Her kadının hayalidir, en mutlu gününde muhteşem görünmek. Bunun için özellikle de gelinlik seçimleri günleri hatta çoğu zamanda ayları bulabilir. Son yılların balık gelinlik modelleri bir çok kadına, bu eşsiz gününde eşlik etmeye devam ediyor. Peki 3 kadından 1 inin tercihi olan balık gelinlik modelleri kimlere yakışır? Yazımızın devamında…

Balık Gelinlik Modelleri Kime Yakışır?

Balık gelinlik modelleri, oldukça etkileyici bir gösterişe sahiptir. Fakat bu gelinlik modelinin her vücut tipine uyum sağlayamayacağının da farkında olarak, bir seçim yapmak gerekir. Peki balık gelinlik modeli hangi vücut tipine uygun? 

İddialı tercihler arasında olan balık gelinlik modeli, dar bir kesime sahiptir. Bu yüzden de vücut hatlarınızı ortaya fazlasıyla ortaya koyar,  hatta olduğundan daha büyük gösterebilir. Bunun için de minyon tipli bayanlar, hiç tereddüt etmeden balık gelinlik modellerini tercih edebilirler ve tam balık gelinlik kesimini genel olarak kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına öneriyoruz. 

Balık Gelinlik Modellerini Keşfedin

Son yılların vazgeçilmezi olan balık gelinlik modelleri, birçok kadının daha cazibeli ve daha seksi durmasına büyük bir katkı sağlar. Bu tasarımlar, bir çok kişinin size karşı hayranlık duyarak, bakışlarını âdeta üzerinizde hissetmenizi sağlayacaktır. En güzel ve en çok tercih edilen balık gelinlik modellerini sitemizin farkı ile keşfedin.

Balık Gelinlik Modelleri: Sade Madonna Yaka Balık

Düğün gününüzde oldukça iddialı olmak için sade madonna yaka balık gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Göğüs dekolteniz ile herkesi büyüleyebilir ve bu model ile siz de tamamlanarak, olduğundan çok daha fazla zarif görünebilirsiniz.

Sade Madonna Yaka Balık

Balık Gelinlik Modelleri: Sırt Dekolteli

Dekolte her nerede olursa olsun, sizi mutlaka seksi gösterecektir. Özellikle de bu model sayesinde sırt dekoltenizi harika gösterebilirsiniz. Sırt dekolteli gelinlik modeli ile farkınızı ortaya koyun.

Sırt Dekolteli Balık Gelinlik Modeli

Balık Gelinlik Modelleri: Askılı Dantelli Vintage

Askılı dantelli Vintage gelinlik modeli, asaletten asla taviz vermek istemeyen kadınlar için tasarlanmıştır. Göğüs dekoltenizin yanında vücudunuzu saran danteller sayesinde tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Askılı Dantelli Vintage

Balon Kol 3 Boyutlu Yarım Balık Gelinlik Modeli 

Farklı bir tarza sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve bunu her ortamda ispatlamaktan da kaçınmıyorsanız, balon kol 3 boyutlu yarım gelinlik modeli tam size göre. Bu gelinlik modeli ile farkınızı bir kez daha ortaya koymaya ne dersiniz?

Balon Kol 3 Boyutlu Yarım

Balık Gelinlik Modelleri: Halter Yaka

Halter yakalar bir çok kadın tarafından çok sevildi ve halen ilk günkü gibi de sevilmeye devam ediyor. Bu sevginizi halter yaka gelinlik modeli ile en özel gününüzde de sergilemeye ne dersiniz? 

Halter Yaka Balık Gelinlik Modeli

V Yaka Askılı Balık Gelinlik Modeli

Gelinlik seçiminde siz de karar veremeyenler denseniz eğer sizi şöyle alalım; muhteşem tasarımı ve eşsiz işlemeleri sayesinde v yaka askılı gelinlik modeli tam size göre. Özellikle de dozu yüksekte bir davetli sayısına sahipseniz, bu model ile iddianızı konuşturabilirsiniz. 

V Yaka Askılı Balık Gelinlik Modeli

Balon Kol Omuz Açık Gelinlik Modeli

Belki de omuz dekoltenizi en güzel şekilde sergilemenin tek yoludur, balon kol omuz açık gelinlik modeli. Etkileyici kombinasyonu ile siz de bu model ile şıklığa imza ata bileceksiniz.

Balon Kol Omuz Açık

Kapalı Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

 Oldukça zarif ve çekici mi görünmek istiyorsunuz? Öyleyse kapalı kuyruklu gelinlik modelini tercih etmelisiniz. Bu model ile bütün önyargıları yok edebilirsiniz. Çünkü eşsiz görünmeniz bu model ile  artık garanti.

Kapalı Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Kare Yaka Hafif Kuyruklu Gelinlik Modeli

Kare yakalar boyun bölgenizi olabildiğinden çok daha uzun gösterebilir. Bu sayede kuğu gibi bir görüntüyü temsil ederek, daha etkileyici görünmek mümkün. Bu gelinlik modeli tercih ederek, siz de en mutlu gününüzde  harika görünebilirsiniz.

Kare Yaka Hafif Kuyruklu Gelinlik Modeli

Sade Kayık Yaka Kuyruklu Gelinlik Modeli

Bir çok gelin, gelinlik seçimini sade gelinlik modellerinden yana kullanmayı tercih ediyor. Buradaki tek amaç ise bir çok gelinin, gelinliği ile değil güzelliği ile ön plana çıkmayı hedeflemesidir. Sade kayık yaka kuyruklu gelinlik modeli, güzelliğine güvenen bir çok gelinin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Straplez Uzun Kol Gelinlik Modeli

Uzun boya ve küçük göğüslere sahip olan bir çok gelin adayı, gelinlik seçiminde hiç tereddüt etmeden bu modeli seçebilir. Genel olarak zayıf kadınlara hitap eden bu modeli, balık etli kadınlar da korse kullanarak tercih edebilirler.

Straplez Uzun Kol Gelinlik Modeli

Tek Kol Balon Gelinlik Modeli

Taşıması kolay, performansı yüksek olan tek kol balon gelinlik modeli, eşsiz bir güzelliğe sahiptir. Bu modelin harika işlemeleri sayesinde ortamı sallamaya hazır olun.

Tek Kol Balon Gelinlik Modeli

Yarım Balık Straplez Gelinlik Modeli

Öyle bir gelinlik seçmeliyim ki, yıllar sonra dahi modası hiç geçmemeli diyorsanız, yarım kol Straplez gelinlik modeli tam olarak sizin için tasarlanmış, gibi. Oldukça çekici ve kusursuz bir görüntü sergilemek için kesinlikle bu modeli tercih etmelisiniz. Böylelikle ortamın tek starı siz olabileceksiniz.   

Yarım Balık Straplez Gelinlik Modeli