Diyoruz ki: Bunlar şimdiye kadarki en iyi 15 saç bakım ürünleri.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, daha önce hiç görmediğimiz gibi saç bakım ürünlerinde yenilik gördük ve seçeneklerle dolu olsak da, yeni ve en çok satanların sayfalarında sayfaları taramanın ne kadar ezici olabileceğini biliyoruz.

Binlerce saç bakım ürünleri arasından, güzellik editörlerimiz seçimleri sadece en büyük hitlere indirdi. İster kısa, uzun, kıvırcık veya düz saçlarınız olsun her saç modelleri ve saç kesimi için en iyi krem, yağ ve şampuanlardan, kesinlikle ihtiyacınız olan her şeyi aracına kadar yapın, bunlar şimdiye kadarki en iyi 15 saç bakım ürünleri.    

Alterna Bamboo Saç Bakım Yağı

Saçlarınızın için saç bakım sağlıklı, pürüzsüz ve parlak olmasını istiyorsanız ALTERNA Bamboo Smooth kendi yağı saf saç bakım yağını deneyin. Yağ ıslak ve temiz saçlarda kullanılmalıdır. Isıyla şekillendirmeyi, kurutmayı ve fırçalamayı kolaylaştırmak için sadece birkaç damla yeterlidir.

Ürünler ayrıca gece tedavisi olarak da kullanılabilir. Kuru saça yaklaşık 10 damla kozmetik uygulayın ve gece boyunca bırakın. Sabahları başınızı iyice yıkayın. Ek olarak, ambalaj, ürünü tam olarak dozlamanıza yardımcı olacak bir pipet ile donatılmıştır. Ürünün kafa derisine uygulanmaması gerektiğini unutmayın.

ALTERNA Bamboo Saç Yağı

Head and Shoulders Saç Onarımı

Aşırı Hasar Onarım Şampuanı:

Argan yağı ile kepek önleyici şampuan. Köklerden uçlara kadar derinden beslenir. İlk kullanımından kaynaklanan hasar. Head and Shoulders, kaşıntılı kafa derisi için dünyanın 1 numaralı kepek önleyici şampuanıdır, göstermeden önce kepeği durdurun.

Head and Shoulder Aşırı Hasar Onarım Şampuanı

Supreme Hasar Onarım Kremi:

İlk yıkamadan kaynaklanan hasarlarla mücadele etmek için ve hepsi şampuan ve saç kremi içinde mevcuttur. Uzun süre kepekten koruma ve yıpranmış saç yüzeyinde yoğun saç bakım onarım için bu büyüleyici kepeğe karşı etkili şampuan ve saç bakım.

Head and Shoulder Supreme Hasar Onarım Kremi

Sachajuan Saç Bakım Onarım

Düzenli süslemelerle sınıfın en iyisi olsanız bile, saçınızın ekstra desteğe ihtiyacı olduğu zamanlar her zaman olacaktır. Yüzdükten sonra, güneşte bir gün sonra, sıcak şekillendirmeden sonra. Gün içinde iplikçiklerinizin strese maruz kaldığı pek çok an vardır.

Sachajuan saç bakım onarım, haftada bir kez, yıpranmış saçlarınız için daha da kötüye gitmenize yardımcı olacak bir kurtarma tedavisidir. Bu konuda en sevdiğim şey hafif dokusudur; son derece besleyici olmasına rağmen, saçlar kullanımdan sonra her zaman hafif ve kabarık hisseder. 

Sachajuan Saç Onarımı

Tüm Saç Tipleri için Davines Saç Bakım Yağı 

En çok satan Davines saç bakım yağı iznimizle inanılmaz çoklu avantajlara merhaba deyin. Parlaklığı arttırmak, kıvrılmayı azaltmak, kuruma süresini kısaltmak, kolaylıkla dolaşmak ve saçları hiç tartmadan herhangi bir stili tanımlamak için formüle edilmiş, sevilmeyecek ne var?

Gün boyu koku için şekillendirmeden önce ve sonra kullanın ve nemlendirmeye kilitleyin! Şekillendirmeden önce, bukle ve kuruma süresini azaltmak için nemli saça yaklaşık 2-3 pompa yağ uygulayın. 

