Yengeç haftalık burç yorumları 22 Haziran- 22 Temmuz

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bilinçaltınızdan gelecek mesajlara daha açık olabilirsiniz. Soyut fikirlerinizi paylaşmayı deneyebilirsiniz. Bu hafta sanatsal konularda size ilham verebilir. Enerjinizi baskılanmak huzursuzluk yaratacağından dikkatli olmalısınız. Fiziksel olarak daha aktif olmak size iyi gelecektir. Enerjinizi sanatsal yollarla ifade edebilirsiniz. Bu dönemde kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Dış görüntünüz konusunda fazla kaygılanmamaya çalışın. Dışarıdan gelecek olan eleştirilere bu dönemde kulağınızı tıkayabilirsiniz. Daha enerjik ve girişken olmanız dikkat çekecektir. 

Yeni başlangıçlar yapmak İçin tereddütlerinizden kaçınmalısınız. Cesaretiniz daha da artacak gibi görünüyor sevgili yengeç burçları. Finansal konularda kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Kendinizi güvende hissettirecek gelişmeler olabilir. Sahip olduğunuz değerlerin farkında olmalısınız. Bağımsızlık ihtiyacının artması sizi etkileyebilir. Tedbiri elden bırakmamak önemli olacaktır. Eski alışkanlıklarınızı değiştirmek için kendinize izin vermelisiniz. Yüzeysel konulara ve dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Romantizm ve flört konularında daha heyecanlı hissedebilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili yengeç burçları. Siz her şeyin en güzelini hak ediyorsunuz. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Günlük rutinlerinizde aceleci davranmak zararlı olabilir. Size iyi gelen aktivitelere yönelmeye çalışın. Sağlığınız ile ilgili risk almamalısınız. Fiziksel olarak kendinizi yıpratmamaya çalışın. Size iyi hissettiren kavramlara odaklanmalısınız. Empati yeteneğiniz yüksek olacaktır. Bu hafta bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Gereksiz bulduğunuz insanlar ile gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Benmerkezci davranmak zararlı olacaktır. İlişkilerinizde bağımsızlık konusu gündeme gelebilir. 

Verimli iletişim kurabilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Duygusal enerjiniz çok yüksek olacak. Negatif hislere karşı dikkatli olmalısınız. Güven duymak İçin kendinize izin vermelisiniz. Yoksa insanlardan gittikçe uzaklaşacaksınız. Hayatınızdaki kontrolcü insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak rahat olmanız gereken bir dönemdesiniz. Kendinizi sıkarak zarar vermek yerine içinizden ne geliyorsa dilediğiniz gibi hareket etmelisiniz. Duygularınızı içinizde yaşamak size iyi gelmemektedir. Zamanla epey yıprandığınızı fark etmeniz umarız geç kalmazsınız. Finansal konularda hızlı iniş ve çıkışlar olabilir. Dikkatli harcamalar yapmanızı öneririz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Duygularınız her zaman gerçeği yansıtmayabilir. Hayaller ile gerçekleri birbirine karıştırmamakta dikkat etmelisiniz. Yoksa üzülen taraf hep siz oluyorsunuz. Manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Aileniz ile verimli iletişim kurma fırsatınız olabilir iyi değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Yeni yönlerinizi hızlı keşfedebilirsiniz. Önyargısız olmak önemli olacaktır. Duygusal ihtiyaçlarınızda abartılı davranmak zararlı olabilir. Rasyonel kararlar vermek daha güvenli olacaktır. Aileni ile bol bol vakit geçirme fırsatınız olacak özlem gidermenizde fayda var. 

