Yengeç haftalık burç yorumları 22 Haziran- 22 Temmuz

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta finansal konularda dengesiz enerjiler olabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. İçgüdüsel harcamalardan kaçın. İyimserliğinize dikkat çekebilir. İletişimde bazı engeller olabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekten kaçınmayın. Fikirleriniz de esnek olmaya çalışın. Bazı enerjileriniz yüksek olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın. Orijinal fikirleriniz dikkat çekebilir. Çevrenizde daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. İletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Kararsızlık eğilimi artabilir. 

Ev ortamında gerilimli durumlar olabilir. Durumlara soğukkanlı yaklaşım. Olayları olduğu gibi değerlendirmeyi unutmayın. Duygusal davranmamak gerekecektir. Duygusal hayatınızda önemli gündemler olabilir. Suçluluk duygusuna dikkat edin. Abartılı tepkilerden uzak durun. Romantik konularda manipülatif etkilere dikkat edin. Dürüstlük ve sadakat gündeme gelebilir. Çocuklarla ilgili konular olabilir. Romantik konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Bağımsızlık duygusu artacaktır. Sözlerinize sadık kalmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin Sevgili yengeç burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta enerjiniz daha içedönük olabilir. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. En çok kendinizi siz yargılıyorsunuz, bu durumdan kesinlikle kaçınmalısınız. Sezgileriniz daha karmaşık olabilir. Hayallerle gerçekleri karıştırmayın. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Bozulan uyku düzeninizi enerjinizi düşürebilir. Fiziksel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Yeni girişimlerimiz olabilir. Bu yeni girişimlerde başarılı olacağınızı söylemek isteriz. Tepkisel enerjiler artış gösterebilir. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Verdiğiniz izlenim önemli olacaktır. İyi izlenim vermeye özen gösterin. 

Ruhsal enerjiniz daha yüksek olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Kararsız eylemlere dikkat edin. Finansal işlerde enerjiniz yükselebilir. Değer verdiğiniz kavramları anlamaya çalışın. Hobileriniz öne çıkabilir. bazı konularda dengesiz enerjiler olabilir. İçgüdüsel harcamalardan kaçının. İyimserliğinize dikkat çekecektir. İkili ilişkilerinizde bazı tartışmalar öne çıkabilir. Aldırış etmemeye ve kendi bildiğiniz doğruları savunmaya devam etmelisiniz. ailevi konularda tartışmalar meydana gelebilir. Aldırış etmemeli ve kafanıza takmamalısınız.  

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta içgüdüsel enerjiler artış gösterebilir. Enerjinizi odaklamaya çalışın. Değiştirmek istediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Ama dikkat etmeniz gereken bir husus var ki oda, kendinizi değiştirmek istediğiniz hususlar için çok da fazla yıpratmamanız gerektiği. Uzak ideallerinize yönelik kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. İdeallerinizi gerçekleştirebileceğinizi görebiliyoruz. Yeni seyahat fırsatları olabilir. Tadını çıkarmaya ve keyif almaya bakın. Fanatizm eğilimi yüksek olabilir. Fikirlerinizde savunmacı hissedebilirsiniz. Seyahatlerde temkinli olmalısınız. Mesleki konularda motivasyonunuz yükselebilir.

Önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Ama muhakkak güvendiğiniz kişiler olmalı. Hedeflerinize odaklanmaya çalışın. Toplum içindeki imajınız değişebilir. Motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. İnisiyatif almak isteyebilirsiniz. Alacağınız inisiyatifler sizi doğru yönde yönlendirecektir. Sosyal ortamlarda olumlu bir etkiniz olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Buda yeni bir iş imkanı demektir. Adil davranmanız dikkat çekecektir. Sosyal ortamlarda hızlı gelişmeler olabilir. Orijinal fikirleriniz dikkat çekebilir. Yeni kişilerle temas kurabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burçları.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta hobileriniz ile ilgilenmek size epey iyi gelecektir. Kendinize zaman artırmanın tam zamanı. Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Çocuklarla vakit geçirebilirsiniz. Bu durum hem size hem de çocuklara sandığınızdan çok daha iyi gelecek. Çalışma ortamında bazı zorlayıcı koşullar olabilir. Kendinizi yıpratmamak önemli olacaktır. Stres ve endişeden olabildiğince uzak durmaya çalışın. Sağlığınıza bu dönem çok daha fazla dikkat edin. Rutinlerinizde bazı değişimler yapmak gerebilir. Endişelenmeye gerek olmadığını söylemek isteriz. Esnek davranmaya çalışın. 

İkili ilişkilerinizde hızlı gelişmeler olabilir. Kendinizi açıkça ifade etmeye çalışın. Hukuksal konulara yönelebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde ben merkezci enerjiler artabilir. Objektif davranmak önemli olacaktır. Hukuksal konularda risk almayın. Finansal paylaşımlarda temkinli olmalısınız. Güvenmediğiniz insanlara maddi yönünüzü açmamalısınız. Güvenilir olmayan kişiler olabilir. Kıskançlık ve şüphe duygularına dikkat edin. Negatif duygusal enerjiler artabilir. Sezgilerinizi dikkatli dinlemelisiniz. Sizi doğru yöne yönlendirecek tek çözüm sezgilerinizdir. Eskide kalan konuları bırakmaya çalışın. Sağlığınıza bu dönemde dikkat etmelisiniz.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta finansal konularda karamsarlığa kapılmayın. Temkinli davranmak önemli olacaktır. Sahip olduğunuz kaynakları kullanın. Sizi doğru yönlendireceklerinden emin olabilirsiniz. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Adapte olmaya sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Yoksa sevdiğiniz insanların kalbini kırmaz an meselesi. Çevrenizde tartışma eylemine dikkat edin. Acele kararlar vermeyin. Düşünerek konuşmaya özen gösterin. Sözel tartışmalara girmemeye çalışın. Yakın çevrenizde önemli gelişmeler olabilir. Eğitim konularında aktif olabilirsiniz.

O odaklandığınız konularda yüksek verimi alabilirsiniz. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Dikkatli karar vermek önemli olacaktır. Kardeşlerle ilgili gündemler olabilir. Daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Duygusal tepkileriniz daha yoğun olabilir. İçsel dengenizi korumaya çalışın. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Ailevi konularda bazı gündemler olabilir. Haklı olduğunuz konular düşünüyorsanız bunları dile getirmelisiniz. İçgüdüsel eğilimler artış gösterebilir. Kişisel hislerinizin farkında olmalısınız. Ev ortamında yenilikler yapabilirsiniz. Bu hem size hem de ev arkadaşınıza çok iyi gelecektir. Yaratıcı konulara yönelmek size iyi gelecektir. Şüphelerinizden kurtulmaya çalışın. Şimdiki anda kalmalısınız.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta sosyal ortamlarda daha derin bağlar kurabilirsiniz. Arkadaş çevreniz genişletmek sizin için avantajlı olacaktır. Önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Motivasyonu yüksek olacaktır. Ruhsal enerjiniz daha yüksek olabilir. Altıncı sesimize kulak vermelisiniz. Sizi doğru yönlendireceğinden emin olabilirsiniz. İsteklerinizi ertelemeyin. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Uykunuz alamadığınız da enerjiniz düşebiliyor. Hayalperest eğilimler artabilir. Durumları olduğu gibi görmeye çalışın. Kendinizi ifade etmek önemli olacaktır. Doğru şekilde ifade ettiğinizden emin olmalısınız.

