Yaz mevsiminin gelişi sayesinde dolaplarda duran gömlekler size sayıca az gelebilir. Stilinize renk katacak ve belki de tamamen değiştirecek farklı görünüşlere sahip gömlek tasarımlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Farklı bir görünüm elde edebilmek için ya da tarzınızı tamamen değiştirebilmek amacıyla yaptığınız kombinlerinizde gömlek tercihinde bulunmak isteyebilirsiniz. 

Yaptığınız kombinlere hareket katan erkek tarz yazlık gömlek modellerini Jack&Jones üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Görünümünüze hareket katacak ve tarzınızı tamamlayarak en şık kombinlerinizi taçlandıracak gömlek tasarımları sizleri bekliyor. 

Erkekler için Gömleklerin Kesimleri Nasıldır?

Gömlek denildiğinde akıllara tek tip bir model gelmez. Erkek kısa kollu gömlek tasarımlarının pek çok farklı kesim türleri bulunur. Her bir kesim farklı görünüme sahip olmasının yanı sıra her detay, tarzınız üzerinde farklı etkiler yaratır. Bu nedenle yaz mevsimi kombinlerinize büyük bir etki oluşturacak erkek yazlık gömlek modelleri araştırmadan önce kesimler hakkında fikir sahibi olmalısınız. Böylelikle kombinlerinize uyum sağlayacak en uygun gömlek kesimini rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Slim fit adı verilen gömlekler, dar kesime sahip olur. Vücudunuzu tamamen sararak hatlarınızı belli ederler. Özellikle omuz ve kol bölgeleriniz slim fit gömlek kesimiyle ortaya çıkar. Regular fit gömlek modelleri slim fit modellere göre biraz daha geniş bir tasarımdır. Vücut hatlarınıza tamamen oturmaz ve bol duran bir görüntü de yaratmaz. Omuz, göğüz ve kol bölgelerinize oturmadığı gibi rahat bir görünüm elde etmenize de yardımcı olur. 

Biraz daha geniş bir modele sahip olan tasarımlar arıyorsanız classic fit modellere göz atabilirsiniz. Regular fit modellere göre biraz daha geniş kesime sahiptir. Daha çok geleneksel bir görünüm sunarlar. Hareket özgürlüğü sağlayan relaxed fit tasarımlar ise tamamen rahat bir kesime sahiptir. Bedeninizi sarmaz ve bol bir görüntü ortaya çıkarır. 

Oversize fit kesimler bilinçli bir şekilde tamamen bol giyinmeyi sevenler için vazgeçilmezdir. Salaş bir görünüm sunar ve modern duruş sergiler. Daha rahat ve spor bir duruş sergilemek isterseniz yarım düğmeli ve V yakaya sahip half-button adı verilen tasarımlara şans verebilirsiniz.

Daha modern ve şık bir görünüm sunabilmek için bisiklet yaka gömlek tasarımlarını düşünebilirsiniz. Düz ve düğmesiz olması sayesinde şıklığınızı taçlandırır. Farklı tasarım modellerinde düz veya erkek desenli kısa kollu gömlek modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. 

Farklı Kesimlerle Şıklığı Bir Araya Getiren Erkek Gömlek Modelleri

Sadece özel günlerinizde değil günlük kullanımınızda da gömlekleri tercih ediyor olabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminin yüksek sıcakları nedeniyle size konfor alanı sunan ve rahat bir kullanım elde etmenizi sağlayan düz veya desenli kısa kollu gömlek modellerini düşünebilirsiniz. 

Farklı mekanlarda ve farklı kombinlerle rahatlıkla kullanabileceğiniz çeşitli tasarımlar bulunur. Düz ve sade modellerden hoşlanıyorsanız tamamen tek renkte dizayn edilen modellere ulaşmanız mümkün. Özel günlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz bu tasarımlarda çeşitli renkler yer alır. Böylelikle arasından hoşunuza giden bir rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. 

Enerjik bir görünüm elde etmek istiyorsanız desenli erkek gömlek modelleri tercihinde bulunabilirsiniz. Özellikle farklı modellerdeki şortlarla kombin yapabileceğiniz bu modeller oldukça şık bir duruş sergiler. Sahil kenarında eğlenceli yaz akşamlarında tercih edebileceğiniz çiçek desenli erkek gömlek modellerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. 

Ayrıca bohem bir duruş sergilemek istiyorsanız erkek oversize gömlek tasarımlarıyla dilediğiniz şort kombinlerinizi oluşturabilmeniz mümkün. Kaplan desenli erkek gömlek tasarımıyla oldukça tarz sahibi bir duruş sergileyebilirsiniz. Tarzınıza ve vücut tipinizi daha iyi gösterecek farklı kesimlere sahip gömlek modellerine Jack&Jones ile ulaşabilirsiniz.