Yay haftalık burç yorumları 23 Kasım- 21 Aralık

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Otorite figürleri ile gereksiz çatışmalara gitme eğilimi artış gösterebilir. Kariyerinizde daha dikkatli adımlar atmalısınız. Bireysellik arzusunu abartmak zararlı olacaktır. Mesleki konularda kendinize fazla baskı yapmak yararlı olmayacaktır. İşleri akışına bırakmaya çalışın. Sosyal gruplarınızda dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Durumlara açık fikirli yaklaşmak gerekecektir. Kendi düşüncelerinizin dışına çıkmayı öğrenmelisiniz. Başkalarınında fikirleri olabileceğini unutmamalısınız. İnsanları kırmadan kendi fikirlerinizi dile getirmeyi aksatmamalısınız. 

Önyargısız ve soğukkanlı olmak önemli olacaktır. Yeni kişilerle bağlantı kurma fırsatınız artabilir. Arkadaşlarınız ile daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. Kendinizi içinize kapatmamalısınız. Siz neşeli hareketleriniz ile çok daha güzelsiniz. Zihinsel olarak uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Arabuluculuk yapma konusunda kendimize güvenmelisiniz. Bu hafta kendiniz ile baş başa kalma ihtiyacı artış gösterebilir. Hayaller ile gerçekleri birbirine karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. Ruhsal çalışmaları disiplinle uygulamak size iyi gelebilir. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili yay burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyorsunuz. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta çevrenizden daha kolay etkiler alabilirsiniz. Kişisel sınırlarınızı konuşmaya çalışın. Empati yeteneğiniz yüksek olabilir. Bı durumu iyi değerlendirmenizi öneririz. Finansal konularda değişken durumlar olabilir. Finansal konularda dara düşmek sizi epey zorlayan şeylerden bir tanesidir. Bu yüzden harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Sizi zora sokacak olan harcamalarınızı bir süre erteleyebilirsiniz. Güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Çevrenizde bazı kişiler size gereksiz harcamalar yaptırabilir. Bunun önüne geçmeli ve sürümün farkında olduğunuzdan onları bir şekilde haberdar etmelisiniz. 

Farklı yeteneklerinizi kullanmak bu dönemde size iyi gelecektir. Kendinize çok daha fazla güvenmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Psikolojik olarak bu duruma kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz. Diğer insanlardan farklı olan düşüncelerinizi savunma cesaretini bulabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Yeni bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurduğunuz iletişimlerde olabilecek aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Asılsız bilgiler ortaya çıkabilir. Emin olmadan adım atmamanızı ve insanların kalbini kırmamanızı öneririz. Zihinsel olarak kesinlikle kendinizi yıpratmamalısınız. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Mesleki konularda risk almamak önemli olacaktır. Otorite figürleriyle çatışma eğilimi olabilir. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yüksek olabilir. Kariyer konularında daha kararsız hissedebilirsiniz. Destek aldığınız kişilerden emin olmaya çalışın. Kendi hedeflerinize odaklanmalısınız. Sosyal gruplarınızda daha aktif olmak size iyi gelecektir. Yeni fikirleriniz dikkat çekebilir. Rehberlik alma fırsatınız olacaktır. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Fikirleriniz ile öne çıkabilirsiniz. Önyargısız olmak önemli olacaktır. 

Hafta ortasına doğru sosyal gruplarınızda manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi ortaya koymak önemli olacaktır. Haksızlıklara karşı direnmelisiniz. Enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Sanatsal konular size daha iyi hissettirecek. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Ruhsal ve manevi konulara daha fazla çekim duyabilirsiniz. Kendinizi fazla soyutlamamaya çalışın. Sanatsal konular da size ilham verebilir. Bu dönemde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Sıcaklar bu dönem sizi epey etkileyebilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta işinizde güzel bir haber alacaksınız. Yükselme planınız var ise bu hafta gerçekleşecek görünüyor. Sizin gibi değerli bir çalışanı kaybetmek istemiyorlar. Sizde bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve lehinize çevirmelisiniz. Bir daha böyle bir fırsatın kolayca gelmeyeceğini bildirmek isteriz. Bu yüzden ne yapın ne edin bu hafta o fırsatı yakalayın ve kaybetmemek için elinizden geleni yapın. Çok çalışıyor ve kendinizi çok yıpratıyorsunuz onun elbetteki bir karşılığı olmalı. Bulunduğunuz ortamda sizi çekemeyen bir çok insan bulunuyor.