Verdiğiniz izlenim olumlu olabilir. Duygularınızı anlamaya çalışın. Kendi duygularınızı öncelikle size anlamalısınız. Hiç güzel değişimler yapmak doğru olmayabilir. Bu sıralar değişimler için kendinizi çok da hazır hissetmiyorsun ol. Dengenizi korumaya çalışın. Abartılı ilimlerden uzak durun. Baskıcı enerjilere dikkat edin. Akışta kalmak gerekecektir. Kıskançlık duygusundan uzak durun. Finansal konularda şansınız artabilir. Maddi anlamda birikim yapmanın tam zamanı. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Gerçekçi hareket etmek önemli olacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin Sevgili yengeç burcu. Çünkü unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta fiziksel sağlığınız daha hassas olabilir. Kendinize karşı anlayışlı olun. Fazla sorumluluk yüklemeyin. Bedeninizin ve ruhunuzun yorulmasına izin vermeyin. Ortaklıklarda tepkisel davranışlar zararlı olacaktır. Durumları objektif değerlendirmelisiniz. Aceleci olmamak gerekecektir. Hukuksal konularda hızlı gelişmeler olabilir. Bireysel enerjiler yükselecektir. Yeni bağlantılar kurabilir. Altıncı isiniz daha aktif olabilir. Şüpheci enerjilere dikkat edin. Değiştirmek istediklerinizi odaklanabilirsiniz. Bazı paylaşımlarda tekbirle olmalısınız. Değişmesi gereken konulara odaklanabilirsiniz.

Seyahat konularında bazı fırsatlar olabilir. Yolculuk yapmak size iyi gelecektir. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Rehberlik alacağınız kişiler olabilir. Fonetik enerjiler artış gösterebilir. Anlayışlı davranmak önemli olacaktır. Yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Mesleki konularda şansınız daha yüksek olabilir. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. İmajınız olumlu yönde etkilenebilir. Kariyer konularında yeni fikirleriniz olabilir. Toplum içinde dikkat çekebilirsiniz. Disiplinli hareket etmeye çalışın. Arkadaşlıklarınızda daha paylaşımcı enerjiler olabilir. Ekip çalışmalarından verim alabilirsiniz. Önyargılı olmamak gerekecektir. Yeni kişiler ile bağlantıya geçebilirsiniz. Grup içinde bazı uyumsuzluklar olabilir. Durumlara soğukkanlı yaklaşın. 

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta hobileriniz ile ilgilenmek verimli olacaktır. Özünüze dönecek ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Yaratıcı enerjiler yükselebilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Çocuklar ile vakit geçirebilirsiniz. Bu zamanların kıymetini bilin. Kaliteli zaman geçirmek hem size hem de çocuklara iyi gelecek ve aranızdaki bağı güçlendirecek. Romantik konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Özgürlük ihtiyacı yüksek olacaktır. Size karışılmasından ve özgürlüğünüzün kısıtlanmasından haz etmediğinizi karşınızdaki kişiye açıkça ifade etmelisiniz.

Kendi yeteneklerinize daha fazla güvenmelisiniz. Stres ve endişeden uzak durun. Sakin kalmaya özen gösterin. Yaratıcı konulara yönelmelisiniz. İş ortamında gerilimli enerjiler artabilir. Risk almamak önemli olacaktır. Gereksiz çatışmalardan olabildiğince kaçının. Risk almamak önemli olacaktır. Kaza ve sakarlıklara dikkat edin. Unutkanlık ve dağınıklık eğilimi artabilir. Sevdiğiniz bir eşyayı kaybetmeniz an meselesi. Dikkatli olmalısınız yoksa epey üzüleceksiniz. Daha organize olmaya çalışın. İlişkilerde verimli paylaşımlar yapabilirsiniz. Ortak yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Hukuksal işler olumlu ilerleyebilir. Dürüstlüğe önem vermelisiniz.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta ekip çalışmaları daha verimli olabilir. Fikirlerinizi paylaşmak önemli olacaktır. Bağımsız enerjiler yükselebilir. Bunun için önlem almanızı tavsiye ederiz. Ruhsal enerjiniz daha yüksek olacaktır. Altıncı hissinize güvenmelisiniz. Sizi doğru yönlendirdiğinden emin olabilirsiniz. Bunu yalnızca kanıtlamak gerekmektedir. Enerjinizi ifade etmeye çalışın. Doğru şekilde ifade ettiğinizde sizi anlayacaklardır. Sezgileriniz daha keskin olabilir. Rüyalarınıza dikkat edin. Akışta kalmaya çalışın. Rüyalarınızın etkisini çok fazla kapılmamaya özen göstermelisiniz.

Ruhsal çalışmalar size iyi gelebilir. Fazla idealist olmamaya çalışın. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Kişisel imajınızı geliştirebilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir. Çevrenizdeki insanların da Beğenisini toplayacağınıza emin olabilirsiniz. Kişisel imajınız değiştirdi asla pişman olmayacaksınız. Bu şekilde enerjinizi de yükseltebilirsiniz. Sosyal becerileriniz yüksek olacaktır. Rahatlatıcı etkinlikler yapabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Dürüst olmak önemli olacaktır. Hızlı değişimler kendini gösterebilir. Finansal konularda şansınız artabilir. Kişisel harcamalar yapabilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir. İyimser bakış açısını kesinlikle korumalısınız.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta sezgileriniz daha değişken olabilir. İçgüdüsel kararlardan kaçının. Güvenilir olmayan kişilere dikkat edin. Ailevi sorunlar yaşayabilirsiniz. Haklı olduğunuzda kendinizi sonuna kadar savunmalısınız. Kalbinizi kıracak kişiler olabilir. Sonrasında durumları düzeltmeye çalışacaklardır. İçinizden nasıl geliyorsa öyle davranmalısınız. Finansal paylaşımlar daha fazla öne çıkabilir. Sezgilerinizi kullanmaya çalışın. Gizli kavramları fark edebilirsiniz. Bildiğinizi bilmeleri çok iyi olacaktır. Seyahatlerde daha tedbirli olmalısınız. Planda olmayan durumlar çıkabilir. Aldırış etmemenizi ve akışına bırakmanızı tavsiye ederiz. Fanatik enerjilere karşı dikkatli olun. 

İlham verici deyimler kendini gösterebilir. Bakış açınızı çok daha geniş tutmalısınız. Yaratıcı enerjiniz yükselebilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Mesleki konularda iletişim hatalarına dikkat edin. Zararlı çıkan taraf siz olmamalısınız. Bunun için çok dikkatli olmalısınız. Bazı gecikmeler olabilir. Dürüst olmayan kişiler kendini gösterebilir. Çok fazla aldırış etmemelisiniz. Otoriteyle gerilimli durumlar olabilir. Riskli kararlardan uzak durun. Adımlarınızı dikkatli planlamalısınız. Sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Ekip çalışmalarında risk almayın. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta finansal enerjiler dengesiz olabilir. İçgüdüsel harcamalara dikkat edin. Gereksiz harcamalardan kaçının. İsteklerle ihtiyaçları bu dönemde ayırt etmelisiniz. Yoksa maddi anlamda sıkıntıya düşmeniz an meselesi. Bazı dengesiz enerjiler olabilir. Acele kararlar vermemeye çalışın. Bağımsızlık ihtiyacı yüksek olacaktır. Bu hafta kendinizi ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Gerçekçi kararlar alarak doğru şekilde ifade etmelisiniz. Karamsar enerjilerden uzak durun. Sözlü çatışma eğilimi artabilir. Fikirlerinizi sakince savunmaya çalışın. Kardeşlerle iletişimde dikkatli olun. Kalp kırmamaya dikkat edin. 

