Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte gelin adaylarını çeyiz hazırlama telaşı sardı. Kaliteli ve modern çizgisiyle tüm yaşam alanlarına dokunan Cottonbox 2023 Wedding Koleksiyonu ile gelin yatak odalarına heyecan katıyor. Pamuğun saf ve temiz yapısıyla hazırlanan tüm tasarımlar evlenecek olanların beğenisine sunuluyor. Özel olarak üretilen koleksiyon Platinium setler, saten nevresim takımları, yumuşak dokulu keten masa örtüleri, işlemeli el havluları, enerji dolu pike takımları ve zarif yatak örtüleri ile evlilik hazırlığı yapan çiftlerin mutluluğuna ortak oluyor.

Aşk Kokan Tasarımlar…

Wedding koleksiyonu içinde yer alan saten nevresim takımları gelin yataklarına zariflik katıyor. Parlak saten kumaşın eşsiz desenlerle birleştiği bej ve mint nevresim takımları, canlılık veren tasarımıyla gelin yatak odalarını ferahlıkla buluşturuyor. İplik ve nakış detaylarıyla hazırlanan saten nevresim takımları modern ve geleneksel çizgisiyle gelinlerin tercihine sunuluyor.

Gelinlere yakışan yatak örtüsü setleri…

Gelin odalarını tamamlayan ve çeyiz bohçalarına ihtişam katan yatak örtüleri…  El işlemeleri ile hazırlanan yatak örtüsü setleri gelin odalarına farklılık katıyor. Bej, antrasit ve pudra renklerden oluşan zarif yatak örtüsü setleri gelinlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

El emeği ile hazırlanan havlular…

Çeyiz sandıklarını göz alıcı şıklıkla buluşturan havlular, banyo ve mutfaklarda eşsiz bir görüntü yaratıyor. Güpür ve dantel detaylarıyla tasarlanmış havlular bohçaların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Yüzde yüz pamuktan üretilen havlular hem kalite hem rahatlık açısından gelinlerin işini kolaylaştırıyor.

Bahar getiren pike takımları…

Sade ve şık çizgisiyle kendine hayran bırakan pike takımları, yeni gelin odalarına zariflik katıyor. Yeşil ve kiremit gibi capcanlı renklerle harmanlanan ve pamuktan üretilen şık pike takımları yumuşak dokusuyla rahat hissettiriyor. Havaların ısınması ile kullanım kolaylığı açısından tercih edilen pike takımları yeni evlenen çiftlerin gözdesi oluyor.

Çeyizlerin tamamlayıcısı bornoz setleri…

Hafif yapısı ve yeşil, pudra, gri, bej renkleriyle dikkat çeken bornoz setleri yeni gelinlerin heyecanına ortak oluyor. Yüzde yüz pamuklu yapısı ve yüksek nem emiciliği özellikleri sayesinde güvenli kullanım sağlıyor. Çeyiz sandıklarında yerini alan ve modası hiç geçmeyen bornoz setleri yeni gelin banyolarına enerji katıyor.

Web Site: https://cottonbox.com.tr/

Cottonbox - Niobe - Brode Saten Nevresim Takimi - 2.076 TL
Cottonbox Niobe Brode Saten Nevresim Takimi – 2.076 TL
Cottonbox Bej - Exclusive Single Bornoz Seti 980 TL
Cottonbox Bej Exclusive Single Bornoz Seti 980 TL_title
Cottonbox Dalya G.kurusu - Smart Yatak Ortusu - 1.509 TL
Cottonbox Dalya G.kurusu Smart Yatak Ortusu – 1.509 TL
Cottonbox Kahve-Bej - Nature Jakarli Havlu Seti 4 lu - 407 TL
Cottonbox Kahve Bej Nature Jakarli Havlu Seti 4 lu – 407 TL
Cottonbox-Karian İskandinav Jakarli Havlu Seti 4-lu
Cottonbox-Karian İskandinav Jakarli Havlu Seti 4-lu – 414 TL
Cottonbox Pera Gri - Keten Masa Ortusu Takimi - 1.323 TL
Cottonbox Pera Gri – Keten Masa Ortusu Takimi – 1.323 TL
Cottonbox Pera Beyaz - Keten Masa Ortusu Takimi - 1.323 TL
Cottonbox Pera Beyaz – Keten Masa Ortusu Takimi – 1.323 TL
Cottonbox Niobe - Brode Saten Nevresim Takimi 2.076 TL
Cottonbox Niobe – Brode Saten Nevresim Takimi 2.076 TL
Cottonbox Pera Beyaz - Keten Masa Ortusu Takimi - 1.323 TL
Cottonbox Pera Beyaz – Keten Masa Ortusu Takimi – 1.323 TL