Fal tutkunlarına, online bir şekilde fal baktırma ayrıcalığı sunan Fal Sepeti ile tanışalım. Fal kültürü çok uzun yıllardan beri bizimle birlikte. Gelecekte yaşananlardan haberdar olmanın insanları cezbetmesi, fal ve falcılığı her dönem için popüler kılmıştır. Bununla birlikte fal baktırmayı yalnızca bir eğlence aracı olarak görenler de var elbette.

Fal Sepeti, uzun yıllardır kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı hedefleyerek hizmet veriyor. Kendini geliştirmeye oldukça açık olan Fal Sepeti, sıklıkla yenilikleri ile de kendini ileriye taşımaya devam ediyor.

Hayatımızdaki neredeyse her şeyi dijitale taşıdığımız şu günlerde, fal baktırmak da online bir ortamda yapılabiliyor. Elbette ki güvenilir ve doğruluğuna inanılır bir uygulama bulmak da epey zor. İşte Fal Sepeti, tam da bu konuda kendini diğer uygulamalardan sıyırıyor. Çünkü kullanıcılarına online ortamda alanında uzman yorumculara fal baktırma deneyimi yaşatıyor. Durum böyle olunca, kullanıcılar da karşılarında gerçekten bir muhatap bulabiliyorlar.

Avantajlı Üyelik Sistemleri

Fal Sepeti’ni play store veya app store aracılığı ile ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece şık ve kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamada elbette ki bir üyelik sistemi mevcut. Üyeliğinizi de ücretsiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Fal Sepeti’nde yorumculara fal baktırmak ise kredi sistemi ile gerçekleşiyor. Bunun için de banka veya kredi kartınız aracılığı ile oluşturduğunuz profile kredi yüklemeniz gerekiyor.

Yüklenen bu kredilerin miktarına göre de her ay üyeliğiniz güncelleniyor. Böylelikle satın aldığınız kredi miktarına göre üyelik kategorilerine girebiliyorsunuz. Bunun avantajı ise hediye krediye sahip olmanız. Gezgin, fal sever ve vip kategorilerinde bulunan üyeler için alınan kredilerden %10’undan %20’sine kadar hediye imkanları sunuluyor.

Nasıl Fal Baktırılır?

Fal Sepeti’nde birden fazla fal türü bulunuyor. Böylelikle ilginizi hangi fal türü çekiyorsa ona bakım yaptırabilirsiniz. Kahve falı, tarot falı ve katina falı gibi seçeneklerin yanında yıldızname bakımı ve su falı gibi farklı fal türleri de bulunuyor. Bu türler arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Elbette ki birden fazla fala da bakım yaptırmanız mümkün. Fal baktırmak için seçtiğiniz fal türüne göre de birkaç adımı tamamlamanız gerekiyor. Örneğin, kahve falı baktırmak için kahve fincanınızın fotoğrafını çekip göndermeniz, tarot falı baktırmak için de sistemin size gösterdiği kartlardan istenen sayıda kart seçmeniz bekleniyor.

Siz fal göndermek için şartları yerine getirdikten sonra birkaç adım daha bulunuyor. Fal Sepeti, falınızı gönderirken seçtiğiniz yorumcuya soru sormak isterseniz size 1000 karakterlik bir mesaj hakkı sunuyor. Aynı şekilde falınızın yanıtı size geldikten sonra da aklınıza takılan bir detay olursa 500 karakterlik bir mesaj hakkınız bulunuyor.

Falınızı gönderirken yanıtın size hangi yöntemle gelmesini istediğinizi de kendiniz seçebilirsiniz. Mesajla, ses kaydı olarak veya telefon üzerinden konuşarak yorumunuz size ulaşabilir. Fal Sepeti’ni öne çıkaran durumlardan biri de online olarak gerçek yorumcular ile sizleri buluşturuyor olması demiştik. Sizlere ses kaydı ile yanıt veren alanında uzman yorumcuları dinleyerek bunu hissedebilirsiniz.

Fal Sepeti, yorumcularını büyük bir özenle seçiyor. Hatta bununla ilgili oluşturduğu bir kulüp de mevcut. 10 binler kulübü başlığı altında, şimdiye kadar 10 binden fazla yorum yapmış olan yorumcular buluşuyor. Bu da aslında Fal Sepeti’nin ne kadar köklü bir geçmişe sahip olduğunun bir kanıtı.

Yorumcular arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, profillerinde gezebilir ve sizden önce fal baktıran kişilerin değerlendirmelerine, verdikleri puanlara göz gezdirebilirsiniz. Bununla birlikte yorumcuların kendileri hakkında yazdıkları kısa bilgileri de okuyarak bir fikir edinmeniz mümkün.

Aktif Sosyal Medya Kullanımı

Fal Sepeti, sosyal medyada da oldukça aktif olarak yer alıyor. Blog sayfasında astroloji ve fallar hakkında birçok bilgi barındıran yazılar yayınlıyor. Bununla birlikte konuyla ilgili kısa bilgileri de sosyal medyadan paylaşmaya devam ediyor. Fal Sepeti, alanında uzman yorumcuları ve astrologları ile bilgi verici birçok canlı yayın yapıyor. Ek olarak zaman zaman kullanıcılarına çekilişler ile birlikte fırsatlar sunmaya da devam ediyor.

Fal Sepeti Uygulama
Fal Sepeti Uygulama