Çevrenizdeki kişiler ile daha fazla fikir paylaşımı yapabilirsiniz. Kararlarınız daha değişken olabilir. Kardeşler ile ilgili gündemler olabilir. Duygularınız normalden daha yoğun olabilir. Abartılı tepkilerden uzak durun. Kendi isteklerinizi ön plana koyabilirsiniz. Ev ortamında bazı değişimler yapabilirsiniz. Hayatınızda alıştığınız şeyleri değiştirmek pek size göre değil. Lakin değişen şeylere çok çabuk ayak uydurabiliyorsunuz. Bu yüzden bu değişim size oldukça iyi gelecektir. Huzuru korumaya öncelik vermelisiniz. Duygusal yaklaşımlar öne çıkabilir. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda olumlu gelişmeler olabilir. Keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Ortak ideallerinize yönelik hareket edebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda bazı uyumsuzluklar olabilir. Eleştirici tutumlardan uzak durun. Kendinizi doğru şekilde ifade etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara kesinlikle fırsat vermemelisiniz. Sezgileriniz sizi motive edebilir. İnsanların Farklı yönlerini keşfedebilirsiniz. Bu durum canınızı da sıkabilir, hoşunuza da gidebilir. Sanatsal konularda verimli olabilir. Ağırlığınızı bu yöne verebilir ve dikkatinizi bu şekilde toplayabilirsiniz. 

Rüyalarınızdan ilham alabilirsiniz. Sizi doğru şekilde yönlendirebilir. Hislerinize güvenmelisiniz. Sezgilerinize kulak vermelisiniz. Enerjiniz içedönük olabilir. Zihinsel enerjiniz daha karmaşık olabilir. Ruhsal çalışmalara odaklanmak iyi gelebilir. Sizi kendinize getirecek aktiviteye doğru şekilde yönlenmelisiniz. Enerjinizi dengeli bir şekilde kullanmalısınız. Durumlara aşırı tepki vermemeye çalışın. Objektif yaklaşmak önemli olacaktır. Tepkisel eğilimler artış gösterebilir. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Ağzınızdan çıkacak cümleler karşısında dikkatli olmalısınız. Altıncı hissiniz normalden daha keskin olabilir. Sezgisel kararlar alabilirsiniz. Emin olmadan kesinlikle adım atmamalısınız. Akışta kalmaya çalışın.

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta finansal konularda motivasyonunuz yükselebilir. Yeni paylaşımlar gündemde olabilir. Yapacağınız paylaşımlara ve bu paylaşımları yaptığınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Aksi halde yanlış kişileri tercih ettiğinizde üzülen taraf siz olacaksınız. Duygularınız daha yoğun olacaktır. Kontrol ihtiyacını abartmak zararlı olacaktır. Finansal konularda acele kararlar vermeyin. Yoksa maddi anlamda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Negatif duygusal etkilere dikkat edin. Fanatik enerjiler artış gösterebilir. Kendinizi savunma ihtiyacı yüksek olacaktır. 

Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Ruhsal ve manevi konulardan ilham alabilirsiniz. Kendinizi rahat bırakmaya çalışın. Size destek olacak kişiler olabilir. Kariyerinizde yeni atılımlar yapabilirsiniz. Toplum içindeki imajınız olumlu olacaktır. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Mesleki konularda bazı kararsızlıklar olabilir. Otoriteyle çatışmaya girmeyin. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Mesleki konularda yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Aile bireylerinden biri ile çatışmaya girmeyin. Durumlar daha değişken olabilir. Kalp kırmamak için çaba sarf etmeli ve sonradan pişman olacağınız sözleri dile getirmemelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burçları.

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta evinizde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Duygusal ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız. Kendiniz ile baş başa kalmalısınız. Bu durum siz farkında olmasanız bile size epey iyi geliyor. Özünüze dönmek enerjinizin yükselmesindeki en büyük nedenlerden bir tanesidir. Romantik konularda yeni girişimleriniz olabilir. Kendinizi doğru şekilde ifade etmeyi ihmal etmemelisiniz. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Romantik konularda karamsar enerjiler artabilir. Kendinize fazla baskı yapmamalısınız. Duygularınızı paylaşmaya çalışın. İçinize atmak daha sonrası için kötü sonuçlar doğurabilir. 

Çalışma ortamında daha verimli olabilirsiniz. Otorite figürlerinin dikkatini olumlu yönde etkileyecektir. Sağlığınız ike ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Enerjinizi çevreniz ile paylaşabilirsiniz. Bu hem size hem de yakın çevrenize epey iyi gelecektir. İş ortamında risk almamak önemli olacaktır. Sakarlık eğiliminiz yüksek olabilir. Kırılabilir eşyalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Huzur ortamını korumaya çalışın. İkili ilişkilerinizde tepkisel eğilimler artabilir. Yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Sabırlı davranmak önemli olacaktır. Ortaklıklarda olumlu gelişmeler olabilir. Yeni anlaşmalara varabilirsiniz. Özgürlük enerjiniz yüksek olacaktır. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba Sevgili yengeç burcu. Bu hafta ailevi konularda sorumluluklar öne çıkabilir. Durumlara iyimser yaklaşmaya çalışın. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa sonrasında pişman olacağınız durumlar meydana gelebilir. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Kararlarınıza iyice düşünerek almanızı tavsiye ederiz. Duygusal olarak manipülatif enerjiler olabilir. Durumlara soğukkanlı yaklaşmazsınız. Sakin kalmalı ve doğru kararlar almalısınız. Unutmayın ki sizi en iyi sakinleştirecek olan şey yine sizin düşünceleriniz olmaktadır. Romantik konularda kendinize güvenebilirsiniz. Başkalarını etkileme fırsatınız olabilir.

Elinizdeki imkanları değerlendirmelisiniz. Doğru şekilde değerlendirdiğinizde karlı çıkan taraf siz olacaksınız. Bazı konularda kolay etki alabilirsiniz. Duygularınızın farkında olmaya çalışın. Spontane enerjiler olabilir. Bu konuyu çokta önemsememelisiniz. Günlük rutinleriniz de bazı yenilikler yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili gelişmeler olabilir. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Sağlığınızla ilgili risk kalmamalısınız. Fiziksel olarak da hassas olabilirsiniz. İş yerinde dengeyi kurmaya çalışmasınız. Ortaklıklarınızda bağımsızlık hissi yüksek olacaktır. Birbirinize karşı anlayışlı olmazsınız. Hukuksal konular hızlı ilerleyiş gösterebilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin Sevgili yengeç burçları.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta baskıcı enerjilere dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Emin olmadan hareket etmemelisiniz. Tepkisel olmamaya çalışın. Finansal konularda daha temkinli olmalısınız. Risk almamak önemli olacaktır. Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olun. Bazı konularda daha temkinli ve yavaş ilerlemelisiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Gerçekçi davranmak önemli olacaktır.çevreniz ile iletişimde daha verimli olabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız. Yeni ilhamlar alabilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. 

