Oğlak haftalık burç yorumlar 22 Aralık- 20 Ocak

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Günlük rutinlerinizde daha hızlı gelişmeler olabilir. Birçok farklı konu ile ilgilenme fırsatı olacaktır. Zihinsel sağlığınıza gereken özeni göstermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda risk almamak önemli olacaktır. Çalışma ortamında daha dikkatli olmalısınız. Uyumsuzlukları çözmeye öncelik vermelisiniz. Günlük rutinlerinizde acelecilik ve karışıklık eğilimi zararlı olabilir. Yeni planlarınızda daha temkinli olmalısınız. İlişki ve ortaklıklarınızda daha tartışmacı enerjiler oluşabilir. Uyum sağlamak İçin çaba göstermek önemli olacaktır. 

Zihinsel olarak uyum sağlamak daha zor olacaktır. Kendinizi ortaya koymak size iyi gelecektir. Yeni kararlar almakta acele etmemelisiniz. Sezgi ve içgüdülerinizin daha keskin olması sizi etkileyebilir. Yakın ilişkilerinizde daha derin paylaşımlar yapmak isteyebilirsiniz. Samimi ve dürüst olmak önemli olacaktır. Kontrol ihtiyacını bırakmak faydalı olacaktır. Duygularınızı bu yönde ifade etmekten çekinmemelisiniz. Sağlığınız oldukça iyi görünüyor. Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Tadını çıkarmaya bakın. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel bir hafta olur sevgili oğlak burcu.

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta bilinçaltınızdan bazı mesajlar alabilirsiniz. Bu mesajları çok dikkatli bir şekilde yorumlamalısınız. Ruhsal konular size yardımcı olabilir. Kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Enerjiniz bu dönemde yüksek ancak fazlaya kaçtığınızda dengesiz olabilir. O aradaki dengeyi iyi kurmak elbette ki sizin elinizde. Durumları olduğu gibi görmelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Kendinizi bu konuda sınırlandırmamak önemli olacaktır. Bağımsızlık duygunuz bu hafta oldukça yükselebilir. 

Finansal konularda hızlı kararlar alabilirsiniz. Fikirlerinizi olduğu gibi ortaya koymalısınız. Bu hafta diğer haftalara nazaran daha rekabetçi hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla sıkmamalısınız. Sizi rahatlatan konulara ya da kişilere bu hafta ağırlık vermelisiniz. Asılsız dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Her duyduğunuza inanmak yerine doğruyu araştırarak bulmalısınız. Yoksa birçok kişinin kalbini bu yönde kırabilirsiniz. İnsanları kırmak bu hayatta en istemediğiniz şeylerden bir tanesi. Ama bu dedikoduyu size verecek olan insan güvendiğiniz biri olacağı İçin inanmanız an meselesi olabilir. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bakış açınızı geniş tutmak önemli olacaktır. Yeni fırsatlar kendini gösterecektir. Enerjinizi dengeli kullanmaya çalışın. Başkalarından kolay etkilenme eğiliminiz olabilir. Kendi fikirlerinize sahip çıkmak önemli olacaktır. Seyahat ve kültürel konularda yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Mesleki konularda yeni kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz. Topluluk içinde öne çıkabilirsiniz. Yeni fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririz. Kendi fikirlerinize güvenmelisiniz. Bu dönemde hedeflerinize odaklanmalısınız. Kalbinizin sesi sizi doğru yola götürecektir. 

Rehberlik istediğiniz kişileri dikkatli seçmelisiniz. Konsantre olmak daha zor olabilir. Seçeceğiniz kişi sizi yanlış yönlendirebilir. Hatta iyi saldığımız o kişi sizi sırtımızdan vurabilir. Emin adımlar ile temkinli bir şekilde ilerlemelisiniz. Gözünüzü bu dönemde dört açmanızı öneririz. Mesleki konularda hafta sonuna doğru baskıcı kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kendinize karşı anlayışlı olmak önemli olacaktır. Gerçekçi hedefler belirlemelisiniz. Sosyal gruplarınızda bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Bireysellik enerjisi artacaktır. Fikirlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili oğlak burcu. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta sağlığınız ile ilgili ciddi bir problem ile karşılaşabilirsiniz. Haftaya böyle başlamanız istemezdik ama bu durum enerjinizi oldukça düşürecek. Düşen enerjiniz ile birlikte arkadaş çevrenize de ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ama sıkıntılarınızı bir başkasına yaz etmenizi tavsiye etmeyiz. Unutmayın ki onlar her koşulda sizin yanınızda ve sizin iyiliğinizi isteyen insanlar. Bu yüzden yoktan yere kalp kırmamalısınız sevgili oğlak burcu. 

