Hazır mısınız… Crazy Life Prodüksiyon biz geliyoruz…

10 Ağustos 2022 biz neredeydik….

Aralık 2021’den beri kadınlara yönelik güncel bilgiler yayınladığımız Bonitam Kadın Sitesi olarak, her kadının hayatına küçük dokunuşlar yaparak, Türkiye’nin en kapsamlı kadın sitesi olarak, hız kesmeden büyümeye devam ediyoruz. 

Günün birinde telefonum çaldı bilin bakalım nereye davet edildik…

Bonitam Yayıncılık Ailesi olarak bizim için müthiş bir İstanbul yolculuğu başladı. 10 Ağustos gecesi İstanbul’un en elit mekanlarından Beşiktaş Dedeman Oteli’nde düzenlenen Crazy Life Altın Kalite Başarı Ödüllerine 2 kişi olarak davet edildik. Bizim için yorucu, heyecanlı ve tatlı bir süreç oldu. 

İstanbul yolcusu kalmasın…

8 Ağustos İzmirden İstanbula yola çıktık 4.30 saat süren yolculuğun sonunda konaklamak için Hotel Nordstern’e vardık. Hotel Nordstern’de hizmete kusur yoktu resepsiyonda çalışanlar çok nazik ve ilgili arkadaşlardı. Bu tarihi Hotel Galata köprüsü’nun tam kalbındeydı müthiş bir manzara eşliğinde Ayasofya-i Kebir Camii, Topkapı Sarayı, Süleymaniye Camii bu tarihi yapıları seyretmek esisti. 

Bizi en iyi şekilde ağırladıkları için Hotel Nordstern çalışanlara teşekkür ediyoruz…

Crazy Life Altın Kalite Başarı Ödüllerinde Neler Oldu?

Crazy Life Prodüksiyon organizatörü Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar tarafından düzenlenen bu muhteşem gecede medya, sanat, ekonomi ve iş dünyasının en iyileri ve en kaliteli isimler, bir araya geldi.

Gecenin başlarında Bonitam yayıncılık firması olarak sevgili Özlem Yıldız ve Şenol İpek sunumuyla sahneye çağrıldım. Çok heyecan vericiydi sahneye çıktığımda heyecandan adeta boğazım düğümlendi, gerçekten ne diyeceğimi bilemedim. Sevgili Özlem Yıldız hanım durumu galiba fark etti ve beni pot kırmaktan kurtardı “Yılın En İyi Yayıncılık Firması” ödülünü Bonitam yayıncılık olarak Özlem Yıldız hanımdan aldım. 

Özlem Yıldız ve Şenol İpek Ödül Töreni

İçimden bir ses iyi ki bu işe başlamışız dedi. Emeklerimizin karşılığı ödülle taçlandırmak gerçekten çok iyi hissettirdi. Ödülümüzü aldıktan sonra rahatladım sanki üzerimden tren geçmiş gibi heyecanlandım sahneye alışık olamadığımdan olsa gerek. 

Bu süreçte beni yalnız bırakmayan sevgili eşimin desteğini ve yanımda bulunması beni rahatlattı ve eşime sonsuz teşekkür ediyorum.” 

Neyse üzerimden büyük bir yük kalktı… 

Gecenin devamında birbirinden iyi başarılı isimler sahneye çıktı ve ödüllerine kavuştu. Altın Kalite Başarı Ödül Töreninde Dedeman Otelinde ödüller adete havada uçtu. Gecede sanatçılar şarkılarını seslendirerek geceye neşe katı. Sürpriz sanatçılardan birisi ve kendisini dinlemekten keyif aldığım sevgili sanatçı Ekin Uzunlar gecenin sonunda sahne aldı muhteşem sesi ve kemençesiyle müthiş bir performans sergiledi ve herkesi büyüledi. Gerçekten çok çok iyi bir yetenek. Allah yolunu açık etsin ve Bonitam ailesi olarak Ekin Uzunlar kardeşime başarılar diliyoruz.

Ve Son Olarak Röportaj

Harika bir konser sonrası gelelim gecenin sonuna doğru, yine çok iyi bir deneyim yaşadım. Hayatımda ilk defa Röportaj verdim. Didem Aksu hanım ile mini Röportaj gerçekleşti yine heyecan vericiydi bu deneyimi yaşadığım için mutluyum. Bence hayata her güzel şeyin bir ilki olması gerekiyor.

Altın Kalite Başarı Ödül Töreni Röportaj

Biz Bonitam yayıncılık ailesi olarak bu deneyimi bize yaşattığınız için ve bize “Yılın En İyi Yayıncılık Firması“ ödülünü layık gördüğünüz için Crazy Life Prodüksiyon ailesine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk...

Crazy Prodüksiyonun Kurucuları Ve Yapımcıları Kimdir?

Crazy prodüksiyonun kurucuları ve yapımcıları ünlü yapımcılar Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar’dır. Çok başarılı işlere imza atan bu iki isim, farkındalık oluşturmayı da ihmal etmemişlerdir. “Kadına Şiddete Hayır”, “Kimsesiz Kız Çocuklarını Koruma Derneğine Destek Projeleri”, “Mavitaç Kimsesiz Çocuk Derneği” ve daha sayamadığımız birçok sosyal sorumluluk projelerine de imza atmıştır. Hülya Yanıkdağ ve İlker Bekar kuruluşlarından bu yana birbirinden değerli organizasyonlar düzenlemekle ile kalmamış, farkındalık yaratmak içinde çok çalışıp çabalamışlardır. Ayrıca birçok işe imza atan Crazy Prodüksiyon ailesi birçok dergilere de ev sahipliği yapmaktadır. Bu dergilerden bir tanesi de Life dergisi olmaktadır. 

Saygılar,  Hüseyin Tekin (Bonitam Kurucusu) 

Crazy Life Başarı Ödülleri