Yay haftalık burç yorumları 23 Kasım- 21 Aralık

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta eğer seyahat planınız var ise dikkatli olmanızda fayda olduğunu söylemek isteriz. Geleceğe yönelik yeni kararlar almanız an meselesi. Bu kararlar oldukça olumlu ilerleyecek sizin için. Bazı konularda motivasyonunuz artış gösterebilir. Otorite figürleri ile bazı zıtlıklar olabilir. Riskli davranışlardan uzak durun. Akışta kalmaya çalışın. Mesleki konularda yenilikçi fikirleriniz olabilir. Otorite figürlerinin dikkatini çekebilirsiniz. Kişisel imajınızı yenilenebilirsiniz. Mesleki konularda kararsız eğilimler olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Durumlar göründüğü gibi olmayabilir. Grup içerisinde bazı uyumsuzluklar olabilir. 

Anlayışlı davranmaya çalışın. Enerjinizi boş yere tartışarak tüketmemeye çalışın. Sosyal konularda dikkat çekici gelişmeler olabilir. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Yargılayıcı tutumlardan uzak durun. Bilinçaltında bastırdıklarınız ile yüzleşmelisiniz. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Ruhsal çalışmalara yönelebilirsiniz. Kendinizi soyutlamamaya çalışın. Yaratıcı fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Aileniz ile daha çok vakit geçirmeye özen gösterin. Bu şekilde enerjinizde de yükseliş olacaktır. Kalp kırmamak önemli olacaktır. 

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta ilişkilerde yargılayacak tutumlardan uzak durun. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Karşınızdaki kişiyi anlamadan kesinlikle yargılamamalısınız. İlerlemeyen durumları zorlamamalısınız. Israrcı olmak size yarardan çok zarar sağlayacaktır. İlişkilerde fazla idealist olmak zararlı olabilir. İnsanları oldukları gibi görmelisiniz. Duygusal kararlar almayın. İçgüdüsel enerjiler yükselebilir. Rasyonel davranmaya çalışın. Negatif hislere ve enerjinizi vermeyin. Yoksa enerjinin ani bir düşüş yaşaması an meselesi. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Şüphe duygusu artış gösterebilir. 

Kontrol isteğini bırakmaya çalışın. Maddi anlamda destek çıktığınız insanlara dikkat etmelisiniz. Bu hafta olabildiğince gereksiz harcamalardan kaçınmazsınız. Sezgilerinize kullanmak verimli olacaktır. Gizli kalan kavramları fark edebilirsiniz. emin olmadan harekete geçmenizi önermez. Bazı paylaşımlarda temkinli olmalısınız. Kiminle ne paylaştığınıza dikkat etmelisiniz. Seyahat ve eğitimde yeni fırsatlar olabilir. Bakış açınız geniş tutmalısınız. İlham verici kişiler olabilir. Geleceğe yönelik yeni kararlar alabilirsiniz. Eğitim konusunda motivasyonunuz artabilir. Çalışma hayatınıza yeni kapılar açılabilir. Otorite figürlerine dikkat etmelisiniz. Hukuki işler olumlu ilerleyecektir.

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta fikirlerinizde daha iddialı hissedebilirsiniz. Savunmacı enerjiler artabilir. Sevdiğiniz insanlara asla kötü söz söyletmiyorsunuz. Bu durum hayatınızdaki kişilerin bir hayli hoşuna gidiyor diyebiliriz. Çevreniz ile paylaşımlar yapabilirsiniz. Ailevi konularda çözüm odaklı olabilirsiniz. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Durumlara empatik yaklaşmaya çalışın. Ev ortamında daha gerilimli enerjiler olabilir. Durumlara sakin yaklaşmaya çalışın. Gereksiz yere kalp kırmamak için tam anlamı ile anlayıp dinlemeden hareket etmeyin.

Fazla duygusal davranmak zararlı olacaktır. Romantik konularda iyimser enerjiler artabilir. Şansınıza daha fazla güvenmelisiniz. Yaratıcı işlerde verimli olabilirsiniz. Hobilerinizle ve yaratıcı konularla ilgilenebilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. Kendinizi merkeze koyabilirsiniz. Çalışma ortamı da uyumlu enerjiler artabilir. Buda enerjinin bir hayli yükselmesine neden olacaktır. İşbirliği yapmak verimli olacaktır. Düzenli ve organize olmaya çalışın. Günlük rutininizde yenilikler yapabilirsiniz. Sandığınızdan çok daha iyi gelecektir bu durum size. Yaratıcı fikirleriniz olabilir. Teknolojiden faydalanabilirsiniz. Bu hafta sağlığınız da epey iyi görünüyor.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta ruhsal konulara odaklanmak size ilham verebilir. Kendi özümüze dönmek size her zaman enerji vermektedir. Kendinize vakit ayırmalısınız. Akışta kalmaya çalışın. Kendinize karşı baskıcı olmamaya çalışın. Gereksiz baskılar enerjinizi düşmesine neden olabilir. Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Otorite ile çatışmaya girmeyin. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olabilirsiniz. Kararlarınıza daha değişken hissedebilirsiniz. Verdiğiniz izlenimi dikkat edin. Kesin ve net kararlar vermeyi kesinlikle ihmal etmeyin. İletişimde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Açık ve net olmak bu dönemde size çok daha iyi gelecektir. 

Günlük rutin işlerinizde verimli olabilirsiniz. Zihinsel olarak aktif olmaya çalışın. Sağlıkla ilgili gündemler olabilir. Lakin endişe edeceğiniz bir durum görünmüyor.. Finansal konularda risk almayın. Rekabetçi enerjiler zararlı olabilir. Şansımıza güvenmek doğru olmayabilir. Yüzeysel konulara ve dedikodulara dikkat edin. Bazı kararsızlıklar olabilir. Acele davranmamak önemli olacaktır. Kararsız eylemler artış gösterebilir. Kardeşlerle ilgili gündemler olabilir. Kardeşlerimizin kalbini kırmamaya özen göstermelisiniz.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta eğitim konularında kendinize fazla baskı yapmayın. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Tek bir noktaya odaklanmamalısınız. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Kalbini karartmalarına asla izin vermeyin. Mesleki konularda acele kararlar vermeyin. Kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Rehberlik aldığınız kişileri dikkatli seçmelisiniz. Kariyerinizle riskli adamlardan uzak durun. Otoriteyle çatışma elimi artabilir. Bireysellik enerji yüksek olacaktır. Lakin grup halindeki çalışmalarıda kesinlikle reddetmeyin. Kendinizin farkına varın ve her çalışma ortamına ayak uydurabileceğinizi kesinlikle unutmayın.

