Oğlak haftalık burç yorumlar 22 Aralık- 20 Ocak

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta maddi anlamda dikkatli olmalısınız. İçgüdüsel kararlar alabilirsiniz. Kendinize takın gördüğünüz kişiler ile paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Gelecek ile ilgili konularda karamsar olmayın. Farklı seçenekleri değerlendirmelisiniz. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Yüksek eğitim konularına odaklanabilirsiniz. Hızlı fırsatlar ortaya çıkabilir. Ruhsal konulara odaklanmak size iyi gelebilir. İnandığınız kişilerde seçici olmalısınız. Unutkanlık eğilimi artabilir. Otorite ile çatışma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Rekabetçi enerjileri dengelemeye çalışmanızı tavsiye ederiz. 

Kariyerinizde dikkat çekici gelişmeler olabilir. Riske girmemek önemli olacaktır. Hedeflerinizi belirlemelisiniz. Grup içerisinde kıskanç kişiler olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Ekip çalışmalarında temkinli olun. Grup içerisinde uyumsuzluklar olabilir. Bağımsızlık arayışı artabilir. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Otorite figürleri ile çatışmaya girmemelisiniz. Yoksa zararlı çoktan taraf siz olabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini ve en güzelini hakediyordunuz. 

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta dinlenmek için kendinize izin vermelisiniz. Hem bedeninizi hem kafanızı dinlemek size iyi gelecektir. Sağlığınıza dikkat edin. Yeni günlük planlar yapabilirsiniz. Bu durum enerjinizi yükseltecektir. Fiziksel sağlığımıza dikkat etmelisiniz. Düzensizlik ve unutkanlık eğilimi artabilir. Düzenli beslenmeye özen göstermelisiniz. Akışta kalmaya çalışın. İlişkilerde rekabetçi enerjiler artabilir. Kendinizi merkeze koyabilirsiniz. Adil davranmak önemli olacaktır. iki tarafı da anlayıp dinlemeden hareket etmelisiniz. İkili ilişkilerde benmerkezci eğilimler artabilir. Empati yapmak önemli olacaktır. Hukuksal işlerde risk almayın. 

Arkadaşlık ilişkilerinizde empatik yaklaşımlar önemli olacaktır. Duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Objektif bakmaya çalışın. Bazı paylaşımlar gündeme gelebilir. Sezgisel kararlar alabilirsiniz. Sizi doğru yola yönlendirecek ve emin olabilirsiniz. Kontrol ihtiyacını abartmayın. Biraz da akışına bırakmak önemli olacaktır. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Sezgisel kararlar alabilirsiniz. Yakın ilişkilerde önemli paylaşımlar olabilir. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili oğlak burcu. Unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta finansal konularda daha mücadeleci hissedebilirsiniz. Yeni girişimleriniz olabilir. Durumları dikkate değerlendirdiğini sürece bulunduğunuz yeni girişimlerde oldukça verimli olacaksınız. Fikirlerinizi çevrenize paylaşmak önemli olacaktır. Akıl almak size bu hafta oldukça iyi gelecektir. Birden fazla işle verimli olabilirsiniz. Meraklı oluşunuz dikkat çekecektir. Bu sayede araştırmalarınız çok iyi yaparak yanılma payınızı en aza indirgiyorsunuz. Bu durumda sizin için çok büyük avantaj sağlıyor. Sözel tartışmalara girmeyelim artabilir.

Uzlaşmacı olmak önemli olacaktır. Durumları fazla büyütmeyin. Duygusal konularda enerjiniz yükselebilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Ailenizle vakit geçirebilirsiniz. Bu durum hem size hem de onları çok iyi gelecektir. Kendi işlerinize anlamaya çalışın. Ebeveynleriniz ile vakit geçirebilirsiniz. Anlayış göstermek önemli olacaktır. Spontane ve enerjik olmanız dikkat çekecektir. Çocuklarla vakit geçirebilirsiniz. Ben merkezci eğilimler olabilir. Romantik konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Bu durum sizi sandığınızdan çok daha mutlu edecektir. Bağımsızlık isteği artacaktır. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Kesinlikle düşünmeden hareket etmemelisiniz.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi gelebilir. Sosyalleşme ihmal etmemelisiniz. Endişelerinizi azaltmaya çalışın. Grup içinde insiyatif alabilirsiniz. Sezgileriniz baskılamak sizi huzursuz edebilir. Uyku düzeninize dikkat edin. Rahatlatıcı aktivitelere yönelmelisiniz. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Emin olmadan kesinlikle hareket etmemeli ve insanların kalbini boş yere kırmamalısınız. Gerçeklerle hayalleri birbirine karıştırmayın. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Lakin hafta ortasına doğru enerjinizin dışa doğru döneceğini söyleyebiliriz.

Duygularınızı ifade edebilirsiniz. Doğru şekilde ifade etmekten kesinlikle kaçırmamalısınız. Kalp kırmaktan kaçınsanız da duygularınızı doğru cümlelerle doğru şekilde ifade etmeyi kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Verdiğiniz izlenim önemli olacaktır. Enerjinizi dengeli kullanmak önemli olacaktır. Abartılı tepkilerden uzak dur. Durumları sakince değerlendirmelisiniz. Finansal işlerde dengesiz durumlar olabilir. Durumları mantıklı değerlendirmelisiniz. Güvenilir olmayan kişilere dikkat edin. Bazı konularda dengesiz etkiler olabilir. Karar verme konusunda acele etmeyin. Kaynaklarınızı değerlendirmeye çalışın. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin Sevgili oğlak burcu.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta karamsar ve baskıcı enerjilere dikkat edin. Finansal paylaşımlar gündeme gelebilir. Dürüst olmak önemli olacaktır. Dürüstlüğü ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizin için kesinlikle sorun olmayacaktır. Seyahat konularında değişken etkiler olabilir. Temkinli hareket etmeye çalışın. Farklı olasılıkları açık olmalısınız. Seyahatinizi iptal etme şansınız varsa kesinlikle bir sonraki haftaya ertelemelisiniz. Eğitim konularında riskli kararlar almamaya çalışın. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Fanatik eğilimler artabilir.

Seyahat ve eğitim konularında odaklanmış hissedebilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Kararlarınız uzun vadeli olabilir. Kariyer konularında daha rekabetçi hissedebilirsiniz. Unutmayın ki rekabet sizin doğanızda var. Bu yüzden başarılı olacağınızı söylemek isteriz. Risk almamak daha doğru olacaktır. Planlı hareket etmeye çalışalım. Kariyer konularında enerjiniz yüksek olacaktır. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. Özgüveniniz daha dikkat çekebilir. Sosyal gruplarınızda önemli bağlantılar kurabilirsiniz. Ekip çalışmaları verimli olabilir. Güven kavramları öne çıkacaktır. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burçları.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta yaratıcı enerjinizi kullanmaya çalışın. Özgüveniniz yüksek olacaktır. Şimdiki ana odaklanmalısınız. Yaşadığınız ana odaklanmak size huzur verecektir. Ne geçmişte yaşanan olaylara takılmalısınız, ne de gelecek kaygısı çekmeniz doğru olmayacaktır. Çalışma ortamında enerjiniz yüksek olacaktır. Sağlığınıza dikkat edin. Devamlı kullandığınız ilaçlar var ise aksatmamalısınız. Önemli detayları fark edebilirsiniz. Fiziksel olarak daha hassas olabilirsiniz. Kendinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Daha organize olmalısınız. 

