2022’nin son günlerini yaklaşırken şimdiden 2023 en iyi yılbaşı filmleri araştırmasına başlamış bulunmaktayız. Sizler için yılbaşında zevkinize en uygun tarzda birçok filmlerin araştırmasını yapmış bulunmaktayız. Gününüzü ve hatta gecenizi film aramak ile geçirmemeniz adına her tarzda ve istekte filmleri açıklamaları ile birlikte aşağı kısımda bulabileceğiniz bir araştırma yaptık. Dilerseniz birlikte incelemeye geçebiliriz. 

En İyi Yılbaşı Filmleri

Yılbaşı gecesi eğlenceli vakit geçirmek için en uygun gün olmaktadır. Hal böyle olunca bizlerde siz film arayışına girip zaman kaybetmeyin diye izleyebileceğiniz tüm tarzda ve içerikte filmleri araştırdık. 2023 en iyi yılbaşı filmleri nelerdir merak ediyorsanız, aradığınız filmi bulmak için aşağı kısma göz atabilirsiniz. 

Sleepless İn Seattle 

Amerikan romantik filmi izlemeyi seviyorsanız Sleepless İn Seattle yılbaşı gecesi muhakkak izlemeniz gereken bir filmdir. Türkçe anlamı ile Sevginin Bağladıkları filmi, yayınlandığı yıldan bu yana izlenme başarısının ardından birkaç yıl sonra da aynı başrollerde farklı bir filmde bir araya gelmişlerdir. 

Sleepless İn Seattle 

While You Were Sleeping

Birçok duyguyu bünyesinde barındıran While You Were Sleeping dizisi Kore oyuncuların yer aldığı bir filmdir. Kore dizisi severlerin dikkatini çekecek olan bu dizi romantik, fantastik, gerilim, mahkeme draması ve komedi türlerini bünyesinde barındırmaktadır. 

While You Were Sleeping

Rent 

Gecem dolu dolu geçsin diyorsanız, sizi eğlencenin doruklarına çıkarak olan bir müzikal filmi ile karşınızdayız. Rent, ABD müzikal drama içerikli, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir içeriğe sahiptir. 

Rent

Home Alone 

Hepimizin ismini duyduğu bir yılbaşı geleneği haline gelmiş olan film Home Alone filmidir. Türkçe karşılığı ile evde tek başına filmi gece boyunca tüm serilerini eğlenerek izleyebileceğiniz bir film olmaktadır. Elbette ki muhteşem oyuncu kadrosunu da unutmamak lazım. 

Home Alone 

Holidate 

2020 Amerikan romantik komedi filmi olan Holidate yılbaşı gününüze eğlence katacak bir filmdir. Film 28 Ekim 2020’de ilk olarak Netflix’te yayına girmiştir. 

Holidate

New Year’s Eve

İsmi ile müsemma olan filmimiz konsept gereği de yılbaşı gecenizi aydınlatacağı gibi Türkçe karşılığı da Yılbaşı Gecesi olmaktadır. Komedi ve romantik komedi içerikli New Year’s Eve bu filmimiz tam olarak partneriniz ile baş başa izleyeceğiniz bir film olmaktadır. 

New Year’s Eve

Carol 

Romantik ve dram konulu olan Carol, 2015 yılında vizyona girmiştir. İzleyenleri tarafından oldukça beğeni toplayan bu filmi izlemediyseniz yılbaşı gecenizi epey aydınlatacağına emin olabilirsiniz. 

Carol

Waiting To Exhale

Waiting To Exhale Türkçe anlamı ile Bir Oh Desem, romantik ve dram ağırlıklı bir filmdir. Amerikan romantik filmi olarak adlandırılmaktadır. Gecenizi romantik bir şekilde geçirmek istiyorsanız muhakkak izlemeniz gereken bir film olmaktadır. 

Waiting To Exhale

Poseidon 

Macera dolu dakikalar ile yeni yıla giriş yapmak istiyorsanız nefesinizi kesecek bir film önerisi ile karşınızdayız. 2006 yolunda yapılan ABD yapımı bir macera filmi olan Poseidon hala izlemedi iseniz yılbaşı gecenizi eğlenceye çevirmek için güzel bir tercih olacaktır. 

Poseidon 

Lady Bird

Muhteşem oyuncu kadrosu ileLady Bird, Türkçe anlamı ile Uğur Böceği filmi 2017 yılı çıkışlı Amerikan komedi filmidir. Hem dram hem de komedinin bir araya geldiği bu film şöleni yılbaşı gecenizi güzelleştirecektir. 

Lady Bird

The Age Of Adaline

Türkçe anlamı Ölümsüz Aşk olan The Age Of Adaline, 2015 yılı Amerikan romantik ve fantastik bir filmdir. Eğer romantik ve fantastik filmleri bir arada seviyorsanız yeni yıla mutlu gireceğinizi söylemek isteriz. 

The Age Of Adaline

Boogie Nights

Sizi günümüzden alıp 1997 yoluna götürecek ve o dönemin eğlencesi ile buluşturacak olan filmimizin adı Boogie Nights olmaktadır. Amerikan komedi, drama filmi olmaktadır. 

Boogie Nights

Sex And The City: The Movie

2008 yapımı romantik bir filmdir. Film Sex And The City filminin devamı niteliğindedir. Hem ülkemizde hem de ABD’de 30 Mayıs 2008 tarihinde vizyona girmiştir. Vizyona girdiği tarihten itibaren en çok izlenen filmler arasında ilk sırada yer almıştır. 

Sex And The City

The Holiday 

Ve son tavsiyemiz olan filmimiz The Holiday  yani Türkçe karşılığı ile Tatil filmi olmaktadır. Başrollerinde Kate Winslet ve Cameron Diaz’ın yer aldığı 2006 yapımı romantik komedi türünde bir Nancy Meyers filmidir. Gecenizi güzelleştirecek olan bu filmi hala izlemediyseniz yılbaşı gecenizi güzelleştirecek The Holiday mutlaka izlemelisiniz. 

The Holiday