Fikirlerinizi savunma ihtiyacı yüksek olacaktır. Kendinizi doğru şekilde ifade etmeyi ihmal etmemelisiniz. Yanlış ifadeler hem enerjinizi düşürecek hem de olumsuz yönde sizi etkileyecektir. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Sabırlı davranmak bu süre zarfında çok daha doğru olacaktır. Yakın çevrenizde hızlı gelişmeler olabilir. Fikirlerinizi çekinmeden ifade etmelisiniz. Kararlarınız hızlı değişebilir. Durumlara fazla duygusal yaklaşmamaya çalışın. Huzuru korumaya öncelik vermelisiniz. İçsel yaşamınız daha aktif olabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burcu. Unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta mesleki konularda riskli durumlardan uzak durmalısınız. Baskıcı kişiler ortaya çıkabilir. Siz kendi hedeflerinize odaklanmaya bakmalısınız. Bu konuda gereksiz yere endişe duymanıza gerek olmadığını söylemek isteriz. Yeni kişiler ile tanışma fırsatı olabilir. İletişim becelerileriniz yüksek olacaktır. Fikirlerinizi paylaşmayı denemelisiniz. Sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Gereksiz tartışmalara girmemenizi öneririz. Uyumsuz kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Modunuzu düşürmelerine kesinlikle izin vermemelisiniz. Unutmayın ki istedikleri şeyde modunuzun düşmesi olacaktır. 

Önemli kişiler ile bağlantı kurma fırsatınız olabilir. Çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Ekip çalışmalarında verimli olabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymalısınız. Elinize geçen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Ruhsal çalışmalara odaklanmak bu süre zarfında sizin için epey faydalı olacaktır. Kendiniz ile baş başa kalmaya dikkat etmelisiniz. Duygularınızın farkında olmalısınız. Uyku düzeninize dikkat etmek gerekecektir. Enerjinizi baskılanmaya çalışmalısınız. Bazı çalışmalar yapmak size iyi gelecektir. Endişe ettiğiniz konulara odaklanmamaya çalışmalısınız. Kendinize yenilik katmak önemli olacaktır. En iyi yaptığınız şey her ne ise bu hafta onu yaparak kendinize alan yaratmalısınız.

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelecektir. Farklı paylaşımlar yapabilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Bu sayede enerjiniz oldukça yükselecektir. Enerjinin düşmesine engel olmazsınız. Sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Bağımsızlık duygusu yüksek olacaktır. İlişkiler hızlı ilerleyebilir. Bu kadar hızlı hareket etmemenizi öneririz. Arkadaş gruplarımızda etkili bağlantı yapabilirsiniz. Kendinizi ifade etmelisiniz. Karamsar ilişkilerden uzak durmalısınız. Sizi de karamsarlığa sürüklemelerine bana asla izin vermemelisiniz. Modunun düşmesine engel olmazsınız.

Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Sevdikleriniz daha karmaşık olabilir. Organize olmaya çalışın. Enerjinizi baskılama eğilimi zararlı olacaktır. Hedeflerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Gizli düşmanlıklara dikkat edin. Güvenmediğiniz kişilerle sırlarınızı paylaşmayın. Yoksa zararlı çıkan tarafsız olacaksınız. Duygusal enerjiniz daha değişken olabilir. İçgüdüsel kararlar vermeye çalışın. Durumları mantıklı değerlendirme içeriz. Dış dünyaya verdiğiniz izlenimin farkında olmalısınız. Çevrenizden fazla etkilenmemeye çalışın. Herkes göründüğü gibi olmayabilir. Önlem almakta fayda var. Sağlığınıza da bu dönem hiç olmadığı kadar dikkat etmelisiniz. Baz gelişmeler meydana gelebilir.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba Sevgili yengeç burcu. Bu hafta ilişkilerde duygularınız yoğunlaşabilir. Zararlı duygulara dikkat edin. İnsanları oldukları gibi görmelisiniz. Bazen bazı davranışları size yanlış geliyor olabilir. Bu durumu kabullenmek de biraz zorluk çekiyor gibisiniz. Akışına bırakmayı ve kendinizi yıpratmamanızı öneririz. Gizli kavramları daha fazla çekim diyebilirsiniz. Duygusal dengenizi korumaya çalışın. Fazla şüpheci yaklaşmak zararlı olacaktır. Hem sizin hem de karşımızdaki kişinin doğru iletişimi açısından şüphelendiğiniz konuları o kişilerle paylaşmaya özen göstermelisiniz.

Kontrol ihtiyacını abartmak zorluk yaratabilir. Değiştirmek istediğiniz kavramları odaklanmalısınız. İsteyipte başaramadığınız pek bir şeye denk gelmedik biz. Bu yüzden ne kadar istediğinizden emin olmalısınız. Duygularınızı ifade etmelisiniz. Doğru bir şekilde ifade etmekten asla kaçınmamalısınız. Seyahat konularında dikkatli hareket etmelisiniz. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Kendinizi yormadan hayatınıza devam etmenin bir yolunu bulmalısınız. Rehberlik aldığınız kişileri dikkatli seçmelisiniz. Kolay etkilenme eğiliminiz olabilir. Bazı konularda risk almamak önemli olacaktır. Hedefleriniz de daha kararlı hissedebilirsiniz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kendi fikirlerinizi sahip çıkmak önemli olacaktır. Anlaşmazlıkları çözmek için fazlada taviz vermemelisiniz. Bu şekilde farkında olmadan aslında kendinize zarar veriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara taviz vermenizin ardından sonrası içinde hep aynı şekilde davranmanız bekliyorlar. Farkında olmasanız da bu durum sizi epey yıpratıyor. Arkadaş çevrenizdeki baskıcı kişilere dikkat etmelisiniz. İstemediğiniz konuları belirterek geri çekilebilirsiniz. Başkalarını da fazla yargılamamaya çalışın.

Bu hafta ekip çalışmalarında Kendinizi çok iyi ifade etme fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni fikirlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Bu dönemde başkalarınada ilham verme fırsatınız doğabilir. Rüyalarınızdan gelecek mesajlara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Sezgilerinize daha dikkatli kullanmaya çalışın. Bu dönemde soyut fikirleriniz daha dikkat çekici olabilir. İç dünyamızın daha karmaşık olması sizi etkileyebilir. Duygularınızı anlamaya çalışmak önemli olacaktır. Ruhsal çalışmalardan ve terapilerden fayda görebilirsiniz. İsteklerinizi bastırmak veya yok saymak sizin için zararlı olacaktır.

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Finansal konular gündeme gelebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Kararlarınız daha kalıcı olabilir. Geleceğe yönelik hareket etmelisiniz. Bu yüzden vereceğiniz kararlara oldukça dikkat etmelisiniz. Yanlış kararlar almamanızı ve atacağınız adımları iyice düşünmenizi tavsiye ederiz. Bazı konularda risk almamanızı tavsiye ederiz. Bu dönemde özgürlük ihtiyacınız artış gösterebilir. 

