Kova haftalık burç yorumları 21 Ocak- 18 Şubat

17 Nisan 2023 – 23 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ilişkilerde uyumsuz enerjilere dikkat edin. Daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. Durumlara objektif yaklaşmaya çalışın. Kontrol ihtiyacını bırakmak zararlı olacaktır. Bazı şeyleri daha az kontrol etmeye çalışarak daha az yorula bilirsiniz. Şüphe duygusuna dikkat edin. Finansal paylaşımlarda temkinli olmalısınız. Gizlenen bazı konular açığa çıkabilir. Bu durum canınızı sıksa da kusa süre içerisinde toparlayacağınızı söylemek isteriz. Size göre zararlı olan duyguları bırakmaya çalışın. Altıncı hissiniz keskin olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirebilirsiniz. Gizlenen kavramlara odaklanabilirsiniz. İçgüdüleriniz bazen yanlış olabilir. 

Mantığınızı kullanmaya çalışın. Sizi doğru yola götüreceğinden emin olabilirsiniz. Uzun yolculuklarda riskli durumlar olabilir. Enerjinizi dengelemeye çalışın. Fanatizm eğilimi zararlı olacaktır. Gelecekle ilgili yeni fikirleriniz olabilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Şansınıza güvenme eğilimi artabilir. Otorite figürleri ile gerilimli durumlar olabilir. Güç savaşlarına girmemeye çalışın. Kendi hedeflerinize odaklanmalısınız. Bazı kişiler ile çatışma eğiliminiz olabilir. Düşüncesiz tepkilerden kaçının. Verdiğiniz izlenime dikkat etmelisiniz. Sağlığınız da bu dönem epey iyi görünüyor. 

10 Nisan 2023 – 16 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta yaratıcı aktiviteler yapmak size iyi gelebilir. Kendiniz ile vakit geçirmek oldukta önemli olacaktır. Enerjinizi baskılamamaya çalışın. Liderlik yeteneklerinizi ortaya çıkarmalısınız. Romantik konularda daha idealist hissedebilirsiniz. Kolay etkilenme eğilimi olabilir. Sınırlarınızı korumaya çalışın. Biraz cesaretinizi toplayarak artık sınırlarınızı çizmenin zamanı çoktan geldi. Yoksa insanlar gereksiz yere üstünüze kel Ege devam edebilir. Bu durumda sizin oldukça canınızı sıkacaktır. Çalışma ortamında enerjiniz yükselebilir. Çok kusa sürede çok büyük bir verim alabilirsiniz. İnsiyatif almak isteyebilirsiniz. 

Sağlığınız ile ilgili risk almamaya özen gösterin. Kendinize karşı anlayışlı olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Çalışma ortamında değişiklikler yapabilirsiniz. Ortamlarda düzensizlik eğilimi olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Yaratıcı enerjiniz yükselebilir. İlişki ve ortaklıklarda adil davranmak önemli olacaktır. Durumlara objektif bakmaya çalışın. Taraf tutmak sizin için zararlı olabilir. Hukuksal işlerde verim alabilirsiniz. İlişkilerinizde uyumsuz enerjilere dikkat edin. Daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. Paylaşım yaptığınız insanları doğru kişilerden seçmeyi ihmal etmeyin. Durumları olduğu gibi değerlendirmek sizin faydanıza olacaktır. 

3 Nisan 2023 – 9 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta fiziksel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Yeni girişimleri odaklanabilirsiniz. Odaklandığımız yeni girişimler oldukça olumlu ilerleyecektir. Cesaretiniz dikkat çekebilir. Finansal işlerde sezgisel kararlar alabilirsiniz. Destek alacağız kişiler olabilir. Yeteneklerinizi değerlendirmeye çalışın. Finansal konularda risk almak zararlı olacaktır. İçsel huzurumuzu korumaya çalışın. Rekabetçi enerjilere karşı dikkat edin. Yüzünüze gülerek arkamızdan kuyumuzu kazmaya çalışan bir çok insan bulunmaktadır. Zihinsel enerjiniz yüksek olacaktır. Fikirlerinizi paylaşmak verimli olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Merak ettiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Konsantre olmak daha zor olabilir. Kardeşlerle ilgili gündemler oluşabilir. Duygularınızı paylaşmak size iyi gelebilir. Ailevi konularda sakin kalmalısınız. Durumlara objektif yaklaşmalısınız. Ev ortamında değişimler yapabilirsiniz. Bu durum size epey iyi gelecektir. Geçmişte kalan konuları bırakmalısınız. Duygularınızı kabul etmelisiniz. Sağlığınız da bu dönemde epey iyi görünüyor. Bu şekilde devam ettiğiniz taktirde devamlı süregelen bir sağlık probleminiz var ise ortadan kalkacaktır. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili kova burcu.

