Terazi haftalık burç yorumları 23 Eylül- 23 Ekim

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Detaylara gösterdiğiniz özen daha yüksek verim almanızı sağlayacaktır. Sağlığınız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. Düzenli ve pratik davranmak size daha iyi hissettirecektir. Planlarınızda olmayan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Tepkisel ve yıkıcı davranma eğilimi artabilir. Sağlığınızı riske atacak durumlardan uzak durmalısınız. Disiplin ve motivasyonunuzun daha yüksek olması dikkat çekecektir. Fiziksel olarak kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Mükemmeliyetçi davranmayı abartmamak önemli olacaktır. İlişki ve ortaklıklarınızda bireysellik ihtiyacı artış gösterebilir. 

Yeni adımlar atma konusunda cesaretiniz artabilir. Zihinsel olarak uyum sağlamak önceliğiniz olacaktır. Ailevi konularda uyumlu enerjileriniz artabilir. Duygularınızı ifade etmek size iyi gelecektir. Yaşadığınız ortamda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. İlginizi çeken konulara yönelme fırsatı kendini gösterecektir. Eğitim ve seyahat imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Farklı olasılıklara ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Geleceğe yönelik ideallerinizde kararlı hissedebilirsiniz. Başladığınız konular uzun vadeli olabilir. Deneyimli kişilerden bazı destekler alabilirsiniz. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer sevgili terazi burçları. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Konsantre olmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Acele kararlar vermemeye çalışmalısınız. Yoksa pişman olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda bazı tartışmalar olabilir. Durumlara objektif yaklaşmalısınız. Geçmişte yaşadığınız olaylar kesinlikle geçmişte kalmalı. Gündeme getirerek tekrar tekrar üzülmenize asla gerek yok. Evinizde bazı yenilikler yapabilirsiniz. Hem size hem de ortak yaşadığınız insana bu değişim oldukça iyi gelecektir. Bazı eşyalarınızı yenilerken enerjinizi de yenilemek önemli olacaktır. Aileniz ile verimli vakitler geçirebilirsiniz. 

Sevdikleriniz ile güzel vakit geçirmek size hep iyi gelmiştir. Bu yüzden bu haftanın tadını çıkararak bu güzel vakitlerinizin kıymetini bilmelisiniz. Romantik konularda daha girişken olabilirsiniz. Yaratıcı konularda verim alabilirsiniz. Enerjiniz daha yüksek olacaktır. Hayatınızda bu dönemde hızlı gelişmeler kendini gösterebilir. Bazı konularda risk almamak sizin için iyi olacaktır. Çalışma ortamınızda denge sağlamak sizin için iyi olacaktır. Riskli işlere girmemeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerek bir haftaya giriyorsunuz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Bilinçaltınızdan gelecek mesajları doğru yorumlamalısınız. Harekete geçmek için kendinize izin vermelisiniz. Bu hafta düzen kurma ya da var olan düzeninizi gözden geçirme durumunuz olabilir. Seyahat ya da ufak çaplı bir tatile ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu dönemde dinlenmek ve kafa dinlemek sizin için önemli olacaktır. Size zarar veren alışkanlıklarınızdan bu dönemde kurtulmak isteye bilirsiniz. Haftaya sakin başlayabilirsiniz ama hafta sonuna doğru temponuzu artırılacaksınız. 

Bu hafta çok fazla detaycı düşünebilirsiniz. Bu durumda size yeni kapılar açabilir. Genel olarak enerjinizin yüksek olduğu bir döneme giriyorsunuz. İyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni gelişmelere kolaylıkla uyum sağlıyorsunuz.  Uda sizin aslında çok büyük bir avantajınız. Bu özelliğinizi iyi değerlendirmelisiniz. Sosyal becerilerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır. Mantığınıza daha fazla kulak vermelisiniz. Enerji ve motivasyonunuz daha yüksek olabilir. Hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Özgüveninizin yüksek olması olumlu izlenim verecektir. Hayatınızda değişmesi gereken durumlara direnmeyi bırakmalısınız. Duygusal olarak daha hassas hissedebilirsiniz. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta önünüze yeni iş fırsatları çıkabilir iyi değerlendirmenizi öneririz. Zaten eski işinizden pek de memnun değildiniz. Bu iş fırsatı size çok yeni ve çok güzel kapılar açacak. Hem maddi açıdan hem manevi açıdan oldukça rahat edeceksiniz. Arkadaş ortamında da bu hafta epey sosyal olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınız dışarı çıkarken sizin olmadığınız bir ortamda bulunmak pek istemiyorlar. Onlara enerji veriyor ve eğlendiren taraf hep siz oluyorsunuz. 