Davines Saç Bakım Yağı 

Kerastaz Direnç Terapisti Saç Maskesi

Hem ince hem de kalın saçlar için tasarlanan bu serum, hasar görmüş saçları onarır ve 230 dereceye kadar ısıya karşı korur (bu nedenle iyi olmalısınız) ve bölünmüş uçları tedavi etmek için mükemmeldir.

Kerastaz direnç terapisti saç maskesi yağlı ama kremsi bir dokuya sahiptir, ancak uzun bir saç kurutma seansından sonra bile saçlarımı yumuşak ve sağlıklı görünümlü bırakarak saçlara düşkünlüğün en üst noktasıdır.

Kerastaz Saç Maskesi

L’Oreal Casting – Casting Sunkiss Jöle

L’Oreal Casting ve Casting Sunkiss Jöle saç bakımınız için inanılmaz. Islak veya kuru saça uygulayabileceğiniz kademeli bir aydınlatıcı jeldir ve sadece içinde bırakırsınız, kendinizi güneşe maruz bırakarak veya bir saç kurutma makinesi kullanarak etkiyi daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Etki kalıcıdır, ancak etki kaç kez  kullandığınıza göre değişir. Açıkçası, ne kadar çok uygulama olursa saçlar o kadar hafif olur. Şaşırtıcı olan, güneş alan, yaz, sonra saç görünümünü taklit eder. Kelimenin tam anlamıyla bir tüpte yaz. 

L’Oreal Casting

Shiseido Profesyonel Saç Bakımı Aqua Yoğun

Shiseido profesyonel hasarlı saçlar için saç bakımı Aqua yoğun maske. Saçı nemlendirerek ve esnek  hale getirerek yoğun bir şekilde hasarı onanır ve saç içinde yeterli nem sağlar.

Kullanım şekli:

  • Haftada bir veya iki kez kullanın.
  • Şampuanlamadan sonra fazla suyu hafifçe çıkarın.
  • Uygun miktarda Maske uygulayın ve iyice yayın.
  • 3-5 dakika bekletin ve durulayın.
  • Kullanım miktarı: 3 cm çapında bir topun boyutu. 
Shiseido Profesyonel Saç Bakımı

Bumble and Bumble Onarım Kuru Fön

Bumble and Bumble Onarım Fön Kuru saç bakım formülü, bölünmüş uçları kapatmaya yardımcı olur ve  saçları onarmak ve stilleri üç güne kadar sağlıklı tutmak için ısıya, kırılmaya ve UV hasarına karşı korur. Daha az bölünmüş uç ve daha yumuşak, pürüzsüz, daha sağlıklı görünümlü stiller.

Saçınızı fırçalayın ve saçınızın uçlarına bir onarım serumu uygulayın. Saçlarımın daha sağlıklı olduğu yere serum uyguluyorum. Saçlarınızı orta hızda bir saç kurutma makinesi ile %80’e kadar kurutun ve  yumuşak dalgalar oluşturmak için saç kurutma makinenizi bir tarakla kurulayın. Tadını çıkarın! 

Bumble and Bumble Onarım Kuru Fön

Milk Shake Krem Şanti

Milk Shake Krem Şanti, optimum nem dengesini korumak ve saç renginin bütünlüğünü tatlı bir süt  kokusuyla korumak için özel olarak üretilmiş çok yönlü bir bakım kremi. Koşullandırmanın basit ve hızlı bir yolu olan yumuşak ve kremsi formül, saçları ağırlaştırmadan anında yumuşak ve kolay taranmasını sağlar.

Milk Shake Krem Şanti statik elektriği ve kıvrılmayı önler ve hoş bir tatlı süt kokusuna sahiptir. Saçlar yumuşak, parlak ve canlılık dolu. Süt proteinleri saçları şartlandırır ve yeniden yapılandırırken yumuşatıcılar uzun süreli koruma sağlar. Bütünlük 41 renk kararlılığını artırır. Saçları yumuşak, parlak ve göz alıcı bırakır. 