 Bu insanları iyi göz etmeli ve asla sırtınızı dönmemelisiniz. Bu haftalarda geceleri uyku problemi çekiyor olabilirsiniz. Bunun için sizi sakinleştirecek ve uykunuzu getirecek papatya çayını deneyebilirsiniz. Enerjinizi düşürmemek adına uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir insan sizi kırabilir. Kırıldığınız noktaları söylemeli ve kibarca çok kişiyi uyarmalısınız. Yoksa aynı tavırları sergilemeye devam edecek ve sizi kırmaktan çekinmeyecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yaylar.

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Romantik konularda baskıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. İsteklerinize yönelik hareket etmekten çekinmemelisiniz. Başkalarına göre hayatınıza yön vermemelisiniz. Bu şekilde yaşadığınızda mutsuz oluyorsunuz ve bunun çok sonrasında farkına varıyorsunuz. Eğer var ise çocuklarınız ile ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Bu fikir sizi kesinlikle korkutmamalı. Olumlu yönde gelişmeler olacağını bilmenizi isteriz. Çalışma ortamınızda bir denge kurmanız gerekiyor. Dengeyi sağlamak sizin açınızdan epey faydalı olacak. 

Kendinizi fazla yıpratmamakta çalışmalısınız. Günlük rutininizde yenilikler size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Teknolojiden daha fazla verim alma fırsatınız olabilir. Bu şansınızı iyi değerlendirin. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamak önemli olacaktır. Bı konuda kesinlikle doktora başvurmalı ve doktor kontrolü altında tedavi olmalısınız. Bu hafta size iyi gelen aktivitelere verebilirsiniz kendinizi. Stres ve endişeden uzak durmalısınız. Stres ortamı size asla iyi gelmeyen ve tüm enerjinizi düşüren bir konu haline geldi sizin için. Bu yüzden bu hafta bu duruma dikkat etmelisiniz. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta iş enerjiniz oldukça yüksek görünüyor. İş yerinizde beklediğiniz yükselmeyi alacaksınız. Artık kesinlikle hak etmiştiniz. Bu hafta bunun için çabalayacaksın ve çok olumlu sonuçlar alacaksınız. İş ortamındaki arkadaşlarımıza enerji veriyor ve günlerini güzelleştiriyorsunuz. Bu yüzden sizi çok seviyor ve size çok değer veriyorlar. Sağlığınızda ufak sorunlar haricinde iyi görünüyor. Bu hafta birkaç gün üst üste başarısı çekebilirsiniz. Bu sizin enerjinizi düşünecek gibi görünüyor. 

Ama yoğun çalışma temponuz ile bazen başarınızı bile unutacaksınız.  Aslında yoğun olmadığı günler işinizi sevmiyorsunuz. İş ortamı sizin için kesinlikle çok yoğun olmalı. Romantik konularda çok daha iyimser olduğunuz bir haftadasınız. Dişil enerjiniz bu hafta oldukça yüksek. Hayatınızın aşkını bulabilmeniz için doğru hafta diyebiliriz. Umarız çok mutlu olursunuz. Çünkü siz çok mutlu olmayı hak eden burçların başında geliyorsunuz. Umarız tahminimizden çok daha güzel bir hafta sizi bekler sevgili yay burcu. Yüzünüzden gülümsemeniz eksik olmasın. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Ruhsal ve manevi konulara odaklanmak sizlere iç görü verebilir. Bu hafta enerjiniz nedendir bilinmez epey düşük görünüyor. Bizler sıcaklardan olduğunu düşünüyoruz ama eğer başka konularda sıkıntılarınız var ise bunu çekinmeden o kişi ile paylaşmalı ve içinizde daha fazla büyümeden halletmelisiniz. Bu dönemde kendinize karşı anlayışlı olmak sizin için önemli olacaktır. Sizden ricamız kendinize olan anlayışınızı bu dönem biraz daha arttırmanız. Bunun faydasını göreceğinizden eminiz. 

