At kuyruğu saç modeli hem çekici hem de pratik olmasıyla, bir çok kadının severek kullandığı bir saç modeli olmaya devam ediyor. Bu model size şıklığı vaad etmenin yanında rahatlığı da sunuyor. Uzun saça sahip olan bir çok kadın değişik kombinasyonlara sahip olan at kuyruğu modelleri ile ihtişamını konuşturuyor. 

At kuyruğu saç modelleri sade bir görüntü sergilese de özel günlerinizde de çok rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel at kuyruğu modellerine sizler için sitemizde yer verdik. Siz de bu saç modelleri zaman zaman saçlarınızla buluşturarak, muhteşem görünebilirsiniz.

At Kuyruğu Saç Modeli Kimlere Yakışır?

At kuyruğu saç modeli kimlere yakışır? Adlı makalemizi sizler için yazdık. Kadınların en çok kullandığı ve en çok tercih ettiği at kuyruğu saç modelleri hakkında eşsiz bilgilere yazımızın devamında yer vereceğiz. İlk olarak merak edenler için ve at kuyruğu saç modellerini tercih etmekten çekinenler için, at kuyruğu saç modeli kimlere yakışır, kimler tercih etmeli? detayları hep birlikte inceleyelim.

At kuyruğu saç modeli birçok anda size eşlik edebilir. Sporda, günlük hayatta hatta özel günlerde bile bu saç modeli ile etrafınızda fırtınalar estirerek, ortamın en güzel kadını siz olabilirsiniz. Üstelik bu konuda hiç tereddüt etmeden. Çünkü at kuyruğu saç modelleri geniş yelpazesi nedeniyle, her yüz tipine uyum sağlayabilmektedir.

At Kuyruğu Saç Modeli İçin 20 Fikir

At kuyruğu saç modeli günümüzde sıradan bir görüntüyü asla simgelememektedir. Değişik toplama ayrıntıları sayesinde artık at kuyruğu saç modelleri farklı bir boyuta ulaşarak çok daha çekici bir hale getirilmiştir. Birbirinden eşsiz ve göz alıcı bu modeller ile daha güzel bir görünüme siz de sahip olabileceksiniz. Birbiriyle âdeta yarışan at kuyruğu saç modellerini, hadi bakalım hep birlikte inceleyelim. 

At Kuyruğu Kâhküllü Günlük

At kuyruğu kâhküllü günlük saç modeli, çok zarif bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Yapması hızlı gösterişi yüksek olan bu model ile güzelliğinizi her daim tescilleye bileceksiniz.

At Kuyruğu Kâhküllü Günlük

At Kuyruğu Dağınık Dalgalı Ensede

Bu saç modeli, ensede yer alan dalgaları sayesinde ortaya büyüleyici bir güzellik sunmaktadır. İster günlük hayatta isterseniz de özel davetlerde bu modeli tercih edebilirsiniz.

At Kuyruğu Dağınık Dalgalı Ensede

At Kuyruğu Ensede Düz Sıkı 

At kuyruğu saç modelleri arasında yer alan at kuyruğu ensede düz sıkı, âdeta at kuyruğunun en vazgeçilmez bir modeli olarak karşımıza çıkıyor. Bu modelin bir at kuyruğundan çok daha fazlası olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

At Kuyruğu Ensede Düz Sıkı 

Tepede Sıkı Dalgalı At Kuyruğu 

Yine harika bir at kuyruğu saç modeli ile karşınızdayız. Her yüz tipine oldukça fazla yakışan tepede sıkı dalgalı at kuyruğu saç modeli, size enfes bir görsellik şöleni sunmanızda yardımcı olacaktır.

Tepede Sıkı Dalgalı At Kuyruğu 

At Kuyruğu Kısa Dalgalı Salaş

Eğer siz de dalgalı saçlara sahipseniz bu at kuyruğu saç modeli tam size göre. Gün boyunca şirin bir görüntü elde etmek için at kuyruğu kısa dalgalı salaş saç modelini tercih edebilirsiniz.

At Kuyruğu Kısa Dalgalı Salaş

Sıkı Örgülü At Kuyruğu Saç Modeli

At kuyruğu saç modelinin örgü ile buluştuğu enfes bir saç modeli ile yine karşınızdayız. Bu farklılık ile siz de sıradan at kuyruğu saç modellerine artık elveda diyeceksin.

Sıkı Örgülü At Kuyruğu Saç Modeli

At Kuyruğu Tepeden Yandan Örgü Dalgalı

Basit bir at kuyruğu modeli size ne kadar bir eşsizliği sunabilir ki? Tabi ki at kuyruğu tepeden yandan örgülü dalgalı saç modeli ile artık bu bekleyiş mümkün.  Çevrenizdeki etkili bakışları üzerinizde toplamak için bu saç örgü modelini tercih edebilirsiniz.

At Kuyruğu Tepeden Yandan Örgü Dalgalı

At Kuyruğu Yandan Saç Modeli

Tüm dikkatleri sevimli saç tarzınız ile üzerinize çekmekten yanaysanız eğer, at kuyruğu yandan saç modelini saçlarınız ile buluştura bilirsiniz. Mükemmel sıradışı bu model ile yüzünüzün güzelliğini sergileye bileceksiniz.

At Kuyruğu Yandan Saç Modeli

At Kuyruğu Balon Saç Modeli

At kuyruğu balon saç modeli, sizi her ortamda temsil edebilir. Bu model kutlamalarınız için harika bir seçimdir. Üstelik saçlarınızdaki hacim eksikliğini de yine bu model sayesinde giderebileceksiniz.

At Kuyruğu Balon Saç Modeli

At Kuyruğu Bombeli Dağınık 

At kuyruğu bombeli dağınık saç modeli sayesinde birçok kadını kıskandırabileceksiniz. Şık dokusu ve muhteşem görüntüsü ile zarif ve etkileyici bir stil yakalayabilirsiniz. 

At Kuyruğu Bombeli Dağınık 

Yarım At Kuyruğu Saç Modelleri

Resimde gördüğünüz gibi yarım at kuyruğu saç modelleri genç kızların vazgeçilmez saç modelleri oldukça sportif görünen bir modelimiz.

Yarım At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modeli