Ailevi konularda duygusal zorluklar gündemde olabilir. Kıskançlık ve şüphe gibi duygulara enerjinizi vermemeye çalışın. Şimdiki anda kalmaya çalışmalısınız. Hayatınızdaki kişiden romantik konularda beklemediğiniz gelişmeler olabilir. Gerçek hislerinizin farkında olmaya çalışın. Hareketlerinizin sonuçlarını da hesaba katmalısınız. Bu dönemde daha temkinli adımlar atmaya özen göstere bilirsiniz. Kendinizi rahat bırakarak akışına bırakmayı deneyebilirsiniz. Kendi yeteneklerinize güvenmek önemli olacaktır. Çocuklar ile gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Birbirinizi kırmanın gereksiz olduğunu kısa zamanda anlayacaksınız. Pişman olacağınız tartışmalardan uzak durmalısınız. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Finansal konularda daha şanslı olduğunuz bir haftaya gireceksiniz. Bir yerden gelecek birikiminiz var gibi görünüyor. Bu para miktarı çok olmayabilir ama işinizi göreceğinden emin olabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınıza odaklanmalısınız. Farklı yeteneklerinizden faydalanabilirsiniz. Bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Durumlara objektif yaklaşmak önemli olacaktır. Gerçekçi ve temkinli olmaya çalışın. İstediklerinizi yapabilmeniz ve hedeflerinize ulaşmanız an meselesi. Biraz daha azmettiğiniz zaman hedefinize ulaşacaksınız. Çok uzun süredir beklediğiniz o şey her ne ise sahip olmamıza az kaldı sevgili yengeçler. 

Duygusal ve fiziksel hassasiyetiniz daha yüksek olabilir bu hafta. Kontrolcü eğilimlerinizi bırakmalısınız. Akışta kalmak ve seçeneklerinizi açıl tutmak önemli olacaktır. Anı yaşamalısınız. Genel olarak mutlu ve neşeli bir tavrınız var. Bu neşenizi kaybetmemeli ve insanlarında sömürmesine izin vermemelisiniz. Değişim ve yeniliklere bu dönemde kendinizi açmalısınız. Yeni koşullara karşı esnek olmak sizin için faydalı olacaktır. Sosyal becerilerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır. Umarız tahmininizdende güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burçları. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Mesleki konularda baskıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Sizi korkutmalarına ya da mesleğinizden çekinmenize neden olabilirler. Bu duruma kesinlikle fırsat vermemelisiniz. Bu dönemde hedeflerinize odaklanmak sizin için çok daha verimli olacak. Tutumlarınızda kararlı olmalısınız. Kararlı olduğunuz takdirde faydasını epey göreceksiniz. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar görebilirsiniz. Yaşadığımız durumları olduğu gibi görmeye özen göstermelisiniz. Kısa sürecek olan bu durum moralinizi bu hafta içerisinde biraz bozabilir. 

Ekip çalışmalarımda dengeyi sağlamak odak noktanız olabilir. Yenilikçi fikirleriniz ile yine göz kamaştıracaksınız. Yeni bağlantılar kurma fırsatınız olabilir. İyice düşünüp değerlendirmenizi öneririz. Sizin için en doğrusu ne ise umarız o yolu tercih edersiniz. Gerçi siz çıktığınız her yolu güzelleştiriyorsunuz. Bireysellik ve bağımsızlık arayışınız artış gösterebilir. Kendiniz ile daha iyi vakit geçericeğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu konuda kafanızı karıştıran bazı hususlar mevcut. Dilerseniz bu hafta kendiniz ile baş başa kalarak neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda net bir karar verin. İyi haftalar dileriz sevgili yengeç burçları. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta hayatınızdaki insanla aranızda bazı Kopmalar yaşayabilirsiniz. Bu Kopmalar sizden kaynaklı olacak. Bir şeylerin farkına varacak ve ister istemez o kişiden uzaklaşacaksınız. Ne yazıkki bu durum elinizde olan bir şey olmayacak. Hak ettiğiniz değeri görmediğinizi düşündüğünüz de karşınızdaki insandan uzaklaşıyorsunuz. Başta da söylediğimiz gibi bunu istemsiz bir şekilde yapıyorsunuz. Umarız partneriniz bunu fark eder ve bir an önce düzeltmek için elinden geleni yapar. Yoksa ondan iyice uzaklaşacak ve zamanla ilişkiniz bitme derecesine gelecek.