Aile üyeleriniz ile de bir gerginlik yaşanabilir. Bu gerginliğin sizinle bir ilgisi olmamasına rağmen sizi de etkileyeceğini söylemek isteriz. Sevdiğiniz kişiyi gereğinden fazla savunarak kendinizi tartışmanın içerisinde bulacaksınız. Ama unutmayın ki o kişi kendisini savunabilir ve koruyabilir. Destekleyebilirsiniz ama kesinlikle fazla abartıya kaçmamalısınız. Yoksa zarar gören taraf siz olacaksınız. Eğer bir ilişkiniz var ise bu hafta size bir sürpriz yapabilir. Bu durum sizi hem çok şaşırtacak hem de çok mutlu edecek. Hazırlıklı olmanızda fayda var evlilik yakın görünüyor. Ciddi kararlar almak için erken olduğunu düşünüyorsunuz ama doğru kişiyi bulduysanız asla vazgeçmemelisiniz.

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta duygusal konularda bağımlılıklarınızdan özgürleşmek önemli olacaktır. Size zarar veren ilişkileri fark edebilirsiniz. Ruhsal sağlığınıza öncelik vermelisiniz. Romantik konularda hiç beklemediğiniz bazı gelişmeler olabilir. Kendi duygularınıza sağdık kalmak önemli olacaktır. Keyif konular ile ilgilenmelisiniz. Yaratıcı ve sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz. Bazı durumlarda kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Romantik konularda spontane adımlar atabilirsiniz. Siz romantizm için gelmiş olabilirsiniz dünyaya. 

Yakın çevrenizdeki insanlarla gereksiz tartışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Bu konuda enerjiniz dengesiz olabilir. Yaratıcı konulara odaklanmak faydalı olacaktır. Bu süreçte size iyi gelen aktivitelere odaklanmaya özen göstermelisiniz. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir. Ama bu durum sizi korkutmasın. Çünkü gelişmeler olumlu yönde olacaktır. Süre gelen bir rahatsızlığınız var ise ve yakın zamanda doktor kontrolünüz varsa doktorunuzdan iyiye giden sonuçlarınız hakkında bilgi alacaksınız. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili oğlak burcu. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ailenizle daha verimli ve çok daha güzel vakitler geçireceksiniz. Ailenizle vakit geçirmek hem size hem de aile bireylerinize çok iyi gelecek. Uzun zamandır bu tür aktiviteler yapmadığımızı ve bundan sonra da sık sık yapmamız gerektiğini fark edeceksiniz. Uyum sağlama yeteneğinize bu hafta bir hayli yüksek görünüyor sevgili oğlaklar. Tamamıyla sizi mutlu eden kavramları odaklanmalısınız. Uzun zamandır bu mutluluğu bekliyorsunuz. Bulmuşken kaçırmamanızı tavsiye ederiz. 

Sezgilerinizin Çok daha fazla etkin olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemi iyi değerlendirmesiniz. Çünkü sezgileriniz size hayatınızda yön veren en önemli etkenlerden bir tanesi. Neredeyse kararlarınızı tamamını sezgilerinize göre alıyorsunuz. Bu yüzden bu hafta sık sık yeni kararlar almaya özen gösterin. Çünkü aldığınız tüm kararlar çok doğru olacak. Konuşulmayan bazı kavramları fark edeceksiniz. İletişiminizin kuvvetli olması bu dönemde oldukça çok önemlidir. Kelimeleri seçerek kullanmaya özen göstermelisiniz. Yoksa hayatınızdaki insanlar kırabilirsiniz. Sizlere çok iyi haftalar geçirmenizi dileriz. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Sosyal hayatınızda çok daha verimli vakitler geçirme fırsatınız olabilir. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Sizin için önemli olan arkadaşlarınız ike bu süre zarfında bol bol vakit geçirmelisiniz. Buna ihtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz. Arkadaş grubunuzdan uzun zamandır kendinizi geri çektiğinizi görebiliyoruz. Bunu yapmamalı ve onlara daha da yakınlaşmalısınız. Onlar İçin oldukça değerlisiniz. Bu güzel dostluklar asla bitmemeli bize göre sevgili oğlak burcu. 

Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır bu hafta. Yeni kişiler ile bağlantılar kurabilirsiniz. Eleştirici tutumlardan bu dönemde uzak durmalısınız. Sizi negatif bir şekilde etkileyecektir. Beklenmedik fırsatlarda hazırlıklı olmanızı öneririz. Bu fırsatları iyi değerlendirmenizi öneririz. Yeni iş imkânları ile karşılaşabilirsiniz. Buda sizi oldukça iyi etkile ek bu dönemde. Zaten şuanki işinizden pek memnun sayılmazsınız. Bu yüzden bu fırsatı değerlendirecek ve yepyeni kapılar açmak İçin adımlar atacaksınız. Başarılarınız hayatınız boyunca peşinizi bırakmasın. Tahmininizden çok daha güzel bir hafta geçirmenizi dileriz sevgili oğlak burcu. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta dikkatinizi çeken bazı konular olacak. Bu konularda haksız olan insanlara gerekli uyarıları yapmak isteyeceksiniz. Ama genellikle sizin etliye sütlüye karışmayan yapınız ile bu şekilde tepki göstermeniz şaşkınlıkla karşılanacak. Hatta siz bile bu süreçte kendinizi epey şaşırabilirsiniz. İnsanlar da şaşırdığı için size fazla tepki gösterebilirler. Ama sizi şaşırtmaya devam ederek uyarılarınıza devam edeceksiniz. Çevrenizdekiler bu duruma alışkın olmadığın için belirli bir süre aranız bozulabilir.

Genellikle sessiz bir yapıya sahip olduğunuz için insanlar yeni oğlak burcuna alışamayacak. Siz genellikle bir tartışma esnasında iki tarafı da haklı gören kişisiniz. Elbetteki haksız oldukları yönler olduğunu da düşünüyorsunuz ama iki tarafında kendine göre haklı olduğu yönler olduğunu bildiğiniz için tepki veremiyorsunuz. Haliyle insanlarda sizin bu halinizi alışmış durumda. Yeni halinize hemen alışmalarını beklememekle birlikte onlarada hak verebilirsiniz. Siz nasıl ki yeni size alışmaya çalışıyorsunuz onlarda zamanla o duruma alışacaklar. Siz yeterki istikrarınızı bozmayın.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Bu hafta ilişki ve ortaklıklarınızda dengeyi sağlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Daha verimli ilişkiler kurabilmek ve iletişim yetinizi güçlendirmek size bu konuda yardımcı olacaktır. Karşınızdaki insanları yargılamaktan uzak durmalısınız. Karşınızdaki insanları sürekli yargılayarak hem onlara olan güveninizi sarsıyorsunuz hem de onların artık bir noktadan sonra sizden vazgeçmelerine neden oluyorsunuz. Bu güven problemini bu hafta çözmek için bir adım atmalısınız. Yoksa kayıplarınız sizi derinden yaralayacak ve üzecek sevgili oğlak burçları. 

Yaşantınızda genel olarak dikkatsiz ve dağınıklığınız ön planda yer alıyor. Buda hayatınızı gün içerisinde sıkıntıya sokuyor. Kendinize karşı anlayışlı olmak önemli olacaktır. Bu hafta sağlığınız ile ilgili konularda çok daha dikkatli olmalısınız. Kendinizi çok fazla ihmal ediyorsunuz. Buda sağlığınızı sıkıntıya sokacak gibi görünüyor. Bu yüzden bu hafta daha temkinli olmalısınız. Olabildiğince stres ve endişeden kendinizi uzak tutmalısınız. Günlük rutin olarak yapmış olduğunuz şeyleri artık değiştirme zamanı. Bu hem size iyi gelecek hem de değişiklik düşüncesi ile modunuzu düzeltecektir. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Sizler için özenle, en iyi astrologlar tarafından hazırladığımız be yorumladığımız burç yorumumuza hepiniz hoş geldiniz. Öncelikle söylemek isteriz ki inancınız oldukça kuvvetli. Geçmişte yaşamış olduğunuz talihsizliklerden ötürü iyi günleri çok fazla hak ediyorsunuz. Yani dememiz o ki iyi günler çok yakında sizlerle birlikte. Ama iyi günler gelene kadar biraz aşk acısı çekebilirsiniz. Hayatınızdaki kişi ile bir ayrılık söz konusu. Hayatınızda birisi yok ama güzel duygular beslediğiniz bir insan var ise oda sizinle konuşmayı kesecek gibi görünüyor. 