27 Mart 2023 – 2 Nisan, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta hedeflerinize yönelik olmak verimli olabilir. Doğru hedefler belirlediğinizden emin olun. Deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışın. sosyal gruplar da uyumsuz enerjiler olabilir. Yargılayıp bunlardan uzak durun. Sizi gereksiz yere yargılamalarını kesinlikle izin vermeyin. Ekip çalışmaları yavaş ilerleyebilir. Çok fazla aldırış etmemenizi öneririz. Sosyal gruplarda iletişim sorunlarına dikkat edin. Önyargılı olmamak önemli olacaktır. Farklı kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. 

O hayal gücünüz daha aktif olabilir. Sanatsal konulardan ilham alabilirsiniz. Sezgilerinize dinlemeye çalışın. Sizi doğru yönlendireceğinden hiçbir şüpheniz olmasın. Enerjiniz daha içedönük olabilir. Sezgilerinize doğru yorumlamalısınız. Rüyalarınızdan mesajlar gelebilir. Dikkate almayı ihmal etmemelisiniz. Kendinizi doğru yansıtmaya dikkat edin. İçgüdüsel değişimler yapmak doğru olmayabilir. Sosyal ortamlarda temkinli olun. Ruh halinizin değişken olması sizi etkileyebilir. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Evinizde zaman geçirebilirsiniz. Bu size çok iyi gelecektir. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili kova burcu. Çünkü unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

20 Mart 2023 – 26 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ilişkilerde çatışmacı eylemler artabilir. Çözüm odaklı olmaya çalışın. Hukuksal konularda dikkatli olmalısınız. Zararlı çıkan taraf siz olmamalısınız. Finansal paylaşımlarda risk almayın. Gereksiz harcamalardan kesinlikle kaçınmalısınız. Dürüst olmayan kişilere dikkat edin. Bu sistem borç isteyen insanlar olursa nazikçe geri çevirmek kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Sizi geri de tutan kavramları bırakmalısınız. Değiştirmek istediğiniz konuları odaklanabilirsiniz. Zararlı tam kutsal etkiler dikkat etsin. Tepkisellikten uzak durun. 

İradenize kullanarak değişimler başlatabilirsiniz. Bilgileriniz keskin olacaktır. Gizlenen kavramlar açığa çıkabilir. Kararsız eğilimler artabilir. Kendinizi akışına bırakmayı deneyin. Eğitim konularında risk almayın. Motivasyonunuz artabilir. Fazla içgüdüsel davranmamaya çalışın. Daha kararsız hissedebilirsiniz. Kararlarınıza kesin ve net olmak önemli olacaktır. Otorite figürlerinden but destekli alabilirsiniz. Disiplininizin artması dikkat çekecektir. Gerçekçi hedefler belirleyebilirsiniz. Hedeflerimiz gerçekçi olduğu takdirde hedeflerinize ulaşmamız an meselesi diyebiliriz. Umarız dilediğiniz çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burcu. Çünkü unutmayın ki siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

13 Mart 2023 – 19 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ailevi konularda önemli gündemler olabilir. Tartışma olduğu takdirde alttan almak önemli olacaktır. Duygularınız daha yoğun olacaktır. Geçmişte kalan konuları bırakmaya çalışın. Geçmiş canınızı yakmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Şansınıza güvenme eğilimi riskli olabilir. Daha temkinli olmaya çalışın. Çocuklarla çatışmaya girmeyin. Kalp kırmamak önemli olacaktır. Romantik konularda daha idealist olabilirsiniz. Duygusal enerjinizi korumaya çalışın. Beklentilerinizi gerçekçi tutmalısınız. Hedeflerinizi doğru şekilde belirlemelisiniz. 

