Moda dünyasında rüzgarlar estiren Viva La Bonita, Los Angeles merkezli bir marka. Bu marka ilk olarak Latin kadınlar için üretilmiş olsa da, günümüzde bir çok kadının vazgeçilmez markası da olmaya devam ediyor. Tabi ki  bu durumda benim de Viva La Bonita kıyafetlerine gardırobumda yer vermemem büyük bir kayıp olurdu.

Bence kendini özel hisseden her kadının, birbirinden ilginç ve gösterişli, tarz kıyafetleri  tasarlayan Viva La Bonita markası altındaki kıyafetlerden mutlaka en az bir kaç tanesini satın alması gerektiğine inanıyorum. Çünkü tarzını en güzel şekilde etrafa karşı sergilemek her kadının hakkı.

Boş zamanlarda spordan sonra kendini rahat hissetmek isteyenler için Viva La Bonita gerçekten çok iyi bir seçim. Şık ve ihtişamlı tasarımları sayesinde siz de Latin kadınların sokak tarzı olan Viva La Bonita ile muhteşem görünebilirsiniz. Tıpkı benim gibi. Öyleyse siz de bu marka altında satılan birbirinden güzel ürünleri satın alarak, bana rakip olabilirsiniz.

Peki Viva La Bonita Ne Demek? Türkçe anlamı ise “Çok Yaşa Güzel” anlamına gelmektedir.

Viva La Bonita Neler Var?

Viva La Bonita yani Latin kadınların sokak tarzı olan eşsiz bir markayı daha önce duymuş fakat satın almamış olabilirsiniz. Ancak Viva La Bonita bünyesinde birbirinden gösterişli kıyafetler bulundurarak, son yıllarda birçok kadının vazgeçilmez markası olmuş durumda. Peki Viva La Bonita neler var? T-shirt, sweatshirt, şort, eşofman, ayakkabı, aksesuar ve daha fazlasını Viva La Bonita seçenekleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ben de bir çok kadın gibi Viva La Bonita ile şıklığımı garanti altına alanlardanım. Gerçekten hayran kaldığım ve kendime satın aldığım ürünlere hep birlikte göz atalım.

Viva La Bonita; Kapüşonlu Geniş Fit Siyah Kazak

Bu ürünü bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine satın almaya karar verdim. İlk olarak tedirgin bir şekilde satın almış olsam da, daha sonra kaliteli kumaşı ve ürünün kullanışlı olması beni cezbetmeye yetti. Kapüşonlu geniş fit siyah kazak özellikle de kışın spordan sonra sizi sarıp sarmalayacak, aynı zamanda da sizi daha sportif gösterecek bir üründür. Bu kazağı aldığıma hiç pişman olmadım.

Daha uzun yıllar boyunca da vazgeçilmez kazağım olacak gibi görünüyor. Üstelik  hemen hemen herkesin de bu ürünü nerden aldığımı sorması da  benim bu kazağa olan hayranlığımı ikiye katlıyor. Eğer siz de kışın spor sonrası için bir kazak arayışı içindeyseniz, hiç şüphe etmeden Viva La Bonita markası altında satılan kapüşonlu  geniş fit siyah kazağı satın alarak, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. 

Kapüşonlu Geniş Fit Siyah Kazak

Klasik Bonita Küpeleri

Viva La Bonita benim için önemli bir marka. Kıyafetten çantaya, çantadan takıya kadar aradığım her ürünü bu marka altında kolaylıkla bulabiliyorum. Üstelik Viva La Bonita farkıyla. Yine oldukça dikkat çeken klasik Bonita küpeleri en çok kullandığım küpelerim arasında zirvede yer aldı. İster sportif istersem de klasik kıyafetlerime klasik Viva La Bonita küpeleri ile her ortamafarklı bir hava katarak, beni yine harika göstermeye yetti.

Klasik Viva La Bonita Küpeleri

Bonita Krom Koleksiyonu 

Viva La Bonita klasik krom koleksiyonu adını altın harflerle yazdırdığı için benimde mutlaka bu ürünlere sahip olmam gerektiğini düşünerek yine bir kaç Bonita Krom Koleksiyonu satın alma ihtiyacı duydum. Viva La Bonita markasının yine her ürününden olduğum gibi bu ürünlerden de gayet memnun kaldım.

Bonita Krom Koleksiyonu 

Ve Son Olarak Viva La Bonita

Her kadın şıklık yarısına galip gelmek için birçok markayı göz önünde bulundurarak alışveriş yapmayı tercih etse de bazen bu durum hüsranla bitebilmekte. Çünkü gösterişsiz, kullanışsız ürünler size şıklığı asla vaad edemez. Eğer siz de hiç risk almadan eşsiz görünmek istiyorsanız Viva La Bonita ürünlerine bir göz atarak, size en çok hitap eden ürünleri hiç vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.