Bir boşluğa düşebilirsiniz. Boşluğun etkisi ile de yanlış kararlar verebilirsiniz. Ama bir karar almadan önce oturup mantıklı bir şekilde düşündüğünüzde sizin üstesinden gelemeyeceğiniz bir durum yaşamayacaksınız. Dikkatli olmanızda ve iyice ölçüp tartarak hareket ettiğinizde bu dönemi çok az tasarlar ile atlatacaksınız. Kendinize bu dönemde dikkat etmelisiniz. Aşk acınız çok uzun sürmeyecek çünkü karşımızdaki insan pişman olup size geri dönecek. Ama o kişiyi affedip affetmemek sizin elinizde. 

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Umarız bu haftanız geçen haftanızdan çok daha güzel geçer. Her gününüz bir öncekinden daha güzel geçsin. İnce düşünceleriniz ile kimseye kıyamıyorsunuz. Ama insanlar siz kırılacak mısınız diye hiç düşünmüyor ne yazık ki. Aslında burnunda farkındasınız ama insanlara iyi davranmaktan kendinizi alamıyorsunuz. Artık elinizde olmadan yapıyorsunuz bunu. İnsanların size nasıl davrandığı pek umurunuzda olmuyor. Siz kendinizi iyi kalpli görmekten çok mutlusunuz. 

Gelelim aşk hayatınıza. Bu iyi niyetlerinizin mükafatını aşk hayatınızda bulacaksınız. Öyle bir aşk yaşayacaksınız ki bu aşkınız dillere destan olacak. Nesilden nesile aktarılacak. Bu aradığınız aşk yakın zamanda karşınıza çıkacak. Hazırlıklı olmanızda fayda var. Kalbiniz belkide daha önce hiç bu kadar hızlı çarpmamıştı. Derler ya midemde kelebekler uçuşuyor diye sizde o durumu fazlası ile yaşacaksınız. O kişiyle birlikte zaman geçirdiğinizde zaman kavramını kaybedecek ve zaman dursun isteyeceksiniz. Çok kısa zamanda da o kişi ile ciddi düşünerek ciddi kararlar alacaksınız. 

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili oğlak burcu. Oğlak Burcu dendiğinde akıllara hep pimpirikli insanlar geliyor nedense. Sizin her şeyi büyütmeniz be en ufak bir şeyde elinizin ayağınıza dolaşması ile ilgili biraz sıkıntılarınız mevcut. Buna en acilinden bir çare bulmalısınız. Bir de bu sıralar sosyalleşe bildiğiniz kadar sosyalleşmeye özen göstermelisiniz. Bunun size iyi geleceğinden hiç şüpheniz olmasın. Psikolojik olarakta sizi oldukça olumlu etkileyecek. 

Üstelik çokta hoşunuza gidecek. Yeni insanlar tanıyacaksınız. Kim bilir tanıdığınız insanlardan bir tanesi belki dizim için özel biri olabilir yakın zamanda. Hayatımıza birini almanın hatta ve hatta bir yuva kurarak kendinize düzen kurmanın zamanı geldi bizce. Eminiz ki bu size çok iyi gelecek. Siz ikili ilişkiler için varsınız ve bu ilişkileriniz için yaratılmışsınız diyebiliriz sizden için. Bu hafta o buluşmaya gidin ve hayatınızın aşkını bulmaya hazır olun sevgili oğlak burçları. Böylelikle hem normal hayatınıza hem iş hayatınıza renk gelmiş olacak. Umarız haftanız iyi geçer.