Terazi haftalık burç yorumları 23 Eylül- 23 Ekim

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta her zamanki gibi sosyal ortamlarda motive edici olacaksınız. Uyumsuz kişilere dikkat edin. Sizin ve arkadaşlarınızın motivasyonunu düşünmesine izin vermeyin. Kendinizi doğru şekilde ifade edin. Uyku düzeninize dikkat etmeye çalışın. Ruhsal çalışmalar size iyi gelebilir. Hislerinizi bastırmamalısınız. Neyseniz o gibi davranmaya özen gösterin. Kendiniz olmak bu dönemde size iyi gelecektir. Bilinç altından gelecek fikirler olabilir. İç sesinize kulak vermelisiniz. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. 

Farklı görünmekten çekinmeyin. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Gerçekleri odaklanmaya çalışın. Kaza ve sakarlık riskine dikkat edin. Enerjinizi kontrollü kullanmaya çalışın. Tepkisellikten uzak durmalısınız. Duygularınız normalden daha yoğun olabilir. Yeni başlangıçlar için hazır hissedebilirsiniz. Fazla dramatik olmamaya çalışın. Finansal işlerde daha temkinli olmalısınız. Manipülatif enerjiler artabilir. Kaynaklarınızı değerlendirmeye çalışın. Bazı konularda risk almayın. Bağımsızlık ihtiyacı artabilir. Geleceği düşünerek hareket etmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burcu. 

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta gelecek ile ilgili karamsarlıktan uzak durmalısınız. Şimdiki anda kalmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Farklı olasılıklara açık olmaya çalışın. İnandıklarınızın peşinden gitmelisiniz. Çevrenizden kolay etkilenme eğilimi olabilir. Ölçüp tartmadan ani kararlar vermemeye özen gösterin. Bu dönemde rasyonel davranmak önemli olacaktır. Seyahatlerde temkinli olmalısınız. Kariyerinizde motivasyonunuz yüksek olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Toplum önünde dikkat çekebilirsiniz. Bazı konularda enerjiniz dikkat çekebilir. 

Riskli girişimlerden uzak durun. Otorite ile çatışma eğilimi artabilir. Kendinizi sakin bir şekilde savunmalısınız. Yoksa zararlı çıkacak olan taraf siz olabilirsiniz. Kariyerinizde size destek olacak kişiler olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Kararlı davranmak ve bunu karşı tarafa hissettirmek önemli olabilir. Sosyal ortamlarda kendinize güvenebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Geleceğe odaklanmak önemli olacaktır. Bazı konularda motive edici olabilirsiniz. Uyumsuz kişilere dikkat edin. Kendinizi yanlış ifade etmeyin. Sağlığınıza da dikkat etmeyi unutmamalısınız. Yoksa ufak çaplı bir rahatsızlık geçirebilirsiniz. 

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta romantik konularda enerjiniz yükselebilir. Keyif aldığınız aktivitelere yönelebilirsiniz. Bu durum size ebe iyi gelecektir. Enerjinizi toplamanızda beraber yardımcı olacaktır. Çocuklarla ilgili gelişmeler olabilir. Endişe etmenize gerektirecek bir durum olmadığını belirtmek isteriz. Günlük rutinleriniz de yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Organize ve disiplinli olmanız dikkat çekecektir. Size iyi gelen kavramlar odaklanmalısınız. sağlığınızı riske atacak durumlardan kaçınma. Sağlığınız riske girdiği taktirde yükselen enerjiniz de ani bir düşüş yaşayabilirsiniz. İş ortamında gerilimli durumlar olabilir.

Siz bu polemikten uzak durmaya özen göstermesini. Uzlaşmacı olmaya çalışın. İyimser tutumlar ilişkilerde şansı artıracaktır. Cömert enerjiler artabilir. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. İlişki ve ortaklıklarda yeni gelişmeler olabilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Ortak yönlerimizi fark edebilirsiniz. fark ettiğiniz ortak gönder vasıtasıyla aranızdaki buzları eritecek yine söylemek isteriz. Paylaştığınız kavramlar daha çok öne çıkabilir. Sahiplenici enerjilere dikkat edin. Daha esnek olmaya çalışın. Gizli kalan konularda yeni gelişmeler olabilir. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. Kontrolünüz dışındaki durumları kabul etmelisiniz.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir. İyimser bir tutum korumalısınız. kendi yeteneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Çevrenizde tartışmaya girmek enerjinizi tüketebilir. Boş yere polemiğe girerek enerjinizi düşürmemenizi öneririz. İletişimde bazı engeller olabilir. Esnek davranmaya çalışın. İletişimde bazı engel ve aksamalar olabilir. Yanlış bilgilere dikkat edin. Tartışmalara girmemek daha doğru olacaktır. Zaten çok fazla polemik seven bir insan olmadığınız için bizden size ufak bir tavsiye durabildiğiniz kadar uzak durmak sizin lehinize olacaktır. 

Merak duygusu daha yoğun olabilir. Yeni girişimleri odaklanabilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Doğru kişilerle paylaştığından kesinlikle emin olmalısınız. Yüzünüze gülüp de arkanızdan iş çeviren insanlar olduğunu unutmamamız gerekir. Ailevi konularda soğukkanlı davranmaya çalışın. Aşırı tepkisel eğilimler zararlı olabilir. Geçmişe takılmamak önemli olacaktır. Kalp kırmaktan çekilmelisiniz. Romantik konularda bazı uyumsuzluklar olabilir. Durumları kişisel algılamayın. Ben merkezi etkiler artabilir. Bazı konularda duygusal enerjiler artış gösterebilir. Değişken etkilere dikkat edin. Bu hafta sağlığınıza da oldukça dikkat etmelisiniz.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta sosyal ortamlarda eleştirici tutumlardan uzak durun. Baskıcı kişiler ortaya çıkabilir. Kendi fikirlerinizi savunmalısınız. Başkalarının fikirleri ile hareket etmemelisiniz. Kafa karışıklığı ve unutkanlığa dikkat edin. Gerçekçi olmak önemli olacaktır. Zihinsel olarak kendinizi yıpratmayın. Bu şekilde yalnızca enerjinizi düşmesine neden olacaksınız. Uyku düzeninize dikkat edin. Uyku düzeninin bozulmaması için elimizden geleni yapmalısınız. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. Enerjinizi baskılamamaya çalışın. Ne hissediyorsanız açıkça yaşamalısınız. 

Bazı konulara odaklanmak size iyi gelebilir. Kendinizle baş başa kalmaya çalışın. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. Siz farkında olmasanız da çevrenizdeki insanları kontrol altına almaya çalışmak sizi sandığınızdan çok daha fazla yıpratıyor. Enerjiniz daha yüksek olsa da dengesiz olabilir. Tepkilerinizde kontrol olmaya çalışın. Kalp kırmaktan kesinlikle kaçının. Kolay bir şekilde kalp kıra biliyorken durumları toparlaması epey uzun bir zaman alıyor. O yüzden dikkatli olmanızda fayda var. Durumları fazla büyütmeyin. Motivasyon ve enerjiniz yüksek olacaktır. Fiziksel aktivitelere yönelebilirsiniz. Rekabetçi bir izlenim verebilirsiniz.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta değişmesi gereken kavramlar gündeme gelebilir. Zararlı duyguları bırakmaya çalışın. Yoksa siz zararlı çıkabilirsiniz. Finansal konularda yeni gelişmeler olabilir. Birikim yapmanın tam zamanı. Seyahat konularında motivasyonunuz artabilir. Riskli enerjilere dikkat edin. Fikirlerinizde esnek olmaya çalışın. Fazla duygusal davranmak zararlı olabilir. Mantıklı karar vermeye çalışın. Doğru kararlar vermek önemli olacaktır. İyice düşünerek karar vermelisiniz. İnandığınız kavramları sorgulayabilirsiniz. Fikirlerinizi doğru bir şekilde dile getirmelisiniz. 