İlişkilerde paylaşımcı enerjiler artabilir. Ortak yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Hukuksal konular olumlu ilerleyebilir. İkili ilişkilerinizde güven kavramları gündeme gelebilir. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Hukuksal işlerde dikkatli olun. İlişki ve ortaklıklarda manipülatif enerjiler olabilir. Kontrolcülükten uzak durmaya çalışın. Huzuru korumaya öncelik vermelisiniz. Finansal paylaşımlar olumlu ilerleyebilir. Dürüstlük konusu gündeme gelebilir. Negatif hislere kapılmayın. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burcu.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta durumlara gerçekçi yaklaşmak önemli olacaktır. İdealist eylemler artabilir. Altıncı sınıf her zaman doğru olmayabilir. Altıncı sınıfa güvenerek hareket ederseniz bu hafta yana alabilirsiniz. Fiziksel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Kaza ve sakarlıklara dikkat edin. Tepkisellikten uzak durun. Kişisel imajınızda değişimler yapabilirsiniz. Bağımsızlık enerjisi yüksek olacaktır. Geleceğe yönelik hareket edebilirsiniz. Birikim yapmanızda fayda var. Finansal konularda hızlı gelişmeler olabilir. Fikirlerinizi ortaya koymalısınız. Durumlar hızlı değişebilir.

Finansal konularda risk almak güvenli olmayacaktır. Bağımsızlık arzusu yükselebilir. İçgüdüsel kararlardan uzak durun. Alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Hızlı kararlar almamaya çalışın. Kardeşlerle ilgili gündemler olabilir. Kalp kırmamaya özen göstermesini. Sözel tartışmalara girmeyelim artabilir. Acele karar almamak gerekecektir. Yolculuklarda temkinli olmalısınız. Duygusal enerjiniz daha yüksek olacaktır. Huzurunuza korumaya odaklanmalısınız. Evinizde yenilikler yapabilirsiniz. Bu yenilikler size tahmininizden de iyi gelecektir. Ailevi konularda bazı gelişmeler olabilir. Duygularınız daha aktif olacaktır. Bazı sorumluluklar öne çıkabilir. hobileriniz ile ve yaratıcı konularla ilgilenebilirsiniz.

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta arkadaşlarınız ile keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar ile vakit geçirmek size oldukça iyi gelecektir. Rahatlamak için kendinize izin verin. Başkalarından destek alabilirsiniz. Destek aldığınız kişi kesinlikle güvendiğiniz biri olmalı. Arkadaşlarınızla bazı zıtlaşmalar olabilir. Bireysel enerjiniz yüksek olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Tepkilerinizde kontrollü olmalısınız. Grup içerisinde bazı zıtlaşmalar olabilir. Ekip çalışmaları yavaş ilerleyebilir. Acele etmenize gerek olmadığını söylemek isteriz. Fikirlerinizi belirtmek önemli olacaktır.

Enerjinizi baskılamak zararlı olacaktır. İçinizdeki enerjiyi doğru şekilde atmalısınız. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Belki bu şekilde enerjinizi atabilirsiniz. İçinizdeki enerjinin yanlış anlaşılmaması için doğru şekilde ifade etmeye çalışın. Gerçeklerden kaçma eğilimi zararlı olacaktır. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Emin olmadan adım atmamalısınız. Uyku düzeninize dikkat edin. Kişisel imajınızda yenilik yapabilirsiniz. Hızlı kararlar alabilirsiniz. Sosyal becerileriniz yüksek olacaktır. Finansal konularda yeni başlangıçlar olabilir. Kendi becerilerinize güvenmelisiniz. Geleceğe yönelik düşünerek hareket etmelisiniz. Yoksa sıkıntıya düşecek olan kişi yine siz olacaksınız.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Romantik konularda girişken olabilirsiniz. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Çalışma ortamında enerjiniz yükselebilir. Buda fazlasıyla dikkat çekecektir. Otorite figürleri ile iyi anlaşmaya çalışın. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sürekli aldığınız ilaçlar varsa kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Farkında olmasanız da bu durum app sizin enerjinizi düşürüyor. Düzenli ve organize olmak önemli olacaktır. Çalışma koşullarını iyileştirebilirsiniz. Zihinsel sağlığınıza özen göstermelisiniz. Yoksa bu durum enerjinizi fazlasıyla düşünebilir.

İlişkilerde daha uyumlu enerjiler olabilir. Keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Buda enerjinizi ve aranızdaki bağ oldukça kuvvetlendirecektir. Durumları objektif değerlendirmelisiniz. Olduğu gibi görmek hem sizi hem de karşı tarafı mutlu edecektir. Arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı etkiler artabilir. Durumları tarafsız değerlendirmeye çalışın. Yoksa istemsiz bir şekilde bir tarafı kırabilirsiniz. Hukuksal konularda risk kalmamalısınız. Kendi içinize yönelmek size iyi gelecektir. Olabildiğince kendinizle vakit geçirmeye özen göstermelisiniz. Negatif duygulardan uzak durun. Enerjinizi düşünmelerini asla izin vermeyin. Gerekli değişimler olabilir.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta finansal konularda risk almayın. Beklenmedik durumlar olabilir. Harcamalarınızda kontrollü olmalısınız. Yoksa ileriye dönük sıkıntılar yaşamanız an meselesi. Gereksiz harcamalar haftanın sonuna doğru sizi etkileyebilir. Bazı işlerde kalıcı adımlar atabilirsiniz. Güvenlik ihtiyacı artış gösterebilir. Yeteneklerinizi kullanmaya çalışın. Bu şekilde her şey çok daha kolay olacaktır. Kardeşleriniz ile gerilimli enerjiler artabilir. Onları anlamaya çalışın. Emin olmadan tartışma ortamına girmekten kaçının. Durumlara mantıklı yaklaşın. 

Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Kalp kırmanız ve karşınızdaki kişiyi üzmeniz an meselesi diyebiliriz. Unutkanlık eğilimine dikkat edin. Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. Hayal gücünüz yüksek olabilir. Ev ortamında iletişim sorunlarına dikkat edin. Duygusal dengenizi korumalısınız. Yaşadığınız ortamı düzenleyebilirsiniz. Dağınıklık ve aradığınız şeyi bulamamak hiç size göre bir hareket değil. Duygusal konularda bazı zorluklar olabilir. Geçmişte kalan kavramlara tutunmayın. Anı yaşamalı ve geçmişe takılmamalısınız. Ailevi konularda sakin kalmalısınız. Yaratıcı enerjiniz yüksek olacaktır. Romantik konularda girişken olabilirsiniz. İyimserliğinizi korumaya çalışın. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta finansal paylaşımlarda riskler olabilir. Harcamalarınızı doğru düzeyde yapmalısınız. Gereksiz harcamalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Güvenilmez kişilere dikkat etmelisiniz. Negatif duygusal etkiler olabilir. Zararlı duygusal enerjilere dikkat edin. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışın. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. İşin iç yüzünü tüm şeffaflığı ile öğrenmeden kesinlikle adım atmamalısınız. Kontrol isteğini bırakmaya çalışın. Bu şekilde kendinizi çok daha hafiflemiş hissedeceksiniz. Kıskanç kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. 

Eğitim konularında riskli durumlar olabilir. Kararlarınızı olumlu yönde vermelisiniz. Enerjinizi dengeli kullanın. Seyahat planlarınızda dikkatli olun. Seyahat fırsatınız olabilir. Keyfini çıkarmaya bakın. İyimser enerjinizi korumaya öncelik vermelisiniz. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Mesleki konularda yeni girişimleriniz olabilir. Geçmişe takılı kalmamalısınız. Kendinizi geçen giden olaylar için üzmemelisiniz. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Bazı konularda olumlu gelişmeler olabilir. Kadın figürlerinden destek alabilirsiniz. Sanatsal enerjiniz yüksek görünüyor. Tadını çıkarmalısınız. Kendi içinize dönerek enerji depolamanın bu hafta tam zamanı diyebiliriz. Kendinizi keşfetmek size iyi gelecek. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta hobileriniz ile ve yaratıcı konular ile ilgilenebilirsiniz. Enerjiniz daha yüksek olabilir. Çocuklar ile verimli vakit ve kaliteli sohbetler edebilirsiniz. Yaratıcı enerjinizi baskılamamaya çalışın. Motivasyonunuzu korumak önemli olacaktır. Arkadaşlarınız ile iletişimde dikkatli olmalısınız. Kalp kırıcı cümleler duyabilirsiniz. Kibar bir dille uyarmanızı tavsiye ederiz. Günlük rutininize yeni konular ekleyebilirsiniz. Bu durum enerjinizi yükseltecektir. Düzenli olmak size iyi gelecektir. İş ortamında dengeyi korumaya odaklanmalısınız. 

Günlük rutininize daha fazla özen gösterebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Sürekli olarak kullandığınız ilaçlar var ise aksatmamanızı öneriyoruz. Kendinizi fazla yıpratmayın. Daha sakin bir döneme girebilirsiniz. Tadını çıkarmaya bakın. Unutkanlık eğilimi yüksek olabilir. Önemli konularda not alabilirsiniz. Organize olmaya çalışmalısınız. Detaylara dikkat edin. İkili ilişkilerde gereksiz tartışmalara girmeyin. Benmerkezci olmak zararlı olacaktır. Kalp kırmamaya özen gösterebilirsiniz. Hukuksal işlerde risk almayın. Arkadaşlık ilişkilerinizde duygusal paylaşımlar artabilir. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edebilirsiniz. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta finansal konularda rekabetçi enerjiler artabilir. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz yükselecektir. Hak ettiğiniz rütbeyi bu hafta bu güveniniz sayesinde kazanacaksınız. Bazı konularda daha temkinli olmalısınız. Karamsar enerjilere dikkat edin. Hesaplı hareket etmek gerekecektir. Sözel tartışmalara girme eğilimi olabilir. Kendinizi sakince ifade etmelisiniz. Kalp kırmak size yarardan çok zarar verecektir. Sonradan pişman olmamak için çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Fanatik enerjilere dikkat edin. 

Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Sezgileriniz daha keskin olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Aileniz ile verimli vakit geçirme fırsatı olabilir. Duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz. Evinizde yeni düzenlemeler yapmalısınız. Yeni düzen yeni hayat demek olduğundan size epey iyi gelecektir. Bazı konularda dengesiz enerjiler olabilir. Duygusal hareket etmemeye çalışın. İç dünyanız daha hareketli olacaktır. Gündemdeki konularda ani değişimler meydana gelebilir. Durumlara fazla duygusal yaklaşmayın. Evinizde vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta kariyerinize yönelik hedefler belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz hedefleri bir bir gerçekleştireceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Otoriteden destek alabilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Moralinizin bozulmasına izin vermeyin. Grup içerisinde daha aktif olabilirsiniz. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Sosyal gruplarınızda uyumsuz enerjiler olabilir. Durumları olduğu gibi ve objektif değerlendirmelisiniz. Bireysellik enerjisi artacaktır. Tek başınıza başarı elde etmek sizi epey yükseltecek. 

Ruhsal konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Yaratıcı konularda verimli olabilirsiniz. Enerjinizi fazla baskılamamaya çalışın. Sezgileriniz daha karmaşık olabilir. Mantıklı kararlar vermelisiniz. Enerjiniz yüksek olsa dahi baskılama hissiyatı olabilir. Sabırsız etkiler artacak gibi görünüyor. Kendinizi kontrol etmeye çalışın. Kişisel imajınıza yönelik yeni adımlar atabilirsiniz. Bağımsızlık enerjisi yüksek olacaktır. Sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Kardeşleriniz ile ilgili gelişmeler olabilir. Sağlığınıza dikkat etmemiz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Devamlı olarak kullandığınız ilaçlar var ise ihmal etmemeye çalışın. Çocuklar ile kaliteli vakit geçireceksiniz. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta Toplum içindeki amacınız olumlu yönde etkilenebilir. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. O konuda asla çekinmemelisiniz. Önünüze gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Mesleki konularda kendinize baskı yapmamaya çalışın. Sabit fikirli olmamak önemli olacaktır. Otorite figürleri ile çatışmaya girmeyin. Yoksa zararlı çıkan taraf siz olabilirsiniz. Sosyal gruplarımızda hızlı gelişmeler olabilir. Yeni kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Belki yeni bir iş imkanı bile doğabilir. İyi düşünerek karar vermenizi öneririz. Kendinizi doğru yansıtmaya çalışmalısınız. 

Sosyal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Destek alacağınız kişiler olacaktır. Rüyalardan gelecek mesajlar önemli olabilir. Bilinmeyen kavramlar öne çıkabilir. Kafanızın karışmasına asla izin vermemelisiniz. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Enerjinizi baskılama eylemine dikkat edin. Sezgileriniz bazen kafa karıştırıcı olabilir. Hayallerle gerçekleri karıştırmayın. Duygusal olarak daha değişken hissedebilirsiniz. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Sevdiğiniz konular odaklanmalısınız. Umarız dilediğimizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili oğlak burcu.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ilişkilerde çatışmacı eğilimler artabilir. Geri dönüşü olmayan adımları dikkatli atmalısınız. Riskli girişimlerden uzak durmalısınız. Emin olmadan adım atmamalısınız. Daha anlayışlı olmanız gereken bir hafta sizleri bekliyor. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Güvenmediğiniz kişiler ile maddi anlamda paylaşımlar yapmamalısınız. İçgüdüsel davranmak zararlı olacaktır. Negatif duygusal etkilere dikkat edin. Yaptığınız paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Durumlar daha yavaş ilerleyebilir. Zararlı duygulardan uzak durun. 

