Herkese Merhaba! Bonitam olarak bu kategoride sizlere moda, sağlık, yaşam, güzellik, burç yorumları, dekorasyon, en tarz saç modelleri, pratik bilgiler ve  güzelliğinize dair en yararlı ipuçlarını ve en güncel bilgileri sunarak, hayatınızı kolaylaştırmayı hedef alıyoruz. Aralık 2021’den beri yayınladığınız güncel bilgilerle her kadının hayatına küçük dokunuşlar yaparak, en çok sevilen kadın sitesi olarak, hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz. 

Her kadın bakımlı ve güzel görünmeyi sever. Bizde Bonitam olarak her kadının güzelliğine güzellik katmak için ve hayatını kolaylaştırmak için en pratik bilgilere sitemizde yer verme kararı aldık. Yayıncılık konusunda  uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla her gün yeni bilgiler sunmaya devam ediyoruz. Amacımız kadınların en yararlı bilgilere ulaşmalarının yanında, en çok tercih edilen markalardan da haberdar olmalarını sağlamak.

Bonitam en çok okunan kadın sitesi olarak, doğru adımlarla yoluna devam ederken, aynı zamanda da kadınların yoluna ışık tutmayı hedef alarak yol katletmeyi kendine ilke edinmiş, durumda. Bu sektörde gönüllere taht kurma konusunda kararlı olan  Bonitam kadın sitesi, yenilikçi ve farklı bakış açısı sayesinde kadınlara dair en güncel bilgileri bu platformda bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Hedefimiz, en çok okunan ve tercih edilen kadın siteleri arasında yer almaktır. Günümüzde bu sektörün öncüsü olarak, en çok takip edilen kadın sitesi kategorisinde yer alarak, siz sevgili okurlarımızı kaliteli içeriklerle buluşturmak. Ekibimizin amacı, ziyaretçilerimiz için en iyi özgün içerikler yayınlamak ve ziyaretçilerle iyi bir ilişki kurmaktır. Kadın erkek çocuk demeden yediden yetmişe herkese hitap eden en iyi kaynakları sağlamayı çalişiyoruz.

Misyonumuz, Bonitam kadın sitesi markasını her eve taşımak ve yüzde yüz okuyucu memnuniyeti kazanmak.

Ve Son olarak…

Bonitam ekibi ile beraber hepinizi bir yolculuğa çıkarmak için sabırsızlanıyorum! Bu nedenle, sitemizi mümkün olduğunca kullanmaktan çekinmeyin ve bundan faydalanabilecek başka biriyle paylaşmaktan çekinmeyin.

Reklam ve işbirliği için detaylı bilgilere burdan ulaşabilirsiniz: bonitam.com/reklam-ver/

İletişim Bilgileri:
Instagram/bonitamcom
facebook/bonitamcom
Tel: 0506 113 05 01
bize_ulas@bonitam.com