Mesleki konularda motivasyonunuz artabilir. Toplum içinde dikkat çekebilirsiniz. Yeni girişimleriniz olabilir. Olumlu sonuçlanacağını söylemek isteriz. Kariyerinizde destek aldığınız kişileri dikkatli seçmelisiniz. Verdiğiniz izlenime dikkat edin. Hedeflerinizde değişimler olabilir. Otorite figürleri ile gerilimli durumlar olabilir. Haklı olduğunuz duyumlarda kesinlikle alttan almamanızı öneririz. Yoksa ilerleyen zamanlarda bu durumunuzdan faydalanabilirler. Mesleki konularda risk almayın. Durumlara sakin yaklaşmaya çalışın. Sosyal gruplarda enerjiler olumlu olabilir. Uyum sağlama fırsatı artacaktır. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Kuracağınız bağlantılar sizin için oldukça olumlu sonuçlanacak. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta iletişimde bazı kopukluklar olabilir. dürüst olmayan kişilere dikkat edin kardeşlerinizle ilgili gündemler olabilir kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Yoksa üzülen taraf siz olacaksınız. Ailevi konularda dengesiz enerjiler olabilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Duygularınızı dile getirmelisiniz. Duygularınızı olduğu gibi ifade ederseniz sıkıntı yaşamayacaksınız. Ailevi konularda hızlı gelişmeler olabilir. durumları sakin değerlendirmelisiniz. Yaratıcı konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Çocuklarla verimli vakit geçirebilirsiniz. Bazı sürpriz gelişmeler olabilir.

Arkadaşlarınızla ilgili yeni gündemler olabilir. Riskli girişimlerde bulunmayın. Ben merkezci enerjiler artabilir. Yeni rutinler oluşturmak size iyi gelebilir. Sağlığınıza yönelik adımlar atabilirsiniz. Zihinsel enerjinizi korumaya çalışın. Sağlığınızla ilgili risk almayın. Organize hareket etmek önemli olacaktır. Çalışma ortamında rekabetçi enerjiler artabilir. İkili ilişkilerinizde paylaşımcı enerjiler artabilir. Ortak yönlerimizi keşfedebilirsiniz. Zihinsel bağlantılar kurabilirsiniz. ailevi ilişkilerde iletişim kurmak verimli olabilir. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Hukuksal konular hızlı ilerleyebilir. Değiştirmek istediğiniz kavramlar odaklanmalısınız. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Şüphe hislerini abartmayın. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. 

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta harcamalarınızda daha dengeli olmaya çalışın. Yoksa maddi anlamda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kesinlikle kaçının. Finansal işlere daha fazla odaklanmalısınız. Durumlara objektif yaklaşmalısınız. Bazı konularda risk almayın. Durumlar hızlı değişebilir. Yeteneklerinizi verimli kullanmalısınız. Elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışın. Bazı konularda endişeleriniz olabilir. Karamsar enerjilerden uzak durun. Durumların değişeceğini hatırlamalısınız. Ve ona göre davranmalısınız. Sonrasında pişman olacağınız hareketlerden kaçınmalısınız.

Tartışmacı eğilimler artış gösterebilir. Haklıysanız kendinizi sonuna kadar savunmayı ihmal etmeyin. Sessiz kalmak size zarar verecektir. Dikkat etmeniz gereken tek konu sözlerinizde seçici olmak olacaktır. Durumlar daha hızlı gelişebilir. Gerçekler ile hayalleri ayırt etmek gerekecektir. Duyduğunuz her bilgi doğru olmayabilir. Emin olmadan hareket etmemelisiniz. Kendinizi dikkatli ve doğru bir şekilde ifade etmelisiniz. Aileniz ile verimli iletişim kurabilirsiniz. Duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik hareket etmelisiniz. Bazı konularda önemli gelişmeler olabilir. Durumlara objektif yaklaşın. Geçmişte kalan konulara odaklanmayın. Bu durum sizi sadece yıpratacaktır. Bu yüzden geçmişinizi bir kenara bırakarak geleceğinize odaklanmalısınız. 

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta sezgileriniz daha keskin olabilir. Gizli konulara çekim diyebilirsiniz. Altıncı hissinize güvenmelisiniz. Altıncı hissinizin Sizi doğru yönlendireceğinden kuşkunuz olmasın. Kendinizi daha savunmacı hissedebilirsiniz. Başkalarını anlayış göstermeye çalışın. Anlayışlı olmak karşı tarafın kendisini daha doğru ifade etmesine neden olacaktır. Böylelikle aranızdaki problemler kalkmış olacaktır. Eğitim konusunda motive olabilirsiniz. Beklediğiniz fırsat ayağımıza gelmiş olabilir. İyimser enerjiniz dikkat çekecektir. Yeni seyahat fırsatları olabilir. Seyahate çıkmaktan çekinmemelisiniz. Bakış açınızı geniş tutmalısınız.

Çıkacağını seyahat önünüze yeni fırsatlar da çıkarabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Fazla idealist olmak zararlı olabilir. Geleceğe yönelik planlarınızı odaklanın. Yeni fırsatlar kendini gösterebilir. Mesleki konularda olumlu gelişmeler olabilir. Kadın figürlerinden destek alabilirsiniz. Toplum içinde dikkat çekebilirsiniz. Otorite ile sözlü çatışmaya girmeyin. Bu durum sizin için zararlı olabilir. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Toplum içinde dikkat çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla verimli vakit geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız. Ortak hedeflere yönelebilirsiniz. Bu şekilde çok daha kaliteli zaman geçireceğiniz kesinlikle unutmamalısınız.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta romantik konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Mutlu olmaya kendinizi hazırlasanız iyi olur. Verdiğiniz sözleri tutmak önemli olacaktır. Çocuklarla çatışmaya girmeyin. Onları üzmek zamanla vicdan azabına dönüşebilir. Yaratıcı enerjinize güvenmelisiniz. Kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Atak yapmanın ve kendinizi göstermenin artık tam zamanı. Romantik konularda iyimser yaklaşın. Çalışma ortamında bazı riskler olabilir. Huzuru korumaya öncelik verin. Huzur sizin hayatınızda olması gereken en önemli şeydir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Sağlık sizin kırmızı çizginiz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Fiziksel olarak daha hassas olabilirsiniz. Kendinizi fazla yıpratmayın. Çalışma ortamında daha organize olmalısınız. Bu şekilde çok daha başarılı olacaksınız. İlişkilerde dürüstlük konusunda sınanma olabilir. Lakin siz bu sınavı başarılı bir şekilde vereceksiniz. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Hukuksal konularda gecikme olabilir. Aldırış etmemeye dikkat edin. Çünkü eninde sonunda beklediğiniz sonuç gelecektir. İlişkilerde manipülatif enerjiler artabilir. Empatik yaklaşmaya çalışın. Negatif duygusal hislere dikkat edin. Değiştirmek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Finansal paylaşımlar gündeme gelebilir. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta sosyal gruplarda uyumsuzluklar olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Uyum sağlamak için fazla taviz vermeyin. Yaşanan olaylardan ötürü canınız sıkılabilir. Bu yüzden ev ortamında daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinizi dinlemek size iyi gelecektir. Bireysellik ihtiyacınızın yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. Orta yolu bulmak sizin için iyi olacaktır. Ekip çalışmalarında bazı zorluklar olabilir. Sabırlı davranmak önemli olacaktır. Enerjinizi baskılamak huzursuzluk yaratacaktır. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. 

