Beyaz tene sahip olmak her ne kadar kadınlar arasında bir ayrıcalık olsa da konu saç renkleri olunca, her saç rengi beyaz tene uyum sağlayacağını tabi ki söyleyemeyiz. Çünkü saç renkleri sadece ten rengi ile değil göz rengi ve yüz yapısını da bağlı olarak itici ya da mükemmel görünebilir. Kısacası her ne kadar beyaz bir tene sahip olsanız da, beyaz tenli kadınlara yakışan saç renklerini bilmenizde ve uygulamanızda fayda var.

Saç renkleri her kadın için oldukça önemlidir. Çünkü saç renkleri birçok kadına farklı bir hava katarak daha alımlı ve çekici görünmelerini sağlar. Her kadın da her yıl değişen saç trendlerine ayak uydurmaya çalışarak, bu ihtişam dan en mükemmel bir şekilde faydalanmaya çalışır. Özellikle de beyaz tene sahip olan kadınların saç modellerini en güzel şekilde yansıtacak, saç renklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Beyaz Tene Hangi Saç Rengi Yakışır?

Beyaz tene sahip olan kadınlar, ten renklerinin sunduğu alternatifleri bir çok saç renginde kusursuzca sergileye bilirler. Ancak dikkat edildiği ve bazı küçük detayların da göz önünde bulundurulduğu sürece. Elbette ki beyaz tenli kadınlar diğer ten renkleri ile kıyaslandığında saç rengi seçimlerinde daha özgürdürler. Ancak beyaz tenli kadınlar da kendilerini tamamlayacak ve  en iyi şekilde etrafa yansıtacak saç renkleri arayışına,  zaman zaman girerler. Eğer siz de böyle bir arayış içinde iseniz, sizin için derlediğimiz beyaz tenli kadınlara yakışan saç renkleri keşfederek, güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. 

Beyaz Tenli Yakışan Saç Renkleri

Beyaz tenli kadınlar için de ideal saç renkleri bulunmaktadır. Bu kavram geniş bir içeriğe sahip olsa da bir kaç küçük detay ile beyaz tenli kadınlar da  kendilerini yansıtacak en mükemmel saç rengine sahip olabilirler. Aşağıda  yer alan beyaz tenli yakışan saç renklerinin en gösterişli ve çekici hallerini, en ideal sahipleri ile buluşturmak üzere tasarladık. Siz de  kendinizi en iyi yansıtacak ideal saç modeliniz ile etrafınızda efsaneler yaratmaya ne dersiniz? Öyleyse yazımızdaki saç renkleri arasında bir tercih yaparak, siz de farkınıza fark katabilirsiniz.

Beyaz Tene Saç Rengi: Küllü Sarı Saç Rengi

Beyaz tenli kadınları tamamlayan en iyi saç renklerinden biri de küllü sarı saç rengidir. Bu renk sıcak tonları ile beyaz tenli kadınlar da ihtişam yaratmaya yeter de artar bile. Genellikle birçok kadın, bu saç rengini hiç tereddüt etmeden saçlarıyla buluşturur. Bunun en önemli nedeni ise küllü sarı saç renginin, modern bir görüntü ile insanlar üzerinde şık ve zarif bir algı yaratmasıdır. 

Küllü Sarı Saç Rengi
Küllü Sarı Saç Rengi

Saç Renkleri: Karamel Bal Sarısı Saç Rengi

Son yılları bir hayli zorlayan ve ön plana çıkmayı başaran karamel bal sarısı saç rengi, havalı ve parlak yansımaları ile bir çok kadının en sevdiği ve en çok tercih ettiği saç rengi olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de saçlarınız da canlılığı ve parlaklığı en mükemmel şekilde yansıtmak istiyorsanız, karamel bal sarısı saç rengini deneyebilirsiniz.

Karamel Bal Sarısı Saç Rengi
Karamel Bal Sarısı Saç Rengi

Saç Renkleri: Kumral Saç Rengi 

Özellikle de beyaz tenli kadınları daha pozitif ve dinamik göstermekte sınır tanımayan kumral saç rengi, en çok da gençler tarafından rağbet görmektedir. Siz de ten renginiz ile harika görünecek kumral saç rengi tonlarını keşfederek , bu yaza iddialı bir giriş yapabilirsiniz. Üstelik sıfır risk alarak.