Sağlığınıza yönelik olumlu adımlar atabilirsiniz. Düzenli ve temkinli olmak faydalı olacaktır. Yoksa sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir eşyanızı kaybetmeniz an meselesi olabilir. Çalışma ortamında yeni fikirleriniz olabilir. Çalışma ortamında huzuru korumaya çalışın. Gereksiz detaylara fazla takılmayın. Detaycı olmak enerjinizi tüketebilir. İşbirliği yapmak önemli olacaktır. Sağlığınızı riske atmamalısınız. Stres ve endişeden uzak durun. Gereksiz detaylara takılmayın. Arkadaşlık ilişkilerinizde paylaşımcı enerjiler artabilir. Ortak yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Hukuksal konular olumlu ilerleyebilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları.

6 Mart 2023 – 12 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sosyal çevrenizde dengesiz kişiler olabilir. Fikirlerinizi savunmaya çalışın. Fazla duygusal davranmamalısınız. Bilinçaltından gelecek mesajlara dikkat edin. Durumlara gerçekçi yaklaşmalısınız. Duygularınızın farkında olmaya çalışın. Sezgilerinizi takip etmeye çalışın. Duygusal olarak kendinizi yenilemelisiniz. Ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacaktır. İletişim trafiği yoğun olabilir. Birden fazla konuda verimli olabilirsiniz. Değişim ihtiyacı sizi huzursuz edebilir. Temkinli hareket etmeye çalışın. Riskli girişimlerden uzak durun. Finansal konularda yeni girişimleriniz olabilir. 

Kendinizi akışa bırakmalısınız. Yeteneklerinizin farkında olmaya çalışın. Bazı konularda rekabetçi eğilimler artabilir. Riskli girişimlerde bulunmayın. Kendi yeteneklerinizi değerlendirmelisiniz. Yeni fikirlerinizi paylaşmak size iyi gelecektir. Bakış açınızı geniş tutmalısınız. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Zihinsel enerjiniz daha aktif olacaktır. Fikirlerinizde savunmacı hissedebilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmeyin. Duygularınızı ifade etmek önemli olacaktır. Ailevi konularda sorumluluklar olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Ev ortamında beklenmedik gelişmeler olabilir. Hareketlerinizde kontrollü olmaya çalışın. Durumlara duygusal yaklaşmayın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları. 

27 Şubat 2023 – 5 Mart, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta otorite figürlerinden destek alabilirsiniz. Doğru desteği aldığınızdan emin olun. Gerçek isteklerinize odaklanmaya çalışın. İçinizden geldiği gibi davranmayı ihmal etmeyin. Kendinize olan saygınızı kesinlikle yitirmemelisiniz. Disiplin ve motivasyonunuz artabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Otoriteye bazı zıtlaşmalar olabilir. Hareketlerinizde temkinli olmalısınız. Zamanınızı dikkatli kullanmaya çalışın. Zamandan tasarruf sizin için önemli olacaktır. Bazı gözünüze çarpan kişiler ile çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bazı kişiler ile çatışma eğilimi olabilir.

Mesleki konularda risk almayın. Kendinizi ortaya koymalısınız. Çalışkan tavrınızı ortaya koyabilirsiniz. Kendinizi göstermenin en iyi yolu bu olacaktır. Grup içerisinde tartışmacı enerjiler artabilir. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Durumları dengelemeye çalışın. Sosyal ortamlarda dengesiz enerjiler olabilir. Dürüst olmayan kişilere dikkat edin. Kendinizden fazla taviz vermeyin. Sizi siz olduğunuz için kabul etmeliler. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Kendinizle yalnız kalmayı deneyin. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Hızlı gelişmeler olabilir. Uyum sağlamak önemli olacaktır. Uyum sağlamakta zorlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

20 Şubat 2023 – 26 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta aile üyelerimizle verimli vakit geçirebilirsiniz. Evinizde zaman geçirmesiniz. Yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu durum hem size hem de ailenize oldukça iyi gelecektir. Bağlarınızı kuvvetlenmesine yardımcı olacaktır. Romantik konularda cesaretiniz artabilir. Platonik olarak hoşlandığınız kişi sizden hoşlanıyor olabilir. Duygularınız karşılıklı olabilir. Bu yüzden cesaretini toplayarak hoşlandığınızı dile getirmelisiniz. Spontane kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Bazı konularda olumlu ilerleyebilirsiniz. Anda kalmaya özen gösterin. Hobilerinize vakit ayırmasınız.