Milk Shake Krem Şanti

Aveda Botanik Saç Onarımı

Saç hasarı, bir noktada ya da başka bir yerde herkese gizlice giren ve kilitlerinizi biraz cansız  bırakabilecek ve ciddi bir hasar kontrolüne ihtiyaç duyabilecek bir şeydir. Parti sezonu için hazır olan cansız saç tellerimizi canlandırmak için tam zamanında, Aveda hasarlı saçları anında onaran ve güçlendiren devrim niteliğindeki yeni Botanik Onarım serisini piyasaya sürdü.

Doğal kaynaklı, zulümsüz ve %100 Vegan olan ürün yelpazesi, saçları doğal olarak tedavi etmek için bitki teknolojisini kullanır, tüm üretimlerini rüzgar enerjisi ile güçlendirir ve %100 PCR ve sürdürülebilir ambalajlarda barındırır. 

Aveda Botanik Saç Onarımı

Organix Brezilyalı Keratin Terapi Şampuanı

Bir servete mal olmayan SLS’siz bir şampuan bulmak biraz zor olabilir, özellikle de ana caddede, Boots’un raflarinda Organix e denk geldiğimde yüzümdeki neşemi hayal edin. Kuru, asi, kıvırcık  saçlarıma en çok yakışan tip güçlendirmeyi, yumuşatmayı, pürüzsüzleştirmeyi ve parlaklık katmayı  vaat eden’ Brezilyalı Keratin Tedavisi’… Ama teslim olur mu?

Yüzeyde zengin bir hindistancevizi yağı  (nem ve parlaklık), keratin proteinleri (yumuşatma ve güçlü), avokado yağı (nem ve güçlü) ve kakao  yağı (kütikül yumuşatma) karışımı ile bu Organix şampuanı benimki gibi sıkıntılı saçlar için idealdir. 

Organix Brezilyalı Keratin Terapi Saç Şampuanı

Marc Anthony Keskin Bukleler Kremi

Bu bizim en çok arzu edilen kıvrılma kreasyonlarımızdan biri Mary Anthony. Doğal buklelerinizin serbest kalmasına izin verirken, en asi, kıvırcık bukleleri bile evcilleştirmek için yapılmıştır.

Shea Yağı, Avokado Yağı ve E Vitamini ile formüle edilmiş, tüm bukleler için mükemmeldir. Bukleleriniz büyük veya küçük, kalın veya ince, sıkıca sarılmış veya gevşek bir şekilde tutulmuş olsun, Curl Envy Curl Kremi bunu kontrol altına alır.

Marc Anthony Keskin Bukleler Saç Kremi

Batiste Stilist XXL Hacimli Sprey 

Batiste Stylist XXL Hacim Saç Spreyi, saçlarınızın güçlenmesine ve bakımına yardımcı olmak için özel bir Keratin ve Inca Inchi yağı karışımı ile infüze edilir. Bir şişedeki bu anlık tarakla saçlarınızı yeni zirvelere taşıyın.

Sizi hayal kırıklığına uğratmayacak inanılmaz ses seviyesiyle şaşırtmaya hazırlanın. Saçlarınızın güçlenmesine ve bakımına yardımcı olmak için özel bir Keratin ve Inca Inchi yağı karışımı ile aşılanmıştır.

Ouai Leave-in Kremi

Derinlemesine şekillendirmeyi unutun, bu ürünün sadece birkaç spreyi buklelerinizi nemli, daha yönetilebilir ve olabildiğince yumuşak hale getirecektir. Saç kurutma makinamı çalıştırmaya üşendiğimde Ouai Leave-in Kremi işimi görüyor. 

Ouai Leave-in Saç Kremi

Living Proof Restore Sprey 

Herhangi bir alete ulaşmadan önce – hatta geniş dişli tarağı bile- bu ısı koruyucuyu temiz, nemli  saçlara buğulayın. Living Proof Restore Mükemmelleştirici Sprey sadece 400°F’ye (200°C) kadar ısı  koruması sağlamakla kalmaz, aynı zamanda nihai detangler görevi görür.

Featherlight hidrasyonunun arttırılması, ıslakken fırçalamanın kırılmasını en aza indirmeye yardımcı olur ve ısı hasarına karşı  savunma, sağlıklı bir pürüzsüzlük ve parlaklığın korunmasına yardımcı olur.

Living Proof Restore Saç Sprey