Bu sezonda her sezon gibi gelinler arasındaki şıklık yarışı devam ediyor. Kimi gelin klasik gelinlik modelleri tercih ederken, kimi gelin ise seçimini abartılı gelinlik modellerinden yana kullanıyor. 

Gelinlik modelleri her zevk ve her tarz, göz önünde bulundurularak tasarlansa da, bazen hayalinizdeki gelinliğe asla sahip olamazsınız. Bir çok gelin adayı da istediği gelinliğe sahip olmak adına ciddi paraları göz önüne alarak, zevkine göre,  özel gelinlik dikimlerini tercih etmek zorunda kalıyor.

Sitemizde terziye asla ihtiyaç duymadan, tarzınıza en uygun gelinlik modellerini keşfederek, en özel gününüzü eşsiz kılabilirsiniz. Yüzlerce gelinlik arasından göz alıcı klasik gelinlik modelleri, sizi olduğunuzdan çok daha fazla çekici bir hale getirebilir. Hayallerinizdeki gelinlik modeline, bizimle zahmetsizce ulaşın! 

Klasik Gelinlik Modellerini Keşfedin

Her kadın düğününde rüya gibi bir görüntüye sahip olmak ister. İşte bu yüzden gelinlik modelleri seçimi oldukça önemlidir. Cesur, sade, dekolteli derken günümüzde gelinlik modelleri farklı boyutlarda tasarlanarak, herkesin gönlünü fed edebilmektedir. Özellikle de son yıllarda klasik gelinlik modelleri, diğer modellerle kıyaslandığında çok daha fazla tercih edilmektedir.

Çünkü kendine güvenen bir çok gelin adayı tercihini sadelikten yana kullanarak, aslında o kadar da gösterişe ihtiyacı olmadığını vurgulamak istiyor. En çok tercih edilen klasik gelinlik modellerine hadi bir bakalım, bir göz atalım.

Asimetrik Yaka Yırtmaçlı Gelinlik Modeli

Klasik gelinlik modeli, asimetrik yaka yırtmaçlı koleksiyonumuzun nadide parçalarından bir tanesidir. Akıllardan çıkmayacak, yırtmaç detayı ile eşsiz bir görüntüye sahip olabileceksiniz. 

Asimetrik Yaka Yırtmaçlı Gelinlik Modeli

Askılı Kalp Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

Bu model gelinliğimiz için manken gibi bir fiziğe sahip olmanıza gerek yok. Çünkü siz değil, askılı kalp yaka A kesim, gelinlik modeliniz konuşacak. Peri masallarındaki prensesler kadar etkileyici görünmek için bu klasik gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. 

Askılı Kalp Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

Gelinlik Modelleri: Düşük Yaka Prenses Model

En özel gününüzde bu model ile gerçek prenseslere taş çıkarabilirsiniz. Düşük yaka prenses model her stile ayak uydurabilen, müthiş bir tasarıma sahiptir. Kendinizi bu klasik gelinlik modeli ile tamamlayın.

Düşük Yaka Prenses Model

Gelinlik Modelleri: Düz Kesim Straplez Kuyruklu

Düz kesim straplez gelinlik modeli, sizi oldukça fazla seksi göstererek, herkesi büyülemenize olanak sağlar. Sizi zarif bir görünüme sokacak bu model ile herkesi cezbetmeye hazır olun.

Düz Kesim Straplez Kuyruklu

Düz Straplez İp Askılı Gelinlik Modeli

Sezonun en çok öne çıkan parçalarından  biri olan düz straplez ip askılı gelinlik modeli, ince askıları sayesinde size enfes bir görüntü sunar. Siz de düğününüzde başrol olduğunuzu tescillemek için bu modeli inceleyebilirsiniz.

Düz Straplez İp Askılı Gelinlik Modeli

Midi Boy Kare Yaka Gelinlik Modeli

Özellikle de kır düğünlerinde sizi harika gösterecek bir model ile karşınızdayız. Midi boy kare yaka gelinlik modeli, açık mekanlarda daha çok tercih edilmektedir. Sadeliğiniz ile göz kamaştırmaya ne dersiniz? 