O kariyerinizde önemli atılımlarınız olabilir. Önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Bu konuda gözünüzü dört açmanızı öneririz. Hedeflerinizi belirlemeye çalışın. Sosyal gruplar da dengesiz enerjiler olabilir. Tartışmalara kolay kapılabilirsiniz. Soğukkanlı davranmaya çalışın. Grup içerisinde daha aktif olabilirsiniz. Artan enerjiniz ve pozitif bakış açınız dikkat çekecektir. Liderlik yeteneklerinizi kullanın. Kendi fikirlerinizi sahip çıkmazsınız. Ruhsal çalışmaları uygulamak size iyi gelebilir. Duygularınızı kabullenmeye çalışın. Kendinizle baş başa kalmalısınız. Sizin en çok kendinize ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta konsantrasyon yeteneğiniz yüksek olacaktır. Bu özelliğinizi bu hafta çok olumlu bir şekilde kullanarak sizden bile beklenmeyecek bir performans ile çevrenizdeki insanları bir hayli şaşırtabilirsiniz. Verimli bir rutin oluşturabilirsiniz. Yaşadığınız ortamı düzenleyebilirsiniz. Bu size sandığınızdan da çok iyi gelecektir. İlişkilerde benmerkezci enerjiler artış gösterebilir. Olaylara empatik yaklaşmaya çalışın. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizin için iyi sonuçlar verecek olan bu girişimlerinize şimdiden hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz. 

İkili ilişkilerinizde güven ve sadakat gündeme gelebilir. Fazla duygusal yaklaşmamaya çalışın. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Değiştirmek istediğiniz kavramlara odaklanabilirsiniz. Değişimin size iyi geleceğini söylemek isteriz. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Derin paylaşımlar yapabilirsiniz. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Harcamalarınıza bu dönem dikkat etmeniz gerekebilir. Negatif yönde duygusal etkiler artış gösterebilir. Eskiyen konuları geride bırakmalısınız. Duygularınızın yoğunlaşması sizi etkileyebilir. Zararlı hislere enerjinizi vermeyin. Zararlı alışkanlıkları bırakmaya çalışabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek fırsatlar olabilir. Seyahat konusunda motive olabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta duygusal hassasiyetiniz yüksek olacaktır. Uyku düzeninize dikkat edin. Unutkanlık eylemi artabilir. Sevdiğiniz bir eşyayı kaybetmeniz an meselesi. Finansal durumlar daha dengesiz olabilir. Adımlarınıza dikkatli atmalısınız. Enerjinizi korumaya çalışın. Finansal bağımsızlığınıza yönelik gelişmeler olabilir. Yeteneklerinizi değerlendirmeye çalışın. Durumları objektif değerlendirmelisiniz. Kardeşlerinizle iletişimler verimli olacaktır. Farklı fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Kararlarınız da acele etmeyin. Fikirlerinizle daha kararsız hissedebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Şimdiki anda kalmaya çalışın. 

Evinizde yenilikler yapmak size iyi gelebilir. Duygusal konularda kendinizi rahat bırakmalısınız. Şimdi kanda kalmaya özen göstermelisiniz. Ailevi konularda tartışmaca enerjiler olabilir. Sempatik yaklaşmak önemli olacaktır. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Yaratıcı konularda enerjiniz yüksek olabilir. Spontane kararlar alabilirsiniz. Yüksek motivasyonunuz dikkat çekecektir. Enerjinizi yüksek olması size olumlu yönde etkileyebilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Günlük rutininizi düzenleyebilirsiniz. Hayatınızı organize etmeniz gerekebilir. Sağlığınızla ilgili adımlar atabilirsiniz. Zihinsel olarak kendinizi yıpratmayın. Günlük rutininizde bazı değişimler olabilir. Stres ve endişeden uzak durun. Organize hareket etmeye çalışın.

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmaya çalışın. Ruhunuzu dinlendirmek size sandığınızdan çok daha iyi gelecek. Durumları sakince değerlendirmelisiniz. Kurucu davranışlardan kaçınmalısınız. Enerjinizi verimli kullanmaya çalışın. Durumlara olduğu gibi ve gerçekçi davranmalısınız. Sanatsal konulardan faydalanabilirsiniz. Uyku düzeninize dikkat edin. Bozulan düzeniniz ile birlikte enerjiniz de düşüş olabilir. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Enerjinizi kontrol etmeye öncelik verebilirsiniz. Size ne iyi geliyorsa o konuya ağırlık vermelisiniz.

Kaza ve sakarlık eğilimi artabilir. Sevdiğiniz eşyalara dikkat edin. Sakarlığınız uğruna bu riski almamalısınız. Yeni başlangıçlarda acele etmeyin. Enerjiniz daha değişken ve kararsız olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Önemli kararlarda acele etmeyin. Karar almak için üzerinizde baslı hissetmeyin. Finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Hızlı kararlar alabilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekebilir. İş yerindeki beyan ettiğiniz fikirleriniz otorite figürlerinin dikkatini çekecektir. Bazı konularda motivasyonunuz yükselebilir. Yeteneklerinizi kullanmaya çalışın. Önemli kişilerden destek alabilirsiniz. Destek aldığınız kişi kesinlikle güvendiğiniz biri olmalı.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta yaşadığınız ortamı düzenleyebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yıpratmamalısınız. Gün içerisinde zaten tükenen enerjinizle eve gittikten sonra bir de kendinizi yormamaya özen göstermelisiniz. Eleştirel enerjiler artabilir. Aldırış etmemeye çalışın. Organize olmaya çalışmalısınız. İlişkilerde rekabetçi enerjiler artabilir. Empatik yaklaşmaya çalışın. Karşınızdaki insan da anlamak önemli olacaktır. Hukuksal işler hızlı ilerleyebilir. İlişkilerde daha paylaşımcı olabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Yeni tanışmalar olabilir. Buda size yeni fırsatlar sunacaktır.

İkili ilişkilerinizde kalıcı adımlar atabilirsiniz. Buda yeni bir hayatın kapısını açıyorsunuz demektir. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum olmadığını söylemek isterim. Dürüst davranmak önemli olacaktır. Fazla duygusal olmamaya çalışın. Duygusal olarak da hastası olabilirsiniz. Değiştirmek istediklerinizi odaklanın. Durumları oldukları gibi görmelisiniz. Kıskançlık ve şüphe işlerine dikkat edin. Bu işler size istemsiz bir şekilde zarar veriyor. Bunun farkına bir an önce varmalısınız. Kendinizi akışı bırakmalısınız. Endişelerinizi azaltmaya çalışın. Uzak ideallerinize yönelebilirsiniz. Farklı fırsatlar kendini gösterebilir. Enerjinizi kurmaya çalışın.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta duyacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Emin olmadan kesinlikle yükselmemeli ve adım atmamalısınız. Farklı konularda aktif olabilirsiniz. Karar verirken acele etmeyin. Ani karar vermek hata yapmanıza neden olabilir. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Ama güvendiğiniz insanlardan destek almalısınız. Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlar olduğunu fark etmelisiniz. Duygularınız inişli çıkışlı olabilir. Tepkisellikten uzak durun. Ev ortamında dikkatli olmalısınız. Aileniz ile daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. 