O yaratıcı konularda kendinize güvenebilirsiniz. Kolay etkilenme eğilimi olabilir. Bazı konularda dikkatli davranmalısınız. İşlerimizin karşılıklı olduğundan emin olmalısınız. Organize ve pratik olmanız faydalı olacaktır. İş ortamında olumlu enerjiler olabilir. Kendinize karşı anlayışlı olmalısınız. Çalışma ortamında baz gecikmeler olabilir. Düzenli olmak önemli olacaktır. Yoksa otorite figürleri ile çatışmaya girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kan değerlerinizi ölçtürtmenizde fayda var. İlişkilerde olumlu enerjiler artabilir. Uyum sağladığınız kişileri fark edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili kova burçları.

6 Şubat 2023 – 12 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta değişim ihtiyacı kendini hissettirebilir. İmajınızdaki yenilik size epey iyi gelecek. Çevrenizdeki insanlarda bu değişimi oldukça beğenecek. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Gereksiz riskler almayın. Kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Belki de aradığınız aşık bu haftaki sosyalleşmenizde bulabilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Finansal konularda risk almayın. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Rekabetçi enerjiler artabilir. Durumları olduğu gibi kabullenerek objektif değerlendirmelisiniz. 

Bazı konularda dikkatli olmalısınız. Unutkanlık eğilimi artabilir. Sevdiğiniz bir eşyayı bu şekilde kaybedebilirsiniz. Üzülmenize gerek olmadığını ve kısa zaman içerisinde tekrar kavuşacağınızı söylemek isteriz. Gerçekçi adımlar atmaya çalışın. Zihinsel olarak daha aktif olabilirsiniz. Karar alırken acele etmeyin. Ani kararlardan kaçınmalısınız. Kardeşlerle bazı problemler olabilir. Kardeşlerinizle aranızın bozulmasına asla tahammül edemiyorsunuz. Bu yüzden iki tarafında birbirinin kalbini kırmaması gerekiyor. Durumlara çok daha sakin yaklaşmanızı öneririz. Sözlerinizde seçici olmaya çalışın. Esnek olmak önemli olacaktır. Ailevi konularda duygusal davranmamaya çalışın. 

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde tartışmacı eğilimler artabilir. Haklı olduğunuza eminseniz sonuna kadar haklı olduğunuzu diretmelisiniz. Aksi takdirde üzülen ve haksızlığa uğrayan taraf siz olacaksınız. Duygusal tepkilerden uzak durun. Hukuksal işlerde risk almamalısınız. İlişkilerinizde bireysel enerjiler artış gösterecektir. İletişim kurmaya önem vermelisiniz. Gereksiz tepkilerden uzak durun. Ailevi ilişkilerinizde tartışmacı eğilimler artabilir. Önyargıdan uzak durmaya çalışın. Hukuksal işlerde dikkatli olmalısınız. Risk almak sizin zararınıza olabilir. 

Negatif duygusal etkilere dikkat edin. Bazı paylaşım yapmanız gereken durumlar meydana gelebilir. İlişkilerde sahiplenici enerjiler artabilir. Ruhsal enerjiniz daha yüksek olabilir. İstediğiniz kavramlara odaklanmalısınız. Gizli kavramları fark edebilirsiniz. Fanatik duygular gün yüzüne çıkabilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Eğitim konusunda motivasyonunuz artabilir. Ayağınıza gelen bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Seyahat konularında yeni fırsatlar olacaktır. Keyfini sürmeye bakın. Fazla enerji dikkat çekebilir. Motivasyonunuzu korumaya çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları. Çünkü siz her şeyin en iyisini hakkediyorsunuz. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ailevi konularda bazı zorluklar gündeme gelebilir. Durumlara duygusal yaklaşmayın. Olayları olduğu gibi değerlendirmeye özen gösterin. Yoksa haklı olan tarafı haksız kabul ederek karşınızdaki kişiyi incitebilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var. Ev ortamınızda huzuru korumaya çalışın. Romantik konularda özgüveniniz yüksek olacaktır. Sürpriz yaparak sevdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz. Bu durum ilişkinizi epey güçlendirecektir. Birlikte keyifli aktivitelere yönelebilirsiniz. Şimdiki anda kalmaya çalışın. Bazı konularda yeni şanslar olabilir. 