Bu hafta çok güzel bir haber alacaksınız. Uzun zamandır beklediğiniz bu haber sizi çok mutlu edecek. Bu haberle resmen hayata yeniden tutunacaksınız. Bazen modunuz çok fazla düşse de genel olarak mutlu, sevecen, enerjik bir yapıya sahipsiniz. Çevrenizdeki insanlar o enerjinizi ve sevecenliğinize hayran. Hatta insanlar sırf enerjilerini yükseltebilmek adına sizinle zaman geçirmek istiyor. Gülüşünüz, konuşma tarzınız ile çalamayacağınız kalp yok. Umarız bu haftanız tahmininizden de çok daha güzel geçer sevgili yengeçler.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Romantik konularda daha spontane adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde kendiniz olduğunuz gibi ifade etmeniz gerekecek. Zaten neyseniz oluşunuz ama bu sevdiğiniz insanlara karşı böyle. Sevmediğiniz insanlara kendinizi de sevdirmiyorsunuz. Eğer birinden hoşlanmadıysanız o kişinin de sizden hoşlanmaması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Ama hoşlandığınız kişiyle enerjileriniz anında uyuşuyor. Yani kendinizi sevdirmek de sizin elinizde oluyor birinin sizi sevmemesi de. Çok zeki bir insansınız. Bazı durumlarda zekânızı kullanmak canınızı yakıyor olabilir.

Bu hafta hiç beklemediğiniz bir kişiden hiç beklemediğiniz bir destek alabilirsiniz. Mesleki konularda enerjinizin çok daha yüksek olduğu bir döneme girmiş bulunmaktasınız. Bu enerjinizin tadını çıkarın. İnsanlara neşeli ve güler yüzlü halleriniz ile mutluluk veriyorsunuz. Çocuksu yanlarınızı seven yakın çevreniz sizi enerjisi düşük bir şekilde görmekten asla hoşlanmıyor. Bu dönemde insiyatifinizi kullanacağınız bir döneme hazırlıklı olun. Motivasyonunuz artacak, hedefe yönelik hareket etmek önemli olacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yengeç burcu. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Hayatınız boyunca karşı cinsten hep bir beklenti içerisine girdiniz. Bir şeyleri hep siz söylemeden yapılsın istediniz. Ama ne yazık ki hayatınıza girenler bu kapasitede insanlar olmadı. Çabalamayı bırakıp kendiniz isteseniz dahi istekleriniz yapılmadı. Buda sizi elbette ki yıprattı ve ilişkilerinizde çöpü zaman soğumalar ve uzaklaşmalar yaşadınız. Bunu önüne geçebilmek adına birkaç önlem almak istiyor olabilirsiniz ama ne yazık ki karşı taraf bu konuda pekte anlayışlı olamıyor. 

Girdiğiniz pek çok ortamda anaç ruhunuz ile tanınmaktasınız. Sürekli çevrenizdeki insanların arkasını toplamaya çalışıyor ve yine sürekli onların hayatına zarar gelmemesi adına hep koruma içgüdüsü ike yaklaşıyorsunuz. Altıncı hissiniz çok kuvvetli olduğundan ve başkalarının hayatımdaki insanlara gözlem yeteceğiniz ile doğru tahminlerde bulunduğunuzdan çevrenizdeki insanlar hep size danışıyorlar ve biz bu zaman kadar sizin yanıldığınızı pek görüntüleyemedik. Bir şeyler danışmak için size başvuran arkadaşlarınız için elinizden gelenin en iyisi yapmak için kendinizi hep yıpratıyorsunuz. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Bu hafta ruhsal ruhsal enerjinizin daha dengesiz olacağından kendinizi çok fazla yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Manevi konulara fazlaca odaklanacağınız bir hafta sizleri bekliyor olacak. Bu duygusallık ile keskin ve geri dönüşü olmayan kararlar almak sizin için sorun teşkil edebilir. Ciddi kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Pişman olmamak adına daha sağlıklı düşünebildiğiniz günlerde hayatınız ile ilgili kararlar almak sizin için çok daha doğru olacaktıktır. 

Hayal gücünüzün canlı olması size bazı konularda ilham verecektir. Bu yüzden en çok sevdiğiniz şeyi yaparak bu süre zarfında kendinize bol bol zaman ayırmalısınız. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Size tavsiyemiz bu dönemde size en çok iyi gelecek şeylere odaklanmalısınız. Sağlığınız da epey iyi görünüyor. Ufak tefek sıkıntıları göz ardı ederek modunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. Gerçi siz en ufak bir problemde dünyayı başınıza yıkıyorsunuz. Son zamanlarda bu huyunuza alışmaya başladınız gibi görüyoruz. Aslına bakarsanız en iyisini yapıyorsunuz diyebiliriz.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Haftanız yine yaşantınızı hayal ettiğiniz gibi geçmiyor. Elbet birgün o hayata sahip olabilmenin hayali ile yaşıyorsunuz. Geçmişinizde kötü şeyler yaşadığınız için ve çok zor günlerin üstesinden geldiğiniz için artık feraha kavuşmayı hayal ediyorsunuz. Hayal etmekten asla vazgeçmeyin çünkü güzel günler çok yakında. Hayat hep istediğimiz gibi gitmiyor ne yazık ki. Hal böyle olunca sizinse çoğu zaman umudunuzu yitirdiğiniz oluyor. Bu hafta da onlardan biri olabilir sizin için. 

