Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Seda Bakan hayatı ile gündemde. 2014 yılında Ali Erel ile dünya evine giren Seda Bakan kimdir? Başarılı oyunculuğu sayesinde büyük bir hayran kitlesine sahip olan Seda Bakan kaç yaşında ve nerelidir? Evli mi, kaç çocuğu var ve hangi yapımlarda rol almıştır? Son günlerde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu Seda Bakan hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazımızda…

Seda Bakan Kimdir?

Tam adı Seda Bakan Erel olan güzel oyuncu 10 Ekim 1985’de Kocaeli’de doğmuştur. Türk oyuncu birçok dizi ve filmde rol almıştır. Oyunculuğa ‘Sana Mecburum dizisi ile giriş yaptı. Asıl ününü ise ‘Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi’ dizisinde canlandırdığı Eda karakteri ile yakaladı. Başrollerini Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in oynadığı Kardeş Payı dizisinde canlandırdığı Feyza karakteri ise ona popülerlik kazandırmıştır. Sadece dizi ve filmlerde değil reklam projelerinde de yer almıştır.

Lisans eğitimini Türker İnanoğlu’nun oyuncu yetiştirmek için kurduğu TÜRVAK Sinema TV Eğitim Merkezi’nde aldı. Birçok projede yer alan Seda Bakan, Nejat İşler, Ege Aydan gibi ünlüler ile de rol arkadaşlığı yaptı. 2015’de ise TV8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz programında Eser Yenenler ve Ali Taran ile birlikte jüri üyeliği yaptı. Eğlenceli, deli dolu bir o kadar da komik olan güzel oyuncu tam bir terazi burcudur. 4 Ekim 2014 tarihinde Ali Erel ile evlenen oyuncunun hayatı merak ediliyor.

Seda Bakan Kimdir

Seda Bakan Kimdir Nerelidir?

Meslek hayatına  2007 yılında  başlayan Seda Bakan hakkında kaç yaşında, Seda Bakan kimdir, nereli, çocuğu var mı, eşi kimdir gibi sorular da merak edilen diğer konulardan. Baba tarafından Boşnak olan Seda Bakan Kocaeli doğumludur. Annesi ise Selanik göçmenidir. 

Seda Bakan Doğum Tarihi ve Yaşı

10 Ekim 1985 tarihinde Kocaeli Gebze’de dünyaya gelen Seda Bakan 38 yaşındadır. Boyu 171 cm olan güzel oyuncu 58 kilo. Fiziğiyle de dikkat çeken Seda Bakan sosyal medyayı aktif kullanıyor ve yaptığı paylaşımlar hayran kitlesi tarafından beğeniliyor. 

Seda Bakan Kaç Çocuğu Var?

Oyunculuğu ile olduğu kadar özel hayatı ile de merak edilen Seda Bakan magazin gündeminden düşmüyor. Merak edilen bu konulardan biri de kaç çocuğu var. Seda Bakan müzisyen Ali Erel ile olan evliliğinden 2 kız çocuğuna sahiptir. 2019 yılının ağustos ayında kızları Leyla’yı 2022 senesinde ise Ela’yı kucaklarına almışlardır. 

Seda Bakan Eşi Kimdir?

4 Ekim 2014 tarihinde müzisyen Ali Erel dünya evine giren Seda Bakan mutlu bir beraberlik yaşadıklarını dile getiriyor. Hayatta kendisini en çok güldüren kişinin eşi olduğunu söylüyor. Ünlü çiftin Leyla ve Ela adında iki kızı var. 

Seda Bakan Ailesi Kimdir? Anne Babası Kimdir?

Başarılı oyuncu Seda Bakan ailesi de en çok araştırılan konular arasında. Peki anne babası kimdir? Kardeşleri var mı? 

Anne tarafı Selanikli, baba Kasım Bakan ise Saraybosnalıdır. Başarılı oyuncunun bir de ağabeyi var. Ailesinin ısrarı üzerine Sakarya Üniversitesi Dış Ticaret Bölümünü bitirdi. Ancak bu mesleğin kendine uygun olmadığını biliyordu. Bölümü bitirdikten sonra hayali olan oyunculuğa başladı. Ailesinin de bu konuda kendini desteklediğini belirtiyor. Oyunculukta başarıyı yakalayan Seda Bakan, mesleğini yapmaktan oldukça mutlu. 

Bana sevmeyi anlat, Adanalı, Mucize Doktor, Zeytin Ağacı, Geniş Aile, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Kara Bela ve Zaman Makinesi rol aldığı bazı yapımlardır.