İstanbul’un müthiş mekanlarından Beşiktaş Dedeman Oteli’nde, 25 Ekim, 2022 gecesinde Crazy Prodüksiyon organizatörü Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar tarafından düzenlenen, 5. Uluslararası Altın Kalite Ödüllerinde sahiplerini buldu. Gecede Özlem Yıldız ile Doğancan Özadlı’nin sunuculuğunu üstlendiği. 

Türkiye’nin farklı sektörlerden iş, sanat ve medya dünyasından, birbirinden kaliteli isimler ödül töreninde sahneye çıktı. Ünlü isim Şenol İpek yılın en iyi erkek sunucusu seçildi. Futbol camiasinin yaşayan efsanesi Tanju Çolak yaşam boyu sporcu ödülünü aldı. Sürpriz isimlerden biri Mustafa Ceceli gecede şarkılarını seslendirdi.

5. Uluslararası Altın Kalite Ödülleri

Bizi tekrardan davet ettiğiniz için ve Bonitam yayıncılık firması olarak “Yılın En İyi Yayıncılık Firması” ödülüne laik gördüğünüz için Hülya Yanıkdağ, İlker Bekar ve Crazy Prodüksiyon Ekibine sonsuz teşekkür ederiz…

Saygılar,  Hüseyin Tekin (Bonitam Kurucusu) 

“Milletimiz güçlü bir millet olmaya azmetmiştir. Bunun gereklerinden biri de kadınlarımızın her konuda yükselmelerini sağlamaktır. Bundan dolayı kadınlarımız ilim ve fen sahibi olacaklar ve erkeklerin geçtikleri bütün öğretim basamaklarından geçeceklerdir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk…

Hüseyin Tekin, Bonitam Kurucusu

Altın Kalite Ödülleri Hüseyin Tekin

Uluslararası Altın Kalite Ödülleri Tanju Çolak Hocam

Altın Kalite Ödülleri Tanju Çolak
Altın Kalite Ödülleri 2
Altın Kalite Ödülleri 3
Altın Kalite Ödülleri Davetiye