kelebek Dövmesi

Ejderha Dövmesi

Farklı desenlerde kendi tarzlarına çevirebildikleri ejderha dövmesi desenlerini incelemeniz gereken bir dövmedir. Kadınlar kendi tarzlarına uyarlayarak bu desenleri sıklıkla kullanmaktadırlar. 

Ejderha Dövmesi

Aslan Dövmesi

Gücün simgesi olan aslan dövmesi her yaşta insanı büyüleyen bir dövme tipidir. Kadınlar gücün simgesi diye adlandırdığımız bu aslan dövmesini sıkça tercih etmektedirler.

Aslan Dövmesi

Kurt Dövmesi

Farklı desenlerde de vücudunuza işletebileceğiniz bu dövme kurt dövmesi olarak geçmektedir. Kadınlar kurdun yüzünün bir tarafına farklı desenler ile süsleyebiliyorlar. 

Kurt Dövmesi

Fil Dövmesi

İster rengârenk ister siyak beyaz kombinleye bileceğiniz bu dövmeye fil dövmesi denmektedir. Kadınlar anneliğini simgelemek adına yavru fil ve anne fil ile de kombin yapabiliyorlar. 

Fil Dövmesi

Akrep Dövmesi

İster burcunuz olsun ister sevdiğiniz bir hayvanın simgesi olsun hiç fark etmez akrep dövmesi gönül rahatlığı ile tercihiniz olabilecek bir dövmedir. Kadınlar severek bedenlerinde taşımaktadırlar. 

Akrep Dövmesi

Yılan Dövmesi

Son yılların vazgeçilmezi olan yılan dövmesi oldukça rövanşta olan bir modeldir. Kadınlar bu dövmeleri bedenlerinde severek ve gayet şık görüntüsü ile taşımaktadırlar. 

Yılan Dövmesi

Kalp Dövmesi

İster küçük bir kalp ister yüreğinizin büyüklüğü kadar olsun kalp dövmesi kadınların vazgeçilmezidir. Kadınlar kalplerinin kırılmaması için vücutlarına kazımayı tercih edebilirler. 

Kalp Dövmesi

Kafatası Dövmesi

Genellikle avangart kadınlar kafatası dövmesini sık tercih etmektedirler. Kafatası dövmesi oldukça kusursuz ve muhteşem görünüme sahip bir dövmedir. 

Kafatası Dövmesi

Melek Dövmesi

Hayatta yalnızca kanatları eksik olan kadınların tercih ettiği bir dövme olan melek dövmesi oldukça dikkat çekici bir dövmedir. Kadınlar sıklıkla melek dövmesi tercih etmektedirler. 

Melek Dövmesi

Pusula Dövmesi

Yönünü kaybeden insanlar için tercih edilen dövmelerden bir tanesidir. Kadınlar yönlerini kaybetmemek ya da yönlerini hatırlamak için pusula dövmesi tercih edebilmektedirler. 

Güneş Dövmesi

İnsanların hayatına güneş gibi doğan kadınların güneş dövmesi yaptırması aslına bakarsanız çok normal bir durumdur. Kadınlar da güneş gibi parladıkları için bu dövmeleri tercih etmeleri oldukça mantıklı bir harekettir. 

Güneş Dövmesi

Çiçek Dövmesi

İster küçük boyutlarda ister devasa boyutlarda yaptırabileceğiniz, görünüşü ile de sizleri mest edecek olan çiçek dövmesi modellerine bakmadan kadınlar kesinlikle dövme yaptırmamalı.

Çiçek Dövmesi