Günümüzde özellikle de gelinlik seçiminde renkli gelinlikler bir hayli trend olmuş durumda. Bunların başında da siyah gelinlik modelleri, fark yaratmak isteyenler için büyük bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar bazıları için beyaz gelinlik hâlâ vazgeçilmez olsa da, siz de bir çok kadın gibi siyah renkli gelinlik seçerek, herkesten farklı olduğunuzu bir kez daha kanıtlayabilirsiniz.

Düğünler artık gelinlik seçimiyle, mekan seçimiyle hatta dans seçimiyle bile çiftlerin tarzını yansıtmaktadır. Hâl böyle olunca da bunu en güzel ve en özendirici bir şekilde yansıtmak için âdeta  çiftler arasında şıklık yarışı boy göstermeye başlar. Bu yarışı kazanmak ve hafızalarda unutulmayacak bir düğün ile yer almak için herkesten farklı olmak, ilk hedefiniz olmalıdır. Her ne kadar beyaz renk saflığı ve temizliği temsil etse de siyah rengin de asilliği ve zarafeti temsil ettiği unutulmamalıdır.

Siyah Gelinlik Modelleri İle Fark Yaratın

Belki de moda dünyasında en çok farklılığa uğrayan ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki gelinlik modelleridir. Çünkü bu özel günde çiftler tamamen muhteşem görünerek, herkes üzerinde bir etki bırakmak ister. Siz de bu özel günde fark yaratmak istiyorsanız, tercihinizi siyah gelinlik modelleri seçiminden yana kullanabilirsiniz.

Bir çok kadın düğününde bir prenses kadar güzel ve zarif görünmek ister. Bunun için de ne yazık ki birçok kadın aylar öncesinden rejim programları uygulamaya başlayarak, bu süreci daha agresif ve daha sıkıntılı geçirir. Oysa ki siyah gelinlik modelleri ile olduğundan daha çekici ve daha zayıf görünerek, bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Üstelik ağır ve yorucu diyet programlarına maruz kalmadan. Sizin de  düğününüzde harika görünmeniz için tek yapmanız gereken size en uygun olan ve sizi şahane gösterecek en yeni siyah gelinlik modelleri arasından bir tercih yapmanız olacak. Siz de sitemizde derlediğimiz en iyi siyah gelinlik modelleri arasından bir tercih yaparak, bu güzel günü harika bir şekilde ölümsüzleştire bilirsiniz.

Siyah Gelinlik Modelleri: Askılı Balık Model

Siyah Gelinlik Modelleri Askılı Balık Model

Düğününüzü unutulmaz kılmak için, gelinlik seçiminizi siyah gelinlik askılı balık modelden yana kullanabilirsiniz. Bu model sizi harika göstermenin yanında uzun yıllarda hafızalarda yer almanızı sağlayacaktır. Tutkuya ve asalete bu model ile yön verin. 

Siyah Gelinlik Modelleri: Balık Sırt Detaylı 

Siyah Gelinlik Modelleri: Balık Sırt Detaylı 

Eğer siz de bir gelinlik ile ne kadar cazibeli görünebilirim diye düşünüyorsanız, siyah gelinlik balık sırt detaylı gelinlik modeli tam size göre. Cesurca yapılan bu seçim sayesinde kusursuz bir görüntü sergileyebileceksiniz.

Siyah Gelinlik Madonna Yaka Balık Model

Siyah Gelinlik Madonna Yaka Balık Model

Madonna yaka kıyafetler, ilk çıktığı günden beri moda dünyasını alt üst etmeye yetti. Bunu bir de gelinlik modeli seçiminde tercih etmeniz halinde, sıfır risk alarak, harika görünmeyi garanti edebilirsiniz. Siyah gelinlik madonna moda balık model gelinlik ile bu sezonun en gözde gelini siz olabilirsiniz.

Uzun Kolu Helen Siyah Gelinlik Model

Uzun Kolu Helen Siyah Gelinlik Model

Uzun Kolu helen siyah gelinlik model, bir çok kadını en güzel gününde, muhteşem göstermektedir. Üstelik vücut ölçüleriniz her ne olursa olsun, bu modeli tercih ederek sıra dışı görünebilirsiniz. En özel gününüzde gelinlik seçiminiz ile göz doldurmaya hazır olun.

Siyah Gelinlik Modelleri: Sırt Dekolte

Siyah Gelinlik Modelleri Sırt Dekolte

Dekolte bir çok kadın için vazgeçilmez bir tercihtir. Evet konu gelinlik olsa da. Siyah gelinlik sırt dekolte gelinlik modeli ile yine rakip tanımayarak, ortamın en güzel kadını siz olacaksınız. Dekolteyi en güzel bir şekilde yansıtmak için kesinlikle bu modeli tercih etmelisiniz.

Siyah Gelinlik Tek Omuz Yırtmaçlı

Tek Omuz Yırtmaçlı

Daha önce seksi bir gelin görmemiş olabilirsiniz. Ancak bu sizin düğününüzde seksi bir gelin olmayacağınız anlamına gelmez. Siyah gelinlik tek omuz yırtmaçlı gelinlik modeli ile seksilikte sınır tanımayarak, her kalbe dokunmayı başaracaksınız. Sizin için oldukça önemli olan bu günü unutulmaz kılmak için tek yapmanız gereken bu gelinlik modelini tercih etmek olacaktır.

Siyah Gelinlik Tüllü Balık Model

Siyah Gelinlik Tüllü Balık Model

Ben zaten yeterince zarif ve güzelim ama bunu da bir kez daha herkese hatırlatmak istiyorum diyorsanız, gelinlik tercihinizi kesinlikle siyah gelinlik tüllü balık model ile taçlandırmalısınız. Bu model ile uzun süre konuşulmaya ve hafızalara kazınmaya hazır olun.

Siyah Gelinlik Sade Kabarık Prenses

Siyah Gelinlik Sade Kabarık Prenses

Tüm kusurlarınızı siyah gelinlik sade kabarık prenses gelinlik modeli ile gizleyerek, mükemmel görünebilirsiniz. Modası hiç geçmeyen ve oldukça şık görünen bu model sayesinde gerçek bir prenses ihtişamını herkese yaşatacaksınız.

Siyah Gelinlik Kayık Yaka Midi Boy

Siyah Gelinlik Kayık Yaka Midi Boy

Düğününüzde yani en güzel gününüzde farklı olma arzunuzu siyah gelinlik kayık yaka midi boy gelinlik ile tamamlaya bilirsiniz. Siz de bir çok kadın gibi bu modeli tercih ederek, harika bir zevke sahip olduğunuzu çevrenize kolaylıkla hissettire bilirsiniz.

Siyah Gelinlik Uzun Kol Prenses Kabarık

Siyah Gelinlik Uzun Kol Prenses Kabarık

Yine harika bir model ile karşınızdayız. Siyah gelinlik uzun kol prenses kabarık gelinlik modeli, birçok kadının en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Çünkü bu model her vücut tipine rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Kabarık eteği sayesinde fazlalıklar gizlenir ve boyu da olduğundan daha uzun gösterir. Siz de prenseslere kafa tutmak için gelinlik seçiminizi bu modelden yana kullanabilirsiniz.