Eğitim konularında motivasyonunuz yüksek olacaktır. Sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Seyahat konularında fırsatlar olabilir. İyi değerlendirmelisiniz. Ailenizdeki kişiler ile polemiğe girmekten kaçınmalısınız. Kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Risk almamak bu dönemde önemli olacaktır. Hareketlerinize temkinli olmalısınız. Kendi fikirlerini ortaya koymalısınız. İş hayatında kendinize daha fazla güvenebilirsiniz. Fanatik enerjilere dikkat etmelisiniz. Tepkilerinizde ölçülü olmalısınız. Kadın figürleri ile çatışmaya girmemelisiniz. Mesleki konularda enerjiler dengesiz olabilir. Hedeflerinizi dikkatli seçmelisiniz. Sağlığımızda bu dönem oldukça iyi görünüyor. Siz yine de ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Devamlı kullandığınız ilaçlar varsa aksatmamalısınız.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ailevi konularda zorlayıcı durumlar olabilir. Durumlara duygusal yaklaşmamalısınız. Şimdiki anda kalmaya çalışmalısınız. Romantik konularda kendinize güvenmelisiniz. Olaylar daha hızlı gelişebilir. Spontane kararlar alabilirsiniz. Ama ani değişimlere dikkatli adımlar atmalısınız. Hayatınızı çok fazla değiştirecek kararlardan kaçınmalısınız. Yoksa zararlı çıkacak olan taraf siz olabilirsiniz. Romantizm ve flört konularında hızlı gelişmeler olabilir. Karamsar enerjilere dikkat edin. Enerjinizi yüksek tutmaya özen göstermelisiniz. Bu hafta epey enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. 

Romantik konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Yeni fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu fırsatlar belki uzun vadede önünüze gelebilecek en iyi fırsatlardan biri olacaktır. Özgüveniniz dikkat çekebilir. Olduğunuz gibi görünmekten kaçınmamalısınız. Sağlığınız daha hassas olacağından dikkatli olmalısınız. Kendinizi fazla yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Organize olmak daha zor gelebilir. Ama hayatınızı düzene sokabilmek adına organize olmayı öğrenmelisiniz. Çalışmalarınızda daha disiplinli olmanız dikkat çekecektir. Kendinize yeni planlar oluşturabilirsiniz. Zihinsel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burcu. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta keyif aldığınız aktivitelere yönelmelisiniz. Bu aktiviteler size çok iyi gelecektir. Enerjiniz yükseltmede olumlu yönde etkileyecektir. Çocuklarla verimli iletişim kurabilirsiniz. Uzun zamandır bu kadar kaliteli vakit geçirmediğinizi fark edeceksiniz. Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Kendinizin de bir alanınızın olduğunu unutmamalısınız. Romantizme flört konuları bu hafta yoğun olabilir. Etkili adımlar atacağınızı söylemek isteriz. Sürpriz gelişmeler bekleyebilirsiniz. Şimdiki anda kalmaya çalışmalısınız. Flört ettiğiniz kişi sizi epey mutlu edecek gibi görünüyor. Tadını çıkarmaya bakın.

Bazı konularda hızlı gelişmeler olabilir. Motivasyonunuzu yüksek olacaktır. Günlük rutinleriniz daha yoğun olabilir. Kendinizi yormamaya ve yıpratmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta zihinsel sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Çalışma ortamınız da gergin enerjiler olabilir. Sağlığınızı kesinlikle riske atmamalısınız. Kendinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. İlişkilerinizde sabırlı yaklaşmak önemli olacaktır. İletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Hukuksal konulara temkinli yaklaşmaya çalışın. Arkadaşlık ilişkilerinizde duygusal paylaşımlar öne çıkabilir. Ortaklaşa kararlar alabilirsiniz. yakınlaşma fırsatlarınız olabilir.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta Kişisel hedeflerinize odaklanmak verimli olacaktır. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Baskıcı enerjilere dikkat etmelisiniz. Bu kişilerin sizin enerjinizi düşürmelerine asla izin vermemelisiniz. Yoksa bu durum sizin tüm hayatınızı etkileyebilecek potansiyel de olmaktadır. Finansal konularda risk almayın. Geleceğe yönelik hareket etmelisiniz. Bir süreden sonra yatırım yapmanız gerektiğini de asla unutmamalısınız. Sabit fikirli olmak zararlı olabilir. Bazı konularda rekabetçi enerjileriniz artış gösterebilir. Asla geri adım atmamanızı tavsiye ederiz. Karamsarlıktan uzak durmalısınız. Yeteneklerinizi değerlendirmeye çalışın.

Dedikodu ve asılsız bilgilere dikkat edin. Aslını öğrenmeden asla bir adım atmamalısınız ve insanların kalbini kırmamalısınız. Zihinsel enerjinizi verimli kullanmalısınız. Bu şekilde davrandığınıza doğru yolu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Fikirlerinizi ısrarcı olmaya çalışın. Zihinsel enerjiniz daha dengesiz olabilir. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Asılsız bilgilere kulak asmamalısınız. Olayın iç yüzünü öğrenmeden kesinlikle hareket etmemelisiniz. Ailevi konularda verimli gelişmeler olabilir. İçsel huzurumuzu korumaya öncelik vermelisiniz. Durumlar daha yavaş ilerleyebilir. Bazı konularda enerjiniz artış gösterebilir.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta kendi özgün yeteneklerinize daha fazla güvenmelisiniz. Hobileriniz ile ilgilenmek için vakit yaratabilirsiniz. Romantik konularda kendinize karşı dürüst olmalısınız. Dinlenmek ve rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Yaratıcılığınıza ve yeteneklerinize güvenmek size iyi gelecektir. Romantik konularda karamsarlığa kapılmamalısınız. Liderlik yapma fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Romantik konularda daha spontane adımlar atabilirsiniz. Zihinsel olarak daha keskin olabilir. Detayları fark edebilirsiniz. Çalışma bayatınızda kendinizi iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. 

