Protez tırnak çalışmaları kısa tırnak yapısını daha güçlü hale getirmektedir. Tırnakların daha bakımlı ve güzel durması için hazırlanan bu uygulamalar ince cihaz kullanımları ile profesyonel bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Protez tırnak işlemleri özellikle sürekli tırnak kırılması yaşayanlar için ideal uygulamalardan biridir.

Üstelik hem oval hem badem hem de küt protez tırnak çalışmaları yapılmaktadır. Kadıköy protez tırnak merkezimiz içerisinde en profesyonel şekilde uygulama tamamlanmaktadır. Yapılan bu işlemin kalıcılığı ise yaklaşık 1 ay sürmektedir.

İstanbul Protez Tırnak Merkezi

 İstanbul protez tırnak merkezi olarak hizmet veren firmamız birden fazla alanda faaliyet göstermektedir. Tırnakların bakımlı ve daha uzun durmasına yardımcı olan bu çalışmalar sayesinde kişiler sürekli kırılan tırnaklardan kurtulmaktadır.

Üstelik yapılan bu protez tırnak uygulamaları tamamen tırnağı koruyacak ve ona zarar vermeyecek malzemeler kullanılarak tamamlanır. Merkezimiz kadıköy protez tırnak olarak hizmetlerine devam etmektedir. Bu anlamda yapılan her protez tırnak üzerinde kalıcı oje çalışmaları da yapılmaktadır.

En Kaliteli Protez Tırnak Uygulamaları

En kaliteli protez tırnak uygulamaları firmamız tarafından sunulmaktadır. Tırnakların uzunluk ölçüleri ve kesimleri de müşterilerin isteklerine göre hazırlanmaktadır. Protez tırnak uygulaması önünde tırnağa özel koruyucu ürünler sürülmektedir.

Bu şekilde tırnak herhangi bir zarar görmeden daha estetik görünüme kavuşmaktadır. El bakımını ve estetiğini oluşturan bu protez tırnak çalışmalarının her biri son dönemde pek çok kişi tarafından tercih edilerek uygulanmaya başlanmaktadır.

Bonita Nail