Battaniyeler soğuk kış aylarında konforlu bir uyku deneyimi sunan ev tekstili ürünleri arasında yer alır. Yatak odası başta olmak üzere evin her odasında kullanıma uygun bu ürünler ile aranılan sıcaklığa kolaylıkla ulaşılabilir. Birbirinden farklı malzemelerden ve renklerden üretiliyor olması nedeni ile battaniye modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sahip olduğu yumuşacık dokusu ve özel tasarımı ile ev dekorasyonu konusunda da sıklıkla kullanılır.

Hem yetişkinlere hem de çocuklara özel birbirinden farklı pek çok ürün seçeneği bulunur. Battaniyeler insanların ihtiyaç duyduğu sıcak dokunuşu sunarak pratik bir kullanım imkanı sunar. Sonbahar ve ilkbahar aylarında televizyon izlerken üzerinize alabileceğiniz bu ürünler ile akşamınız çok daha zevkli bir hal alır. Uyku eksperi Yataş Bedding’in modellerindeki farklı desen seçenekleri, sımsıcak bir kışı beraberinde getirir.

Göz Alıcı Tasarımları ile Battaniye Modelleri

Battaniyeler hemen hemen her evde bulunan vazgeçilmez ev tekstili aksesuarları arasında yer alır. Tek başına adetler halinde satışa sunulduğu gibi set halinde de tasarlanarak satışa sunulur. Tek kişilik battaniye ürün seçenekleri tek bir kişi tarafından kullanım için oldukça ideal iken çift kişilik modeller ikili kullanımlar için tercih noktasıdır. Sahip olduğu özel desenler sayesinde evinizde nostaljik ya da modern bir hava yaratabilme imkanı sunar. Birbirinden farklı dokulara sahip özel kumaşlardan faydalanarak üretilen bu ürünler ile kış ayları hem daha sıcak hem de daha renkli geçebilir. 

Serin ve soğuk mevsimlerde her bireyin ihtiyacı olan bu ürünler sert ya da yumuşak olmak üzere farklı dokulara sahiptir. Yumuşak dokular konforlu bir uyku deneyimi sunarken kalın modeller ise soğuğa karşı etkili bir koruma sağlar. Battaniyeler birbirinden farklı ebatlarda üretilir. Bu nedenle ürün satın alırken kullanım alanını doğru şekilde belirlemek oldukça önemlidir. Her mevsim kullanıma uygun ideal ürün seçenekleri bulunur.

Battaniye

İster Salonda İster Yatak Odasında Kullanın…

Battaniyeler kalın ya da ince olmak üzere birbirinden farklı çizgi desenleri ile tasarlanır. Bu ürünler özellikle TV battaniyesi olarak en sık tercih edilen modellerdir. Evinde modern bir hava yaratmak isteyen kişiler için oldukça idealdir. Bu modelin dışında ayrıca çiçek, hayvan, bitki, tabiat ve geometrik formlara sahip ürün seçenekleri de bulunur. Bu ürün modelleri yaşanan alanı daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmeye yardımcı olur.

Çocuklar tarafından kolay bir şekilde kullanılması ve ilgilerini çekmesi açısından birbirinden farklı çizgi film karakterleri ve oyuncak karakterlerinden faydalanarak baskılanan battaniye seçenekleri de bulunur. Çift kişilik battaniye kadar tek kişilik ürünlerin de çeşitleri oldukça fazladır.

Çift ve Tek Kişilik Battaniye Fiyatları Neye Göre Değişir?

Battaniye fiyatları ürünün ebadına göre değişkenlik gösterir. Bu nedenle ürün alırken bu detayı göz önünde bulundurmak gerekir. Bu ürünler birbirinden farklı malzemelerden üretilir. Kullanılan malzeme ve ürünün kalitesi de fiyat üzerinde etkili bir diğer faktördür. Kaliteli bir battaniye kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet sunar. Defalarca yıkamaya rağmen renginde ya da dokusunda herhangi bir bozulma yaşanmaz. Bu sayede kullanıcısına uzun yıllar boyunca hizmet sunar.

Kalitesiz özelliğe sahip olan ürün seçeneklerinde ise durum tam tersidir. Renk ve desen bozulması gibi olumsuz durumlar ile kullanıcı her an karşı karşıya kalabilir. Yataş Bedding üzerinden tek ya da çift kişilik battaniye fiyatları hakkında detaylı bir inceleme yaparak dilediğiniz ürünü güvenli bir biçimde satın alabilirsiniz. Son trendleri evinize taşıyacak, kaliteli modellere hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Yataş Bedding
Yataş Bedding