Film ve dizi severleri ekrana kilitleyen Netflix bu ayda da yine izlenme rekorları kıracak dizi ve filmler ile birlikte sizlerle buluşuyor. İzlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız, günün tüm stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz Netflix dizi ve filmler için açıklamaları ile birlikte sizlere tanıtarak seçme kolaylığı sunduğumuz araştırmamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Açıklamaları okuyarak kendinize en uygun ve en çok ilginizi çekecek olan dizi veya filmi seçebilir, gününüzü sevdiklerinizi de dâhil ederek çok güzel bir şekilde geçirebilirsiniz. Dilerseniz izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız Netflix dizileri Kasım 2022 başlığımız altındaki dizileri incelemeye birlikte geçebiliriz.

Netflix Dizileri Kasım 2022

Kasım ayında Netflix’e dâhil olan tüm yeni dizileri ve açıklamalarını burada bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü olan ve normal televizyon kanallarını sizlere unutturacak olan Netflix dizileri en ince detayına kadar burada. Dilerseniz hep birlikte maddeler halinde sunmuş olduğumuz kasım ayı dizilerini birlikte inceleyelim. 

Blockbuster Netflix
 • The Crown – 9 Kasım (5. Sezon): Diana ve Charles, medya üzerinden bir savaşa girişirken; krallığın rolü tartışmaya açılır. İşte karşınızda 90’lar ve Kraliçe II. Elizabeth’in gelmiş geçmiş en zorlu günleri. 
 • 1899 – 23 Kasım: Daha iyi bir gelecek umuduyla yenidünyaya giden bir gemiye binen yolcular, açık denizde sürüklenen başka bir gemi ile karşılaşınca bir kâbusun ortasında düşer.
 • Wednesday – 23 Kasım: Zeki ve alaycı içi geçmiş bir kız olan Wednesday Addams, Nevermore Akademisi’nde yeni dostlar ve düşmanlar edilirken art arda gerçekleşen cinayetler araştırır.
 • Elite – 18 Kasım ( 6. Sezon): Bu yıl Los Angeles’da kimisi aşk, kimse intikam, kimisi milyonlarca takipçi peşinde. Kimlerin hayatta kalmaya başarabileceği ise tam bir muamma.
 • Dead To Me – 17 Kasım ( 3. Sezon): Jen ve Judy için her şey bir Vurkaç olayı ile başlamıştı. Şimdi ise şoke edici yeni bir kaza, arkadaşlıklarının geleceğini etkiliyor. Burada tüm olaylar bir kazaya çıkıyor.
 • Down To Earth With Zac Efron: Avusturalya – 11 Kasım ( 2. Sezon): Avusturalya’da aydınlatıcı bir maceraya atılan Zac ve Darin, kıtanın zengin biyolojik çeşitliliğine ve kültürüne yakından bakıp bunları koruma çabalarını araştırıyor.
 • Blockbuster – 3 Kasım: Kalan son Blockbuster mağazasının çalışkan yöneticisi, yaşanan rekabete ve karmaşık islere karşı video mağazasını açık tutmak ve personelin mutluluğunu sağlamak için çabalar.
 • Inside Job – 18 Kasım (2. Sezon): Komploların sadece teori değil tam zamanlı bir iş olduğu Cognito Anonim, sevimli ve gerzek çalışanlarıyla dünyayı gizlice kontrol etmeyi sürdürüyor.
 • Lookism – 4 Kasım: Dış görünüşe önem veren bir toplumda yaşayan aykırı bir lise öğrencisi, birbirine taban tabana zıt görünümlere sahip olduğu iki farklı hayat yaşamaya başlar.

Netflix Filmleri Kasım 2022

İzlerken kimi zaman gerilebileceğiniz, kimi zaman gülebileceğiniz, kimi zaman sizi ağlatacak, kimi zaman ise sizleri korkutacak muhteşem Netflix filmleri Kasım 2022 gösterimini en detaylı açıklamaları ile burada bulabilirsiniz. Dilerseniz birlikte Netflix kasım ayı filmlerini birlikte inceleyebiliriz. 

