Genç odası gençliğe yeni adım atmış olan çocuklarınızın zamanını geçirdiği evdeki en önemli yaşam alanlarıdır. Bu nedenle bu odanın çocuğunuzun konforunu düşünerek dizayn edilmiş olması önemlidir. Bir yandan da buranın evinizin diğer bölümleriyle estetik anlamda uyumlu olması gerekir. İşte bu estetik uyumu yakalamanın en uygun yolu odanın çok güzel bir genç odası takımıyla dizayn edilmesidir. Çocuklarınızın odasında yalın ve modern çizgilerle tasarlanmış minimal bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Konforu, zarafeti ve estetiği çocuklarınızın odasına kolayca taşıyabilirsiniz. Kendine özgü tasarımlarıyla Divanev’in yenilikçi bakış açısını rahatlıkla birleştiren geniş genç odası modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.  

İnka Genç Odasıyla Evlerde Elegant Rüzgarlar  

Gri rengin asilliğini odanıza taşıyan İnka Genç Odası özel olarak dizayn edilmiş daire şeklindeki ahşap kulp detayları ile dinamik, modern estetik bir oda dizayn etmenizi sağlar. Açık meşe, gri ve bej rengin eşsiz uyumunu kullanma fırsatı veren takımın bazalı yatağı depolama alanı sağlayan fonksiyonel bir üründür. Kolay açılıp kapanabilen emniyetli mekanizmasıyla güven içinde kullanılabilecek bir bazadır. Yatak başlığı şıklığı tamamlayan önemli bir parçadır. Serinin kitaplığı ise kapaklı ve açık raflı üst dolap modülleriyle kitaplar için son derece geniş bir kullanım alanı sunar. Çekmeceli çalışma masası ve tekerlekli sandalye ise gençlere rahat bir çalışma ortamı sunar. Gri rengin ağır bastığı bir oda takımı olduğu için ilk başta erkek genç odası için düşünülebilir. Ancak dinginliği ile kız genç odası olarak da tercih edilebilir.  

Yalın ve Minimal Bir Tasarım; Lodi Genç Odası Takımı  

Yalın ve modern çizgileriyle genç odasına kentin dinamik havasını taşıyan bu oda takımı açık meşe ile koyu gri renklerin asil birlikteliğini yansıtır. Dar alanlar için özel olarak tasarlanmış sürgülü dolap seçeneği adeta kurtarıcı fonksiyonel bir üründür. Açık ve kapalı depolama alanlarına imkan veren kitaplık modülü odanın hem düzenli hem de şık görünmesini sağlar. Dikey depolama alanı sunan yüksek şifonyer hem estetik görünüm sunar hem de kullanışlı bir üründür. Yalın ve minimal görüntüyü öne çıkaran yatak başlığı estetik bir atmosfer sağlar. 

Açık meşe renginde hem kapalı hem açık bölümlere sahip kitaplığa eşlik eden yine açık meşe rengindeki çalışma masası ile üst modül şıklığa şıklık katan uyumlu birliktelikler şeklinde odadaki yerini almaya hazır. Konforlu çalışma sandalyesi uzun saatlerini çalışma masasında geçiren gençlerin omurga sağlıklarına dosttur. Ürünlerdeki yavaşlatıcı menteşe sistemi kapakların ve çekmecelerin ani kapanma durumlarında zarar görmemesini sağlar. 

Modern ve Dinamik Tasarımıyla Romana Genç Odası Takımı  

Beyaz rengin sade ve asil duruşunu özel tasarım altın rengi kulplar ve baza başlığı ile çalışma sandalyesindeki pembe renk ile tamamlayan takım odaya modern ve dinamik bir hava katar. Çelik bazalı yatak ise hem uzun ömürlü kullanım imkanı verir hem de depolama anlamında katkı sağlar. Köşeli dolap alternatifi sayesinde dekorasyonda çeşitlilik sunar. İhtiyacınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz 2’li ve 3’lü dolap kapağı çeşitlerine sahiptir. Tasarıma çağdaş bir hava katan şık şifonyer aynası seriye son dokunuşu yaparak odanın özgün dizaynına zenginlik katar. 

Bu tasarımlar gibi birçok ürünün olduğu Divanev’de geniş ürün seçenekleri aynı zamanda geniş bir fiyat skalası da içerir. Genç odası fiyatları modelin detaylarına ve üretildiği malzemeye göre değişir. Siz de kaliteli şıklığı bütçenize uygun fiyatlarla gençlerin odalarına taşımak için Divanev’in sayfasından modelleri görebilir ve en yakın mağazadan seçtiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.