Güzeller güzeli oyuncu Ayşe Ayşin Turan başarısı ve güzelliği ile bilinmektedir. Ekranların sevilen ve samimi isimlerinin başında yer almaktadır. 25 Ekim 1992 yolunda Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan Ayşe Ayşin hanımefendi burçlardan çok fazla anlamadığını ve inanmadığını dile getirmiştir. İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Okul hayatında da oldukça başarılı olduğu bilinmektedir. Mesleğini severek yaptığını dile getirmiştir. 2011 yılında hayatımıza giren ve sevenlerini ekrana kilitlemeyi başaran, güzelliği ve sempatikliği ile de dillere destan olan bir oyuncudur. 1,73 boyunda 55 kilogram olmaktadır. Oldukça fit ve tabiri caiz ise manken gibi bir vücudu olduğu bilinmektedir. Dilerseniz sevgili Ayşe Ayşin Turan’ın annesi ve babası kimdir birlikte inceleyelim.

Ayça Ayşin Turan Kimdir

Ayça Ayşin Turan  Annesi Babası Kimdir?

Güzelliğini annesinden aldığı iddia edilen güzel oyuncu Ayşe Ayşin Turan Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Hem anne tarafının hem baba tarafının Karadenizli olduğu bilinmektedir. Babası Kastamonulu annesi ise Sinopludur. Güzel oyuncumuz babasının Tunuslu olduğu iddialarını kibarca reddederek “biz ailece Karadenizliyiz. Anne tarafımda Selanik Göçmenidir.” Diye dile getirmiştir. Küçüklüğünden beri oyuncu olmak istediğini ve azmederek başarılı olduğunu da eklemiştir. Annesi ve babasının ismini pek fazla telaffuz etmeyen güzel oyuncu İzmir’de dizi çekimlerinde olduğu esnada babasının ani ölüm haberini alarak yıkılmıştır. Buradan da kendisine başsağlığı dileriz. Dilerseniz birlikte güzeller güzeli oyuncumuz Ayşe Ayşin Turan’ın kardeşleri kimlerdir birlikte inceleyelim.

Ayça Ayşin Turan  Kardeşleri Kimdir?

Bir röportajında arkadaşlık kurmakta zorluk çekmediğini ve yalnız kalmadığını söyleyen Ayşe Ayşin Turan, çok kardeş olmanın güzelliklerinden bahsetmiştir. Kendisinin arkadaşlık özlemi çekmemesinin nedeni ise 7 kardeş olmalarından kaynaklandığını dile getirmiştir. Kendisinden büyük 5 abisi ve bir ablası olduğunu dile getirmiştir. Kendisi gibi oyuncu olan bir kardeşi olmadığını ancak sette çalışan kardeşlerinin olduğunu dile getirdi. Reji olarak görev yapan iki kardeşimin olduğu bilinmektedir. Kardeşleri sayesinde oldukça sosyal büyümüştür. Kalabalık aileleri seven ve ailesi ile vakit geçirmekten çok hoşlandığını da dile getirmiştir. Dilerseniz birlikte Ayşe Ayşin Turan’ın hayatına göz atalım. 

Ayça Ayşin Turan Hayati 

Mutlu bir çocukluğu olduğunu ve bir o kadarda eğlendiğini dile getiren, sevgi dolu bir ailede büyüyen güzel oyuncu sempatikliği, güzelliği ve muhteşem oyunculuğu ile sık sık gündeme gelmektedir. Son zamanlarda babasını kaybetmesinin ardından biyografisi oldukça araştırılarak merak konusu olmuştur. Başarılı bir okul hayati olduğu bilinmektedir. Ayşe Ayşin Turan hayatımıza 2011 yılında Dinle Sevgili ile girmiştir. Hangi dizilerde ve filmlerde oynadığına gelin birlikte göz atalım. 

Dizi Ve Filmleri 

Dizileri

 • 2011 – 2012 Dinle Sevgili
 • 2013 – 2016 Karagül 
 • 2016 – Altınsoylar
 • 2017 – 2018 Meryem 
 • 2020 – Zemheri 
 • 2020 – 2021 Arıza 
 • 2021 – Menajerimi Ara
 • 2021 – Ada Masalı

İnternet Dizi ve Filmleri 

 • 2018 – 2020 Hakan: Muhafız
 • Yakında – Sen İnandır

Sinema 

2015 – Sevimli Teklikeli 

Sunucu 

 • 2017 – Altın Kelebek Ödülleri