Temkinli davranmak önemli olacaktır. Siz zaten atacağımız adımları hep iki kere düşünerek karar verirsiniz. Bu yüzden yanlış kararlar almayacağınıza şüpheniz olmasın. Yeteneklerinizi değerlendirmeye çalışmasınız. Bu konuda içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Dedikodu ve asılsız bilgileri dikkat etmelisiniz. Gerçeği öğrenmeden tepki vermemelisiniz. Kardeşleriniz ile ilgili gündemler olabilir. Sakin kalmaya ve kalp kırmamaya özen göstermesiniz. Kendinizi doğru ifade etmeniz yeterli olacaktır. Zihinsel enerjinizin daha yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Önünüze gelen bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Farklı gündemleri odaklanabilirsiniz. Enerjinizi fazla dağıtmamaya çalışın.

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta fiziksel hassasiyetinize daha fazla özen göstermelisiniz. Günlük işlerinizde unutkanlık eğilimi olabilir. Daha organize olmaya çalışmak faydalı olacaktır. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar için yer açılabilir. Kendinizi özgürce ifade etmek önemli olacaktır. Bireyselliğinize sahip çıkmak size iyi hissettirecektir. Ortaklıklarınızda bazı dönüm noktaları olabilir. Olmadı gerekenlere direnmemek önemli olacaktır. Baskıcı ve manipülatif davranışlardan uzak durmalısınız. Kontrolünüz dışı gelişen durumlara karşı sakin kalmalısınız. Değişimlere direnmek olumsuz sonuçlar verecektir. 

Derin duygularınızı hissetme konusundaki endişelerinizden kurtulmaya odaklanmalısınız. Sezgilerinizin daha keskin olması sizi etkileyebilir. Kontrol ihtiyacını bırakmak önünüze yeni seçenekler sunacaktır. Yakın ilişkilerinizde hislerinizi paylaşmak için kendinize izin vermelisiniz. Fikirlerinizi savunma konusunda daha heyecanlı hissedebilirsiniz. Başkalarına karşı fazla sert olmamaya çalışın. Seyahat planlarınızda daha dikkatli olmalısınız. Yüksek eğitim ile ilgili konularda aceleci kararlar vermek güvenli olmayabilir. Gerçekten ne istediniz fark etmeye çalışın. Mücadele duygusunu abartmak sizi yıpratabilir. Mesleki konularda bazı kararsızlıklar deneyimleyebilirsiniz. Karşı cins ile gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta ilişkilerde bağımsızlık enerjisi yüksek olacak. Açıkça iletişim kurmaya çalışın. Her ne kadar karşınızdaki insanın sizi anlamadığını düşünsenizde elbet gün gelecek söylediklerimizin bir kıymeti olacaktır. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. İlişki ve ortaklıklarınızda önemli gündem ler olabilir. Duygularınız daha yoğun olacaktır. Bitmesi gereken konuları fark edebilirsiniz. Kontrol ihtiyacına abartmak zararlı olacaktır. İlişkilerde güven duymak için kendinize izin vermelisiniz. Gerekli değişimlere yer açmalısınız.

İradenizi kullanmak size fayda sağlayacaktır. Zaten en iyi yaptığınız şeylerden bir tanesi iradeli davranmaktır. Bu yüzden bu hafta en iyi yaptığınız şeyi yaparak iradeli davranmaya dikkat etmelisiniz. Enerji ve motivasyonunuz artış gösterebilir. Finansal paylaşımlar gündemde olabilir. Farklı deneyimlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Seyahat konuları gündeme gelebilir. Seyahat konularında dikkatli davranmalısınız. Güvenilir olmayan durumlar olabilir. Riskli kararlardan uzak durun. Kariyerinizde önemli dönüm noktaları olabilir. Nihayet hak ettiğiniz pozisyonda çalışmaya başlayacaksın. İsteklerinizin peşinden gitmelisiniz. İnisiyatif almaktan çekinmeyin. 

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta enerjiniz daha değişken ve huzursuz olabilir. Kararlarınız uzun vadeli olmayabilir. İletişim kurarken hatalara dikkat etmelisiniz. Her ne kadar düzgün cümleler kullansanız dahi sizi yanlış anlayacak insanlar da olabilir. Bu durumda enerjinizi biraz düşürebilir. Enerjinizin bu şekilde gereksiz konular yüzünden düşmesine izin vermemelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Verdiğiniz izlenime dikkat etmeye çalışın. Finansal konularda şansınız artış gösterebilir. Kişisel harcamalar yapabilirsiniz. Bu alışveriş size epey iyi gelecektir. 

İyimser enerjiniz yapmış olduğunuz alışveriş ile birlikte yükseliş gösterecektir. Temkinli hareket etmeniz gereken konular olabilir. Motivasyonunuzu korumaya özen göstermelisiniz. Hayata bakışınız gerçekçi ve temkinli olmalıdır. Şimdiki anda kalmaya özen göstermelisiniz. Hızlı gelişmelere kolay uyum sağlayabilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekici olabilir. Yeni başlangıçlarda istekli olabilirsiniz. Bu dönemde çevrenizle tartışma eğilimi artış gösterebilir. Siz merede nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi bilen bir bireysiniz. Unutmayın ki siz biri ile tartışacak kıvama geldiyseniz muhtemelen haklısınızdır. Kendinizi geri çekmemelisiniz. Fikirlerinizde daha ısrarcı olabilirsiniz. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta enerjiniz daha değişken ve huzursuz olabilir. Kararlarınız uzun vadeli olmayabilir. İletişim kurarken hatalara dikkat etmelisiniz. Her ne kadar düzgün cümleler kullansanız dahi sizi yanlış anlayacak insanlar da olabilir. Bu durumda enerjinizi biraz düşürebilir. Enerjinizin bu şekilde gereksiz konular yüzünden düşmesine izin vermemelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Verdiğiniz izlenime dikkat etmeye çalışın. Finansal konularda şansınız artış gösterebilir. Kişisel harcamalar yapabilirsiniz. Bu alışveriş size epey iyi gelecektir. 

İyimser enerjiniz yapmış olduğunuz alışveriş ile birlikte yükseliş gösterecektir. Temkinli hareket etmeniz gereken konular olabilir. Motivasyonunuzu korumaya özen göstermelisiniz. Hayata bakışınız gerçekçi ve temkinli olmalıdır. Şimdiki anda kalmaya özen göstermelisiniz. Hızlı gelişmelere kolay uyum sağlayabilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekici olabilir. Yeni başlangıçlarda istekli olabilirsiniz. Bu dönemde çevrenizle tartışma eğilimi artış gösterebilir. Siz merede nasıl davranmanız gerektiğini çok iyi bilen bir bireysiniz. Unutmayın ki siz biri ile tartışacak kıvama geldiyseniz muhtemelen haklısınızdır. Kendinizi geri çekmemelisiniz. Fikirlerinizde daha ısrarcı olabilirsiniz. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta mesleki konularda önemli sonuçlanmalar olabilir. Sosyal becerilerinizi kullanabilirsiniz. Hedefleriniz öne çıkabilir. Kişisel sınırlarınızı korumaya çalışın. Rekabet duygusunu fazla abartmamalısınız. Sosyal aktivitelerde aktif olabilirsiniz. Bu aktiflik size iyi gelecek ve ilerideki yoğun günleriniz için stres atmanıza birebir neden olacaktır. Bu yüzden önünüze gelen bu fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Kendinize, düşünce ve fikirlerinize önem vermeniz gereken zamanlardasınız. Dışarıdan gelecek olan seslere kulaklarınızı tıkamalısınız. 