Kendinizi ön plana koyabilirsiniz. Bir kez olsun kendinize öncelik vermek size kendinizi iyi hissettirecektir. Çocuklar ile ilgili gündemler olabilir. Birlikte zaman geçirip faaliyetler yapmak ilişkinizi güçlendirecek. Bazı konularda dengesiz enerjiler artabilir. Yaratıcı enerjinizi kullanmaya çalışın. Arkadaşlık ilişkilerinizde iletişim kurarken dikkatli olmalısınız. Sağlığınız ile ilgili risk almayın. Gereksiz detaylara fazla odaklanmamalısınız. Grup aktiviteleri gündeme gelebilir. Liderlik yeteneklerinizi gün yüzüne çıkararak kullanabilirsiniz. Ruhsal hassasiyetiniz daha yüksek olabilir. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Umarız çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta fiziksel enerjiniz daha yüksek olacaktır. Egzersiz yapmak size iyi gelebilir. Kendinize zaman ayırmak enerjinizi fazlasıyla yükseltecektir. Yeni başlangıçlara odaklanabilirsiniz. Disiplin ve motivasyonunuz yüksek olacaktır. Beklenmedik durumlara karşı dikkatli olun. Bağımsızlık arayışınız artış gösterebilir. Bazı durumlarda hayat enerjileriniz dengesiz olabilir. Rekabetçi eğilimler artış gösterebilir. Hareketlerinizde planlı olmalısınız. Planlı çalışmak sizi her zaman doğru yola yönlendirecektir. Bu yüzden hayatınızın genelinde planlı çalışmak doğru bir davranış olacaktır. 

Hayatınızdaki bazı durumlarda sezgilerinize güvenmeyi unutmamalısınız. Verimli harcamalar yapabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Fikirlerinizi paylaşmak size yeni ilhamlar verebilir. İyimser bakış açınız dikkat çekecektir. Eğitim konularında şanslarınız olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsat ayağınıza geldi diyebiliriz. İyi değerlendirmenizi öneririz. Yüzeysel konuşmalardan uzak durmaya çalışın. Duyduğunuz bilgiler doğru olmayabilir. Doğruluğundan emin olmadan önyargı ile yaklaşmamalısınız. Yoksa kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz. Zihinsel dengenizi korumalısınız. Manipülatif kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi olduğunuz gibi tanıtmayı ihmal etmeyin. Kardeşler ile ilgili gündemler olabilir. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta fikirlerinizde daha esnek olmaya çalışın. Yeni fırsatlara kendinizi açmalısınız. Değişiklik epey iyi gelecektir. Eğitim konularında yeni gelişmeler olabilir. Uzun zamandır beklediğiniz fırsat ayağınıza geldi diyebiliriz. Mesleki konularda enerjiniz yükselebilir. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Güvenilir bir izlenim verebilirsiniz. Zaten yakın çevrenize de fazlasıyla güven veren bir tarafınız var. Bu yüzden içiniz rahat olsun, yeni tanıştığınız insanlara da fazlasıyla güven duygusu vereceksiniz. 

Otorite figürleriyle çatışmaya girmeyin. Bireysellik enerjisi yükselebilir. Mesleki konularda dikkatli olmalısınız. Sosyal ortamlarda enerjiniz yüksek olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Ekip çalışmaları verimli olabilir. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Grup içerisinde daha gerilimli enerjiler olabilir. Liderlik yeteneklerinizi kullanmalısınız. Gereksiz çatışmalara girmeyin. Ruhsal çalışmalara odaklanmak size iyi gelebilir. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Sanatsal konulara yönelebilirsiniz. Sezgileriniz daha keskin olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Enerjinizi yenileme fırsatınız olabilir. Sanatsal konularda verimli olabilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta seyahat konularında yeni imkanlar olabilir. Durumlara açık fikirli yaklaşmalısınız. Farklı kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. İş hayatınızda değişiklik düşünüyorsanız ayağınıza gelecek olan bu fırsat tam size göre diyebiliriz. Bu yüzden iyi değerlendirmenizi ve kendinizi iyi ifade etmenizi öneririz. Gelecekle ilgili konuları akışına bırakmalısınız. Fanatik enerjilere karşı dikkatli olun. Enerjinizi düşürmelerine asla izin vermeyin. Başkalarını da dinlemek gerekebilir. Hedeflerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Bunun için bu hafta tam zamanı diyebiliriz. Kendinize güvenmek önemli olacaktır. Size destek olacak kişiler olabilir.