Düzenli ve pratik davranmak yardımcı olacaktır. Bu hafta düzensizlik ve unutkanlık eğilimi zararlı olabilir. Daha planlı ve organize hareket etmeye çalışın. Fiziksel ve zihinsel sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamak önemli olacaktır. Kendinize karşı daha yumuşak olmaya çalışın. Dürüstlük ve sadakat konularına özen göstermek önemli olacaktır. Uyumsuzlukları çözme konusunda çaba göstermelisiniz. Yaşadığınız durumları fazla büyütmek kalıcı hasarlar verebilir. Empati yapmak ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Umarız dilediğinizden güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burcu. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta uyum sağladığınız yeni kişileri fark edebilirsiniz. Bu da hayatınıza yepyeni insanların gireceğinin bir habercisi. Yeni insanlar tanımak size epey iyi gelecektir. Empatik olmak önemli olacaktır. Derin paylaşımlar yapabilirsiniz. Sezgilerinizin keskin olması sizi etkileyebilir. İçgüdüsel kararlar alabilirsiniz. Kontrol ihtiyacını bırakmaya çalışmalısınız. Aksi halde bitap düşen taraf hep siz oluyorsunuz. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmak önemli olacaktır. Çevrenizde güvenilir olmayan kişiler olabilir. Kontrol etme ihtiyacını abartmamalısınız.

Zararlı duygusal etkilere dikkat etmelisiniz. Baskıcı kişiler kendini gösterebilir. Sizi etkileri altına almalarına izin vermemelisiniz. Fikir ve inançlarınız daha değişken olabilir. Durumlara ayak uydurmak önemli olacaktır. Kolay etkilenme eğilimine dikkat edin. İyimser enerjinizi korumalısınız. Uzak ideallerinize yönelik adım atabilirsiniz. Farklı ihtimalleri gözden geçirmelisiniz. Esnek olmak önemli olacaktır. Katı düşüncelerinizi bir kenara bırakmalısınız. Bu hafta motivasyonunuzun yüksek olması dikkat çekebilir. Farklı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Seyahat konularında gelişmeler olabilir. Yolculuk esnasında kendinize dikkat etmelisiniz. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta duygularınız her zaman çok net olmayabilir. Endişeden ve kontrol ihtiyacından uzak durmaya çalışın. Ruhsal çalışmaları disiplinle uygulamak size iyi gelebilir. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapma motivasyonunuz daha yüksek olabilir. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim daha enerjik olacaktır. Kişisel imajınıza yönelik değişimler yapmak size daha iyi hissettirebilir. Değiştirmek istediğiniz konularda harekete geçebilirsiniz. Enerjinizi odaklamak faydalı olacaktır. Finansal konularda düşüncesiz davranma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. 

Dürtüsel harcama yapmak için uygun zaman olmayabilir. Paranızı idareli harcamaya dikkat etmelisiniz. Güvenliğinizi riske atacak durumlardan uzak durun. Gelecek ile ilgili konularda daha gerçekçi olmalısınız. Yeteneklerinizi doğru değerlendirmeye çalışın. Sözel tartışmalara kolay kapılma eğilimine dikkat etmelisiniz. Haklı çıkma ihtiyacını abartmak zararlı olacaktır. Kendinizi daha sakince ifade etmelisiniz. Tabii kendinizi ifade ederken fazla dramatik olma eğiliminiz olabilir. Zihinsel enerjinizi odaklamaya çalışmalısınız. Hedefe yönelik hareket etmek daha doğru olacaktır. Ev ortamında huzur ve uyumu korumak önceliğiniz olabilir. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta kişisel imajınızda değişimler yapabilirsiniz. Size çok iyi geleceğini söylemeliyiz. Arada bu şekilde değişiklikler yapabilirsiniz. Özgürlük duygunuz yüksek olacaktır. Yeniliklere kolay uyum sağlayabilirsiniz. Motivasyonu enerjiniz yüksek olacaktır. Yapmış olduğunuz değişiklikle motivasyonunuzun yükselmesindeki neden aynıdır. Kontrolcü eylemlere dikkat edin. Gerekli değişimlere izin vermelisiniz. Finansal konularda dengesiz enerjiler olabilir. Dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Endişe ve stresten uzak durmalısınız. Koşullarını değişebileceğini unutmayın.

Finansal konularda enerjiniz yükselebilir. Bu dönemde çok fazla birikim yapma fırsatınız olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Geleceğe yönelik yatırımların birikimlerini bu dönemde yapma fırsatınız olacaktır. Bu yüzden har vurup harman savurmamalısınız. Gelecekle ilgili kararlar alabilirsiniz. Temkinli hareket etmelisiniz. Zararlı çıkan taraf siz olmamalısınız. İletişim trafiği daha yoğun olabilir. Sabırsız enerjilere dikkat edin. Karar vermek daha zor gelebilir. Sözel tartışmalara girmek daha doğru olacaktır. Dürüst olmayan kişiler olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Ailenizle daha verimli vakit geçirebilirsiniz. Duygusal paylaşımlar yapabilirsiniz.

Burç Yorumları Kasım 2022

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Önyargılarınızdan uzak durmaya çalışın. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. İlişkilerde baskıcı enerjilere dikkat edin. Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Ortak yönlerinizi fark edebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizde empati göstermek ve anlayışlı olmak, ortak yönlerinizi fark etmek ilişkinize yeni boyutlar katacaktır. Günlük ilişkilerinizde yeni düzenlemeler olabilir. Kendinize göre bir rutin yaratabilirsiniz. Sağlığımız ile ilgili konularda olumlu gelişmeler olabilir. 

Kontrol ihtiyacını abartmak huzursuzluk yaratacaktır. Akışta kalmaya çalışın. Finansal paylaşımlarda hızlı gündemler olabilir. Paranızı elinizde tutmalısınız yoksa maddi sıkıntılar gündeme gelebilir. Güven duymak için kendinize izin vermelisiniz. Şüphe ve kıskançlık zararlı olacaktır. Bu duygular aslında size fazlasıyla zarar veriyor. Bu hafta bu duygulardan kurtulmanın yollarını bulmalısınız. Ufkunuzu genişletecek yeni fırsatlar olabilir. Kendinizi kısıtlamamak önemli olacaktır. Özgürlük duygusu artabilir. Fikirlerinizi savunma enerjiniz yüksek olacaktır. Motivasyonunuzun artması size destek olacaktır. Seyahat konularında dikkatli olmalısınız. Erteleme şansınız var ise tercihinizi bu yönde kullanmalısınız. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta geçmişte kalan kavramlara odaklanmamaya çalışın. Duygusal enerjiniz yüksek olacaktır. Evinizde bazı değişimler yapabilirsiniz. Sizin hoşunuza gitmese de yenilik fikri iyi geleceğine emin olabilirsiniz. Güzel bir yeniliğin zamanı geldi de geçiyor bile. Duygusal konularda bazı yüzleşmeler olabilir. Hislerinizi kabul etmeye çalışın. Geçmişe ait konuları bırakmalısınız. Yoksa bu durum yalnızca size zarar verecektir. Hislerinizi kabul etmeye çalışın. Geçmişe ait konuları bırakmalısınız. Romantik konularda yeni şanslar olabilir.

 Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Yaratıcı konularla ilgilenebilirsiniz. Kendinize daha fazla inanmaya çalışın. Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Organize ve disiplinli olmanız dikkat çekecektir. İş ortamınızda yeni fırsatlar olabilir. Grup aktivitelerine yönelebilirsiniz. Sağlığına yönelik olumlu adımlar atabilirsiniz. Çalışma ortamınızda düzeni sağlayabilirsiniz. Uzun vadeli sonuçlar alacağınıza emin olabilirsiniz. Mücadele ruhunuzun yüksek olacağı bir dönemdesiniz. İyi değerlendirmenizi öneririz. Fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burçları. Siz her şeyin en iyisine layıksınız bunu sakın unutmayın.

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta sosyal konularda beklenmedik durumlar olabilir. Adil davranmak önemli olacaktır. Fikirlerinize sahip çıkmalısınız. Rüyalarınızdan bazı ilhamlar alabilirsiniz. Yaratıcı yönünüz yüksek olabilir. Kendinizi geri planda tutmamalısınız. Enerjiniz bu hafta diğer haftalara göre daha içe dönük olabilir. İsteklerinizi baskılamamak önemli olacaktır. Gerçeklerin farkında olmalısınız. Ruh haliniz daha dengesiz olabilir. Yapacağınız girişimlerde aceleci davranmamalısınız. Çevrenize vermiş olduğunuz izlenime dikkat etmelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. 

Bu durum size epey iyi gelecektir. İmaj değişikli hem çok yakışacak hem de ruh halinizi dengeleyecek. Bağımsız enerjileriniz yükselişte olacaktır. Gerçek isteklerinizi fark edebilirsiniz. İş hayatınızda pratik hareket etmek faydalı olacaktır. Kişisel harcamalar yapabilirsiniz. Depresyonda iyi gelebilir ama gereksiz harcamalarda iyi olmayacaktır. Hızlı kararlar verebilirsiniz. İnsanlar ile duygularınızı paylaşmak size iyi gelecektir. Ama doğru kişiyle doğru paylaşımlar yapmalısınız. Bulunduğunuz ana odaklanmalısınız. Sizi strese ve endişeye sokacak durumlardan uzak durmalısınız. Kurduğunuz iletişimlerde dikkatli olmalısınız. Farklı bakış açılarını dikkate almalısınız. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. En iyi astrologlar tarafından yorumlanan haftalık burç yorumunuza hoş geldiniz. Bu hafta kontrol ihtiyacını abartmak huzursuzluk yaratacaktır. Sezgisel yanınızı görmezden gelmeyin. Beklemediğiniz durumları fark edebilirsiniz. İdeallerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Bu sizin için oldukça iyi gelecektir. Artık hayallerinizi gerçekleştirme zamanınız geldi de geçiyor bile. Ruhsal yanınız daha güçlü olabilir. Meditasyon yapmak size iyi gelebilir. Sizi sakinleştirecek ve mantıklı kararlar almanıza beden olacaktır. 

Seyahat konularında risk almamak önemli olacaktır. Farklı ihtimalleri gözden geçirmelisiniz. Eğer gitmeme gibi bir durumunuz var ise kesinlikle olduğunuz yerde kalmayı seçmelisiniz. Fanatik enerjiler artış gösterebilir. Yüksek eğitim konularında yeni fırsatlar doğabilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Odaklanma yeteneğiniz yüksek olacaktır. Size göre deneyimli olan kişilerden destek alabilirsiniz. Çekinmenize gerek yok. Unutmayın ki fikir alacağınız konuda onlar sizden çok daha iyiler. Mesleki konularda enerjiniz yükselebilir. Risk almamaya özen göstermelisiniz. Sabırsız olmamak gerekecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta yakın çevrenizde hızlı gelişmeler olabilir. Gereksiz çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Bazı hoşunuza gitmeyecek gerçekler gün yüzüne çıkabilir. İçsel yaşamınızda olumlu hissedebilirsiniz. Duygusal dengenize öncelik vermelisiniz. Evde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Duygularınız normalden daha yoğun olacaktır. Tepkisellikten uzak durmalısınız. İçsel huzurunuza öncelik vermelisiniz. Romantik konularda iyimser hissedebilirsiniz. Kendinizi açmaktan çekinmeyin. Keyif aldığınız aktivitelere yönelebilirsiniz. Başkalarını etkileme fırsatınız olabilir. Kendi duygularınızın farkında olmalısınız. 

Günlük rutinlerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Temkinli hareket etmek önemli olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Son günlerdeki motivasyonunuz sağlığınız ile birlikte düşüşe geçebilir. Çalışma ortamında motivasyonunuz yükselebilir. Baskıcı olmamak gerekecektir. Dinlenmek için kendinize izin vermelisiniz. İlişkilerinizde geçmişi gündeme getirmemek önemli olacaktır. Güven duymak İçin kendinize izin vermelisiniz. Durumları kişiselleştirmemeye çalışmalısınız. Verimli iletişim kurmak önemli olacaktır. Duygusal yaklaşmamaya çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burçları. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Günlük rutinlerinizde daha hızlı gelişmeler olabilir. Birçok farklı konu ile ilgilenme fırsatı olacaktır. Zihinsel sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamak önemli olacaktır. Çalışma ortamında daha dikkatli olmalısınız. Uyumsuzlukları çözmeye öncelik vermelisiniz. Günlük rutinlerinizde acelecilik ve karışıklık eğilimi zararlı olabilir. Yeni planlarınızda daha temkinli olmalısınız. İlişki ve ortaklıklarınızda daha tartışmacı enerjiler oluşabilir. Uyum sağlamak İçin çaba göstermek önemli olacaktır. 

Zihinsel olarak uyum sağlamak daha zor olacaktır. Kendinizi ortaya koymak size iyi gelecektir. Yeni kararlar almakta acele etmemelisiniz. Sezgi ve içgüdülerinizin daha keskin olması sizi etkileyebilir. Yakın ilişkilerinizde daha derin paylaşımlar yapmak isteyebilirsiniz. Samimi ve dürüst olmak önemli olacaktır. Kontrol ihtiyacını bırakmak faydalı olacaktır. Duygularınızı bu yönde ifade etmekten çekinmemelisiniz. Sağlığınız oldukça iyi görünüyor. Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Tadını çıkarmaya bakın. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel bir hafta olur sevgili oğlak burcu.

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta bilinçaltınızdan bazı mesajlar alabilirsiniz. Bu mesajları çok dikkatli bir şekilde yorumlamalısınız. Ruhsal konular size yardımcı olabilir. Kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Enerjiniz bu dönemde yüksek ancak fazlaya kaçtığınızda dengesiz olabilir. O aradaki dengeyi iyi kurmak elbette ki sizin elinizde. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Kendinizi bu konuda sınırlandırmamak önemli olacaktır. Bağımsızlık duygunuz bu hafta oldukça yükselebilir. 