Bu dönemde bazı bağlantılar kurabilirsiniz. İlginç kişilerle tanışma fırsatınız olacak. Tanışmış olduğunuz bu insanlarla yanlış anlaşılmalara karşı önlem almalısınız. Sizi olduğunuz gibi tanımalarına fırsat verin. Sevmediğiniz insanlara kendinizi sevdirmeyen bir yapınız var. Bu hafta bunun için erken kararlar almamanızı öneririz. Durumlara tarafsız bakmaya çalışın. Grup çalışmalarınız daha yavaş ilerleyebilir ve daha yavaş sonuçlar alabilirsiniz. Hayal gücünüz bu dönemde daha aktif olacaktır. Soyut fikirlerinizi çevrenizdeki yakınlarınız ile paylaşabilirsiniz. Sezgilerinize kulak vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta enerjinizi baskılamak yerine doğru şekilde ifade etmelisiniz. Sizi haklı iken haksız çıkarmaya çalışacak çok insan var etrafınızda. Bunlardan biri ile yakın zamanda bir tartışma içerisine girebilirsiniz. Ama karşınızdaki insanı tartışma esnasında yeneceğinizi ve haklı çıkacağınızı söylemek isteriz. Seviyeli ve asla saygınızı bozmayan yapınız ile tamamıyla mantık çerçevesinde konuşmak sizi her daim haklı çıkarıyor aslına bakarsınız. Yaşam tartızını bu şekilde sürdürmeye devam ettiğiniz sürece kazanan taraf hep siz olacaksınız. 

Romantik konularda kendinizi rahat bırakın. Daha iyimser olmaya çalışmalısınız. İşlerinizin daha verimli ilerleyeceği bir döneme giriyorsunuz. Gelecek günlerde çok daha yoğun bir hafta sizleri bekliyor olacak. Tam da istediğiniz gibi bir yoğunluk olacak. Bu dönemde olumlu enerjilerinizi korumaya çalışın. İşinize yaracak ve oldukça ihtiyacınız olacaktır. Sağlığınız ile ilgili olumlu gelişmeler olacak. Gönlünüzü ferah tutun. Bu aralar fazla unutkan olabilirsiniz. Ufak notlar almak işinizi kolaylaştıracaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burçları. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta finansal konularda bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızı ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızı öneririz. Geleceği düşünerek hareket etmelisiniz. Karamsar enerjilerden uzak durmalısınız. Yeterince karamsar bir yapınız varken birde üstüne karamsar enerjiler yüklemek sizi gereksiz yere gerebilir. Duyacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Heyecanlarınızı dengelemeye çalışın. Vermiş olduğunuz kararlarınızda mantıklı olmaya çalışın. Kararlarınıza duygularınızı karıştırmak sizi olumsuz etkiliyor ve bazen yanlış kararlar almanıza neden oluyor. 

Bu yüzden çok daha dikkatli düşünerek hareket etmelisiniz. Sözel tartışmalara girme eğilimi artabilir. Israrla karşınızdaki insanı yanlış düşündüğüne dair ikna etmeye çalışıyorsunuz. Bu durum sizi bir hayli yıpratıyor. Bırakın insanlar kendi hatalarını yaparak ders almayı öğrensinler. Bu anaçlık sizi farkında olmasanızda fazlasıyla yoruyor ve yıpratıyor. Hareketlerinizin sonuçlarını hesaba katmalısınız. Bazı parlak fikirlerinizde daha ikna edici olmalısınız. Dürüst olmayan kişilere dikkat edin. Hedeflerinizde hızlı gelişmeler olabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta eğitim ile ilgili konularda sonuçlanmalar olabilir. Hedeflerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Uzak yolculuk imkanları bulabilirsiniz. Mesleki konularda şansınız artabilir. İmajınız olumlu yönde etkilenecektir. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. İş ortamında yanlış bilgilere dikkat edin. Destek aldığınız kişileri dikkatli seçmelisiniz. Bazı kararsızlıklar olabilir. Otoriteyle çatışmak zararlı olacaktır. Çevrenize verdiğiniz izlenime dikkat etmelisiniz. Olduğunuz gibi görünmeyi ihmal etmemelisiniz. 

Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Uyum sağlamak size doğal gelecektir. Sosyal gruplarınızda daha aktif olabilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız. Önemli kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Bu dönem hayal gücünüzün canlı olması size ilham verebilir. Yaratıcı fikirlerinizi paylaşmalısınız. Enerjinizi bu konuda dışa yöneltmeyi deneyebilirsiniz. Sezgilerinize güvenmekten çekinmemelisiniz. Endişelerinizi fark etmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Durumları kişisel algılamamak önemli olacaktır. Ruh haliniz daha değişken olabilir. Kararlarınızda mantığınıza kulak vermelisiniz. Kişisel imajınızı olumlu yönde değiştirebilirsiniz. Esnek ve yenilikçi olmanız dikkat çekecektir. Bağımsızlık enerjisi yüksek olacaktır. Dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burçları. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bilinçaltınızdan gelecek mesajlara daha açık olabilirsiniz. Soyut fikirlerinizi paylaşmayı deneyebilirsiniz. Bu hafta sanatsal konularda size ilham verebilir. Enerjinizi baskılanmak huzursuzluk yaratacağından dikkatli olmalısınız. Fiziksel olarak daha aktif olmak size iyi gelecektir. Enerjinizi sanatsal yollarla ifade edebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Dış görüntünüz konusunda fazla kaygılanmamaya çalışın. Dışarıdan gelecek olan eleştirilere bu dönemde kulağınızı tıkayabilirsiniz. Daha enerjik ve girişken olmanız dikkat çekecektir. 

Yeni başlangıçlar yapmak İçin tereddütlerinizden kaçınmalısınız. Cesaretiniz daha da artacak gibi görünüyor sevgili yengeç burçları. Finansal konularda kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Kendinizi güvende hissettirecek gelişmeler olabilir. Sahip olduğunuz değerlerin farkında olmalısınız. Bağımsızlık ihtiyacının artması sizi etkileyebilir. Tedbiri elden bırakmamak önemli olacaktır. Eski alışkanlıklarınızı değiştirmek için kendinize izin vermelisiniz. Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Romantizm ve flört konularında daha heyecanlı hissedebilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili yengeç burçları. Siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Günlük rutinlerinizde aceleci davranmak zararlı olabilir. Size iyi gelen aktivitelere yönelmeye çalışın. Sağlığınız ile ilgili risk almamalısınız. Fiziksel olarak kendinizi yıpratmamaya çalışın. Size iyi hissettiren kavramlara odaklanmalısınız. Empati yeteneğiniz yüksek olacaktır. Bu hafta bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Gereksiz bulduğunuz insanlar ile gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Benmerkezci davranmak zararlı olacaktır. İlişkilerinizde bağımsızlık konusu gündeme gelebilir. 