Bu şekilde enerjiniz çok daha yüksek olacaktır. Kendinizi bulma fırsatınız olacakta diyebiliriz. Kendinize karşı çok daha anlayışlı olmalısınız. Rüyalarınızdan gelecek mesajlar olabilir. Karmaşık duygulardan uzak durmaya çalışın. Hayal gücünüz daha yüksek olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye dikkat edin. Fiziksel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Abartılı tepkilerden uzak durun. Sosyal enerjiniz daha yüksek olacaktır. İmajınıza yönelik değişimler yapabilirsiniz. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burçları. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta bilinmeyen kavramlara daha fazla çekim duyabilirsiniz. Yanlış kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz. Sonrasında pişman olacağınız durumlardan kaçının. Sezgileriniz normalden keskin olacaktır. Akışta kalmaya çalışın. Kontrolcü eğilimleri abartmak zararlı olacaktır. Düşüncelerinizi içinize atmak yerine dışa vurmalısınız. Düşüncelerinizi bastırmamaya çalışın. Endişeleriniz gerçeği yansıtmayabilir. Seyahat konularında yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. Enerji ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Farklı kişiler ile tanışabilirsiniz. Yeni kişiler tanımak size iyi gelecektir. 

Ailevi konularda yeni planlar olabilir. Size akıl danışacak olan bir aile ferdiniz var. Objektif düşünmeye çalışın. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Farklı kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz. Duygusal yaklaşımlar zararlı olabilir. Kırılgan yönünüzü çok fazla kişiye belli etmemenizi tavsiye ederiz. Durumlara gerçekçi davranmalısınız. Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Mesleki konularda risk almamaya çalışın. Yoksa zararlı çıkacak olan taraf siz olabilirsiniz. Otoriteyle çatışmamak daha güvenli olacaktır. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Hedeflerinize yönelik destek alabilirsiniz. Gerçek isteklerinizi fark etmelisiniz. Kişisel imajınız olumlu olacaktır. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta romantik konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Girişken olmak olumlu sonuçlar verebilir. Hobileriniz ile daha sık vakit geçirmelisiniz. Bu durum siz farkında olmasanız dahi size epey iyi geliyor ve enerjinizi bir hayli yükseltiyor. Bazı konularda karamsar etkilere dikkat edin. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmelisiniz. Gereksiz riskler almamaya özen göstermelisiniz. Yoksa olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamında risk almamak doğru bir karar olacaktır. Kaza ve sakarlık eğilimleriniz bu hafta artabilir. Uyumu korumak için çaba göstermelisiniz. 

Sezgileriniz günlük işlerinizde epey işe yarayacaktır. Doğru şekilde değerlendirmenizi öneririz. Sağlığınız bu hafta daha hassas olacaktır. Dikkatli olmanızda fayda var. Kendinize iyi bakmayı ihmal etmemelisiniz. İlişkilerinizde yaşayacağınız paylaşımlar verimli olabilir. Keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Yeni ortaklık fırsatları olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde daha anlayışlı olmaya çalışın. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Yeni ortaklıklarda temkinli olmalısınız. Kontrol isteğiniz artış gösterebilir. Akışına bırakmanızı tavsiye ederiz. Anlayış göstermek iyi olacaktır. Bazı girişimlerinizde dikkatli olamalısınız. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta enerjiniz daha soğukkanlı olacaktır. Önemli kararlar verebilirsiniz. Kendinize fazla baslı yapmayın. Finansal ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Kazanç sağlama durumunuz olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Yapabildiğiniz kadar birikim yapmayı ihmal etmemelisiniz. Durumları mantıklı değerlendirmelisiniz. Bazı durumlar daha zorlayıcı olabilir. Gerçekçi hareket etmek önemli olacaktır. Bağımsızlık ihtiyacınız olabilir. Bağımsızlık duygusuna sandığınızdan çok daha fazla önem veriyorsunuz. Bu yüzden tavrınızı net bir şekilde dile getirmelisiniz. 

Zihinsel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Verimli paylaşımlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Bahsetmiş olduğumuz gelişmeler olumlu yönde olacağı için endişe etmenizi gerektirecek bir durum olmayacaktır. Sözel tartışmalara girme eğilimi artabilir. Telafuz edeceğiniz sözlerinizi çok dikkatli seçmelisiniz. Durumlar hızlı bir şekilde değişebilir. Duygularınız daha değişken olabilir. Hızlı tepkilerden kaçınmaya çalışın. Ailevi konular gündemde olabilir. Evinizde zaman geçirmek size iyi gelecektir. Farklı konularda paylaşım yapabilirsiniz. Duygusal huzuru korumaya çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burcu. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta durumları sakin değerlendirme faydalı olacaktır. Geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Planlarınız geleceğe dönük olacağı için iyi düşünüp değerlendirmenizi öneririz. Ani kararlar almamızda fayda var. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Kontrol ihtiyacını abartmak huzursuzluk yaratabilir. Akışına bırakmaya özen göstermelisiniz. Gerekli değişimlere izin vermelisiniz. Değişim her zaman kötü olmayabilir. Sizde kendinizi bu ani değişimlere hazırlasanız iyi edersiniz. Finansal olarak daha olumlu Etkiler olabilir. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Yatırım yapmak sizin için önemli olacaktır. İleriye yönelik hareket etmelisiniz.

Bazı konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Yeteneklerimizden faydalanmaya çalışın. Gereksiz endişeleri bırakmalısınız. Bu şekilde yalnızca kendi enerjinizi düşürüyorsunuz. Alacağınız yeni bilgiler sizi ilgilendirebilir. Kendinizi doğru ifade edebilirsiniz. Başkalarını da ekleyebilirsiniz. Sözel çalışmalara girmeyelim artabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Bu kişileri doğru değerlendirmenizi öneririz. Ailenizle yapacağınız paylaşımlar verimli olabilir. Yakınlık kurma fırsatları olacaktır. Tadını çıkarmaya bakınız. Sezgilerinize kulak vermelisiniz. Unutmayınız ki kalbinizin temizliği sizi her daim doğru yola yönlendirmektedir.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta mesleki konularda önemli dönüm noktaları olabilir. Otoriteyle çatışmaya girmeyin. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Bu süre zarfında doğru hedefler belirlemek ve bu hedeflerinize odaklanmak sizin için büyük avantaj olacaktır. Arkadaşlıklarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Hızlı kopuşlara karşı dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bitirmek istemeyeceğiniz arkadaşlıklarınız için çaba göstermenizi öneririz. Güvenilir olmayan kişileri bu hafta fark edecek ve ona göre hareket edeceksiniz. Sosyal gruplarda bazı zorluklar olabilir. Önyargılardan uzak durmaya çalışın. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. 

