Hazır mısınız kadınlar? Sizin için hazırlamış olduğumuz 15 farklı saç modeli ilginizi çekeceğinden emin olabilirsiniz. Seçeceğiniz saç modelleri ile gece hayatında tüm gözler üzerinizde olacak. Kendi stil ve tarzınızı yaratacak, saç kesimi modelleri ne olursa olsun uyum sağlayacaktır.

Sizi Gecenin Yıldızı Yapacak En İyi Saç Modelleri

Sizi gecenin yıldızı yapacak en iyi saç modelleri için bizi takipte kalmayı kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Partilerde, davetlerde en kullanışlı ve gösterişli saç modeli girdiğiniz ortamda sizin olmalı. En iyi saç modelleri için editörlerimizin seçmiş olduğu modellere göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Yarım Yukarı Saç Modeli 

Partilerin vazgeçilmezi yarım yukarı stil tam tarzınıza göre bir saç modeli olacağından emin olabilirsiniz. Bu saç modeli klas, biraz göz alıcı bir modeldir. Aynı zaman seksi olduğu için mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Yarım Yukarı Saç Modeli 

Taç Saç Örgü Modeli

Bir diğer muhteşem tasarım olan taç saç örgü modeli görünüşü ile sizleri kendisine hayran bırakacağından emin olabilirsiniz. Uzun dalgalı saçlara sahip iseniz bu modelden vazgeçemeyeceğinizi söylemek isteriz. Saçlarınız tamamen kendisini göstersin istiyorsanız bu büyüleyici modeli muhakkak denemelisiniz. 

Taç Saç Örgü Modeli

Bukleli Saç Modeli

Bukleli saç stili sizi kendisine bağlayacak bir saç modeli olmaktadır. Parlak ve parti için mükemmel bir stil olan bu modeli kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. En havalı ve en gösterişli saçlara sahip olmak için bukleli saç modelini deneyebilirsiniz. 

Bukleli Saç Modeli

Hollandalı Örgüsü At Kuyruğu

Hollanda örgüsü at kuyruğu hem cool hem şık bir saç modeli olmaktadır. Örgünün dışa dönük oluşu ve kendisini gösterişi ile bakanların dönüp bir daha bakacağı bir model olmaktadır. Sizlerde günün parlayan yıldızı olmak istiyorsanız Hollanda örgüsü at kuyruğunu deneyebilirsiniz. 

Hollandalı Örgüsü At Kuyruğu

Geriye Taranmış Saçlar

Geriye taranmış saçlar ve muhteşem yapısı ile parlak ıslak görünümlü saç modeli olan bu saç modeli sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Muhteşem elmacık kemikleri ve kalın bir dudak ortaya çıkarmak için saçınızı geriye doğru taramanız ve ıslak görünümü vermeniz yeterli olacaktır. 

Geriye Taranmış Saçlar

Tek Taraflı Örgü

Bu model tek taraflı örgü olarak bilinmektedir. Hem güzel hem zarif olan bu model birazda punk rock olarak saç modeli ve stili olarak geçmektedir. Tek taraflı saç modellerine ilginiz var ise kesinlikle denemenizi tavsiye ederiz. 

Tek Taraflı Örgü

Dağınık Yan Topuz Saç Modeli

Özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak olan dağınık yan topuz saç modeli günün en şık saç modeli olarak geçeceğinden emin olabilir. Şık ve eğlenceli olacak olan bu model hem gününüzü güzelleştirecek hem de kurtaracağından emin olabilirsiniz.

Dağınık Yan Topuz Saç Modeli

Fransız Örgü Patlamaları

Bu model fransız örgü patlamaları olarak geçmektedir. Saçlarınız gözünüzün önüne gelmemesi, toplu ve düzenli romantik saç modeli sizi kendisine hayran bırakacaktır. Hem günlük hem de özel günlerinizde sıklıkla tercih edebileceğiniz bir model olmaktadır.

Fransız Örgü Patlamaları

Islak Görünümlü Saç Modeli

Bu model ıslak görünümlü saç modeli olarak adlandırılmaktadır. Duştan yeni çıkmış gibi görünen bu modeli kendinize yakıştırıyor iseniz muhakkak günlük veya özel günlerinizde denemelisiniz. Kırmızı halı tercihi bile ıslak görünümlü saç modeli tercih etmektedirler. 

Islak Görünümlü Saç Modeli

Düşük Topuz Saç Modeli

Şık davetlerin vazgeçilmezi düşük topuz saç modeli sizleri günün yıldızı yapmayı başaracaklardır. Yapılışı kolay ve oldukça gösterişli bir topuz saç modeli olmaktadır. Tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınız bir model olmaktadır. 

Düşük Topuz Saç Modeli

Şık At Kuyruğu

Klasik ama bir o kadarda vazgeçilmez olan bu modelimiz şık at kuyruğu olarak adlandırılmaktadır. Yapımı kolay ve bu göz alıcı model için çok fazla zaman kaybetmenize de gerek yok. Parlak görünümlü at kuyruğu modelini hala denemediyseniz muhakkak denemenizi tavsiye ederiz. 

Şık At Kuyruğu

Hollywood Dalgası

Hem şık hem cool görüntüsü ile Hollywood dalgası saç modeli kolay yapımı ile sizleri kendisine hayran bırakacaktır. Eğer bir kokteyl partiniz olduğunda harikadır. Bu saç şeklini yaparken parlatıcı sprey yardımıyla sabitlediğiniz takdirde çok daha kalıcı ve güzel bir görünüm kazanacaktır. 

Hollywood Dalgası

Yüksek Kabarık

Bu model 60’lı yılların saç modeli olarak adlandırılmaktadır. Günümüzde çok fazla tercih edilemeyen bir model olarak görünmesi sizleri endişelendirmemeli. Yüksek kabarık saç modeli gideceğiniz partilerin vazgeçilmezi olacağından emin olabilirsiniz. Denemenizi ve günün yıldızı olmanızı şiddetle tavsiye ederiz. 

Yüksek Kabarık

Denizkızı Dalgası

Bu model denizkızı dalgası saç modeli olarak adlandırılmaktadır. Bu saç modelimiz hem şık hem de gösterişli bir model olmaktadır. Sizleri kendisine hayran bırakacak ve güzel günlerinizin vazgeçilmezi olacağından emin olabilirsiniz. 

Denizkızı Dalgası

80’lerin Kefal Saç Modeli

Bu saç modeli 80’lerin kefal saç modeli olarak geçmektedir. Ama 80’ler denildiğinde bu durum sizi kesinlikle korkutmamalı. Çünkü günümüzde ve bulunduğumuz yılda çok sık bir şekilde karşılaştığımız ve yeniden moda olan bir modeldir. Punk rock bir havası var

80’lerin Kefal Saç Modeli