Salon ve oturma odalarında başat mobilya olarak kullanılan koltuk takımları sahip oldukları tarzlara göre evinizde farklı görünümler oluşturur. Klasikten tutun moderne kadar birbirinden değişik birçok modeli bulunan koltuk takımları, bulundukları mekanı farklı kullanım seçenekleriyle daha elegan bir hale getirir. Divanev’in geniş model yelpazesinden oluşan koltuk takımı koleksiyonundan istediğiniz modeli seçerek kendiniz ve sevdikleriniz için özgün ortamlar yaratabilir, evde olmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Tarzınızı belirleyerek kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Peki hangi stil sizi yansıtıyor, gelin göz atalım… 

Evinizde Fark Yaratacak Bir Mobilya: Chester Koltuk Takımı

Son yıllarda evinizde fark yaratan trend koltuk takımı modellerinden biri de chester koltuklar. Kabarık koltuk modeli olarak da bilinen chester koltuklar, kapitone işçiliği barındıran ürünlerdir. Kapitone düğmeler sayesinde baklava dilimi görüntüsü veren bu koltuklara dilerseniz farklı türde kumaş seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Yaşam alanınızı güncel moda trendlerine göre dekore etmek istiyorsanız chester koltuklar geniş alternatif seçenekleriyle tam size göre! Evinizde güncel trendlere uygun bir dekorasyona imza atmak istiyorsanız uzun chester koltuk takımı ve berjer ile iyi bir kombinasyon yakalayabilirsiniz. Eğer odanız genişse modern bir orta sehpaya da yer verebilirsiniz. Daha canlı ve spor görünümlerden hoşlanıyorsanız chester koltuklarınızı minderli ve oval hatlı modellerden tercih edebilirsiniz. 

Zamansız Bir Atmosfer Yaratmak İsteyenlere: Klasik Koltuk Takımları

Diğer koltuk takımı modellerine göre daha farklı bir atmosfer sunan klasik koltuk takımları , gerek renkleri gerek zamansız görünümleriyle yıllar boyu kullanabileceğiniz modeller arasında. Farklı kumaş türlerinin kullanıldığı bu koltuklar klasik aksesuarlarla tamamlandığında salonunuzda şık bir hava yaratır. Trendlerdeki yerini koruyan klasik koltuklarınızla kullanacağınız gümüş ve altın tonlarında kırlent ve yastıklar da  salonunuza estetik bir hava katmanıza yardımcı olur. Salon ya da oturma odanızda klasik koltuk takımlarıyla bir dekorasyon oluşturmak için bej, altın veya kahverengi gibi sıcak tonlu renkleri kullanabilirsiniz. Duvarınız koyu renkliyse açık renkte seçeceğiniz koltuk takımlarıyla evinizi daha ferah bir hale getirebilirsiniz. Yine açık renk bir duvar, bej tonlarında bir koltuk takımı modeli ve dokulu fon perdelerle de salonunuzda ya da oturma odanızda istediğiniz o klasik havayı yakalayabilirsiniz. 

Koltuk Takımları 2

Yeni ve Fresh Bir Görünüm İsteyenlere: Modern Koltuk Takımları

Modern mobilyalar, klasik görünümden sıyrılarak daha sade bir tarz arayanların kendini bulduğu mobilya çeşididir. Daha düz hatlar, tek renkler ve süslemelerden uzak görünümleriyle bu mobilyalara yalın ve net bir hava hakimdir. Modern koltuk takımları, sahip oldukları stille salonunuzun ya da oturma odanızın tamamlayıcı parçasıdır. Modern koltuk takımlarını kullanarak evinizde daima estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Evinizde güncel trendlere uygun bir tarz yaratabileceğiniz modern koltuk takımlarıyla günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Seçeceğiniz TV ünitesi, orta sehpa ya da kitaplık gibi salonunuza ya da oturma odanıza aksesuarlarla da dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. İşlevselliğin ve estetik dokunuşların bir arada buluştuğu modern tasarımlar duruşlarıyla salonunuzun enerjisini yükseltir. Bu sayede evinizde ferah bir alana sahip olabilirsiniz. 

Evini Yenilemek İsteyenlere: Koltuk ve Koltuk Takımları Fiyatları

Divanev, geniş bir koltuk ve koltuk takımı model yelpazesine sahiptir. Birbirinden farklı tarzda birçok koltuk takımı modelini satışa sunan Divanev’de, koltuk takımı fiyatları seçtiğiniz modele ve modelin sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Divanev’de bulunan tüm koltuk takımlarını Divanev internet sitesi aracılığıyla inceleyebilir, satın almak için Divanev satış mağazalarını ziyaret ederek salonunuzu yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.