2022’nin en trend dügün saç modelleri makalemizin bu kısmında modellerimiz ve görsellerimiz ile birlikte bulabilirsiniz. Sizler için özenle hazırlamış olduğumuz en trend 2022 düğün saç modellerine göz atmadan gelin başı modelinize karar vermemenizi öneririz. Gelin saç modelleri en özel gününüzün en özel detaylarından yalnızca bir tanesidir.

Gelinliğinizin tamamlayıcısı olan saç modelleri kesinlikle gelinlik modeliniz ile uyum ve kombin içerisinde olmalıdır. Bu yüzden düğün saç modelleri oldukça önem taşımaktadır. Makalemizin devamında sizlere gelinler için saç modelleri örneği sunacağız. Üstelik görselleri ile birlikte ekleyerek sizleri ekstra zaman kaybetmenize engel olacağız. Dilerseniz dügün saç modellerimize birlikte göz atalım. 

Dügün Saç Modelleri Ve At Kuyruğu Modeli

İlk olarak at kuyruğu saç modeli ile sizlerleyiz. Düğün saç modelleri olarak en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Görselimizde de göreceğiniz üzere düğün saç modeli olarak atkuyruğu modeli hem şık hem modern görüntüsü ile en özel gününüze şıklık katacaktır gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

At Kuyruğu Saç Modeli

Dügün Saç Modelleri ve Boho Dalgaları

Gelinliğinizin tamamlayıcısı olacak olan boho dalgaları görünüşü ile de kendisini sizlere hayran bırakacaktır.  Romantik düğün saç modeli olarakta kabul edilen bu modelimiz duruşu ile kendisini sizlere hayran bırakacaktır. Boho dalgaları düğün saç modeli görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atmanız yeterki olacaktır. 

Boho Dalgaları Saç Modeli

Alttan Topuz Dügün Saç Modelleri Hayran Bırakacaktır

Gelinliğiniz sade ve şık bir model ise üstelik sırt dekoltesi var ve ince askılı ise alttan topuz saç modeli gelinliğiniz ile bir bütün halinde olacak ve görenleri size hayran bırakacaktır. Alttan topuz saç modelinin zarif görünümü ve görselini makalemizin aşağı kısmında görebilirsiniz. 

Alttan Topuz Dügün Saç Modelleri

Romantik Topuz Dügün Saç Modelleri

Hafif dağınık ve romantik görüntüsü ile sizleri kendisine hayran bırakacak olan bu modelimiz romantik topuz saç modeli olarak bilinmektedir. Düğün saç modelleri tarzınıza şıklık katacak bir modeldir. Romantik topuz saç modeli görselimiz için makalemizin aşağı aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Romantik Topuz Saç Modelleri

Dügün Saç Modelleri ve 90’ların Topuz Modeli

Size hem geçmişin ruhunu yansıtacak hem de şık görünümü ile 90’ların topuz saç modelini deneyebilirsiniz. Gelinliğiniz ile bir bütün olacak olan düğün saç modeli göz kamaştırsanıza yardımcı olacaktır. Saç modeli düğün günümüzün en gözde ve en dikkat edilmesi gereken modellerinizden bir tanesi olmalıdır. Görseli için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. 

 90’ların Topuz Saç Modeli

Kısa Bob Saçlı Gelinler

Saçlarınız kısa Bob modeli ve düğün günü saç tasarımınıza karar veremiyorsanız makalemizin bu kısmı tam size göre. Kısa bob saçlı gelinler düğün günü epey kararsız kalıyor. Sade ve oldukça şık kısa Bob saçın görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Kısa Bob Saçlı Gelinler

Yarım Topuz Saç Modeli

Makalemizin bu kısmında sizler için yarım topuz saç modeli araştırdık. Saçlarınızı hem açmak hem de topuz havası yaratmak istiyorsanız bu dügün saç modelimiz tam size göre. Üst kısımları topuz alt kısımları açık ve dalgalı olan bu model görünüşü ile sizleri kendisine hayran bıracak. Görseli için makalemizin devamına göz atabilirsiniz. 