Ruhsal çalışmalara yönelmek size iyi gelecektir. Kendiniz ile baş başa kalmalısınız. Yalnız kalarak enine boyuna düşünmek ve özünüze dönmek size çok iyi geliyor. Bu yüzden bu durumu sık sık tekrarlayarak enerjinizi ve motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Enerjinizi baskılamak huzursuzluk yaratabilir. Girişimlerinizi ertelememelisiniz. Motivasyonunuzu korumaya çalışın. Sezgileriniz daha keskin olabilir. Durumlara gerçekçi bakmaya çalışın. Konular göründüğü kadar basit olmayacaktır. İmajınızda değişimler yapmak için acele etmeyin. İçgüdüsel enerjiler artabilir. İletişimde dikkatli olmalısınız. 

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta ilişkilerinizde kontrolcü enerjiler artış gösterebilir. Bitmesi gereken durumlara izin vermelisiniz. Konuyu fazla uzatmak hem sizi hem de karşınızdaki insanı epey yıpratacaktır. Adımlarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde atmalısınız. Yakın ilişkilerinizde derin paylaşımlar öne çıkabilir. Güven ve sadakat konuları önemli olacaktır. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışmalısınız. Her ne kadar siz farkında olmasanızda kontrol ihtiyacınız sizi fazlası ile yıpratıyor. Hayatınızda önemli dönüşümler kendini gösterebilir. 

Bunlara direnmemek önemli olacaktır. Duygusal hassasiyetiniz artabilir. Bazı konularda değişim meydana gelebilir. Sizi geride tutan kavramları bırakmalısınız. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Eğitim konularında motivasyonunuz artabilir. Uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Farklı kişiler size ilham verebilir. Fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz yükselebilir. Kişisel sınırlarınızı korumaya çalışın. Seyahatlerde tedbirli olmalısınız. Enerjinizin yüksek olması size büyük destek olacaktır. Eğitim konularında yeni adımlar atabilirsiniz. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Umarız dileğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burcu. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta sezgilerinizi takip etmek size ilham verebilir. Bilinmeyen kavramları keşfedebilirsiniz. Zararlı hislerden uzak durun. Sezgisel yönünüz daha baskın olabilir. Bu özelliğinizi bu hafta çok iyi değerlendirmelisiniz. Alışta kalmaya özen göstermelisiniz. Finansal paylaşımlarda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu kararlarınızın sizi çok fazla etkilemesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Önemli konularda hızlı gelişmeler olabilir. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. İşleri artık biraz da akışına bırakmayı bilmelisiniz. Yoksa zarar gören taraf siz olacaksınız. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. İyi araştırmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. 

Seyahat konularında değişken gündemler olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Durumlar kalıcı olmayabilir. Fikirlerinizi savunma konusunda enerjiniz artabilir. Başkalarına anlayış göstermek önemli olacaktır. Seyahat konularında dikkatli olmalısınız. Hedeflerinizde daha değişken hissedebilirsiniz. Destek alacağınız kişiler olabilir. İnsanları oldukları gibi görmelisiniz. Meslek ortamında daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Çabalarınız takdir edilecektir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Ailevi konularda daha temkinli yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Kalp kırmamak önemli olacaktır. Gereksiz tartışmalardan kesinlikle kaçınmalısınız. 

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta duygularınızın yoğunlaşması sizi etkileyecektir. Kendinizi fazla baskılamayın. Ailevi konularda dikkatli olmalısınız. Gereksiz bir şekilde insanların kalbini kırmaktan kaçınmalısınız. Yoksa sonraki dönemde üzülen taraf siz olacaksınız. Kendinizi öne çıkarmak size iyi gelecektir. Yeteneklerinize güvenmeye çalışın. Çocuklarla olumlu gelişmeler olabilir. Zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Spontane adımlar atabilirsiniz. Yaratıcı konularda kendinize güvenmelisiniz. Kendinizi geri çekmemek önemli olacaktır. Sağlığınızla ilgili riske atmamalısınız. 

Günlük rutininizde değişimler olabilir. Kendinizi bu düşünceye yavaş yavaş hazırlasanız iyi edersiniz. Ani değişikliklerden hoşlanmadığınızın farkındayız. Ama bu değişim size sandığınızdan çok daha iyi gelecektir. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Çalışma ortamında unutkanlık eğilimi artabilir. Riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Huzur ortamını korumaya çalışın. Enerjinizi düşürmelerine asla izin vermemelisiniz. İlişkilerde çözüm odaklı olmak gerekecektir. Durumlar daha hızlı gelişebilir. Hislerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Ortaklıklarınız da olumlu gelişmeler olabilir. Uyum sağlama ihtiyacı kendini gösterebilir. Açıkça iletişim kurmalısınız. Unutmayın ki kendinizi doğru şekilde ifade etmek sizin için çok daha yararlı olacaktır. 

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta kıskançlık ve şüphe gibi durumlara enerjinizi tüketmemeye özen göstermesiniz. Bu yönde sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Bu yüzden hayatınızdaki insanın da kendinizde boş yere yıpratmamaya dikkat etmelisiniz. Yoksa ilişkiniz belirli bir süreden sonra zarar görmeye başlayabilir. Yakın ilişkilerinizde dürüst olmak önemli olacaktır. Ne hissediyorsanız olduğu gibi çevrenizdeki insanlarla paylaşmasınız. Derin duygularınızı hissetmek için kendinize zaman vermelisiniz. değiştirmek istediğiniz konuların üzerine gitmelisiniz. Korkularınızı yenme zamanı çoktan geldi.

 Hala bir cesaretiniz olmadığını düşünüyorsunuz yakın çevrenizdeki güvendiğiniz insanlardan akıl alabilirsiniz. Duygusal olarak daha kararlı hissettiğiniz bir döneme giriyorsunuz. sizi mutsuz eden kavramları bırakmalısınız. Farklı fikirlerinizi paylaşma fırsatımız olabilir. Ufkunuzu genişletecek yeni deneyimler karşınıza çıkacaktır. Seçeneklerinizi kısıtlamamak önemli olacaktır. Fazla iyimser ve rahat olmak yerine gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Gelecek ile ilgili planlarız daha değişken olabilir. gerçekten ne istediğinizin farkına varmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili terazi burçları.

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta mesleki konularda hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek adına doğru adımlar atmalısınız. Önünüze gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Size rehberlik edecek kişiler olabilir. Harekete geçmek önemli olacaktır. Sosyal gruplarınızda bazı değişimler olabilir. Fikirlerinizde net olmaya özen göstermelisiniz. Çelişkili davranmak size zarar verebilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Bu haftaki ekip çalışmalarınız hızlı ilerleyebilir. Grup içerisinde bazı uyumsuzluklar olabilir. İsyankar enerjilere dikkat etmelisiniz. 