Duygusal temalar öne çıkabilir. Şimdiki ana odaklanmalısınız. Geçmişe takılmak ve geleceğe karşı tereddütlerde bulunmak sizi yıpratacaktır. Anı yaşamak enerjinizi yükseltecektir. Romantik konularda durumlar hızlı değişebilir. Sabırsız davranmamaya çalışın. Aceleci davranmak size zarar verecektir. Kendinizden emin olmalısınız. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Çocuklar ile tartışmaya girmeyin. Sonrasında üzülebilirsiniz. Romantik konularda bazı riskler olabilir. Aldırış etmemenizi tavsiye ederiz. Sağlığınız ile ilgili risk almayın. Sürekli kullandığınız ilaçlar var ise kesinlikle aksatmayın. Organize olmak önemli olacaktır. Enerjinizi verimli kullanmalısınız. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta gelecek ile ilgili karamsarlığa kapılma malısınız. Üstesinden gelemeyeceğiniz herhangi bir durum olmadığını söylemek isteriz. Seyahat konularında dikkatli olmalısınız. Yolculuk planlarınız var ise erteleyebilirsiniz. Öncelik vermeniz gereken durumlar meydana gelebilir. Farklı fikirleri değerlendirebilirsiniz. Gelecek ile ilgili planlarda değişimler olabilir. Esnek davranmak önemli olacaktır. Farklı kişiler ile bağlantıya geçebilirsiniz. Yeni iş imkanlarınız olabilir. Çok iyi değerlendirmenizi ve önünüze çıkan bu güzel fırsatları olumlu yönde değerlendirmenizi öneririz. 

Eğitim konularında bazı zorluklar olabilir. İyimser bakış açısını korumaya çalışın. Esnek olmak önemli olacaktır. Mesleki konularda risk almayın. Otoriteyle bazı gerilimli durumlar olabilir. Kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bazı konularda destek alabilirsiniz. İnsiyatif alma fırsatı olabilir. Kendinizi ön plana koyabilirsiniz. Grup içerisinde insiyatif alabilirsiniz. Benmerkezci olmamaya çalışın. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Arkadaş çevresinde keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Uyum sağlama fırsatı olabilir. Yeni kişiler ile tanışabilirsiniz. Aileniz ile birlikte çok güzel zamanlar geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Keyfini çıkarmanızı öneririz. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta yaşadığınız ortamı düzenlemek size iyi gelecektir. Uzaklardan sevdiğiniz insanlar ile kavuşmanız an meselesi. Bu haftanın tadını çıkarmanızı öneririz. Enerjinizi toplayacağınız bir haftaya adım atıyorsunuz diyebiliriz. Keyif aldığınız konulara yönelmelisiniz. Stres ve endişeden uzak durmalısınız. Detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş ortamında enerjinizi korumaya çalışın. Enerjinizi düşürmelerine asla izin vermemelisiniz. İlişkilerde benmerkezci enerjiler artabilir. Ortayolu bulmak için çaba göstermelisiniz. Hukuksal işler olumlu ilerleyebilir. 

İkili ilişkilerinizde iletişim kurmak önemli olacaktır. Doğru iletişim ilişkinizi güçlendirecektir. Yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Sonradan pişman olacağınız ve geri dönüşü olmayan cümleler sarf etmemelisiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde duygusal yaklaşımlar zararlı olabilir. Güven kavramları gündeme gelebilir. Finansal konularda bazı zorluklar olabilir. Harcamalarınızı dikkatli bir şekilde yapmaya özen gösterin. Yoksa sıkıntıya girebilirsiniz. Negatif duygusal enerjilere dikkat edin. Durumlara objektif yaklaşmaya çalışın. Gizemli konulara daha fazla çekilebilirsiniz. Duygularınız yoğunlaşacaktır. İlişkilerinizde derin paylaşımlar yapabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burçları. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz epey yüksek olacaktır. Yeni anlaşmalara varabilirsiniz. Sizin için yepyeni ve heyecan dolu bir kapı açılıyor diyebiliriz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Gündemler daha hızlı değişebilir. Fikirlerinizde sabit olma eğilimi zararlı olabilir. Hızlı gelişen durumlardan etkilenebilirsiniz. Zihinsel dengenizi korumaya çalışın. Sakin kafa ile düşündüğünüzde doğru yolu seçeceğinize emin olabilirsiniz. Karşılaşacağınız durumlar sizi korkutmasın. Ailevi konularda çatışmacı enerjiler olabilir. Hislerinizi doğru ifade etmeye çalıştığınız takdirde hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. 

Fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Duygusal konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Mantığınızada kulak vermelisiniz. Aileniz ile verimli ve kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinize yönelmek için fırsatlar olabilir. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Çocuklar ile verimli vakitler geçirebilirsiniz.  İş ortamında enerjiniz kimi zaman yüksek olsa dahi dengesiz olabilir. Romantik konular hareketlenebilir. Yapmaktan keyif aldığınız hobilerinize sevdiklerinizi de dahil edebilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burçları. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta arkadaşlarınız ile verimli vakit geçirebilirsiniz. Geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Olumlu yöndeki planlarınızı gerçekleştirmek için çaba sarf edeceksiniz. Ama sarf etmiştik olduğunuz çaba sizi günün sonunda hayalini kurduğunuz o şeye ulaştıracak. Rasyonel kararlar almaya çalışmalısınız. Meditasyon yapmak ve dilek dilemek uygun olabilir. Günün sonunda kendinizi özünüze dönmüş hissedeceksiniz. Enerjiniz bu hafta içedönük olacaktır. Kendinizi yıpratmamaya çalışın. Uyku düzeninize dikkat edin. Eğer düzeniniz bozulursa enerjiniz daha dengesiz olabilir. 

Ruhsal çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Bu şekilde enerjiniz yükselecektir. Yükselen enerjiniz ise çevreniz tarafından oldukça dikkat çekecektir. Şansınıza daha fazla güvenebilirsiniz. Girişimleriniz verimli olabilir. Kaza ve sakarlıklara dikkat edin. Tepkisel eğilimler artabilir. Finansal konularda risk almamaya çalışın. İsteklerinizde abartılı olma eğilimi artabilir. Huzurunuzu korumaya öncelik vermelisiniz. Bazı konularda hızlı gelişmeler olabilir. İlişkilerinizden destek alabilirsiniz. Bağımsızlık duygusu yüksek olacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burçları.

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta grup aktiviteleri olumlu yönde gelişebilir. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Bu konuda asla çekinmemeli ve çevrenizdeki insanların bilgilerinden faydalanmalısınız. Aynı zamanda kendi fikirlerinizi de ortaya koyabilirsiniz. Sosyal gruplarımızda kontrolcü kişiler olabilir. Tepkilerinizde sakin olmaya çalışın. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. ekip çalışmalarında dikkatli olmalısınız. Göze batmamayı tercih edebilirsiniz. Rüyalardan gelecek mesajlara dikkat edin. Sezgileriniz daha aktif olabilir. Akışta kalmaya çalışmazsınız.

Bilinç altından gelecek mesajlar alabilir. Bilinçaltınızdaki kötü anıları silmeyi denemelisiniz. Bu anılar yerine daha olumlu ve enerjinizi yükseltecek anıları hatırlamaya özen göstermelisiniz. Kendinizi rahat bırakmaya çalışın. Kontrol ihtiyacı faydalı olmayacaktır. Sizi geren ve enerjinizi düşüren kişilerden uzak durmazsınız. Kişisel imajımıza yönelik yenilikler yapabilirsiniz. Ruh halinize oldukça iyi gelecektir. Duygusal kararlar almamaya çalışın. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Enerjiniz yüksek olsa da dengesiz olabilir. Kendinizi sakince ifade etmelisiniz. Uyku düzenine dikkat etmeye çalışın. Finansal bağımsızlığımıza yönelik hareket edebilirsiniz. Motivasyonu yüksek tutmalısınız. Yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. 