Kumral Saç Rengi 
Kumral Saç Rengi 

Küllü Kahverengi Saç Rengi

Sıkça tercih edilen ve hemen hemen her yaş grubuna hitap eden küllü kahverengi saç rengi, herkesin gözdesi olmuş durumda. Genellikle bu saç tonu kahve tonlarına yakın olan bir çok kadının dikkat çekmemek adına tercih ettiği bir saç rengidir.  Bir çok kadın saçlarıyla değil de düşünceleri ile dikkat çekmek için bu saç modelini tercih ederek, kişiliği ile etrafa  sağlam bir izlenim bırakmayı tercih ediyor. 

Küllü Kahverengi Saç Rengi
Küllü Kahverengi Saç Rengi

Soğuk Kahverengi Saç Rengi

Saçlarınızda soğuk yansımaları en güzel şekilde yansıtmak için hiç tereddüt etmeden soğuk kahverengi saç rengini tercih ederek, yükselişe geçebilirsiniz. Özellikle de ilk defa saç boyatacaksanız ve renk konusunda da kararsızsanız bu saç rengini tercih ederek doğal bir görüntü sergilemenin yanında da tüm gözleri üzerinizde toplaya bileceksiniz. Öyleyse soğuk kahverengi saç rengini denemek için daha neyi bekliyorsunuz? 

Soğuk Kahverengi Saç Rengi
Soğuk Kahverengi Saç Rengi

Koyu Bakır Saç Rengi

Ben her koşulda ve şartta muhteşem görünmeliyim diyorsanız eğer, koyu bakır saç rengini mutlaka denemelisiniz. Bu saç tonu ile saçlarınızda sıcacık yansımaları görkemli bir şekilde etrafa yansıtabileceksiniz.  Modası hiç geçmeyen koyu bakır saç rengi bu yılda en trend saç renkleri arasında bir numara olmaya devam ediyor.

Koyu Bakır Saç Rengi
Koyu Bakır Saç Rengi

Çikolatalı Kahverengi Saç Rengi

Hayır ben çok konuşmayı sevmem, ihtişamımı etrafa saçlarım yansıtsın diyorsanız eğer, çikolatalı kahverengi saç rengini favori saç renginiz ilan edebilirsiniz. Özellikle de beyaz ten rengi ile âdeta bir bütünlük sağlayan çikolatalı kahverengi saç rengini, açık tene sahip olan kadınların denemesinişiddetletavsiye ediyoruz.

Çikolatalı Kahverengi Saç Rengi
Çikolatalı Kahverengi Saç Rengi

Beyaz Tenli Kadınlar İçin Bal Saç Rengi 

Bir saç rengi beni ne kadar çekici ve güzel gösterebilir ki? Demeden önce bal saç rengini mutlaka denemenizi öneririz. Sarı tonlarını en zarif bir şekilde saçlarınızda yansıtarak çok daha havalı ve seksi görünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bal saç rengini saç rengi seçiminizde  tercih etmenizdir. 

Bal Saç Rengi 
Bal Saç Rengi 

Kızıl Kahverengi Saç Rengi

Akıl almaz  ve sıradan bir ihtişama sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Kızıl kahverengi saç rengi ile artık çarpıcı ve eşsiz bir görüntü sergilemek mümkün. Bu kızıl saç rengini en güzel yansıtan kişilerin açık tene sahip olan kadınların olması hiçte şaşırtıcı değil. Tüm gözleri üzerinizde toplayacağınız, bu saç modeli ile her mevsim her ortamın prensesi olmaya hazır olun.

Kızıl Kahverengi Saç Rengi
Kızıl Kahverengi Saç Rengi

Kremalı Sarışın Balyaj 

Balyaj saç stili ister uzun saçlara sahip olun isterseniz kısa, sizi harika gösterecektir. Balyaj hayatımıza girdiği ilk günden beri herkes tarafından çok sevildi ve çok da tercih edildi. Peki balyaj saç stilini en güzel nasıl yansıtırım diye merak ediyorsanız, cevabımız kesinlikle kremalı sarışın balyaj, saç rengi olacaktır. Çünkü bu sarı saç modeli ve rengi beyaz tenli her kadın da göz rengi her ne olursa olsun mutlaka mükemmel görünecektir. Öyleyse siz de saç rengi tercihinizi  hiç düşünmeden, saçlarınızı bu renk ile buluşturabilirsiniz.

Kremalı Sarışın Balyaj 
Kremalı Sarışın Balyaj 

Beyaz Tenliler İçin Saç Renkleri