Farklı kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızda bazı zorlayıcı gündemler olabilir. Durumlara önyargısız yaklaşmaya çalışın. Ekip çalışmalarınız daha yavaş ilerleyebilir. Enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmayın. Gizlenen kavramları fark edebilirsiniz. Sezgileriniz daha aktif olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Bilinç altından gelecek hızlı mesajlar olabilir. Kendinizi yeniliklere açmalısınız. Bu konuda içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Duygusal kararlar verme eğiliminde olabilirsiniz. Değişken etkilere karşı dikkatli olmalısınız. Fiziksel ihtiyaçlarınızı fark etmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burcu. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta aldığınız bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Dürüst ve objektif olmak önemli olacaktır. Güvenilir olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Duygusal konularda daha mantıklı olabilir, uzlaşmaya varabilirsiniz. Evinizde bazı yenilikler yapmak size daha iyi hissettirebilir. Ailevi konularda daha hızlı gelişmeler olabilir. Ailevi konularda bazı duygusal zorluklar gündemde olabilir. Fazla dramatik tepkiler vermemeye çalışın. Geçmişte kalan konuları bırakma konusunda tereddüt etmemelisiniz. Romantik konularda daha spontane adımlar atabilirsiniz. 

Duygusal olarak daha içten olmaya çalışın. Sadece zihinsel bağlantı kurmak yeterli olmayabilir. Enerjinizin daha yüksek olması çevrenizin dikkatini çekecektir. Kendi yeteneklerinize ve yaratıcılığınıza daha fazla güvenmelisiniz. Çalışma ortamında daha dengesiz enerjiler olabilir. Stres ve endişeden uzak durmaya çalışın. Başkalarına karşı daha tahammüllü olmak size de iyi gelecektir. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamak önemli olacaktır. Enerjinizi verimli kullanmaya özen göstermelisiniz. İlişkilerinizde güven ve sadakat konuları gündemde olabilir. Hukuksal konularda riskli adımlar atmak güvenli olmayacaktır. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta duygusal konularda daha rahat olabilirsiniz. Bağımsızlık arzusu yüksek olacaktır. Zaten hayatınıza karışılmasından hiç hoşnut olmuyorsunuz. Bu yüzden bu hafta hayatınıza müdahale etmek isteyenlere tepki gösterebilirsiniz. Yenilikçi kararlar alabilirsiniz. Ailevi konularda önemli gelişmeler olabilir. Manipülatif enerjilere dikkat etmelisiniz. Hislerinizin farkında olmaya çalışın. Romantik konularda karamsarlığa kapılmamalısınız. Uyum sağlamak için fazla taviz vermemelisiniz. Çocuklarla tartışmaya girmemeye özen gösterin. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. 

Bazı konularda enerjiniz yüksek olabilir. Spontane kararlar almalısınız. Sabit fikirli kişilere dikkat edin. Canınızı sıkmalarına asla müsaade etmemelisiniz. Sağlık ile ilgili gelişmeler olabilir. Detaylara özen göstermeli ve önem vermelisiniz. İşbirliği yapmak önemli olacaktır. Sağlığınız daha hassas olacağı için dikkatli olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Stres ve endişeden bu dönemde uzak durmaya özen gösterin. Organize davranmak çok daha iyi olacaktır. İlişkilerinizde paylaşımlar daha önemli olacaktır. Empati kurmaya özen göstermeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. Derin bağlantıları bu süre zarfında kurabilirsiniz. 

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta kariyer konularında kararsızlıklar olabilir. Karar verme konusunda acele etmeyin. Rehberlik istediğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Sizi yanıltmalarına kesinlikle izin vermemelisiniz. Mesleki konularda fikir ayrılıkları olabilir. İletişim kurmak önemli olacaktır. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Sosyal ortamlarda enerjiniz yükselebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hatta fikirlerinizi açıkça ortaya koymalısınız. Bu yönde bir çekinceniz kesinlikle olmamalı. 

Arkadaş gruplarında dengesiz enerjiler olabilir. Kontrolcü kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Hayatınızı bu denli kontrol etmelerine ve ele geçirmelerine kesinlikle izin vermemelisiniz. Çevrenizde bu dönemde isyankar enerjiler artış gösterebilir. Sosyal gruplarınızda bazı zorluklar olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Sezgileriniz bu dönemde beklediğinizden çok daha keskin olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Başkalarının hayatını kontrol etmeye çalışmanız sizi fazlasıyla yoruyor ve farkına varmıyorsunuz. Beklemediğiniz yeni fırsatlar doğabilir. Enerjinizi baskılama eğiliminiz artış gösterebilir. Kendinizi savunma dürtüsü oluşabilir. Haklı olduğunuz konularda ısrarcı tavırlar sergileyebilirsiniz. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta kariyer konularında kararsızlıklar olabilir. Karar verme konusunda acele etmeyin. Rehberlik istediğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Sizi yanıltmalarına kesinlikle izin vermemelisiniz. Mesleki konularda fikir ayrılıkları olabilir. İletişim kurmak önemli olacaktır. Hedeflerinizi dikkatli belirlemelisiniz. Sosyal ortamlarda enerjiniz yükselebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Hatta fikirlerinizi açıkça ortaya koymalısınız. Bu yönde bir çekinceniz kesinlikle olmamalı. 

Arkadaş gruplarında dengesiz enerjiler olabilir. Kontrolcü kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Hayatınızı bu denli kontrol etmelerine ve ele geçirmelerine kesinlikle izin vermemelisiniz. Çevrenizde bu dönemde isyankar enerjiler artış gösterebilir. Sosyal gruplarınızda bazı zorluklar olabilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Sezgileriniz bu dönemde beklediğinizden çok daha keskin olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Başkalarının hayatını kontrol etmeye çalışmanız sizi fazlasıyla yoruyor ve farkına varmıyorsunuz. Beklemediğiniz yeni fırsatlar doğabilir. Enerjinizi baskılama eğiliminiz artış gösterebilir. Kendinizi savunma dürtüsü oluşabilir. Haklı olduğunuz konularda ısrarcı tavırlar sergileyebilirsiniz. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta ilişki ve ortaklıklarınızda önemli gelişmeler olabilir. Uyum sağlama fırsatınız olacaktır. Ortaklaşa kararlar alabilirsiniz. Duygusal tepkileriniz zararlı olabilir. İçgüdülerinizi kontrol etmelisiniz. Bu hafta altıncı hissiniz çok daha kuvvetli olacaktır. Konuşulmayan bazı kavramları fark edebilirsiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Bu konuda istikrarınız devam ettiği sürece huzursuzluk çıkabilir. Duygusal olarak kendinizi rahat bırakmalısınız. Değiştirmek istediğiniz konulara odaklanmalısınız. 