Gelelim sağlığınıza. Bu hafta sağlığınızda da bir sıkıntı görünmüyor. Doktor randevumuz bar ise güzel haberler duyabilirsiniz. Umudunuzu yitirmemenizde fayda var. Çok uzun süredir görmediğiniz be pekte haz etmediğiniz bir akrabanızı bu hafta ansızın görebilirsiniz. Modunuzu düşürmesine asla izin vermemelisiniz. Aslında o kişiyi gördüğünüzde bile modunuz yeterince düşüyor ama siz bu hafta sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Hakkınızda çıkan dedikoduları kulak ardı etmeyi unutmamalısınız. Boşuna telaş ederek strese kapılmadan hayatınızın olumlu evrelerini düşünerek yolunuza devam etmelisiniz. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. İlişkilerinizde ve ortaklıklarınızda kontrolcü tavırlar sergilemekten vazgeçmelisiniz. Farkında olmasanız da bu sizi oldukça yıpratıyor. Bitmesi gereken bir durum var ise akışına bırakmalısınız eğer bir olayın bitmesi gerekiyorsa bitmelidir. Ama siz bitmemesi için elinizden geleni yaparak aslında kendimizi yıpratıyor ve boşa enerji sarf ediyorsunuz. Bu hafta bunun için çabalamamızı istiyoruz sevgili terazi burcu. Artık kendinizi yıpratmaktan vazgeçmelisiniz. Eskileri bir kenara bırakın, bu hafta önünüze yeni fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Hayatınızdaki negatif duygusal etkilere çok daha açık olmalısınız. Yakın ilişkilerinizde güven ve sadakat konuları meydana gelebilir. Eğer ilişkilerinizde güven yok ise ilişkinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. O karşınızdaki insana karşı en önemli duygu şüphesiz ki güvenmektir. Yakın ilişkilerinizde de yine ne yazık ki her şey çok fazla kontrol etme ihtiyacı duyuyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmek size oldukça faydalı olacaktır. Dileriz hayatınızın geri kalan kısmı tahmininizin de ötesinde çok daha güzel ve pozitif olur.

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda verimli iletişimler kurabilirsiniz. Yeni kararlar alacaksınız kuvvetli iletişiminiz ile bu hafta denemelisiniz. Üstelik hayatınızda yolunda gitmeyen ilişkileriniz var ise ve uzun zamandır çözemiyorsanız bu hafta bunun için çözüm üretebilirsiniz. İlişkilerimizi gözden geçireceğiniz bir hafta olacak. İlişkilerini kestirip atmak yerine gözden geçirerek ve tartarak hareket etmeniz çok daha iyi olacaktır. Bu durumda sevginizi doğru ifade edebilmek sizin için önemli olacaktır.

Uyum sağlama yeteneğiniz oldukça yüksek. Kendinizi bildiniz bileli her ortamda uyum içerisinde olabiliyorsunuz. Arkadaş çevrenizde en çok özelliğini seviyor olabilir. Ama teklif ederlerse etsinler koşulsuz kabul ediyor ve çok iyi uyum sağlıyorsunuz. Bu yüzden sizinle yeni şeyler keşfetmek çok daha eğlenceli oluyor. Fiziksel olarak hassas hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu durum sizi fazlasıyla etkileyecek. Hassaslığınızı bir kenara bırakarak hayatınıza adapte olmalısınız. Yoksa yeni fırsatlar ve yeni sizin için güzel yolları kaçırabilirsiniz. Haftanız çok güzel geçsin sevgili teraziler.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu hafta kendinize finansal konularda güvenmelisiniz. Bu konuda sezgileriniz epey açık olacak gibi görünüyor. Gerçekçi ve temkinli olmalısınız. Bazı kararsız kaldığınız konuları akışına bırakmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Güneş çarpabilir bu durumda sizi çok fazla etkileyebilir. Zaten sıcaklar ile aranız pekte iyi sayılmaz. Kendinizi olabildiğince korumaya özen göstermelisiniz. Tüm bunların yanı sıra ileriye dönük bir takım iş fırsatları çıkabilir karşınıza. 