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta kontrolcü eğilimleri abartmamaya çalışın. Kıskanç kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Akışta kalmaya odaklanmalısınız. Eğitim ile ilgili konularda hızlı gelişmeler olabilir. Uzun süredir planlamış olduğunuz eğitim hayatınızdaki bu değişiklik size oldukça iyi gelecek. Bazı konularda acele kararlar almamaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi dengeli kullanmak önemli olacaktır. İş hayatınız ile ilgili konularda motivasyonunuzu korumaya çalışın. Karamsar etkiler artabilir. Yeteneklerinize güven duymalısınız. Mesleki konularda destekleyici enerjiler artabilir. 

Toplum içindeki imajınız olumlu olacaktır. Hedefleriniz daha net olacaktır. Bazı konularda rekabetçi enerjiler artış gösterebilir. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Riskli girişimlerden uzak durun. Önemli gelişmelerin olduğu bir hafta sizi bekliyor sevgili yay burcu. Otoriteden destek alabilirsiniz. Riskli girişimlerden uzak durun. Sosyal gruplarınızda uyumsuz enerjiler artabilir. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya adım atıyorsunuz. Tahmininizden çok daha güzel bir hafta diliyoruz sizlere. Umarız ki hayat karşınıza tüm güzellikleri çıkarır.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta enerjiniz daha yüksek ancak kontrolsüz olabilir. Romantik konularda temkinli olmalısınız. Duygularınızı anlamaya çalışın. Duygularınızda kesin ve net olmadan kurmuş olduğunuz ilişkilerde kesin kararlar almamalısınız. Günlük rutininizde bazı değişimler olabilir. Çalışma ortamında aktif olabilirsiniz. Başkalarına ilham verebilirsiniz. Enerjiniz ve neşeniz çevrenizdeki herkese pozitif enerji veriyorsunuz. Çevrenizdeki herkes bu konuda size büyük hayranlık duyuyor. Sağlığınız ile ilgili risk almamak önemli olacaktır. 

Günlük rutininizde beklenmedik değişimler olabilir. Dengenizi korumaya çalışın. Sizin için mühim konularda yapıcı adımlar atabilirsiniz. Organize ve temkinli olmak önemli olacaktır. Ekip çalışmalarında aktif olabilirsiniz. İlişkilerinizde güven ve sadakat kavramları önemli olacaktır. Açıkça iletişim kurabilirsiniz. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerinizde empati kurmaya odaklanmalısınız. Benmerkezci eğilimler artış gösterebilir. Hareketlerinizin sonuçlarını hesaba katmalısınız. İletişim kurarken cümlelerinizi dikkatli ve özenli bir şekilde seçmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta organize ve disiplinli olmak önemli olacaktır. Kendinize yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Bu hem size hem de enerjinize epey iyi gelecektir. Önünüze gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Bu hafta sizin için biraz yoğun geçebilir. Dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Rutininizde olmayan bazı durumlar olabilir. Hızlı değişimlere ayak uydurabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var. Motivasyonunuzu yüksek tutmak önemli olacaktır. Kendinize fazla baskı yapmamalısınız. Sağlığınızı dengeleyecek adımlar atmalısınız. 

İlişkilerde duygusal paylaşımlar öne çıkabilir. Bu paylaşımlar siz farkında olmasanızda bağlarınızı epey kuvvetlendiriyor. Bu yüzden kesinlikle kendinizi bu konuda engellememelisiniz. Adil davranmaya öncelik vermelisiniz. Empati kurmak bu dönemde size epey iyi gelecektir. Ortaklıklarınızda çatışmacı enerjiler artış gösterebilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Hukuksal konularda risk almamak önemli olacaktır. Gizli kalan kavramlar ortaya çıkabilir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Sezgisel yanınız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Farklı bakış açılarını deneyebilirsiniz. 

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta finansal konularda daha fazla odaklanabilirsiniz. Kararlı oluşunuz dikkat çekecektir. Kendi değerinizin farkında olmalısınız. Çalıştığınız ortamda olumlu yönde insanların çok fazla gözüne giriyorsunuz. Bu yüzden istediğiniz mevkiye ulaşmanız an meselesi. Kendinizi asla bu konuda geri çekmemelisiniz. Ne kadar kararlı olduğunuzu kendiniz dahi çevrenizdeki herkese lanse ettirmelisiniz. Dedikodu ve asılsız bilgilere dikkat edin. Kendinizi dikkatli ifade etmelisiniz. Kardeşlerle ilgili gündemler olabilir.

Fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz artış gösterebilir. Gereksiz çatışmalara girmemeye çalışın. Tedbirli hareket etmek gerekecektir. Duygularınız normalden daha yoğun olabilir. Kararlarınız da mantığınıza kulak verin. Hiç sesinizi dinlemelisiniz. Unutmayın ki hiç sesiniz sizi her zaman için doğru yola götürmektedir. Bazı konularda gerilimli durumlar olabilir. Fazla duygusal yaklaşmamaya çalışın. Kendinizi çok fazla yıpratmamak sizin için çok daha iyi olacaktır. Şimdiki ana odaklanmalısınız. Romantik konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Duygularınızı fark edebilirsiniz. Çocuklarla verimli vakit geçirebilirsiniz. Yaşadığınız anın tadını çıkarmaya özen göstermelisiniz.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta takıntılı düşüncelerinizi fark etmek önemli olacaktır. Gereksiz detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Ruhsal sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Sizin iyi olmanız demek çevrenizdeki insanların da iyi olması anlamına gelmektedir. Her ne kadar siz farkında olmasanız da yakın çevrenizdeki insanlara enerji veren her daim siz oluyorsunuz. Bu yüzden kendinize dikkat etmelisiniz. Gereksiz detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Kendinizi her zaman verimli olmak zorunda hissetmemelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Konsantrasyon yeteneğinizin artması çalışmalarınızda olumlu yönde etki sağlayacaktır. Yaptığınız araştırmalarda daha verimli olabilirsiniz. Zihinsel sağlığınıza yönelik faydalı adımlar atabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Sizi yükseltecek olan bu fırsatı bu hafta olumlu yönde hissedeceksiniz. İlişkilerinizde daha verimli iletişim kurma fırsatımız olacak. Durumlara objektif değerlendirebilmek önemli olacaktır. Hukuksal konularda bazı gelişmeler olabilir. Ortaklıklarınızda dürüstlük konusu gündemde olabilir. Kendinizi ve başkalarını kandırmamak önemli olacaktır. Karşınızdaki kişiyi olduğu gibi görmelisiniz ve kabullenmelisiniz.

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta bilinmeyen konulara daha fazla çekim duyabilirsiniz. Ucu bucağı olmayan durumlar her zaman ilginizi çekmiştir zaten. Ama kendinizi fazla kaptırmamanızı öneririz. Kontrol ihtiyacını bırakmak önemli olacaktır. Yakın ilişkileriniz gündemde olabilir. Yeni deneyimler için enerjiniz yüksek olacaktır. Farklı kişiler ile bağlantı kırabilirsiniz. Motivasyonunuzu korumaya çalışın. Seyahat konularında plan değişimleri olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Fikirlerinizde fazla ısrarcı olmamak önemli olacaktır. Israr etmek sizi zarara sokacak sebepler doğurabilir. 