Verimli iletişim kurabilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Duygusal enerjiniz çok yüksek olacak. Negatif hislere karşı dikkatli olmalısınız. Güven duymak İçin kendinize izin vermelisiniz. Yoksa insanlardan gittikçe uzaklaşacaksınız. Hayatınızdaki kontrolcü insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak rahat olmanız gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi sıkarak zarar vermek yerine içinizden ne geliyorsa dilediğiniz gibi hareket etmelisiniz. Duygularınızı içinizde yaşamak size iyi gelmemektedir. Zamanla epey yıprandığınızı fark etmeniz umarız geç kalmazsınız. Finansal konularda hızlı iniş ve çıkışlar olabilir. Dikkatli harcamalar yapmanızı öneririz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Duygularınız her zaman gerçeği yansıtmayabilir. Hayaller ile gerçekleri birbirine karıştırmamakta dikkat etmelisiniz. Yoksa üzülen taraf hep siz oluyorsunuz. Manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Aileniz ile verimli iletişim kurma fırsatınız olabilir iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Yeni yönlerinizi hızlı keşfedebilirsiniz. Önyargısız olmak önemli olacaktır. Duygusal ihtiyaçlarınızda abartılı davranmak zararlı olabilir. Rasyonel kararlar vermek daha güvenli olacaktır. Aileni ile bol bol vakit geçirme fırsatınız olacak özlem gidermenizde fayda var. 

Ailevi konularda duygusal zorluklar gündemde olabilir. Kıskançlık ve şüphe gibi duygulara enerjinizi vermemeye çalışın. Şimdiki anda kalmaya çalışmalısınız. Hayatınızdaki kişiden romantik konularda beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Gerçek hislerinizin farkında olmaya çalışın. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Bu dönemde daha temkinli adımlar atmaya özen göstere bilirsiniz. Kendinizi rahat bırakarak akışına bırakmayı deneyebilirsiniz. Kendi yeteneklerinize güvenmek önemli olacaktır. Çocuklar ile gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Birbirinizi kırmanın gereksiz olduğunu kısa zamanda anlayacaksınız. Pişman olacağınız tartışmalardan uzak durmalısınız. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Finansal konularda daha şanslı olduğunuz bir haftaya gireceksiniz. Bir yerden gelecek birikiminiz var gibi görünüyor. Bu para miktarı çok olmayabilir ama işinizi göreceğinden emin olabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınıza odaklanmalısınız. Farklı yeteneklerinizden faydalanabilirsiniz. Bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Durumlara objektif yaklaşmak önemli olacaktır. Gerçekçi ve temkinli olmaya çalışın. İstediklerinizi yapabilmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız an meselesi. Biraz daha azmettiğiniz zaman hedefinize ulaşacaksınız. Çok uzun süredir beklediğiniz o şey her ne ise sahip olmamıza az kaldı sevgili yengeçler. 

Duygusal ve fiziksel hassasiyetiniz daha yüksek olabilir bu hafta. Kontrolcü eğilimlerinizi bırakmalısınız. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açıl tutmak önemli olacaktır. Anı yaşamalısınız. Genel olarak mutlu ve neşeli bir tavrınız var. Bu neşenizi kaybetmemeli ve insanlarında sömürmesine izin vermemelisiniz. Değişim ve yeniliklere bu dönemde kendinizi açmalısınız. Yeni koşullara karşı esnek olmak sizin için faydalı olacaktır. Sosyal becerilerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır. Umarız tahmininizdende güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burçları. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Mesleki konularda baskıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Sizi korkutmalarına ya da mesleğinizden çekinmenize neden olabilirler. Bu duruma kesinlikle fırsat vermemelisiniz. Bu dönemde hedeflerinize odaklanmak sizin için çok daha verimli olacak. Tutumlarınızda kararlı olmalısınız. Kararlı olduğunuz takdirde faydasını epey göreceksiniz. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar görebilirsiniz. Yaşadığımız durumları olduğu gibi görmeye özen göstermelisiniz. Kısa sürecek olan bu durum moralinizi bu hafta içerisinde biraz bozabilir. 

Ekip çalışmalarımda dengeyi sağlamak odak noktanız olabilir. Yenilikçi fikirleriniz ile yine göz kamaştıracaksınız. Yeni bağlantılar kurma fırsatınız olabilir. İyice düşünüp değerlendirmenizi öneririz. Sizin için en doğrusu ne ise umarız o yolu tercih edersiniz. Gerçi siz çıktığınız her yolu güzelleştiriyorsunuz. Bireysellik ve bağımsızlık arayışınız artış gösterebilir. Kendiniz ile daha iyi vakit geçericeğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda kafanızı karıştıran bazı hususlar mevcut. Dilerseniz bu hafta kendiniz ile baş başa kalarak neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda net bir karar verin. İyi haftalar dileriz sevgili yengeç burçları. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta hayatınızdaki insanla aranızda bazı Kopmalar yaşayabilirsiniz. Bu Kopmalar sizden kaynaklı olacak. Bir şeylerin farkına varacak ve ister istemez o kişiden uzaklaşacaksınız. Ne yazıkki bu durum elinizde olan bir şey olmayacak. Hak ettiğiniz değeri görmediğinizi düşündüğünüz de karşınızdaki insandan uzaklaşıyorsunuz. Başta da söylediğimiz gibi bunu istemsiz bir şekilde yapıyorsunuz. Umarız partneriniz bunu fark eder ve bir an önce düzeltmek için elinden geleni yapar. Yoksa ondan iyice uzaklaşacak ve zamanla ilişkiniz bitme derecesine gelecek.

Bu hafta çok güzel bir haber alacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bu haber sizi çok mutlu edecek. Bu haberle resmen hayata yeniden tutunacaksınız. Bazen modunuz çok fazla düşse de genel olarak mutlu, sevecen, enerjik bir yapıya sahipsiniz. Çevrenizdeki insanlar o enerjinizi ve sevecenliğinize hayran. Hatta insanlar sırf enerjilerini yükseltebilmek adına sizinle zaman geçirmek istiyor. Gülüşünüz, konuşma tarzınız ile çalamayacağınız kalp yok. Umarız bu haftanız tahmininizden de çok daha güzel geçer sevgili yengeçler.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Romantik konularda daha spontane adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde kendiniz olduğunuz gibi ifade etmeniz gerekecek. Zaten neyseniz oluşunuz ama bu sevdiğiniz insanlara karşı böyle. Sevmediğiniz insanlara kendinizi de sevdirmiyorsunuz. Eğer birinden hoşlanmadıysanız o kişinin de sizden hoşlanmaması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ama hoşlandığınız kişiyle enerjileriniz anında uyuşuyor. Yani kendinizi sevdirmek de sizin elinizde oluyor birinin sizi sevmemesi de. Çok zeki bir insansınız. Bazı durumlarda zekânızı kullanmak canınızı yakıyor olabilir.

