Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks, antik çağlardan bu yana koşulsuz aşkla ilişkilendirilen Şubat ayını ve Sevgililer Günü’nü aşk dolu bir kampanyayla karşılıyor. Kampanya dahilinde göz alıcı baget yüzükte cazip fiyat avantajı sunan Storks, alışılmışın dışında bir teklifle sevgilisine unutulmaz bir an yaşatmak isteyenlerin radarına giriyor. Tüm dünyada trend olarak evlilik tekliflerinde tektaşın yerini alan baget mücevherler, aşıkların kalp atışlarını hızlandırmayı bekliyor. 

Her yaşa uygun kesimi ile geniş bir kitleye hitap eden baget yüzük, her mücevher ile kombinlenebilmesinin yanı sıra hem günlük kullanıma hem de gece stiline uyumu ile vazgeçilmez bir tercih oluyor. Mücevher ustası Storks, bitmeyen aşklara ve yeni başlangıçlara şahitlik etmesi için tasarlanan 0.30 ct. baget yüzük ile Sevgililer Günü için eşsiz bir hediye alternatifi sunuyor. 04-28 Şubat tarihleri arasında geçerli olan kampanya dahilinde sadece Sevgililer Günü’ne özel baget yüzük, 5.800 TL fiyatıyla Storks vitrininde yerini alıyor. 

Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı 

Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda… Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor. Geniş ürün yelpazesi ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks, Türkiye’de 30 mağaza ve 150’yi aşkın satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor. 

Storks'tan Sevgililer Günü'nde Aşkı Alevlendiren Kampanya