Mesleki konularda sezgilerinize güvenmelisiniz. Şansınız daha yüksek olabilir. İsteklerinin peşinden gitmelisiniz. Sosyal konularda yeni girişimlerimiz olabilir. Kendinizi açıkça ifade etmelisiniz. Uyum sağlayacağınız kişiler olacaktır. Grup içinde gereksiz çatışmalara girmeyin. Liderlik pozisyonu almak isteyebilirsiniz. Unutkanlık eğilimi artabilir. Bunun için vitaminlerinizi almayı ihmal etmemelisiniz. Ruhsal konulara odaklanmak size iyi gelecektir. Uyku düzeninize dikkat edin. Durumlara gerçekçi bakmaya çalışın. umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sağlığınızı riske atmamaya çalışın. İşlerinizi doğru şekilde organize etmelisiniz. Karışıklık çıkmaması adına ve planlarınızın aksamaması adına dikkatli olmalısınız. Farklı rutinler belirleyebilirsiniz. Değişiklik bu dönemde size epey iyi gelecektir. İlişkilerde hızlı kararlar almak isteyebilirsiniz. Hareketlerinin sonuçlarını düşünmelisiniz. Bağımsızlık ihtiyacınız bu dönemde oldukça yüksek olacaktır. Size karışılmasından hoşlanmadığınızı açıkça dile getirmelisiniz. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde depresif enerjiler artış gösterebilir. Açıkça iletişim kurmak önemli olacaktır. hukuksal konularda çok daha dikkatli olmalısınız.

Finansal paylaşımlardan verim alabilirsiniz. Sezgileriniz daha derin olacaktır. Duygularını açıkça paylaşmayı deneyebilirsiniz. Bu şekilde çok daha mutlu olacaksınız. Kıskançlık ve şüphe gibi duygulara enerjinizi boşa harcamamanızı öneririz. Durumları mantıklı değerlendirmelisiniz. Yaptığınız paylaşımlar da dikkatli olmalısınız. Değiştirmek istediğiniz konuları odaklanabilirsiniz. Zararlı duygulardan uzak durun. Motivasyonunuzu yüksek tutmaya çalışmalısınız. Seyahat konularında dikkatli olmalısınız. Güvenilir olmayan kişiler olabilir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili kova burçları.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta manipülatif ve kıskanç enerjilere dikkat edin. Duyduklarınız her zaman doğru olmayabilir. Olayların aslını astarını öğrenmeden hareket etmemelisiniz. Yoksa gereksiz yere kalp kırabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız durumlar ile karşı karşıya gelmemeye özen göstermelisiniz. Zihinsel dengenizi korumalısınız. Ailevi konularda iyimser kalmaya çalışın. Durumlar farklı ilerleyebilir. Olaylara önyargısız davranmalısınız. Duygularınızın yoğunlaşması sizi etkileyebilir. İsyankar ve tepkisel enerjilere dikkat etmelisiniz. Bazı beklediğiniz konularda hızlı gelişmeler olabilir. 

Arkadaş çevrenizde bazı yüzleşmeler olabilir. Duygularınız daha yoğun olabilir. Duygularınızın yoğunluğundan ötürü hata yapmaktan korkuyor olabilirsiniz. Ama her insanın hata yapabileceğini unutmamalısınız. Mantıklı hareket etmelisiniz. Mantığınıza güvenmeyi ihmal etmemelisiniz. Yaratıcı yeteneklerinize güvenmeye çalışın. Romantik konularda iyimser olmalısınız. Yeni fırsatlar kendini gösterebilir. Bazı konularda enerjiniz dengesiz olabilir. Risk almaktan kaçınmalısınız. Dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Düzenli ve kontrollü davranmak önemli olacaktır. Planlarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Sağlığınıza bu süre zarfında dikkat etmelisiniz. Gerekli vitaminlerinizi almayı ihmal etmemelisiniz. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ailenizle vakit geçirmek size epey iyi gelecektir. Bu dönemde sezgileriniz kuvvetli olacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. İyi anlarınızı kesinlikle kaybetmemelisiniz. Yoksa büyük bir pişmanlık duyabilirsiniz. Bazı konularda enerjiler dengesiz olabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Açıkça iletişim kurmaktan çekinmeyin. Gerçek isteklerinizi anlamaya çalışın. Ve kesinlikle hislerinize göre hareket edin. Duygularınız doğru şekilde ifade etmek önemli olacaktır. Altıncı hissiniz bu dönem yoğunlaşabilir. Ayağınıza gelen bu fırsatı geri tepmemenizi öneririz. İlişkilerinize odaklanabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı sergileme fırsatınız doğacaktır. Çocuklarla ilgili gündemler olabilir. Kafanızın karışmasına asla müsaade etmemelisiniz. Ve kalp kırmadan yol almaya özen göstermelisiniz. Liderlik yeteneğinize güvenebilirsiniz. Romantik konularda risk almamaya çalışın. Durumlar daha hızlı ilerleyebilir. Çalışma ortamınız daha hareketli geçebilir. Kendinizi çok fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Sağlık konularımıza daha fazla odaklanmalısınız. Kendinizi fazla baskı yapmamaya özen gösterin. Size iyi gelen aktivitelere yönelmelisiniz. Durumlar hızlı ilerleyebilir. Günlük işlerinizde verimli olabilirsiniz. Umarız tahminimizden güzel bir hafta geçirirsiniz.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ruhsal ve manevi konulara odaklanmalısınız. Kontrol ihtiyacını bırakmak gerekecektir. Ruhunuza ve manevi duygularımıza odaklandığınız takdirde doğru yolu bulacağınıza emin olabilirsiniz. Bilinmeyen kavramlar açığa çıkabilir. İçgüdüsel değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Belki de bu gibi değişimler size iyi gelecektir. Denemekte fayda var. Verdiğiniz izlenime dikkat etmelisiniz. Sezgileriniz daha dengesiz olabilir. Fiziksel enerjiniz daha yüksek olabilir. Kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Bunun içinde en doğru zaman olduğunu bildirmek isteriz. 

