Netflix’in 2022 Aralık ayında yayınlayacağı muhteşem Netflix dizi ve filmleri ile sizlerleyiz. Birbirinden sürükleyici bu dizi ve filmleri birlikte incelemeye ne dersiniz? İzlerken zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacaksınız. Dilerseniz hep birlikte bu dizi ve filmler neler birlikte göz atalım. 

Netflix Aralık’ta Dizi Ve Filmlerde Neler Var?

Yılın son ayı olan Aralık 2022 yılının film ve dizi konusunda en iyi aylarından bir tanesidir. Bu yolu Netflix’in muhteşem içerikleri ile sonlandırmayı asla ihmal etmemelisiniz. Netflix dizi ve filmleri ile koskoca bir yılı geride bırakırken zamanınızı kaliteli dizi ve filmler ile geçirebilirsiniz. Gelecek yılda da yine en beğenilen dizi ve filmlerin burada olacağına emin olabilirsiniz. Ama öncelikle dilerseniz bu yılın son ayında neler varmış inceleyelim. 

1 Aralık – Rick And Morty (6. Sezon)

O merakla beklediğiniz ve 5 sezon boyunca nefessiz izlediğiniz Rick And Morty nihayet 6. Sezonu ile sizlerle buluşmaya artık hazır. Yetişkin animasyon filmi denildiğinde şüphesiz ki akla gelen ilk isim olmaktadır. 

2 Aralık – Sıcak Kafa

İletişim yolu ile yayılan bir salgın pençesindeki distopik bir dünyada olaylar başlamaktadır. Şimdiden oldukça ses getiren Sıcak Kafa, dizi olarak yayınlanacak ve ilk sezonu 2 Aralık’ta yayınlanacaktır. 

2 Aralık – Lady Chatterley’in Sevgilisi (Lady Chatterley’s Lover)

D. H. Lawrence’ın aynı adlı romanından David Magee’nin senaryosundan uyarlanan 2022 romantik drama filmidir. İzlerken tamamıyla filmin büyüsüne kapılacağınız ve zamanın nasıl geçtiğini asla anlamayacağınız muhteşem içerikli bir filmdir. 

Netfliz Dizi

2 Aralık – Ateşböceği Yolu (Firefly Lane) (2. Sezon 1. Kısım) 

Ateşböceği Yolu’nda Kristin Hannah sevgi ve sadakat üzerine keskin ve unutulmaz bir hikaye yazmıştır. 70 ve 80’li yılların heyacanını ve enerjini sizlere ekran başından hissettirmektedir. Geçmiş yilları dolu dolu hissedeceğiniz bir dizidir. 

9 Aralık – Guillermo Del Toro Sunar: Pinokyo

Şüphesiz çocukluğumuzun en beğenerek dinlediğimiz hikayelerinden bir tanesidir Pinokyo. Netflix de bu eşsiz hikayeyi bünyesinde barındırarak stop-motion animasyonlu müzikal fantezi film olarak sizlere sunmaktadır. 

16 Aralık – BORDO: Bir Avuç Doğrunun Yalan Yanlış Güncesi

Eve döndükten sonra, kimliği, ailevi ilişkileri ve anılarının çılgınlığı ile boğuşurken varoluşsal bir kriz ile uğraşan ünlü bir Meksikalı gazeteci ve belgesel yapımcısı olan Silverio’nun hayatını anlatan muhteşem bir filmdir. 

16 Aralık – The Recruit

2003 yapımı Amerikan casus ve gerilim filmi olmaktadır. Mutlaka izlenmesi gereken filmler arasında yer alan The Recruit izleyenlerin bir kez daha izlemek istediği bir film haline gelmiştir. Sizler hala izlemediyseniz 16 Aralık’ta kesinlikle Netflix’e uğramalısınız. 

21 Aralık – Emily İn Paris (3. Sezon)

Muhteşem bir Amerikan komedi drama internet televizyon dizisi olan Emily İn Paris dizisi 3. Sezonu ile Aralık ayında sizlerle buluşuyor. Yayınlandığı gündem bu yana merakla beklenen 3. Sezonu nihayet Aralık ayının 21’inde yayına girmektedir. 

Netfliz Dizi 2

22 Aralık – Alice İn Borderland (2. Sezon)

Alice İn Borderland 2020’de yayınlanan bir Japon bilimkurgu ve aksiyon dizisi olmaktadır. Sevenlerinin gün saydığı dizi nihayet önümüzdeki haftalarda Netflix’te sizlerin beğenisine sunulacaktır. 

23 Aralık – Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven

Knives Out filminin isimsiz devamı, Rian Johnson tarafından yazılan, yönetilen ve yapımcılığını üstlendiği yeni bir Amerikan gizem filmidir. Muhakkak izlenmesi gereken filmler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 

25 Aralık – The Witcher: Blood Origin

Andrzej Sapkowski’nin The Witcher kitap serisinden uyarlanan fantezi türündeki yeni bir mini dizidir. Netflix’in The Witcher dizisinin ön bölümü olarak yayınlanacaktır. 

25 Aralık – Matilda Müzikali

Roald Dahl’ın 1988 romanı Matilda’ya dayanan bir kitabı olan sahne müzikali olarak tanımlanmaktadır. Eğer müzikal tarzda filmler izlemeyi seviyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer almaktadır. 

Netflix Filmleri