Uzun vadeli planlarınıza odaklandığımızda ve hayallerinizi gerçekleştirdiğinizde çok daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz. Farklı bakış açılarını değerlendirmelisiniz. Bu dönemde seyahat fırsatları olabilir. Keyfini çıkarmaya özen göstermelisiniz. Bakış açınızı genişletecek deneyimler olacaktır. Uzak ideallerinize yönelebilirsiniz. İyimser enerjinizi korumaya çalışın. Rekabetçi enerjiniz yüksek olabilir. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Kariyer konularında kararsızlıklar olabilir. Karar verme konusunda acele etmemelisiniz. Rehberlik istediğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Hayatınıza olumlu yönde akıl veren insanlarla birlikte olmalısınız. Sizi sürekli olumsuzluklara iten insanlardan uzak durmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burcu. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta finansal konularda daha temkinli olmalısınız. Dengesiz durumlar olabilir. Maddi sıkıntılar yaşamaktan haz etmiyor ama alışverişlerinize de pek fazla dikkat etmiyorsunuz. Hal böyle olunca epey zorluk çekiyorsunuz. Bu yüzden gerekli olmadıkça harcama yapmamanızı öneririz. Enerjinizi yüksek tutmaya çalışın. İradeli davrandığınız takdirde çok daha iyi yerlere geleceğinizden eminiz. Fikirlerinizde daha özgüvenli olmaya çalışmalısınız. Düşünceleriniz ile başkalarını da etkileyebilirsiniz. Enerjinizin dışa sönük olduğu bir döneme merhaba diyorsunuz. 

Sözel tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Durumlar gereksiz büyüyebilir. Gerçek olmayan bilgilere dikkat etmelisiniz. Ailevi konularda duygusal davranmamaya çalışın. Duygusal yönünüzden faydalanarak kardeşleriniz bu fırsatı değerlendirebiliyor bilginiz olsun. Geçmişte kalan konuları geçmişte bırakmanın zamanı geldi. Tekrar tekrar açılması sizi yaralıyor. Bunun biran önce farkına varmalısınız. Bu durumların kalıcı olmayacağını bilmenizi isteriz. Evinizde ya da odanızda değişiklikler yapmak size iyi gelecektir. Ailenizden destek almak bu durumda size epey iyi gelecektir. Keyif aldığınız aktivitelere yönelmek bu hafta size epey iyi gelecektir. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta arkadaş gruplarınızda aktif olmak size iyi gelecektir. Grup çalışmalarında insiyatif alabilirsiniz. Hislerinize güvenmelisiniz. Sizi doğru yönlendireceğinden kuşkunuz olmasın. Pozitif enerjiniz bu hafta bir hayli dikkat çekecek. Çevrenizdeki tüm insanlara enerji veriyorsunuz. Sosyal gruplarınızda siz olmadan bir etkinlik hayal bile edemiyorlar. Kendinizi doğru ifade edebilmeniz gerekebilir. Sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Ruhsal çalışmalardan fayda görebilirsiniz. 

Hayatınızda yeni başlangıçlara yer açmalısınız. Bu size çok daha iyi gelecektir. Enerji patlaması yaşayacağınız bir durum olabilir. Bu konu her ne ise enerjinizi bastırmak huzursuzluk yaratabilir. Ruhsal konulara yönelmek size iyi gelecektir. Kendi gücünüzün farkında olmalısınız. Sezgilerinizin daha keskin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Bu size iyi gelmeyecektir. Dikkatli olmanızda fayda var. Hızlı kararlar almak isteyebilirsiniz. Abartılı davranışlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burcu. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta günlük rutinlerinizde yararsız konuları bırakmalısınız. Ruhsal sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Sağlık konularında sonuçlanmalar olabilir. İlişkilerinizde yapacağınız paylaşımlar verimli olabilir. Yeni yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Uyum sağlamak çok daha kolay olacaktır. Hayatınızda bu dönemde daha dikkatli iletişim kurmalısınız. Objektif olmaya çalışın. Bazı konular sonuç bulacak ve anlaşmaya varacaksınız. Nihayet belirsizlik dönemi bitiyor ve olaylar çözülmeye başlıyor. Hayattaki her ilişkinizde kontrolcü enerjilere dikkat edin. Uyum sağlamak İçin fazla taviz vermeyin. 

Bazı kopuşlar yaşanabilir. Finansal paylaşımlarda olumlu gelişmeler olabilir. Bu konularda güven problemi yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişki eğiliminiz olabilir. Bu kişi ile yakınlaşma fırsatı bulabilirsiniz. İlişkinizi güven üzerine kurmak önemli olacaktır. Dürüstlüğe önem vermek önemli olacaktır. Önemli değişimler gündeme gelebilir. Seyahat planlarınız olabilir. Bu konuda yeni fikirleriniz olabilir. Hızlı karar vermek önemli olacaktır. Yeni fırsatlar kendini gösterebilir. Yüksek eğitim konularına odaklanmalısınız. Farklı olasılıklara açık olmaya çalışın. Motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Bu dönemde yanlış bilgilere kulak asmamaya özen gösterebilirsiniz. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Detaylara gösterdiğiniz özen daha yüksek verim almanızı sağlayacaktır. Sağlığınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. Düzenli ve pratik davranmak size daha iyi hissettirecektir. Planlarınızda olmayan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Tepkisel ve yıkıcı davranma eğilimi artabilir. Sağlığınızı riske atacak durumlardan uzak durmalısınız. Disiplin ve motivasyonunuzun daha yüksek olması dikkat çekecektir. Fiziksel olarak kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Mükemmeliyetçi davranmayı abartmamak önemli olacaktır. İlişki ve ortaklıklarınızda bireysellik ihtiyacı artış gösterebilir. 

Yeni adımlar atma konusunda cesaretiniz artabilir. Zihinsel olarak uyum sağlamak önceliğiniz olacaktır. Ailevi konularda uyumlu enerjileriniz artabilir. Duygularınızı ifade etmek size iyi gelecektir. Yaşadığınız ortamda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. İlginizi çeken konulara yönelme fırsatı kendini gösterecektir. Eğitim ve seyahat imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Farklı olasılıklara ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Geleceğe yönelik ideallerinizde kararlı hissedebilirsiniz. Başladığınız konular uzun vadeli olabilir. Deneyimli kişilerden bazı destekler alabilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili terazi burçları. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Konsantre olmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Acele kararlar vermemeye çalışmalısınız. Yoksa pişman olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda bazı tartışmalar olabilir. Durumlara objektif yaklaşmalısınız. Geçmişte yaşadığınız olaylar kesinlikle geçmişte kalmalı. Gündeme getirerek tekrar tekrar üzülmenize asla gerek yok. Evinizde bazı yenilikler yapabilirsiniz. Hem size hem de ortak yaşadığınız insana bu değişim oldukça iyi gelecektir. Bazı eşyalarınızı yenilerken enerjinizi de yenilemek önemli olacaktır. Aileniz ile verimli vakitler geçirebilirsiniz. 