Finansal konularda hızlı kararlar alabilirsiniz. Fikirlerinizi olduğu gibi ortaya koymalısınız. Bu hafta diğer haftalara nazaran daha rekabetçi hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla sıkmamalısınız. Sizi rahatlatan konulara ya da kişilere bu hafta ağırlık vermelisiniz. Asılsız dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Her duyduğunuza inanmak yerine doğruyu araştırarak bulmalısınız. Yoksa birçok kişinin kalbini bu yönde kırabilirsiniz. İnsanları kırmak bu hayatta en istemediğiniz şeylerden bir tanesi. Ama bu dedikoduyu size verecek olan insan güvendiğiniz biri olacağı İçin inanmanız an meselesi olabilir. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bakış açınızı geniş tutmak önemli olacaktır. Yeni fırsatlar kendini gösterecektir. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Başkalarından kolay etkilenme eğiliminiz olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmak önemli olacaktır. Seyahat ve kültürel konularda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Mesleki konularda yeni kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz. Topluluk içinde öne çıkabilirsiniz. Yeni fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririz. Kendi fikirlerinize güvenmelisiniz. Bu dönemde hedeflerinize odaklanmalısınız. Kalbinizin sesi sizi doğru yola götürecektir. 

Rehberlik istediğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Konsantre olmak daha zor olabilir. Seçeceğiniz kişi sizi yanlış yönlendirebilir. Hatta iyi saldığımız o kişi sizi sırtımızdan vurabilir. Emin adımlar ile temkinli bir şekilde ilerlemelisiniz. Gözünüzü bu dönemde dört açmanızı öneririz. Mesleki konularda hafta sonuna doğru baskıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kendinize karşı anlayışlı olmak önemli olacaktır. Gerçekçi hedefler belirlemelisiniz. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Bireysellik enerjisi artacaktır. Fikirlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta sağlığınız ile ilgili ciddi bir problem ile karşılaşabilirsiniz. Haftaya böyle başlamanız istemezdik ama bu durum enerjinizi oldukça düşürecek. Düşen enerjiniz ile birlikte arkadaş çevrenize de ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ama sıkıntılarınızı bir başkasına yaz etmenizi tavsiye etmeyiz. Unutmayın ki onlar her koşulda sizin yanınızda ve sizin iyiliğinizi isteyen insanlar. Bu yüzden yoktan yere kalp kırmamalısınız sevgili oğlak burcu. 

Aile üyeleriniz ile de bir gerginlik yaşanabilir. Bu gerginliğin sizinle bir ilgisi olmamasına rağmen sizi de etkileyeceğini söylemek isteriz. Sevdiğiniz kişiyi gereğinden fazla savunarak kendinizi tartışmanın içerisinde bulacaksınız. Ama unutmayın ki o kişi kendisini savunabilir ve koruyabilir. Destekleyebilirsiniz ama kesinlikle fazla abartıya kaçmamalısınız. Yoksa zarar gören taraf siz olacaksınız. Eğer bir ilişkiniz var ise bu hafta size bir sürpriz yapabilir. Bu durum sizi hem çok şaşırtacak hem de çok mutlu edecek. Hazırlıklı olmanızda fayda var evlilik yakın görünüyor. Ciddi kararlar almak için erken olduğunu düşünüyorsunuz ama doğru kişiyi bulduysanız asla vazgeçmemelisiniz.

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta duygusal konularda bağımlılıklarınızdan özgürleşmek önemli olacaktır. Size zarar veren ilişkileri fark edebilirsiniz. Ruhsal sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Romantik konularda hiç beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir. Kendi duygularınıza sağdık kalmak önemli olacaktır. Keyif konular ile ilgilenmelisiniz. Yaratıcı ve sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz. Bazı durumlarda kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Romantik konularda spontane adımlar atabilirsiniz. Siz romantizm için gelmiş olabilirsiniz dünyaya. 

Yakın çevrenizdeki insanlarla gereksiz tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Bu konuda enerjiniz dengesiz olabilir. Yaratıcı konulara odaklanmak faydalı olacaktır. Bu süreçte size iyi gelen aktivitelere odaklanmaya özen göstermelisiniz. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir. Ama bu durum sizi korkutmasın. Çünkü gelişmeler olumlu yönde olacaktır. Süre gelen bir rahatsızlığınız var ise ve yakın zamanda doktor kontrolünüz varsa doktorunuzdan iyiye giden sonuçlarınız hakkında bilgi alacaksınız. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili oğlak burcu. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ailenizle daha verimli ve çok daha güzel vakitler geçireceksiniz. Ailenizle vakit geçirmek hem size hem de aile bireylerinize çok iyi gelecek. Uzun zamandır bu tür aktiviteler yapmadığımızı ve bundan sonra da sık sık yapmamız gerektiğini fark edeceksiniz. Uyum sağlama yeteneğinize bu hafta bir hayli yüksek görünüyor sevgili oğlaklar. Tamamıyla sizi mutlu eden kavramları odaklanmalısınız. Uzun zamandır bu mutluluğu bekliyorsunuz. Bulmuşken kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

Sezgilerinizin Çok daha fazla etkin olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemi iyi değerlendirmesiniz. Çünkü sezgileriniz size hayatınızda yön veren en önemli etkenlerden bir tanesi. Neredeyse kararlarınızı tamamını sezgilerinize göre alıyorsunuz. Bu yüzden bu hafta sık sık yeni kararlar almaya özen gösterin. Çünkü aldığınız tüm kararlar çok doğru olacak. Konuşulmayan bazı kavramları fark edeceksiniz. İletişiminizin kuvvetli olması bu dönemde oldukça çok önemlidir. Kelimeleri seçerek kullanmaya özen göstermelisiniz. Yoksa hayatınızdaki insanlar kırabilirsiniz. Sizlere çok iyi haftalar geçirmenizi dileriz. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Sosyal hayatınızda çok daha verimli vakitler geçirme fırsatınız olabilir. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Sizin için önemli olan arkadaşlarınız ike bu süre zarfında bol bol vakit geçirmelisiniz. Buna ihtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz. Arkadaş grubunuzdan uzun zamandır kendinizi geri çektiğinizi görebiliyoruz. Bunu yapmamalı ve onlara daha da yakınlaşmalısınız. Onlar İçin oldukça değerlisiniz. Bu güzel dostluklar asla bitmemeli bize göre sevgili oğlak burcu. 

Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır bu hafta. Yeni kişiler ile bağlantılar kurabilirsiniz. Eleştirici tutumlardan bu dönemde uzak durmalısınız. Sizi negatif bir şekilde etkileyecektir. Beklenmedik fırsatlarda hazırlıklı olmanızı öneririz. Bu fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni iş imkânları ile karşılaşabilirsiniz. Buda sizi oldukça iyi etkile ek bu dönemde. Zaten şuanki işinizden pek memnun sayılmazsınız. Bu yüzden bu fırsatı değerlendirecek ve yepyeni kapılar açmak İçin adımlar atacaksınız. Başarılarınız hayatınız boyunca peşinizi bırakmasın. Tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirmenizi dileriz sevgili oğlak burcu. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta dikkatinizi çeken bazı konular olacak. Bu konularda haksız olan insanlara gerekli uyarıları yapmak isteyeceksiniz. Ama genellikle sizin etliye sütlüye karışmayan yapınız ile bu şekilde tepki göstermeniz şaşkınlıkla karşılanacak. Hatta siz bile bu süreçte kendinizi epey şaşırabilirsiniz. İnsanlar da şaşırdığı için size fazla tepki gösterebilirler. Ama sizi şaşırtmaya devam ederek uyarılarınıza devam edeceksiniz. Çevrenizdekiler bu duruma alışkın olmadığın için belirli bir süre aranız bozulabilir.

Genellikle sessiz bir yapıya sahip olduğunuz için insanlar yeni oğlak burcuna alışamayacak. Siz genellikle bir tartışma esnasında iki tarafı da haklı gören kişisiniz. Elbetteki haksız oldukları yönler olduğunu da düşünüyorsunuz ama iki tarafında kendine göre haklı olduğu yönler olduğunu bildiğiniz için tepki veremiyorsunuz. Haliyle insanlarda sizin bu halinizi alışmış durumda. Yeni halinize hemen alışmalarını beklememekle birlikte onlarada hak verebilirsiniz. Siz nasıl ki yeni size alışmaya çalışıyorsunuz onlarda zamanla o duruma alışacaklar. Siz yeterki istikrarınızı bozmayın.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ilişki ve ortaklıklarınızda dengeyi sağlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Daha verimli ilişkiler kurabilmek ve iletişim yetinizi güçlendirmek size bu konuda yardımcı olacaktır. Karşınızdaki insanları yargılamaktan uzak durmalısınız. Karşınızdaki insanları sürekli yargılayarak hem onlara olan güveninizi sarsıyorsunuz hem de onların artık bir noktadan sonra sizden vazgeçmelerine neden oluyorsunuz. Bu güven problemini bu hafta çözmek için bir adım atmalısınız. Yoksa kayıplarınız sizi derinden yaralayacak ve üzecek sevgili oğlak burçları. 

Yaşantınızda genel olarak dikkatsiz ve dağınıklığınız ön planda yer alıyor. Buda hayatınızı gün içerisinde sıkıntıya sokuyor. Kendinize karşı anlayışlı olmak önemli olacaktır. Bu hafta sağlığınız ile ilgili konularda çok daha dikkatli olmalısınız. Kendinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Buda sağlığınızı sıkıntıya sokacak gibi görünüyor. Bu yüzden bu hafta daha temkinli olmalısınız. Olabildiğince stres ve endişeden kendinizi uzak tutmalısınız. Günlük rutin olarak yapmış olduğunuz şeyleri artık değiştirme zamanı. Bu hem size iyi gelecek hem de değişiklik düşüncesi ile modunuzu düzeltecektir. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Sizler için özenle, en iyi astrologlar tarafından hazırladığımız be yorumladığımız burç yorumumuza hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle söylemek isteriz ki inancınız oldukça kuvvetli. Geçmişte yaşamış olduğunuz talihsizliklerden ötürü iyi günleri çok fazla hak ediyorsunuz. Yani dememiz o ki iyi günler çok yakında sizlerle birlikte. Ama iyi günler gelene kadar biraz aşk acısı çekebilirsiniz. Hayatınızdaki kişi ile bir ayrılık söz konusu. Hayatınızda birisi yok ama güzel duygular beslediğiniz bir insan var ise oda sizinle konuşmayı kesecek gibi görünüyor. 

Bir boşluğa düşebilirsiniz. Boşluğun etkisi ile de yanlış kararlar verebilirsiniz. Ama bir karar almadan önce oturup mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde sizin üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum yaşamayacaksınız. Dikkatli olmanızda ve iyice ölçüp tartarak hareket ettiğinizde bu dönemi çok az tasarlar ile atlatacaksınız. Kendinize bu dönemde dikkat etmelisiniz. Aşk acınız çok uzun sürmeyecek çünkü karşımızdaki insan pişman olup size geri dönecek. Ama o kişiyi affedip affetmemek sizin elinizde. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Umarız bu haftanız geçen haftanızdan çok daha güzel geçer. Her gününüz bir öncekinden daha güzel geçsin. İnce düşünceleriniz ile kimseye kıyamıyorsunuz. Ama insanlar siz kırılacak mısınız diye hiç düşünmüyor ne yazık ki. Aslında burnunda farkındasınız ama insanlara iyi davranmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Artık elinizde olmadan yapıyorsunuz bunu. İnsanların size nasıl davrandığı pek umurunuzda olmuyor. Siz kendinizi iyi kalpli görmekten çok mutlusunuz. 

Gelelim aşk hayatınıza. Bu iyi niyetlerinizin mükafatını aşk hayatınızda bulacaksınız. Öyle bir aşk yaşayacaksınız ki bu aşkınız dillere destan olacak. Nesilden nesile aktarılacak. Bu aradığınız aşk yakın zamanda karşınıza çıkacak. Hazırlıklı olmanızda fayda var. Kalbiniz belkide daha önce hiç bu kadar hızlı çarpmamıştı. Derler ya midemde kelebekler uçuşuyor diye sizde o durumu fazlası ile yaşacaksınız. O kişiyle birlikte zaman geçirdiğinizde zaman kavramını kaybedecek ve zaman dursun isteyeceksiniz. Çok kısa zamanda da o kişi ile ciddi düşünerek ciddi kararlar alacaksınız. 

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Oğlak Burcu dendiğinde akıllara hep pimpirikli insanlar geliyor nedense. Sizin her şeyi büyütmeniz be en ufak bir şeyde elinizin ayağınıza dolaşması ile ilgili biraz sıkıntılarınız mevcut. Buna en acilinden bir çare bulmalısınız. Bir de bu sıralar sosyalleşe bildiğiniz kadar sosyalleşmeye özen göstermelisiniz. Bunun size iyi geleceğinden hiç şüpheniz olmasın. Psikolojik olarakta sizi oldukça olumlu etkileyecek. 

Üstelik çokta hoşunuza gidecek. Yeni insanlar tanıyacaksınız. Kim bilir tanıdığınız insanlardan bir tanesi belki dizim için özel biri olabilir yakın zamanda. Hayatımıza birini almanın hatta ve hatta bir yuva kurarak kendinize düzen kurmanın zamanı geldi bizce. Eminiz ki bu size çok iyi gelecek. Siz ikili ilişkiler için varsınız ve bu ilişkileriniz için yaratılmışsınız diyebiliriz sizden için. Bu hafta o buluşmaya gidin ve hayatınızın aşkını bulmaya hazır olun sevgili oğlak burçları. Böylelikle hem normal hayatınıza hem iş hayatınıza renk gelmiş olacak. Umarız haftanız iyi geçer.