Ama hemen kabul etmek yerine düşünerek ve temkinli adımlar atmalısınız. Bu konuda yeteneklerinize güvenmek size epey kazanç sağlayacak gibi görünüyor. Çevrenizdeki insanlar ile gereksiz çatışmalar içerisine girmekten kaçınmalısınız. Kendinizi olduğunuz gibi ifade etmelisiniz. Farklı bir durum yaşandığında sakin kalmayı ve ne olursa olsun sevdiğiniz insanları kırmamaya çalışın siz kötü bir niyet ile söylemeyebilirsiniz ama mizacınız gereği söyledikleriniz yanlış anlaşılabilir. Dikkatli olmanızda ve cümlelerinizi özenle seçmenizde fayda var. Umarız dilediğinizden çok daha iyi bir hafta geçirirsiniz sevgili teraziler. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bı hafta sizi güzel haberler bekliyor. Küçük bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Altıncı hissiniz çok güçlüdür. Bu yüzden insanları çok iyi tanıyorsunuz. Asla yanılmıyorsunuz. Tam bir insan sarrafınız diyebiliriz. Bu yüzden çevrenizde çok fazla insan olmaz. Gelelim maddi durumunuza. Bu hafta bir piyango bileti çekebilirsiniz. Şans sizden yana olacak. Üstelik yüksek meblağ bir piyango da diyebiliriz. Tüm bunların yanı sıra sağlığınızda da bir sıkıntı görünmüyor.

 Hatta devamlı kullandığımız bir ilaç falan varsa bu hafta doktorunuz ile görüşüp ilaçlarınızı sonlandırabilirsiniz. Bu hafta bir içe dönüş yaşacaksınız. Ama kendi içinize dönmek sizi epey rahatlatacak. Bazı konularda stresli görünüyorsunuz. Bu stresiniz azalacak ve büyük bir hafiflik hissedeceksiniz. Kendinizi dinlemek ve içinize dönmek size epey iyi gelecek sevgili teraziler. Aşk hayatınıza gelecek olursak bu hafta bir kıpırtı söz konusu. Çok fazla kapılmadan temkinli adımlar atarak ilerlemelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili terazi burçları. 

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Fazla idealist birisiniz. Bunun hayatınızın herhangi bir döneminde zararını görebilirsiniz. O yüzden temkinli ve dikkatli yaklaşmasınız. Elbetteki idealleriniz olabilir ama hem kendi hayatınızı hem de başkalarının hayatına zarar vermeden gerçekleştirmelisiniz ideallerinizi. Duygusal dengenizi korumaya her zaman öncelik vermelisiniz. Hayatınız boyunca duygusallığınızı hiç ön plana çıkarmadınız. Bunun sizi zayıf göstereceğine inanıyorsunuz. Ama öyle olmayacak. Doğru zamanda doğru şekilde duygusallığınızı ön plana çıkardığınız da hayatta bir çok şey kazanacaksınız.

Bulunduğumuz dönemde önünüze seyahat ile ilgili bir fırsat çıkar ise iyi değerlendirmenizi öneririz. Hemen karar vermeyerek daha dikkatli ve daha temkinli yaklaşımlar da kullanabilirsiniz. O şu an için düşündüğümüzde seyahat Fikri’nin hoşunuza gittiğini görebiliyoruz. Elbetteki farklılıklar ve farklı ortamlar herkese iyi gelmektedir. Ama bu dönemde sizin daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Gelelim sağlık konusuna, sağlığınız da bu hafta herhangi bir sıkıntı görünmüyor. Ufak tefek pürüzler olabilir ama bu sizin moralinizi asla bozmayacak. Aşk hayatınızda da oldukça güzel bir haftaya giriyorsunuz.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Yaşadığınız her olarak şüpheli bir şekilde bakarak karşınızdaki insanlara asla güvenmiyorsunuz. Bunun sebebi sizin paranoyak düşüncelerinizden kaynaklanmıyor. Geçmişte yaşamış olduğunuz kötü olaylar ile insanların sizlerin güvenini fazlası ile sarsmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden yeni insanlar tanırken çok daha tedirgin yaklaşıyorsunuz. Öyle de olmalı aslına bakarsanız. Narin ve kırılgan yapınız ile insanlar sizi fark etmedende olsa üzüyorlar. 