Sevdikleriniz ile güzel vakit geçirmek size hep iyi gelmiştir. Bu yüzden bu haftanın tadını çıkararak bu güzel vakitlerinizin kıymetini bilmelisiniz. Romantik konularda daha girişken olabilirsiniz. Yaratıcı konularda verim alabilirsiniz. Enerjiniz daha yüksek olacaktır. Hayatınızda bu dönemde hızlı gelişmeler kendini gösterebilir. Bazı konularda risk almamak sizin için iyi olacaktır. Çalışma ortamınızda denge sağlamak sizin için iyi olacaktır. Riskli işlere girmemeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerek bir haftaya giriyorsunuz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Bilinçaltınızdan gelecek mesajları doğru yorumlamalısınız. Harekete geçmek için kendinize izin vermelisiniz. Bu hafta düzen kurma ya da var olan düzeninizi gözden geçirme durumunuz olabilir. Seyahat ya da ufak çaplı bir tatile ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönemde dinlenmek ve kafa dinlemek sizin için önemli olacaktır. Size zarar veren alışkanlıklarınızdan bu dönemde kurtulmak isteye bilirsiniz. Haftaya sakin başlayabilirsiniz ama hafta sonuna doğru temponuzu artırılacaksınız. 

Bu hafta çok fazla detaycı düşünebilirsiniz. Bu durumda size yeni kapılar açabilir. Genel olarak enerjinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. İyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni gelişmelere kolaylıkla uyum sağlıyorsunuz.  Uda sizin aslında çok büyük bir avantajınız. Bu özelliğinizi iyi değerlendirmelisiniz. Sosyal becerilerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır. Mantığınıza daha fazla kulak vermelisiniz. Enerji ve motivasyonunuz daha yüksek olabilir. Hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Özgüveninizin yüksek olması olumlu izlenim verecektir. Hayatınızda değişmesi gereken durumlara direnmeyi bırakmalısınız. Duygusal olarak daha hassas hissedebilirsiniz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta önünüze yeni iş fırsatları çıkabilir iyi değerlendirmenizi öneririz. Zaten eski işinizden pek de memnun değildiniz. Bu iş fırsatı size çok yeni ve çok güzel kapılar açacak. Hem maddi açıdan hem manevi açıdan oldukça rahat edeceksiniz. Arkadaş ortamında da bu hafta epey sosyal olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınız dışarı çıkarken sizin olmadığınız bir ortamda bulunmak pek istemiyorlar. Onlara enerji veriyor ve eğlendiren taraf hep siz oluyorsunuz. 

Gelelim sağlığınıza. Bu hafta sağlığınızda da bir sıkıntı görünmüyor. Doktor randevumuz bar ise güzel haberler duyabilirsiniz. Umudunuzu yitirmemenizde fayda var. Çok uzun süredir görmediğiniz be pekte haz etmediğiniz bir akrabanızı bu hafta ansızın görebilirsiniz. Modunuzu düşürmesine asla izin vermemelisiniz. Aslında o kişiyi gördüğünüzde bile modunuz yeterince düşüyor ama siz bu hafta sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Hakkınızda çıkan dedikoduları kulak ardı etmeyi unutmamalısınız. Boşuna telaş ederek strese kapılmadan hayatınızın olumlu evrelerini düşünerek yolunuza devam etmelisiniz. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda kontrolcü tavırlar sergilemekten vazgeçmelisiniz. Farkında olmasanız da bu sizi oldukça yıpratıyor. Bitmesi gereken bir durum var ise akışına bırakmalısınız eğer bir olayın bitmesi gerekiyorsa bitmelidir. Ama siz bitmemesi için elinizden geleni yaparak aslında kendimizi yıpratıyor ve boşa enerji sarf ediyorsunuz. Bu hafta bunun için çabalamamızı istiyoruz sevgili terazi burcu. Artık kendinizi yıpratmaktan vazgeçmelisiniz. Eskileri bir kenara bırakın, bu hafta önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Hayatınızdaki negatif duygusal etkilere çok daha açık olmalısınız. Yakın ilişkilerinizde güven ve sadakat konuları meydana gelebilir. Eğer ilişkilerinizde güven yok ise ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. O karşınızdaki insana karşı en önemli duygu şüphesiz ki güvenmektir. Yakın ilişkilerinizde de yine ne yazık ki her şey çok fazla kontrol etme ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmek size oldukça faydalı olacaktır. Dileriz hayatınızın geri kalan kısmı tahmininizin de ötesinde çok daha güzel ve pozitif olur.

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda verimli iletişimler kurabilirsiniz. Yeni kararlar alacaksınız kuvvetli iletişiminiz ile bu hafta denemelisiniz. Üstelik hayatınızda yolunda gitmeyen ilişkileriniz var ise ve uzun zamandır çözemiyorsanız bu hafta bunun için çözüm üretebilirsiniz. İlişkilerimizi gözden geçireceğiniz bir hafta olacak. İlişkilerini kestirip atmak yerine gözden geçirerek ve tartarak hareket etmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu durumda sevginizi doğru ifade edebilmek sizin için önemli olacaktır.

Uyum sağlama yeteneğiniz oldukça yüksek. Kendinizi bildiniz bileli her ortamda uyum içerisinde olabiliyorsunuz. Arkadaş çevrenizde en çok özelliğini seviyor olabilir. Ama teklif ederlerse etsinler koşulsuz kabul ediyor ve çok iyi uyum sağlıyorsunuz. Bu yüzden sizinle yeni şeyler keşfetmek çok daha eğlenceli oluyor. Fiziksel olarak hassas hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu durum sizi fazlasıyla etkileyecek. Hassaslığınızı bir kenara bırakarak hayatınıza adapte olmalısınız. Yoksa yeni fırsatlar ve yeni sizin için güzel yolları kaçırabilirsiniz. Haftanız çok güzel geçsin sevgili teraziler.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta kendinize finansal konularda güvenmelisiniz. Bu konuda sezgileriniz epey açık olacak gibi görünüyor. Gerçekçi ve temkinli olmalısınız. Bazı kararsız kaldığınız konuları akışına bırakmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Güneş çarpabilir bu durumda sizi çok fazla etkileyebilir. Zaten sıcaklar ile aranız pekte iyi sayılmaz. Kendinizi olabildiğince korumaya özen göstermelisiniz. Tüm bunların yanı sıra ileriye dönük bir takım iş fırsatları çıkabilir karşınıza. 

Ama hemen kabul etmek yerine düşünerek ve temkinli adımlar atmalısınız. Bu konuda yeteneklerinize güvenmek size epey kazanç sağlayacak gibi görünüyor. Çevrenizdeki insanlar ile gereksiz çatışmalar içerisine girmekten kaçınmalısınız. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmelisiniz. Farklı bir durum yaşandığında sakin kalmayı ve ne olursa olsun sevdiğiniz insanları kırmamaya çalışın siz kötü bir niyet ile söylemeyebilirsiniz ama mizacınız gereği söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. Dikkatli olmanızda ve cümlelerinizi özenle seçmenizde fayda var. Umarız dilediğinizden çok daha iyi bir hafta geçirirsiniz sevgili teraziler. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bı hafta sizi güzel haberler bekliyor. Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Altıncı hissiniz çok güçlüdür. Bu yüzden insanları çok iyi tanıyorsunuz. Asla yanılmıyorsunuz. Tam bir insan sarrafınız diyebiliriz. Bu yüzden çevrenizde çok fazla insan olmaz. Gelelim maddi durumunuza. Bu hafta bir piyango bileti çekebilirsiniz. Şans sizden yana olacak. Üstelik yüksek meblağ bir piyango da diyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra sağlığınızda da bir sıkıntı görünmüyor.