Midi Boy Kare Yaka Gelinlik Modeli

Prenses Yaka Balık Gelinlik Modeli

Prenses yaka balık gelinlik modeli ile abartılı bir makyaja asla ihtiyaç duymazsınız. Çünkü bu klasik gelinlik modeli ihtişamı ile herkesi alt üst etmeye yetecek. Siz de enfes bir görüntü sergilemek için tercihinizi kesinlikle bu gelinlik modelinden yana kullanmalısınız.

Prenses Yaka Balık Gelinlik Modeli

Gelinlik Modelleri: Saten Kare Yaka Balık

Gelinliğinizin kumaşı ile gözleri doldurmaya hazır mısınız?  Öyleyse saten kare balık yaka gelinlik modeli tam size göre. En özel gününüzü bu gelinlik modeli ile unutulmaz kılın.

Saten Kare Yaka Balık

Sırtı Açık Fiyonk Detaylı Gelinlik Modeli

Elbette ki hiç bir gelinin yüzünün güzelliği tartışılmaz. Ancak siz yüzünüz ile değil sırt dekolteniz ile dikkat çekmek istiyorsanız bu gelinlik modelimiz tam size göre. Sırtı açık fiyonk detaylı gelinlik modeli ile görülmeye değer olacaksınız.

Sırtı Açık Fiyonk Detaylı Gelinlik Modeli

Straplez yırtmaçlı prenses gelinlik modeli, size prenses fırsatını fazlasıyla sunacaktır. Farkınıza fark katıp, gözlere hitap etmek için bu klasik gelinlik modeli ile herkesi hayran kitlenize eklemeye hazır olun.

Straplez Yırtmaçlı Prenses Model

Straplez A Kesim Gelinlik Modeli

Son yıllarda oldukça fazla sevilen gelinlik modellerinin temsilcisi olan straplez A kesim gelinlik modeli, birçok geline çarpıcı bir güzellik sunmaya devam ediyor. Hafızalara kazınan bir gelin olmak için bu gelinlik modelini hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz.

Straplez A Kesim Gelinlik Modeli

Gelinlik Modelleri: Uzun Kol Kayık Yaka

Uzun kol kayık yaka gelinlik modeli bu sezonda adından sıkça söz ettirecek gibi. Eşsiz bir tasarıma sahip olan bu klasik gelinlik modeli estetik görüntüsü ile sizi mükemmel gösterecek.

Uzun Kol Kayık Yaka

V Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

Bir çok gelinin hayallerine yön veren v yaka a kesim gelinlik modeli, küçük detayları sayesinde tüm gözleri üzerinizde toplayarak, büyük bir ihtişama sahip olmanızı sağlayacaktır.

V Yaka A Kesim Gelinlik Modeli

Klasik Gelinlik V Yaka Balon Kol

Kol detayları bu gelinliğe farklı bir hava katarak harika görünmesini sağlamayı başarmıştır. Bu modelimiz yine bir çok gelin adayının tercih ettiği ve severek kullandığı bir klasik gelinlik modelidir. Klasik gelinlik v yaka balon kol gelinlik modeli ile siz de oldukça şık görüneceksiniz.

Klasik Gelinlik V Yaka Balon Kol

Gelinlik Modelleri: Kalp Yaka Uzun Kol Helen Model

Hangi mekânı tercih ederseniz edin kalp yaka uzun kol helen gelinlik modeli ile her ortamda harika görüneceksiniz. En eşsiz gününüzü bu gelinlik ile taçlandırmaya ne dersiniz? Asaletini en iyi şekilde temsil etmek için bu klasik gelinlik modelini tercih ederek, bir kez daha farkınızı ortaya koyacaksınız. 

Kalp Yaka Uzun Kol Helen Model