Yüksek eğitim konularında bazı gelişmeler olabilir. Önünüze çıkan bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Hayallerinize giden yolun kariyerinizden geçtiğini unutmamalısınız. Her şeyden önce motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Rehberlik aldığınız kişileri dikkatli seçmelisiniz. Dost görünüpte düşmanınız olan insanlar olabilir. Bazı konularda kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi sınırlandırmamaya çalışın. Zaten hayatınızı sınırlandırmak sizi fazlası ile kasıyor. Bu yüzden sınır koyamamaya özen göstermelisiniz. Kariyerinizde yeni atılımlar yapabilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz dikkat çekebilir. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Bu dönemde disiplinli olmanız dikkat çekebilir. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta ruh halinizin daha değişken olması çevrenizin dikkatini çekebilir. Verdiğiniz sözlere sadık kalmak önemli olacaktır. Gerçeklerden kaçma eğilimine karşı dikkatli olun. Finansal konularda bağımsızlığınıza yönelik olumlu gelişmeler olabilir. Olumlu bir bakış açısını korumaya çalışın. Teknolojik konulardan kazanç sağlayabilirsiniz. Değer verdiğiniz kavramların neler olduğunu ayırt etmelisiniz. Daha esnek davranmak faydalı olacaktır. Sizi ilgilendiren konularda hızlı haberler alabilirsiniz. Zihinsel dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Teknolojiden faydalanırken dikkatli olmalısınız. 

Hızlı oluşabilecek durumlara ayak uydurmak gerekecektir. Ön yargı ve koşullanmalardan kendinizi kurtarmaya odaklanmalısınız. Tahmin etmediğiniz bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Ailevi konularda bazı yüzleşmeler yaşanabilir. Duygusal olarak sakin davranmak faydalı olacaktır. Agresif tepkiler vermek yerine rasyonel davranmaya çalışın. Hislerinizi bastırmak yerine ifade etmeyi deneyebilirsiniz. Romantik konularda beklentinizi gerçekçi tutmalısınız. Uyum sağlamak her zaman mümkün olmayabilir. Keyifli vakit geçirmeye odaklanabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta finansal bağımsızlıklar sizin için önemli olacaktır. Finansal konulara oldukça önem veriyorsunuz. Maddi anlamda bağımsız olmak sizi rahatlatan en büyük etkenlerden bir tanesi. O yüzden bu bağımsızlığınızı devam ettirmeye özen göstermelisiniz. Kararlarınız da mantığınıza kulak verin. Uzun vadeli gündemler olabilir. Finansal konularda daha fazla yoğunlaşa bilirsiniz. Kararlı ve motive hissedebilirsiniz. Kontrol ihtiyacı artış gösterebilir. Yüzeysel konulara ve dedikodulara dikkat edin.

Can sıkıcı dedikodulardan olabildiğince uzak durmaya çalışın. Konuşulan konuların aslını öğrenmeden asla tepki vermeyin. Yoksa boş yere kalp kıran taraf siz olacaksınız. Her duyduğunuz bilgiye inanmamalısınız. Kararlarımız daha çabuk değişebilir. Kardeşlerinizle ilgili gündemler olabilir. Sabırsız enerjiler artabilir. Hızlı kararlar almamalısınız. Duygusal enerjiniz yüksek olabilir. Durumlara tarafsız bakmaya çalışın. Ailevi konularda hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Gergin enerjiler artış gösterebilir. Durumları soğukkanlı değerlendirmelisiniz. Fazla duygusal yaklaşmamalısınız. yaratıcı enerjiniz daha yüksek olacaktır. Kendinizi ifade etmek önceliğiniz olabilir. Çocuklarla verimli iletişim kurabilirsiniz. İyi değerlendirmenizi öneririz.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta şüpheci ve kıskanç enerjilere dikkat etmelisiniz. Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. İçten içe sizi üzen durumlar olduğunu ve bunu rahat bir şekilde dışa vuramadığınızın farkındayız. Ama kesinlikle içinize atmamalı ve ne hissettiğinizi açık açıl ifade etmelisiniz. Gerçek isteklerinize odaklanmanızın zamanı geldi. Negatif duygusal etkilere açık olabilirsiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Güven duymak için kendinize izin vermelisiniz. Seyahat konularında yeni fırsatlar olabilir. Kendinizi kısıtlamamak önemli olacaktır. 

Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. İhtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz. Kolay kolay enerjiniz düşmüyor ama sevdiklerinizden birinin sağlık problemi olabilir. Bu durum sizi tahmininizden çok daha fazla etkileyecek. Gelecekle ilgili konularda karamsarlığa kapılmayın. Akışta kalmak önemli olacaktır. Kendinize sınır koymamalısınız. Akışta kalmak önemli olacaktır. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Mesleki konularda bazı yenilikler olabilir. Hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Farklı kişilerden destek alabilirsiniz. Otoriteyle girmemek önemli olacaktır. Kariyer konularında hızlı gelişmeler olabilir. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta şüpheci ve kıskanç enerjilere dikkat etmelisiniz. Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. İçten içe sizi üzen durumlar olduğunu ve bunu rahat bir şekilde dışa vuramadığınızın farkındayız. Ama kesinlikle içinize atmamalı ve ne hissettiğinizi açık açıl ifade etmelisiniz. Gerçek isteklerinize odaklanmanızın zamanı geldi. Negatif duygusal etkilere açık olabilirsiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Güven duymak için kendinize izin vermelisiniz. Seyahat konularında yeni fırsatlar olabilir. Kendinizi kısıtlamamak önemli olacaktır. 

Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. İhtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz. Kolay kolay enerjiniz düşmüyor ama sevdiklerinizden birinin sağlık problemi olabilir. Bu durum sizi tahmininizden çok daha fazla etkileyecek. Gelecekle ilgili konularda karamsarlığa kapılmayın. Akışta kalmak önemli olacaktır. Kendinize sınır koymamalısınız. Akışta kalmak önemli olacaktır. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Mesleki konularda bazı yenilikler olabilir. Hızlı gelişmeler bekleyebilirsiniz. Farklı kişilerden destek alabilirsiniz. Otoriteyle girmemek önemli olacaktır. Kariyer konularında hızlı gelişmeler olabilir. Adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta romantik konularda durumlar netleşe bilir. Hislerinizi doğru şekilde ifade etmeye çalışın. Hoşunuza giden kavramlara odaklanabilirsiniz. Duygularınızın yoğunlaşması sizi etkileyebilir. Düşünmeden hareket etmemeye çalışın. Romantik enerjiniz yükselebilir. Eğer sizin için doğru kişi olduğuna eşinseniz ve bu kişi sizin için bir engel teşkil etmiyorsa sevdiğinizi korkmadan dike getirebilirsiniz. Yaşadığınız yerde ufak düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu size çok iyi gelecektir. Zaten yenilik yapmak size hep iyi gelmiştir. Bu yüzden ertelememeye özen göstermelisiniz. 