Kal Netflix
 • Kal – 11 Kasım: kız arkadaşı tarafından aniden terk edilen Semih, hayatına devam etmek için umutsuzca çabalarken geçmişle yüzleşmeye başlar. Aşk ve ayrılık hakkında biraz garip bir hikâyedir.
 • Enola Holmes 2 – 4 Kasım: Enola, dedektif olarak ilk resmi vakasını üstlenir ancak kayıp bir kızım gizemini çözmek için arkadaşlarının ve ağabeyi Sherlock’un yardımına ihtiyacı olacaktır.
 • Mucize – 16 Kasım: geçmişte yaşadıklarının etkisini atlatamayan bir hemşire, 1862’de mucizevi bir şekilde uzun süredir oruç tuttuğuna inanılan bir kızı araştırmak için İrlanda’da ıssız bir köye gelir.
 • Hayaller Diyarı – 18 Kasım: cesur ve genç bir yetim, en büyük dileğinin gerçekleşmesini sağlayacak kıymetli bir inciyi bulmak için sıra dışı bir haydutla birlikte hayaller diyarında bir yolculuğa çıkar.
 • Yüzücüler – 23 Kasım: iki kız kardeş, hem yüreklerini hem de yüzme becerilerini kahramanca ortaya koyarak savaşın mahvetti Suriye’den 2016 Rio olimpiyatlarına o zaman bir yolculuğa çıkar.
 • Noel Çarpması – 10 Kasım: Noel zamanı kayak yaparken geçirdiği kazanın ardından hafızasını kaybeden şımarık bir varisin bakımına, talihsiz dul bir adamla kızı üstlenir.
 • Babamın Ejderhası – 11 Kasım: Nevergreen kentinden ayrılarak gizemli Vahşi Adaya yolculuk yapan bir çocuk, orada yırtıcı canavarlar ömür boyu sürecek bir dostluk beklemektedir.

Netflix Belgesel Kasım 2022

Ülkece belgesellere bir hayli ilgimiz bulunmaktadır. Peki, kim dilediği belgeseli dilediği zaman izlemek istemez ki? Günün tüm yorgunluğunu atacağınız ve izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız tüm belgesel türleri Netflix’te bulabilirsiniz. Netflix belgesel Kasım ayı yayınlanacak tüm içerikleri ve açıklamaları ile birlikte sizlerle. 

FIFA’nın İç Yüzü Netflix
 • FIFA’nın İç Yüzü – 9 Kasım: FIFA’nın her yönüyle ele alındığı bu belgesel, kuruluşun çalkantılı geçmişini ve dünya kupasına ev sahipliği yapmak için neler gerektiğini gözler önüne seriyor.
 • Dr. Phil Stutz – 14 Kasım: Oyuncu Johan Hill ile samimi bir sohbet gerçekleştiren psikiyatrist Phil Stutz, gençlik yıllarında ki deneyimlerini ve kendi yarattığı eşsiz görsel terapi modelini anlatıyor.
 • Pepsi, Jetim Nerede? – 17 Kasım: Bir Pepsi çekilişinde jet kazanmaya çalışan 20 yaşındaki bir genç, dev markaya kafa tutarak tarih kitaplarına geçecek bir hukuk mücadelesinin fitilini ateşler.
 • Take Your Pills: Xanax – 30 Kasım: Oldukça yaygın şekilde kullanılan ve kimine şifa kimine bela olabilen anksiyete ilaçları, bu aydınlatıcı belgeselde hastalar ve uzmanlar tarafından irdeleniyor. 

Çocuk Ve Aile Kasım 2022

Çocuklu ailelerin akşam rutinlerinde öğrenerek zaman geçirebilecekleri, ailecek muhteşem vakitler geçirebilecekleri kusursuz içerikler Netflix’te sizleri bekliyor. Sizlerde Netflix çocuk aile kategorisine göz atmak isterseniz aşağı kısmı inceleyebilirsiniz. 

Gizemli Vakalar Netflix
 • The Cuphead Show! – 18 Kasım (3. Sezon): Popüler video oyunundan uyarlanan bu animasyon dizisi kolayca kandırılabilen iki kardeşi ve onların başına gelenleri ele alıyor. 
 • Gizemli Vakalar 30 Kasım (2. Sezon): Tatil havasına girmek için herkes salonu süslerken Şam ve Kit zamanda geriye yolculuk yaparak buz devri zamanından tüylü arkadaşları ile karşılaşırlar. 
 • StoryBots: Cevap Zamanı – 21 Kasım: Bir sorunuz olduğunda StoryBot yanıtlar! Çocukları doğru bilgiye ulaştırmak için eğlenceli maceralara atılan meraklı arkadaşlar Beep, Boop, Bing, Bang, ve Bo’nun maceraları sizlerle.