 Hatta devamlı kullandığımız bir ilaç falan varsa bu hafta doktorunuz ile görüşüp ilaçlarınızı sonlandırabilirsiniz. Bu hafta bir içe dönüş yaşacaksınız. Ama kendi içinize dönmek sizi epey rahatlatacak. Bazı konularda stresli görünüyorsunuz. Bu stresiniz azalacak ve büyük bir hafiflik hissedeceksiniz. Kendinizi dinlemek ve içinize dönmek size epey iyi gelecek sevgili teraziler. Aşk hayatınıza gelecek olursak bu hafta bir kıpırtı söz konusu. Çok fazla kapılmadan temkinli adımlar atarak ilerlemelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Fazla idealist birisiniz. Bunun hayatınızın herhangi bir döneminde zararını görebilirsiniz. O yüzden temkinli ve dikkatli yaklaşmasınız. Elbetteki idealleriniz olabilir ama hem kendi hayatınızı hem de başkalarının hayatına zarar vermeden gerçekleştirmelisiniz ideallerinizi. Duygusal dengenizi korumaya her zaman öncelik vermelisiniz. Hayatınız boyunca duygusallığınızı hiç ön plana çıkarmadınız. Bunun sizi zayıf göstereceğine inanıyorsunuz. Ama öyle olmayacak. Doğru zamanda doğru şekilde duygusallığınızı ön plana çıkardığınız da hayatta bir çok şey kazanacaksınız.

Bulunduğumuz dönemde önünüze seyahat ile ilgili bir fırsat çıkar ise iyi değerlendirmenizi öneririz. Hemen karar vermeyerek daha dikkatli ve daha temkinli yaklaşımlar da kullanabilirsiniz. O şu an için düşündüğümüzde seyahat Fikri’nin hoşunuza gittiğini görebiliyoruz. Elbetteki farklılıklar ve farklı ortamlar herkese iyi gelmektedir. Ama bu dönemde sizin daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Gelelim sağlık konusuna, sağlığınız da bu hafta herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Ufak tefek pürüzler olabilir ama bu sizin moralinizi asla bozmayacak. Aşk hayatınızda da oldukça güzel bir haftaya giriyorsunuz.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Yaşadığınız her olarak şüpheli bir şekilde bakarak karşınızdaki insanlara asla güvenmiyorsunuz. Bunun sebebi sizin paranoyak düşüncelerinizden kaynaklanmıyor. Geçmişte yaşamış olduğunuz kötü olaylar ile insanların sizlerin güvenini fazlası ile sarsmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden yeni insanlar tanırken çok daha tedirgin yaklaşıyorsunuz. Öyle de olmalı aslına bakarsanız. Narin ve kırılgan yapınız ile insanlar sizi fark etmedende olsa üzüyorlar. 

Kendinizde bir eksiklik olduğunu düşünüyor iseniz bu düşünceye kapılmamalısınız. Bu konuda en ufak bir şüpheye bile düşmenize gerek yok. Sizde eksiklik gören insanların problemi kesinlikle kendilerindedir. Çünkü siz son derece düşünceli ve kibarlığınız ile bilinen insanlarsınız. Gelelim iş hayatınıza. İş hayatınızda yükselme gibi bir durumunuz var ise bu hafta beklediğiniz haber gelecek demektir. Nihayet hayalini kurmuş olduğunuz mevki sizleri bekliyor. Bol bol tadını çıkarmanızı öneririz. Çünkü siz bunu çoktan hakettiniz. Tüm sıkıntılarına katlanarak geldiğiniz bu günleri siz çoktan haketmiştiniz. Başarılarınızın güç geçtikçe katlanarak büyüdüğü günler sizin olsun sevgili terazi burçları. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Umarız hayatı dengelemeye çalışmaktan yorulmamışsınızdır. Çünkü sizlerde olmasanız hayatı güzelleştirmeye çalışacak olan insanlar ne yazık ki olmuyor. Sizin anlayışınız ve hayata olumlu bakışlarınız ile hayat çok daha güzelleşiyor. Çevrenizdeki insanlar da en çok bu huyunuzu seviyor olabilir. Hayata hep olumlu bakmanız ile onların da hayatına renk getiriyorsunuz. Hep en zor zamanlarında size koşmaları bu yüzdendir. Umarız bu şekilde hayata hep olumlu bakmaya devam edersiniz.

Gelelim diğer konulara. Bu hafta iş hayatınız biraz durgun geçebilir. Bu süre zarfında bol bol dinlenmeye özen gösterin. Kendinizi yormadan yıpratmadan üzerimize düşen görevi yaptığınız taktirde dinlenmeye vaktiniz olacaktır. Sağlığınızdan bu hafta oldukça iyi görünüyor. Bol bol sosyalleşeceğiniz arkadaşlarınızla zaman geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bu haftanın keyfini çıkarmanızı öneririz. Üstelik haftanın başına doğru sevdiklerinizle özellikle de ailenizle güzel vakitler geçireceğiniz bir hafta olacak. Zaten sizin de en sevdiğiniz şeylerden bir tanesi ailenizle birlikte güzel vakit geçirebilmek oluyor.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu haftaki burç yorumunuza hoş geldiniz. Sizin bu her şeyi kontrol altında tutma iç güdünüzü ne yapacağız hiç bilmiyoruz. İlla hayatınız ile ilgili bilgilere hep önceden ulaşmak istemeniz, tedbir ve önlem almak istemeniz. Evet, elbette ki bu huyunuz iyi ama kötü şeyler olacak düşüncesi ile kontrol altına almak istemeniz kendinize yapmış olduğunuz bir işkence haline geliyor. 

Bu hafta bu korkularınızı dizginleyerek evrene olumlu mesajlar göndermeye ne dersiniz? Çünkü siz bu şekilde telaşlandığınızda ve korktuğunuzda başınıza hep geliyor. Unutmayın ki evrene ne mesaj gönderirseniz size o şekilde cevap verir. Bu yüzden dikkatli olmalı, olumlu düşünmeli ve olumlu mesajlar göndermelisiniz. Tüm bunların yanı sıra aşk hayatınızda devamlılığını koruyor olacak. İlişkiniz ver ise devam edecek, platonik ise üzülerek söylemek isteriz ki platonik bir şekilde devam edecek. Hayatınızı hareketlendirmek için siz bir şeyler yapmalısınız belkide. Umarız haftanız düşündüğünüzden iyi geçer sevgili teraziler. 

bol bol vitamin ve enerji takviyesi alabilirsiniz. Bu süre zarfında sizi çekemeyecek insanlar muhakkak ki olacaktır. Umursamaz tavırlarınız ile onlara istedikleri fırsatı vermemenizi öneririz. Terazi burcu aile bağlarına önem verirken bu hafta ufak çatışmalardan muhakkak uzak durmalısınız. Sevdiğiniz insanların kalbini kırmanızı ve sonradan pişman olmanızı istemeyiz. Sizlere alttan alarak olası sorunları önleyebilirsiniz.