Sosyal gruplarınızda bazı zorlayıcı durumlar olabilir. Bunun önüne geçmek adına bir defalığına sessiz kalmayı deneyebilirsiniz. Evet sizin için zır bir durum olduğunun farkındayız ama bu haftalık bunu kendinize dert etmemelisiniz. İş hayatınızda bir gelişme olacak ve hayatınız çok daha iyi bir şekilde devam edecek. Buna sevinmelisiniz. İş arkadaşlarınız tarafımdan fazlaca değer görüyorsunuz. Sizde aynı şekilde onlara değer veriyorsunuz. Sizin enerjinizden beslenen iş arkadaşlarınız sizi kaybetmemek adıma ellerinden geleni yapacaklar emin olabilirsiniz. Çok daha güzel günler sizin için yakında. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Hayatınız boyunca karşı cinsten hep bir beklenti içerisine girdiniz. Bir şeyleri hep siz söylemeden yapılsın istediniz. Ama ne yazık ki hayatınıza girenler bu kapasitede insanlar olmadı. Çabalamayı bırakıp kendiniz isteseniz dahi istekleriniz yapılmadı. Buda sizi elbette ki yıprattı ve ilişkilerinizde çöpü zaman soğumalar ve uzaklaşmalar yaşadınız. Bunu önüne geçebilmek adına birkaç önlem almak istiyor olabilirsiniz ama ne yazık ki karşı taraf bu konuda pekte anlayışlı olamıyor. 

Girdiğiniz pek çok ortamda anaç ruhunuz ile tanınmaktasınız. Sürekli çevrenizdeki insanların arkasını toplamaya çalışıyor ve yine sürekli onların hayatına zarar gelmemesi adına hep koruma içgüdüsü ike yaklaşıyorsunuz. Altıncı hissiniz çok kuvvetli olduğundan ve başkalarının hayatımdaki insanlara gözlem yeteceğiniz ile doğru tahminlerde bulunduğunuzdan çevrenizdeki insanlar hep size danışıyorlar ve biz bu zaman kadar sizin yanıldığınızı pek görüntüleyemedik. Bir şeyler danışmak için size başvuran arkadaşlarınız için elinizden gelenin en iyisi yapmak için kendinizi hep yıpratıyorsunuz. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta kariyer hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Eğer gelmek istediğiniz bir yer var ise bu haftanın üstüne gitmelisiniz. En doğru zaman dilimlerinden bir tanesi olduğunu söylemek isteriz. Şansınızın yaver gideceği ve sizden yana olacağı Bu haftada isteklerinizin arkasında durmazsınız. Sosyal hayatınıza çok ısrarcı bir yapınız var. İnsanların hayatına çok fazla müdahale edebiliyorsunuz. Bu da bazen bazı durumlarda bazı insanların hoşuna gitmiyor. Bu hafta bunun için kendinizi biraz çekidüzen verebilirsiniz.

Elbetteki çevrenizdeki insanlar sizi her halinizle seviyor ama unutmayın ki enerjinizi kıskanan çekemeyen insanlar da oluyor. Bu yüzden o gibi insanların yanında daha temkinli yaklaşmalısınız. Her söylediğinizi muhakkak yanlış yöne çeken bazı insanlar var. O insanların yanında enerjinizi düşürmemek adına çok daha dikkatli olmalısınız. Unutmayın ki bu hayatta kimse sizin enerjinizi karşılık verebilecek enerjiye sahip değil. Bu yüzden sizi kıskanmaları çok normal. Umarız hak ettiğiniz gibi bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta iş ile alakalı konularda ikilemde kalacaksınız. Yeni iş imkanları çıkacak önünüze. Buda kafanızın karışmasına neden olacak. Tüm artıları ve eksileri düşünerek karar vermelisiniz. Yoksa kararınız sizi kötü etkileyebilir. Bu sizin için kolay bir karar olmayacak. Hayatınızı belirleyecek olan bu kararı epey düşünmeli ve bilirkişilere danışmalısınız. Belki çok daha fazla yıpranacağınız ama gelirinizin daha fazla olacağı iş imkanı sizi bekliyor. Diğer tarafta ise bildiğiniz hakim olduğunuz bir iş ve çalışma arkadaşları var. 