Yarım Topuz Saç Modeli

Yarım Örgü Saç Modeli

Gelin saçınızda saç örgüsünü de dâhil etmek istiyorsanız bu modele göz atmanızı tavsiye ederiz. Yarım örgü saç modeli ile hem örgü dâhil etmiş olacaksınız hem de saçlarınızı serbest bırakabileceksiniz. Görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atabilirsiniz. 

Yarım Örgü Saç Modeli

Modern Fransız Büküm Saç Modeli

Saçlarınızda Fransız havası essin ve Fransız dantelli gelinliğiniz ile uyum içerisinde olmak isterseniz modern Fransız büküm saç modeli kısmına göz atabilirsiniz. Muhteşem görünüşü ile sizleri kendisine hayran bırakacak. Daha fazla dügün saç modelleri için bu makalemizin tamamı apayrı ve birbirinden güzel saç modelleri ile sizleri bekliyor olacak. Modern Fransız büküm saç modeli görseli için aşağı kısma bakmanız yeterli olacaktır.

Fransız Büküm Saç Modeli

Romantik Kabarık Saç Modeli

İsminden de anlayacağınız üzere romantik kabarık saç modelimiz gözlerinizi kamaştıracaktır. Düğün saç modeli denildiğinde şüphesiz ki güvenebileceğiniz adres biz olmaktayız. Son yılların en trend dügün saç modeli olan romantik kabarık saç modeli görselinde de göreceğiniz üzere çiçekler ile taçlandırabileceğiniz bir saç modeli olmaktadır. Görselini makalemizin devamında bulabilirsiniz. 

Romantik Kabarık Saç Modeli

Chignon Dügün Saç Modeli

Sap sade görünüşü ile göz kamaştırıcı modellerimizden olan chignon dügün saç modeli romantik gelinliğiniz ile bir bütün haline gelecektir. Aynı zamanda 90’ların trend saç modeli olan bu topuzumuz eminiz ki 90’lardan günümüze gelen ve en çok tercih edilen model olmaktadır. Görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atmanız yeterli olacaktır. 

Chignon Dügün Saç Modeli

Plaj Dalgaları Saç Modeli

Kır düğünü hayali olanlar kesinlikle buraya toplanabilir. Göz kamaştıracak sade ama oldukça şık olan plaj dalgaları saç modeli tercih etmenizi şiddetle öneririz. Görselini makalemizin devamında bulabilirsiniz. Eğer hayaliniz kır düğünü ise görselimize göz atıp saçlarınızda plaj dalgası deneyebilirsiniz. 

Plaj Dalgaları Saç Modeli

Örgülü Balerin Topuzu

Hayalinizde sımsıkı bir topuz modeli var ise örgülü balerin topuzu tam size göre. Gelinliğinizin üzerine sımsıkı ve sade bir model istiyorsanız görseline göz atmanız yeterli olacaktır. Bu tür saç modellerini kendinize ve yüz tipinize yakıştırıyorsanız düğün saç modeli olarak örgülü balerin topuzumuzu deneyebilirsiniz. 

Örgülü Balerin Topuzu

Peri Saç Kesimi Modeli

Kısa saç tam sizin tarzınız ise peri gibi olduğunuz o günde peri saç kesimi modeli tam size göre olacaktır. Saç modeli olarak tercihiniz hep kısadan yana ise göz atmanız gereken saç modeli kesinlikle peri kesim saç modelidir. Görseli için makalemizin aşağı kısmına göz atmanız yeterli olacaktır.

Peri Saç Kesimi Modeli

Sizler için hazırladığımız birbirinden harika düğün saç modellerinden herhangi birini seçerek bizleri de düğününüze dâhil ederseniz anacımıza ulaşmışız demektir. Bize güvenerek bizi tercih ettiğiniz için şimdiden çok teşekkür ederiz size.