Sizlere bu hafta tanıtacağımız bir diğer isim ise Özlem Yıldız olmaktadır. 1996 yılında hayatımıza giren Özlem Yıldız, ATV’nin güzellik yarışmasında dereceye giremedi ancak güzellik yarışmasının ardından yine ATV’de olan bir müzik kanalı için teklif aldı. Teklifi kabul etmesinin ardından ise hayatımıza hızlı bir giriş yaparak kendisini tanıtmayı başardı. 1990’lı yıllarda Kuşum Aydın ile birlikte Sabah Şekeri adlı sabah programını sunmaya başladı. Daha sonrasında ise uzun bir süre Pazar Sürprizi adlı programı sunarak günlerimize dâhil oldu. 

Özlem Yıldız Kimdir?

Bu kısımda sizlere Özlem Yıldız kimdir biraz ondan bahsedeceğiz. Bir tekstil şirketinde satış müdürü olan Ertuğrul Yıldız ve ECA’dan emekli olan Sevgi Yıldız çiftinden dünyaya gelen Özlem Yıldız iki kardeştir. Özlem Yıldız’ın Sinem Yıldız adında birde kız kardeşi vardır. 2005 yılında Sinan Serter ile dünya evine girdi. Evliliğinin ardından 3 – 4 sene televizyon ekranlarına veda etti. Çiftin 2006 yılında oğulları Demir dünyaya geldi. Güzel giden evliliklerinin ardından Özlem Yıldız ve Sinan Serter çifti anlaşamadıklarını söyleyerek 2013 yılında yollarını ayırdılar. Şimdilerde ise Kanal D ekranlarında Konuştukça Programına dâhil olmaktadır. 

Özlem Yıldız’ın Hayatı

Özlem Yıldız Doğum Tarihi Ve Doğum Yeri Neresidir?

Özlem Yıldız 13 Aralık 1980 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Bir tekstil firmasında satış müdürü olan Ertuğrul Yıldız ve ECA’dan emekli olan Sevgi Yıldız’ın kızıdır. Yay burcu olan Özlem Yıldız burcunun özelliklerini fazlası ile taşıdığını dile getirmiştir. Bunların yanı sıra nazara çok fazla inandığını ve babaannesine sürekli kurşun döktürdüğünü dile getirmiştir. Boynunda ise kendisini koruduğuna inanan bir kolyeyi sürekli taşıdığını dile getirmiştir. 

Özlem Yıldız Kaç Kilo Ve Boyu Kaç Metre?

Özlem Yıldız Son zamanlarda yapmış olduğu yoğun spor ile gündeme gelmektedir. Hal böyle olunca Özlem Yıldız’ın kaç kilo oldu ve boyunun kaç cm oldu oldukça merak konusu olmuştur. Bizlerde sizin bu merakınızı giderebilmek adına ufak bir araştırma yapmış bulunmaktayız. Dilerseniz birlikte Özlem Yıldız kaç kilo ve boyu kaç cm birlikte inceleyelim. Özlem Yıldız hanımefendi 57 kilogram ağırlığında ve 1.74 cm boyundadır. Boyunun uzunluğu ona nazaran oldukça fit bir vücuda sahiptir. Kilosunu yanı sıra yaptı sürekli spor ile sağlıklı bir bedene sahiptir.

Özlem Yıldız’ın Hayatı

1996 yılında katıldığı güzellik yarışmasında derece yapamayan Özlem Yıldız yarışmanın ardından bir TV programında sunuculuk teklifi almıştır.1995 yolunda VJ’lik yapmıştır. Yaklaşık bir buçuk yıl VJ’lik yaparak hayatını sürdürmüştür. Ardından Genç TV’ye geçerek Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yapmıştır. Daha sonra Mehmet Ali Erbil ile nişanlanmıştır. Nişanlılık süreci çok uzun sürmemiştir. 2000’li yıllarda Mehmet Ali Erbil ve Okan Bayülgen ile Hemşo filminde rol almıştır. 2011 yılında ise TV8’de hafta içi her gün Aklımıza Takıldı Programının sunuculuğunu yapmıştır. Ardından da Her Şey Dâhil programını sunmuştur. 

Özlem Yıldız’ın Eğitim Hayatı 

Özlem Yıldız Suadiye Hacı Mustafa Tarman Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Okumaya devam etmeyi tercih etmeyerek Üniversite hayatına dâhil olmamıştır. 

Özlem Yıldız’ın Mesleği Nedir?

Özlem Yıldız hayatımıza dâhil olduğu andan itibaren genellikle sunuculuk yapmaktadır. Lakin tüm bunların yanı sıra belirli bir dönem oyunculuk ve mankenlikte yaptığı bilinmektedir.