Ama siz kendinize her zaman tutunacak bir dal bulduğunuz için bu haftada hayatınızdaki o güzel mucizenin farkına vararak ona tutunacaksınız. En doğrusunu yapıyorsunuz aslına bakarsanız. Çünkü hayatınızda az insan çok huzur gözüyle baktığınız için çok fazla insan biriktirmiyorsunuz. Mecburi muhattap olmak zorunda kaldıklarınız dışında sizin isteğiniz ile hayatınızda olan insanları size verilmiş en güzel hediye olarak görüyorsunuz. Onlara sıkı sıkı sarılın bu hafta sevgili yengeçler. Sarılın ki önümüzdeki haftaya çok daha enerjik ve güzel başlayabiliniz. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Monoton bulduğunuz hayatınız bu hafta çok daha sıkıcı geçecek. Sürekli aynı şeyleri yapmaktan hoşlanmadığınız için bu konuda yakınlığınız insanlara bu hafta gitmek için can atacaksınız. Dört duvar arasında takılı kalmak size göre bir şey değil. Ama yakın çevrenizden bir kişinin rahatsızlığından dolayı bu hafta evden çıkamayabilirsiniz. Onu seviyor ve onun için çok endişeleniyorsunuz. Bunuda fazlasıyla karşınızdaki insana hissettiriyorsunuz. Gerçi siz zaten tüm duygularınızı karşınızdaki insana fazlasıyla belli eden bir yapıya sahipsiniz.

Sevdiğiniz insanlara kendinizi sevdiriyorken sevmediğiniz insanlara bile isteye kendinizi hiç sevdirmiyorsunuz. Yani aslında sizi sevmeyen insan var sizin sevmediğiniz insanlardan oluşuyor. Bunu bile isteye yapıyor ve bu huyunu da çok seviyorsunuz. Hoşlanmadığınız insanlardan uzak durmanın tek yolu sizin için buymuş gibi geliyor. Aslına bakarsanız iyi de yapıyorsunuz. Herkesi sevmek zorunda değilsiniz. Herkese kendinizi sevdirmek zorunda da değilsiniz. Bunun ayrımını yapabilmek sizi diğer insanlardan farklı kılan şeylerden yalnızca bir tanesi.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevg11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumuili yengeç burcu. Geçen haftanız beklentilerinizin altında geçmiş olabilir. Hayalperest ruhunuz ile üç noktalardaki düşüncelerinizi ve beklentilerinizi karşılayamayan çevreye sahip olduğunuzu düşünüyorsunuz. Elbetteki her zaman yaşamınızın çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. Ama ne yazıkki hayat şartları bazen buna el vermiyor olabilir. Gerçi siz her şartta hayatınıza ayak uyduran bir insansınız. Bu yüzden çok fazla zorlanmıyor ama çok fazla söyleniyorsunuz.

Kendinizi yine sadece siz anlıyorsunuz. Ne yazıkki ilişkinizde de bu durum böyle. Hayatınızdaki insan sizin ince fikirlerinizi bir türlü anlayamıyor. Bu yüzden üzülerek söylemek isteriz ki beklentilerimiz karşılanmayacak gibi görünüyor. Ama siz anlatmaktan ve kendinizi ifade etmekten kesinlikle geri dönmemelisiniz. Ama ulaşamayacağınız hiçbir insan yokken siz hayatınızdaki insanla bir türlü anlaşamadığınızı düşünüyorsunuz. Ama size bir sır vermek isteriz ki hayatınızdaki kişi sizi anlıyor lakin söylediklerinizi uygulamıyor. Bu şekilde sizi elinde tutmaya çalışırken aslında sizi yavaş yavaş kaybettiğinin farkına varamıyor. Umarız bu haftanız geçen haftanızdan çok daha iyi geçer.