Sizlere Danla Biliç kimdir? Hayatı ve biyografisi nedir burada en ince detayına kadar bahsedeceğiz. Hayatımıza internet vasıtası ile giren Danla Biliç oldukça başarılı bir makeup artistidir. İlk olarak Twitter’da yapmış olduğu paylaşımlar ile epey dikkat çekti. Ardından bir YouTube kanalı açarak makyaj videoları çekmeye başladı. Çok kısa sürede büyük bir kitleye sahip olan Danla Biliç abone artışı ile de epey dikkat çekti. Hayatımıza bu şekilde giren Danla Biliç birçok internet fenomeni ve ünlü arkadaşlarını da çekmiş olduğu videolara dâhil ederek izlenmesini epey arttırdı. Şimdilerde sık sık YouTube videolarına ciddi aralar veren Biliç’in YouTube’u bırakıp bırakmadığı da merak konusu oldu. 

Danla Biliç Biyografisi

Hayatımıza bir sosyal medya platformu ile dâhil olan Danla Biliç kısa sürede çok fazla tanınarak hayatımızda kalmayı ve kendisini tüm Türkiye’ye tanıtmayı başarmıştır. Başarısını gün geçtikçe arttıran Biliç şimdilerde çok ünlü markalar ile de işbirliği yaparak tanılırlığını arttırmaktadır.

Danla Biliç Aslen Nerelidir?

Doğduğu yeri sık sık ziyaret giden Danla Biliç aslen Kütahyalıdır ve annesi babası hala orada yaşamaktadır. Tanınmasının ardından İstanbul’a yerleşen Danla Biliç günümüzde de hala İstanbul’da ikamet etmektedir. Dilerseniz Danla Biliç hakkında daha detaylı bilgilere erişebileceğiniz Danla Biliç doğum tarihi ve burcu nedir başlığımızı birlikte inceleyelim. 

Danla Biliç Doğum Tarihi Ve Burcu Nedir?

Hayatımıza girdiği günden bu yana hakkında her şey merak konusu olan Danla Biliç’in doğum tarihi ve burcu da oldukça merak edilen konular arasında yer almaktadır. Danla Biliç 5 Ekim 1994 Kütahya doğumludur. Kütahyalı güzelimiz Danla Biliç’in terazi burcudur. Tam bir terazi kadını olan Biliç hakkında daha fazla merak ettiğiniz ne var ise aşağı kısmı incelemeniz yeterli olacaktır. 

Danla Biliç Boyu Ve Kilosu

Hayatımıza ilk girdiği zamanlar çok daha fazla kiloya sahip olan Danla Biliç aldığı kilolardan rahatsızlık duyarak mide ameliyatı olmaya karar vermiştir. Ameliyatın başarılı geçmesinin ardından hızla kilo veren Biliç’in yemi kilosu da merak konudur. Danla Biliç şimdilerde 60 kilo ve 1.65 boyunda güzelliği dillere destan bir fenomendir. 

Danla Biliç Kimdir

Danla Biliç Hangi Üniversite Mezunu?

Ünlü fenomen Danla Biliç Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazanmıştır. Bir süre okunmasının ardından üniversiteyi bırakma kararı alarak okul hayatına son vermiştir. Bu konu ile alakalı çok bir açıklamada bulunmayan Danla Biliç’in pişman olup olmadığı da bir muamma olarak kalmıştır. 

Danla Bilic’in Gerçek Adı Nedir?

Sosyal medyada kendisini Danla Biliç olarak tanıtan fenomenimizin gerçek adı da tam bir merak konusu olmaktadır. Gerçek kimliğindeki adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Adını sürekli yanlış yazması ile adının Danla olarak kaldığını belirten Biliç’in ise Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Slaven Bilic’e hayranı olduğu için seçtiğini açıklamıştır. 

Danla Biliç’in Hayatı

Yaptığı yorumlar ve eleştiriler sonucu sevildiği kadar yargılandığı bir hayata sahip olan Danla Biliç yediği linçer ile de pişmanlık duymayarak acımasız yorumlar ve eleştiriler yapmaya devam etmektedir. Twitter’da yapmış olduğu paylaşımların ardından hayatı değişmiş ve hayatımıza dâhil olmuştur. 

Danla Biliç Nasıl Ünlü Oldu?

Seneler öncesinden Twitter’dan paylaşımlar yaparak ilgi çekmeyi başaran Danla Biliç tanılırlığını çok iyi değerlendirerek bir YouTube kanalı açarak hayatımızdaki bilinirliğini arttırmayı başarmıştır. YouTube’da makyaj video çekerken yapmış olduğu sohbetler ile hayli ilgi çekmiştir. Ardından tanıdığı fenomenler ve ünlüleri de kanalına dâhil ederek izlenmelerini epey arttırmıştır. Şimdilerde ise YouTube’a ara vererek ünlü markalar ile yaptığı iş birliklerinden ötürü gündeme gelmektedir. 

Danla Biliç Hayatı