Zihinsel sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Çalışma ortamında verimli olabilirsiniz. Detaylara fazla odaklanmak enerjini düşürebilir. Bu huyunuza biraz olsun çeki düzen verebilirsiniz. Kendinizi yormamalısınız. Disiplinli olmanız dikkat çekebilir. İlişkilerde iletişime öncelik vermelisiniz. Birbirinizi anlama fırsatınız olacaktır. Yeni ortaklık fırsatları da doğabilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Uyum sağlama yeteneğiniz epey yüksek. Bu yeteneğinizi çok iyi değerlendirmelisiniz. Hukuksal konularda olumlu gelişmeler olabilir. İş ilişkilerinde daha rekabetçi bir ortam sizleri bekliyor. Gereksiz tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta kendinize fazla yüklenmek zararlı olacaktır. Ufak çaplı bir sağlık sorununuz olabilir. Hafta boyu azalarak devam edecek. Endişelenmenizi gerektirecek bir durum olmadığını bilmenizi isteriz. Bu yüzden enerjinizi verimli kullanmanız gereken bir hafta sizleri bekliyor. Bu konuda bilinçaltınızdan ilham alabilirsiniz. Her ne kadar hasta da olsanız enerjinizin yüksek oluşu ile oldukça dikkat çekeceksiniz. Sırf enerjiniz bile insanlara ilham verecek türden. Çevrenizdeki insanlar bu konuda sizlere hayranlıkla yaklaşıyor. 

Gerçi yalnızca enerjiniz değil diğer tüm özellikleriniz ile de hayran bırakıyorsunuz çevrenizdeki insanları kendinize. Bu hafta yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Abartılı tepkilerden kaçınmalısınız. Ruh halinizin değişken olduğu bir dönemdesiniz. Kimi zaman çok mutlu ve enerjik iken kimi zaman sakin ve durgun olabiliyorsunuz. Duygusal hassasiyetiniz yüksek olacak. Aile içerisinde özlediğiniz hatta burnunuzda tüten biri olmalı. Kavuşmanız yakındır bizden söylemesi. Ufak bir sürpriz ile hayatınıza dâhil olabilir. Bu sıra sürprizlere açıl olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta özgürlük ihtiyacının artması huzursuzluk yaratabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Fikirlerinizi savunmak İçin kendinizi kesinlikle yıpratmamalısınız. Farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kişisel imajınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Mücadele duygunuz yüksek olacaktır. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz. Buda sizi hataya sürüklemelerine neden oluyor. İnsanların her söylediklerine inanarak teniz kalbiniz ile hareket ediyorsunuz ama ne yazık ki insanlar sizin kadar masum düşüncelere ne yazık ki sahip değil. 

Bu yüzden önemli kararlar alırken iki kere düşünmeli ve başından beri sizin yanınızda olan insanların fikirlerini önemsemelisiniz. Mesleki konularda rekabetçi enerjiler artabilir. Otorite figürleri ile çatışmaya girmeyin. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Önemli kişilerden bazı destekler alabilirsiniz. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Önyargılardan uzak durmak gerekecektir. Dengeyi sağlamak önemli olacaktır. Sizi kontrol altına almak isteyen insanlara dikkat etmelisiniz. Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili yay burcu. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta duygularınızın yoğunlaşması sizi etkileyebilir. Şimdiki anda kalmaya odaklanmalısınız. Zararlı duyguları bırakmaya çalışın. Çocuklar ile verimli vakit geçirebilirsiniz. Yaratıcı konulara yönelmelisiniz. Özgüveniniz daha yüksek olacaktır. Romantik konularda kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Ruh haliniz bu hafta biraz değişken olabilir. Tutamayacağınız sözlerden bu hafta kaçınmalısınız. Şansınıza güvenerek risk almak doğru olmayabilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Romantik konularda daha tutkulu olabilirsiniz. Çalışma ortamında bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. 

Sanatsal konulara zaman ayırabilirsiniz. Organize olamayan özen göstermelisiniz. Detaylara gösterdiğiniz özen dikkat çekecektir. İş ortamında etkin olabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Ortaklıklarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Hukuksal konularda ilerleme olacaktır. Bazı konularda kalıcı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Zihinsel uyum önemli olacaktır. Finansal paylaşımlarda temkinli hareket etmelisiniz. Kontrol ihtiyacını abartmak zararlı olacaktır. Manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Sezgilerinizin keskin olmadı sizi etkileyebilir. Konuşulmayan kavramları fark edebilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu.

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Otorite figürleri ile gereksiz çatışmalara gitme eğilimi artış gösterebilir. Kariyerinizde daha dikkatli adımlar atmalısınız. Bireysellik arzusunu abartmak zararlı olacaktır. Mesleki konularda kendinize fazla baskı yapmak yararlı olmayacaktır. İşleri akışına bırakmaya çalışın. Sosyal gruplarınızda dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Durumlara açık fikirli yaklaşmak gerekecektir. Kendi düşüncelerinizin dışına çıkmayı öğrenmelisiniz. Başkalarınında fikirleri olabileceğini unutmamalısınız. İnsanları kırmadan kendi fikirlerinizi dile getirmeyi aksatmamalısınız. 

Önyargısız ve soğukkanlı olmak önemli olacaktır. Yeni kişilerle bağlantı kurma fırsatınız artabilir. Arkadaşlarınız ile daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. Kendinizi içinize kapatmamalısınız. Siz neşeli hareketleriniz ile çok daha güzelsiniz. Zihinsel olarak uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Arabuluculuk yapma konusunda kendimize güvenmelisiniz. Bu hafta kendiniz ile baş başa kalma ihtiyacı artış gösterebilir. Hayaller ile gerçekleri birbirine karıştırmamaya dikkat etmelisiniz. Ruhsal çalışmaları disiplinle uygulamak size iyi gelebilir. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili yay burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini ve en güzelini hak ediyorsunuz. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta çevrenizden daha kolay etkiler alabilirsiniz. Kişisel sınırlarınızı konuşmaya çalışın. Empati yeteneğiniz yüksek olabilir. Bı durumu iyi değerlendirmenizi öneririz. Finansal konularda değişken durumlar olabilir. Finansal konularda dara düşmek sizi epey zorlayan şeylerden bir tanesidir. Bu yüzden harcamalarınızı dikkatli yapmalısınız. Sizi zora sokacak olan harcamalarınızı bir süre erteleyebilirsiniz. Güvendiğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Çevrenizde bazı kişiler size gereksiz harcamalar yaptırabilir. Bunun önüne geçmeli ve sürümün farkında olduğunuzdan onları bir şekilde haberdar etmelisiniz. 

Farklı yeteneklerinizi kullanmak bu dönemde size iyi gelecektir. Kendinize çok daha fazla güvenmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Psikolojik olarak bu duruma kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz. Diğer insanlardan farklı olan düşüncelerinizi savunma cesaretini bulabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Yeni bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurduğunuz iletişimlerde olabilecek aksaklıklara dikkat etmelisiniz. Asılsız bilgiler ortaya çıkabilir. Emin olmadan adım atmamanızı ve insanların kalbini kırmamanızı öneririz. Zihinsel olarak kesinlikle kendinizi yıpratmamalısınız. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Mesleki konularda risk almamak önemli olacaktır. Otorite figürleriyle çatışma eğilimi olabilir. Yeni girişimler konusunda enerjiniz yüksek olabilir. Kariyer konularında daha kararsız hissedebilirsiniz. Destek aldığınız kişilerden emin olmaya çalışın. Kendi hedeflerinize odaklanmalısınız. Sosyal gruplarınızda daha aktif olmak size iyi gelecektir. Yeni fikirleriniz dikkat çekebilir. Rehberlik alma fırsatınız olacaktır. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Fikirleriniz ile öne çıkabilirsiniz. Önyargısız olmak önemli olacaktır. 