Kendinizde bir eksiklik olduğunu düşünüyor iseniz bu düşünceye kapılmamalısınız. Bu konuda en ufak bir şüpheye bile düşmenize gerek yok. Sizde eksiklik gören insanların problemi kesinlikle kendilerindedir. Çünkü siz son derece düşünceli ve kibarlığınız ile bilinen insanlarsınız. Gelelim iş hayatınıza. İş hayatınızda yükselme gibi bir durumunuz var ise bu hafta beklediğiniz haber gelecek demektir. Nihayet hayalini kurmuş olduğunuz mevki sizleri bekliyor. Bol bol tadını çıkarmanızı öneririz. Çünkü siz bunu çoktan hakettiniz. Tüm sıkıntılarına katlanarak geldiğiniz bu günleri siz çoktan haketmiştiniz. Başarılarınızın güç geçtikçe katlanarak büyüdüğü günler sizin olsun sevgili terazi burçları. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Umarız hayatı dengelemeye çalışmaktan yorulmamışsınızdır. Çünkü sizlerde olmasanız hayatı güzelleştirmeye çalışacak olan insanlar ne yazık ki olmuyor. Sizin anlayışınız ve hayata olumlu bakışlarınız ile hayat çok daha güzelleşiyor. Çevrenizdeki insanlar da en çok bu huyunuzu seviyor olabilir. Hayata hep olumlu bakmanız ile onların da hayatına renk getiriyorsunuz. Hep en zor zamanlarında size koşmaları bu yüzdendir. Umarız bu şekilde hayata hep olumlu bakmaya devam edersiniz.

Gelelim diğer konulara. Bu hafta iş hayatınız biraz durgun geçebilir. Bu süre zarfında bol bol dinlenmeye özen gösterin. Kendinizi yormadan yıpratmadan üzerimize düşen görevi yaptığınız taktirde dinlenmeye vaktiniz olacaktır. Sağlığınızdan bu hafta oldukça iyi görünüyor. Bol bol sosyalleşeceğiniz arkadaşlarınızla zaman geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bu haftanın keyfini çıkarmanızı öneririz. Üstelik haftanın başına doğru sevdiklerinizle özellikle de ailenizle güzel vakitler geçireceğiniz bir hafta olacak. Zaten sizin de en sevdiğiniz şeylerden bir tanesi ailenizle birlikte güzel vakit geçirebilmek oluyor.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili terazi burcu. Bu haftaki burç yorumunuza hoş geldiniz. Sizin bu her şeyi kontrol altında tutma iç güdünüzü ne yapacağız hiç bilmiyoruz. İlla hayatınız ile ilgili bilgilere hep önceden ulaşmak istemeniz, tedbir ve önlem almak istemeniz. Evet, elbette ki bu huyunuz iyi ama kötü şeyler olacak düşüncesi ile kontrol altına almak istemeniz kendinize yapmış olduğunuz bir işkence haline geliyor. 

Bu hafta bu korkularınızı dizginleyerek evrene olumlu mesajlar göndermeye ne dersiniz? Çünkü siz bu şekilde telaşlandığınızda ve korktuğunuzda başınıza hep geliyor. Unutmayın ki evrene ne mesaj gönderirseniz size o şekilde cevap verir. Bu yüzden dikkatli olmalı, olumlu düşünmeli ve olumlu mesajlar göndermelisiniz. Tüm bunların yanı sıra aşk hayatınızda devamlılığını koruyor olacak. İlişkiniz ver ise devam edecek, platonik ise üzülerek söylemek isteriz ki platonik bir şekilde devam edecek. Hayatınızı hareketlendirmek için siz bir şeyler yapmalısınız belkide. Umarız haftanız düşündüğünüzden iyi geçer sevgili teraziler. 

bol bol vitamin ve enerji takviyesi alabilirsiniz. Bu süre zarfında sizi çekemeyecek insanlar muhakkak ki olacaktır. Umursamaz tavırlarınız ile onlara istedikleri fırsatı vermemenizi öneririz. Terazi burcu aile bağlarına önem verirken bu hafta ufak çatışmalardan muhakkak uzak durmalısınız. Sevdiğiniz insanların kalbini kırmanızı ve sonradan pişman olmanızı istemeyiz. Sizlere alttan alarak olası sorunları önleyebilirsiniz.