Seçiminizi iyi bir şekilde yapmalısınız. Gelelim sağlık konumuza, bu hafta bir doktor kontrolümüz olabilir. Dikkat etmeli ve sağlığını sıkıntıya sokacak konulardan uzak durmalısınız. Sevdiklerinize üzmemek için doktor ne derse ne tavsiye ederse düşünmeden gerçekleştirmelisiniz. Tüm bunların yanı sıra sevdiğiniz bir insandan önemli bir haber alacaksınız. Aldığınız haber başta sizi üzse dahi sonrasında toparlanacak ve o kişi için en iyisinin bu olduğuna kanaat getireceksiniz. O kişiye çok fazla değer veriyorsunuz. Bu kadar endişelenmeniz bu yüzdendir.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta sizin için başlarda biraz sıkıntı yaşayacağınız bir hafta olarak başlayacak. Hafta başında vücudunuzu kırgın hissedebilirsiniz. Birkaç gün bu kırgınlık sizi zorlayacak gibi görünüyor. Ama çabuk toparlayacaksınız endişelenmeyin. Hafta ortasında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Kendinize dikkat etmediğiniz takdirde tekrar kötüleşe bilirsiniz ama siz çok iyi beslenerek kendinize çok iyi baktığınız için tekrarlama olacağı biraz düşük görünüyor. Siz yine de tedbiri elden bırakmayın. 

İş hayatınızda güzel gelişmeler olacak gibi görünüyor. Size yalnızca sabretmek düşüyor. Gerekli sabrı gösterdiğiniz takdirde hak ettiğiniz mevkiye ulaşacaksınız gibi görünüyor. Bu aslında sizin çoktan hak ettiğiniz bir şey ama iş yeriniz tarafından biraz ertelenmiş sanki bu durum. Geç olsun güç olmasın da diyebiliriz bu durumda içinizi rahatlatmak adına. Hayatınız olumlu yönde oldukça ilerliyor. Tadını ve keyfini çıkarmanızı tavsiye ederiz. Umarız hayatınız boyunca tüm güzellikler sizinle olur. Bu hafta dikkate almanız gereken hususları unutmayın sevgili yay burcu. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta sizin en sevdiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Bol bol sosyalleştiğiniz sevdikleriniz ile harika zamanlar geçirdiğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Zaten sizin de en sevdiğiniz şey dinlenmek, sevdikleriniz ile zaman geçirmek ve sosyalleşmek değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bağlı olduğunuz insanlara be kadar düşkün olduğunuzu biliyoruz. Onlar da fazlasıyla hissediyor tabiki bunu. Sevdiğiniz zaman sonuna kadar hissettiriyorsunuz. 

Onlarda belkide en çok sizden sevgi ve ilgi görmeyi seviyorlardır. Tüm bunların yanı sıra sevdiğiniz bir kişiden ufak bir hediye alacaksınız. Bu sizi çok mutlu edecek. Hatta hemen kullanacaksınız verilen hediyeyi. Normalde kullanmaya kıyamaz ve saklamak istersiniz. Ama bu sefer kullanmayı tercih edeceksiniz. Bu hafta sürpriz üstüne sürpriz yapılacak size. Uzun zamandır görmediğiniz ve çok özlediğiniz biri ani bir sürpriz ile karşınıza çıkacak. Çok mutlu olacak ve bol bol hasret gidereceksiniz. Tüm özleminiz gidecekmişçesine sarılacaksınız. 

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Geçen haftanız iyi geçmiştir diye ümidiyle bu hafta ki yorumları dilerseniz birlikte inceleyelim. En iyi astrologlar tarafından yorumlanan haftalık burç yorumunuza hoş geldiniz. En az sizin kadar işini seven hayatı seven ve her şeye olumlu bakan bu gözler bakalım bu hafta sizin için neler görecek? Öncelikle her zamanki gibi harika göründüğünüzü söylemek isteriz. Her şeyiniz ile her daim kusursuz olmayı nasıl başarıyorsunuz? 

Birazda çevrenizdeki insanlara taktikler verebilirseniz dünya çok daha güzel bir yer olacak. Gülüşünüz ve güzelliğiniz ile girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sürekli hayran gözler görmekten hiç usanmıyorsunuz. Usanmayın da çünkü siz böyle çok güzelsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu hafta yeni bir ortamda bulunarak yeni insanlar tanıyacaksınız. Bu tanışma iş hayatınızda da olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. Tüm güzellikler ve başarılar ömrünüz boyunca sizin olsun. Bu süre zarfında da sağlığınıza dikkat ederek yaşam kalitemizi düşürmesine izin vermeyin.