Hafta ortasına doğru sosyal gruplarınızda manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi ortaya koymak önemli olacaktır. Haksızlıklara karşı direnmelisiniz. Enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Sanatsal konular size daha iyi hissettirecek. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Ruhsal ve manevi konulara daha fazla çekim duyabilirsiniz. Kendinizi fazla soyutlamamaya çalışın. Sanatsal konular da size ilham verebilir. Bu dönemde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Sıcaklar bu dönem sizi epey etkileyebilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta işinizde güzel bir haber alacaksınız. Yükselme planınız var ise bu hafta gerçekleşecek görünüyor. Sizin gibi değerli bir çalışanı kaybetmek istemiyorlar. Sizde bu fırsatı iyi değerlendirmeli ve lehinize çevirmelisiniz. Bir daha böyle bir fırsatın kolayca gelmeyeceğini bildirmek isteriz. Bu yüzden ne yapın ne edin bu hafta o fırsatı yakalayın ve kaybetmemek için elinizden geleni yapın. Çok çalışıyor ve kendinizi çok yıpratıyorsunuz onun elbetteki bir karşılığı olmalı. Bulunduğunuz ortamda sizi çekemeyen bir çok insan bulunuyor.

 Bu insanları iyi göz etmeli ve asla sırtınızı dönmemelisiniz. Bu haftalarda geceleri uyku problemi çekiyor olabilirsiniz. Bunun için sizi sakinleştirecek ve uykunuzu getirecek papatya çayını deneyebilirsiniz. Enerjinizi düşürmemek adına uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Çok sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir insan sizi kırabilir. Kırıldığınız noktaları söylemeli ve kibarca çok kişiyi uyarmalısınız. Yoksa aynı tavırları sergilemeye devam edecek ve sizi kırmaktan çekinmeyecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili yaylar.

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Romantik konularda baskıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. İsteklerinize yönelik hareket etmekten çekinmemelisiniz. Başkalarına göre hayatınıza yön vermemelisiniz. Bu şekilde yaşadığınızda mutsuz oluyorsunuz ve bunun çok sonrasında farkına varıyorsunuz. Eğer var ise çocuklarınız ile ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Bu fikir sizi kesinlikle korkutmamalı. Olumlu yönde gelişmeler olacağını bilmenizi isteriz. Çalışma ortamınızda bir denge kurmanız gerekiyor. Dengeyi sağlamak sizin açınızdan epey faydalı olacak. 

Kendinizi fazla yıpratmamakta çalışmalısınız. Günlük rutininizde yenilikler size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Teknolojiden daha fazla verim alma fırsatınız olabilir. Bu şansınızı iyi değerlendirin. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamak önemli olacaktır. Bı konuda kesinlikle doktora başvurmalı ve doktor kontrolü altında tedavi olmalısınız. Bu hafta size iyi gelen aktivitelere verebilirsiniz kendinizi. Stres ve endişeden uzak durmalısınız. Stres ortamı size asla iyi gelmeyen ve tüm enerjinizi düşüren bir konu haline geldi sizin için. Bu yüzden bu hafta bu duruma dikkat etmelisiniz. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta iş enerjiniz oldukça yüksek görünüyor. İş yerinizde beklediğiniz yükselmeyi alacaksınız. Artık kesinlikle hak etmiştiniz. Bu hafta bunun için çabalayacaksın ve çok olumlu sonuçlar alacaksınız. İş ortamındaki arkadaşlarımıza enerji veriyor ve günlerini güzelleştiriyorsunuz. Bu yüzden sizi çok seviyor ve size çok değer veriyorlar. Sağlığınızda ufak sorunlar haricinde iyi görünüyor. Bu hafta birkaç gün üst üste başarısı çekebilirsiniz. Bu sizin enerjinizi düşünecek gibi görünüyor. 

Ama yoğun çalışma temponuz ile bazen başarınızı bile unutacaksınız.  Aslında yoğun olmadığı günler işinizi sevmiyorsunuz. İş ortamı sizin için kesinlikle çok yoğun olmalı. Romantik konularda çok daha iyimser olduğunuz bir haftadasınız. Dişil enerjiniz bu hafta oldukça yüksek. Hayatınızın aşkını bulabilmeniz için doğru hafta diyebiliriz. Umarız çok mutlu olursunuz. Çünkü siz çok mutlu olmayı hak eden burçların başında geliyorsunuz. Umarız tahminimizden çok daha güzel bir hafta sizi bekler sevgili yay burcu. Yüzünüzden gülümsemeniz eksik olmasın. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Ruhsal ve manevi konulara odaklanmak sizlere iç görü verebilir. Bu hafta enerjiniz nedendir bilinmez epey düşük görünüyor. Bizler sıcaklardan olduğunu düşünüyoruz ama eğer başka konularda sıkıntılarınız var ise bunu çekinmeden o kişi ile paylaşmalı ve içinizde daha fazla büyümeden halletmelisiniz. Bu dönemde kendinize karşı anlayışlı olmak sizin için önemli olacaktır. Sizden ricamız kendinize olan anlayışınızı bu dönem biraz daha arttırmanız. Bunun faydasını göreceğinizden eminiz. 

Sosyal gruplarınızda bazı zorlayıcı durumlar olabilir. Bunun önüne geçmek adına bir defalığına sessiz kalmayı deneyebilirsiniz. Evet sizin için zır bir durum olduğunun farkındayız ama bu haftalık bunu kendinize dert etmemelisiniz. İş hayatınızda bir gelişme olacak ve hayatınız çok daha iyi bir şekilde devam edecek. Buna sevinmelisiniz. İş arkadaşlarınız tarafımdan fazlaca değer görüyorsunuz. Sizde aynı şekilde onlara değer veriyorsunuz. Sizin enerjinizden beslenen iş arkadaşlarınız sizi kaybetmemek adıma ellerinden geleni yapacaklar emin olabilirsiniz. Çok daha güzel günler sizin için yakında. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yengeç burcu. Hayatınız boyunca karşı cinsten hep bir beklenti içerisine girdiniz. Bir şeyleri hep siz söylemeden yapılsın istediniz. Ama ne yazık ki hayatınıza girenler bu kapasitede insanlar olmadı. Çabalamayı bırakıp kendiniz isteseniz dahi istekleriniz yapılmadı. Buda sizi elbette ki yıprattı ve ilişkilerinizde çöpü zaman soğumalar ve uzaklaşmalar yaşadınız. Bunu önüne geçebilmek adına birkaç önlem almak istiyor olabilirsiniz ama ne yazık ki karşı taraf bu konuda pekte anlayışlı olamıyor. 