Bu hafta hiç beklemediğiniz bir kişiden hiç beklemediğiniz bir destek alabilirsiniz. Mesleki konularda enerjinizin çok daha yüksek olduğu bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Bu enerjinizin tadını çıkarın. İnsanlara neşeli ve güler yüzlü halleriniz ile mutluluk veriyorsunuz. Çocuksu yanlarınızı seven yakın çevreniz sizi enerjisi düşük bir şekilde görmekten asla hoşlanmıyor. Bu dönemde insiyatifinizi kullanacağınız bir döneme hazırlıklı olun. Motivasyonunuz artacak, hedefe yönelik hareket etmek önemli olacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burcu. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Hayatınız boyunca karşı cinsten hep bir beklenti içerisine girdiniz. Bir şeyleri hep siz söylemeden yapılsın istediniz. Ama ne yazık ki hayatınıza girenler bu kapasitede insanlar olmadı. Çabalamayı bırakıp kendiniz isteseniz dahi istekleriniz yapılmadı. Buda sizi elbette ki yıprattı ve ilişkilerinizde çöpü zaman soğumalar ve uzaklaşmalar yaşadınız. Bunu önüne geçebilmek adına birkaç önlem almak istiyor olabilirsiniz ama ne yazık ki karşı taraf bu konuda pekte anlayışlı olamıyor. 

Girdiğiniz pek çok ortamda anaç ruhunuz ile tanınmaktasınız. Sürekli çevrenizdeki insanların arkasını toplamaya çalışıyor ve yine sürekli onların hayatına zarar gelmemesi adına hep koruma içgüdüsü ike yaklaşıyorsunuz. Altıncı hissiniz çok kuvvetli olduğundan ve başkalarının hayatımdaki insanlara gözlem yeteceğiniz ile doğru tahminlerde bulunduğunuzdan çevrenizdeki insanlar hep size danışıyorlar ve biz bu zaman kadar sizin yanıldığınızı pek görüntüleyemedik. Bir şeyler danışmak için size başvuran arkadaşlarınız için elinizden gelenin en iyisi yapmak için kendinizi hep yıpratıyorsunuz. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta ruhsal ruhsal enerjinizin daha dengesiz olacağından kendinizi çok fazla yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Manevi konulara fazlaca odaklanacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bu duygusallık ile keskin ve geri dönüşü olmayan kararlar almak sizin için sorun teşkil edebilir. Ciddi kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Pişman olmamak adına daha sağlıklı düşünebildiğiniz günlerde hayatınız ile ilgili kararlar almak sizin için çok daha doğru olacaktıktır. 

Hayal gücünüzün canlı olması size bazı konularda ilham verecektir. Bu yüzden en çok sevdiğiniz şeyi yaparak bu süre zarfında kendinize bol bol zaman ayırmalısınız. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Size tavsiyemiz bu dönemde size en çok iyi gelecek şeylere odaklanmalısınız. Sağlığınız da epey iyi görünüyor. Ufak tefek sıkıntıları göz ardı ederek modunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. Gerçi siz en ufak bir problemde dünyayı başınıza yıkıyorsunuz. Son zamanlarda bu huyunuza alışmaya başladınız gibi görüyoruz. Aslına bakarsanız en iyisini yapıyorsunuz diyebiliriz.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Haftanız yine yaşantınızı hayal ettiğiniz gibi geçmiyor. Elbet birgün o hayata sahip olabilmenin hayali ile yaşıyorsunuz. Geçmişinizde kötü şeyler yaşadığınız için ve çok zor günlerin üstesinden geldiğiniz için artık feraha kavuşmayı hayal ediyorsunuz. Hayal etmekten asla vazgeçmeyin çünkü güzel günler çok yakında. Hayat hep istediğimiz gibi gitmiyor ne yazık ki. Hal böyle olunca sizinse çoğu zaman umudunuzu yitirdiğiniz oluyor. Bu hafta da onlardan biri olabilir sizin için. 

Ama siz kendinize her zaman tutunacak bir dal bulduğunuz için bu haftada hayatınızdaki o güzel mucizenin farkına vararak ona tutunacaksınız. En doğrusunu yapıyorsunuz aslına bakarsanız. Çünkü hayatınızda az insan çok huzur gözüyle baktığınız için çok fazla insan biriktirmiyorsunuz. Mecburi muhattap olmak zorunda kaldıklarınız dışında sizin isteğiniz ile hayatınızda olan insanları size verilmiş en güzel hediye olarak görüyorsunuz. Onlara sıkı sıkı sarılın bu hafta sevgili yengeçler. Sarılın ki önümüzdeki haftaya çok daha enerjik ve güzel başlayabiliniz. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Monoton bulduğunuz hayatınız bu hafta çok daha sıkıcı geçecek. Sürekli aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmadığınız için bu konuda yakınlığınız insanlara bu hafta gitmek için can atacaksınız. Dört duvar arasında takılı kalmak size göre bir şey değil. Ama yakın çevrenizden bir kişinin rahatsızlığından dolayı bu hafta evden çıkamayabilirsiniz. Onu seviyor ve onun için çok endişeleniyorsunuz. Bunuda fazlasıyla karşınızdaki insana hissettiriyorsunuz. Gerçi siz zaten tüm duygularınızı karşınızdaki insana fazlasıyla belli eden bir yapıya sahipsiniz.

Sevdiğiniz insanlara kendinizi sevdiriyorken sevmediğiniz insanlara bile isteye kendinizi hiç sevdirmiyorsunuz. Yani aslında sizi sevmeyen insan var sizin sevmediğiniz insanlardan oluşuyor. Bunu bile isteye yapıyor ve bu huyunu da çok seviyorsunuz. Hoşlanmadığınız insanlardan uzak durmanın tek yolu sizin için buymuş gibi geliyor. Aslına bakarsanız iyi de yapıyorsunuz. Herkesi sevmek zorunda değilsiniz. Herkese kendinizi sevdirmek zorunda da değilsiniz. Bunun ayrımını yapabilmek sizi diğer insanlardan farklı kılan şeylerden yalnızca bir tanesi.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevg11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumuili yengeç burcu. Geçen haftanız beklentilerinizin altında geçmiş olabilir. Hayalperest ruhunuz ile üç noktalardaki düşüncelerinizi ve beklentilerinizi karşılayamayan çevreye sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz. Elbetteki her zaman yaşamınızın çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. Ama ne yazıkki hayat şartları bazen buna el vermiyor olabilir. Gerçi siz her şartta hayatınıza ayak uyduran bir insansınız. Bu yüzden çok fazla zorlanmıyor ama çok fazla söyleniyorsunuz.

Kendinizi yine sadece siz anlıyorsunuz. Ne yazıkki ilişkinizde de bu durum böyle. Hayatınızdaki insan sizin ince fikirlerinizi bir türlü anlayamıyor. Bu yüzden üzülerek söylemek isteriz ki beklentilerimiz karşılanmayacak gibi görünüyor. Ama siz anlatmaktan ve kendinizi ifade etmekten kesinlikle geri dönmemelisiniz. Ama ulaşamayacağınız hiçbir insan yokken siz hayatınızdaki insanla bir türlü anlaşamadığınızı düşünüyorsunuz. Ama size bir sır vermek isteriz ki hayatınızdaki kişi sizi anlıyor lakin söylediklerinizi uygulamıyor. Bu şekilde sizi elinde tutmaya çalışırken aslında sizi yavaş yavaş kaybettiğinin farkına varamıyor. Umarız bu haftanız geçen haftanızdan çok daha iyi geçer.