Pırlanta ışıltısını kim sevmez… Bir de buna doğada bulunan renklerin uyumu ve enerjisi eklenirse… Mücevher ustası Storks, doğanın tüm renklerini mücevher stilinde buluşturan Rainbow serisi ile yazı karşılıyor. Hem günlük stile hem de özel günlere uyum sağlayan çarpıcı tasarımlarla Rainbow serisi, farklı renklerdeki doğal taşların güçlü enerjilerini ve stil başlıklarını bir araya getiriyor.  

Türkiye’nin ilk mücevher markası Storks Diamond, her tarza uyum sağlayan ve her yaştan kesimin ilgisini çeken renkli mücevher serisi Rainbow ile yeni mevsimi kucaklıyor. Gökkuşağının dinamizmini yansıtan göz alıcı seri her renkten doğal safir taşların ışıltısını pırlantayla birleştirerek sıcak yaz günlerinin stiline uyum sağlıyor. Kolyeden bilekliğe, yüzükten küpeye kadar çeşitleri bulunan Rainbow serisi, dinamik ve eğlenceli bir tarz yakalamak isteyenlerin radarına giriyor. 

Türkiye’den dünyaya mücevher ışıltısı 

Kendine has tasarımlarıyla ve çarpıcı dokunuşları ile mücevher trendine yön veren Storks Diamond, uluslararası ölçekte Türk markaları arasında pırlantalı mücevher ihracatında lider konumda… Pırlanta yüzük, kolye, bileklik yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli doğal taşlarla göz alıcı tasarımlar üreten Storks Diamond, özel koleksiyonlar ve kişiye özel üretimde de ön plana çıkıyor. Geniş ürün yelpazesi ile erkek koleksiyonunda da iddiasını sürdüren Storks Diamond, Türkiye’de 30 mağaza ve 150’yi aşkın satış noktasında yer alırken üretiminin büyük bir kısmını 30’a yakın ülkeye ihraç ediyor. 

Storks Diamond - Rainbow Serisi-1
Storks Diamond - Rainbow Serisi-2
Storks Diamond - Rainbow Serisi-3