Girdiğiniz pek çok ortamda anaç ruhunuz ile tanınmaktasınız. Sürekli çevrenizdeki insanların arkasını toplamaya çalışıyor ve yine sürekli onların hayatına zarar gelmemesi adına hep koruma içgüdüsü ike yaklaşıyorsunuz. Altıncı hissiniz çok kuvvetli olduğundan ve başkalarının hayatımdaki insanlara gözlem yeteceğiniz ile doğru tahminlerde bulunduğunuzdan çevrenizdeki insanlar hep size danışıyorlar ve biz bu zaman kadar sizin yanıldığınızı pek görüntüleyemedik. Bir şeyler danışmak için size başvuran arkadaşlarınız için elinizden gelenin en iyisi yapmak için kendinizi hep yıpratıyorsunuz. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta kariyer hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Eğer gelmek istediğiniz bir yer var ise bu haftanın üstüne gitmelisiniz. En doğru zaman dilimlerinden bir tanesi olduğunu söylemek isteriz. Şansınızın yaver gideceği ve sizden yana olacağı Bu haftada isteklerinizin arkasında durmazsınız. Sosyal hayatınıza çok ısrarcı bir yapınız var. İnsanların hayatına çok fazla müdahale edebiliyorsunuz. Bu da bazen bazı durumlarda bazı insanların hoşuna gitmiyor. Bu hafta bunun için kendinizi biraz çekidüzen verebilirsiniz.

Elbetteki çevrenizdeki insanlar sizi her halinizle seviyor ama unutmayın ki enerjinizi kıskanan çekemeyen insanlar da oluyor. Bu yüzden o gibi insanların yanında daha temkinli yaklaşmalısınız. Her söylediğinizi muhakkak yanlış yöne çeken bazı insanlar var. O insanların yanında enerjinizi düşürmemek adına çok daha dikkatli olmalısınız. Unutmayın ki bu hayatta kimse sizin enerjinizi karşılık verebilecek enerjiye sahip değil. Bu yüzden sizi kıskanmaları çok normal. Umarız hak ettiğiniz gibi bir hafta geçirirsiniz sevgili yay burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta iş ile alakalı konularda ikilemde kalacaksınız. Yeni iş imkanları çıkacak önünüze. Buda kafanızın karışmasına neden olacak. Tüm artıları ve eksileri düşünerek karar vermelisiniz. Yoksa kararınız sizi kötü etkileyebilir. Bu sizin için kolay bir karar olmayacak. Hayatınızı belirleyecek olan bu kararı epey düşünmeli ve bilirkişilere danışmalısınız. Belki çok daha fazla yıpranacağınız ama gelirinizin daha fazla olacağı iş imkanı sizi bekliyor. Diğer tarafta ise bildiğiniz hakim olduğunuz bir iş ve çalışma arkadaşları var. 

Seçiminizi iyi bir şekilde yapmalısınız. Gelelim sağlık konumuza, bu hafta bir doktor kontrolümüz olabilir. Dikkat etmeli ve sağlığını sıkıntıya sokacak konulardan uzak durmalısınız. Sevdiklerinize üzmemek için doktor ne derse ne tavsiye ederse düşünmeden gerçekleştirmelisiniz. Tüm bunların yanı sıra sevdiğiniz bir insandan önemli bir haber alacaksınız. Aldığınız haber başta sizi üzse dahi sonrasında toparlanacak ve o kişi için en iyisinin bu olduğuna kanaat getireceksiniz. O kişiye çok fazla değer veriyorsunuz. Bu kadar endişelenmeniz bu yüzdendir.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta sizin için başlarda biraz sıkıntı yaşayacağınız bir hafta olarak başlayacak. Hafta başında vücudunuzu kırgın hissedebilirsiniz. Birkaç gün bu kırgınlık sizi zorlayacak gibi görünüyor. Ama çabuk toparlayacaksınız endişelenmeyin. Hafta ortasında kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Kendinize dikkat etmediğiniz takdirde tekrar kötüleşe bilirsiniz ama siz çok iyi beslenerek kendinize çok iyi baktığınız için tekrarlama olacağı biraz düşük görünüyor. Siz yine de tedbiri elden bırakmayın. 

İş hayatınızda güzel gelişmeler olacak gibi görünüyor. Size yalnızca sabretmek düşüyor. Gerekli sabrı gösterdiğiniz takdirde hak ettiğiniz mevkiye ulaşacaksınız gibi görünüyor. Bu aslında sizin çoktan hak ettiğiniz bir şey ama iş yeriniz tarafından biraz ertelenmiş sanki bu durum. Geç olsun güç olmasın da diyebiliriz bu durumda içinizi rahatlatmak adına. Hayatınız olumlu yönde oldukça ilerliyor. Tadını ve keyfini çıkarmanızı tavsiye ederiz. Umarız hayatınız boyunca tüm güzellikler sizinle olur. Bu hafta dikkate almanız gereken hususları unutmayın sevgili yay burcu. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Bu hafta sizin en sevdiğiniz haftalardan bir tanesi olacak. Bol bol sosyalleştiğiniz sevdikleriniz ile harika zamanlar geçirdiğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Zaten sizin de en sevdiğiniz şey dinlenmek, sevdikleriniz ile zaman geçirmek ve sosyalleşmek değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bağlı olduğunuz insanlara be kadar düşkün olduğunuzu biliyoruz. Onlar da fazlasıyla hissediyor tabiki bunu. Sevdiğiniz zaman sonuna kadar hissettiriyorsunuz. 

Onlarda belkide en çok sizden sevgi ve ilgi görmeyi seviyorlardır. Tüm bunların yanı sıra sevdiğiniz bir kişiden ufak bir hediye alacaksınız. Bu sizi çok mutlu edecek. Hatta hemen kullanacaksınız verilen hediyeyi. Normalde kullanmaya kıyamaz ve saklamak istersiniz. Ama bu sefer kullanmayı tercih edeceksiniz. Bu hafta sürpriz üstüne sürpriz yapılacak size. Uzun zamandır görmediğiniz ve çok özlediğiniz biri ani bir sürpriz ile karşınıza çıkacak. Çok mutlu olacak ve bol bol hasret gidereceksiniz. Tüm özleminiz gidecekmişçesine sarılacaksınız. 

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili yay burcu. Geçen haftanız iyi geçmiştir diye ümidiyle bu hafta ki yorumları dilerseniz birlikte inceleyelim. En iyi astrologlar tarafından yorumlanan haftalık burç yorumunuza hoş geldiniz. En az sizin kadar işini seven hayatı seven ve her şeye olumlu bakan bu gözler bakalım bu hafta sizin için neler görecek? Öncelikle her zamanki gibi harika göründüğünüzü söylemek isteriz. Her şeyiniz ile her daim kusursuz olmayı nasıl başarıyorsunuz? 

Birazda çevrenizdeki insanlara taktikler verebilirseniz dünya çok daha güzel bir yer olacak. Gülüşünüz ve güzelliğiniz ile girdiğiniz her ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sürekli hayran gözler görmekten hiç usanmıyorsunuz. Usanmayın da çünkü siz böyle çok güzelsiniz. Tüm bunların yanı sıra bu hafta yeni bir ortamda bulunarak yeni insanlar tanıyacaksınız. Bu tanışma iş hayatınızda da olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayacak. Tüm güzellikler ve başarılar ömrünüz boyunca sizin olsun. Bu süre zarfında da sağlığınıza dikkat ederek yaşam kalitemizi düşürmesine izin vermeyin.