Yeni girişimlere başlayabilirsiniz. Olumlu olacağından hiç kuşkunuz olmasın. Gönlünü ferah tutmalısınız. Finansal konularda dikkatli hareket etmelisiniz. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Farklı gündemli değerlendirmelisiniz. Rekabetçi enerjilere dikkat etmelisiniz. Sizi kendinize rakip gören insanlar olacaktır. Başarınızdan ötürü sizi çekemeyenler olabilir. Kardeşlerle ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Durumlara hızlı adapte olabilirsiniz. Fikirlerinizi doğru bir şekilde dile getirmelisiniz. Arkadaş çevrenizde verimli iletişimler kurabilirsiniz. Uyumlu enerjiler yüksek olacaktır. Kendinizi daha meraklı hissedebilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta geçmişe fazla takılma eğilimi zararlı olabilir. Duygusal olarak dengede kalmaya öncelik vermelisiniz. Ailevi konularda bazı yüzleşmeler yaşanabilir. Derin duygularınız ile bağlantıya geçmek size iyi gelecektir. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmemeye çalışın. İlerlemek için zararlı hisleri ve alışkanlıkları bırakmalısınız. Hobileriniz lira yaratıcı konularla ilgilenmek size iyi gelebilir. Farklı fikirlerinizi paylaşma fırsatınız olabilir. Romantik konularda kendinizi geri planda tutmamalısınız. İçinizdeki sevgiyi dışarı vurmak sizin için de sevdiğiniz insan için de çok iyi olacaktır. 

Bu durum ilişkinizde boyut atlamanızda yardımcı olacaktır. Fazla hayalperest olmadan gerçek duygularınız ile ilerlemek bu dönemde size epey iyi gelecektir. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmak insanların dikkatini çekecektir. Yaratıcı konularda yeni ilhamlar alabilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Risk alma ve şansınıza güvenme eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Tutku ve heyecanınızı kontrol etmek gerekebilir. Bazı konularda karşınızdaki insanların düşüncelerini de dikkate almalısınız. Sağlığınız ile ilgili konularda daha dikkatli olmaya çalışın. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta günlük rutininizi yenilemek size iyi gelebilir. Sanatsal aktivitelere yönelebilirsiniz. Sanat ile uğraşmak size tahmininizden çok daha iyi gelecektir. Bu hafta dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise sağlığınızdır. Sağlığınıza epey dikkat etmelisiniz. Yoksa enerjinizi de bir hayli etkileyecektir. İlişkilerde yeni adımlar atmaya hazır olabilirsiniz. Açıkça iletişim kurmak önemli olacaktır. İçinizden geçenleri doğru şekilde ifade etmelisiniz. Hukuksal konular öne çıkabilir. İlişkilerde bağımsızlık arayışı öne çıkabilir. Tepkilerinizde kontrollü olmalısınız. Bitmesi gereken durumlar olabilir. Üstelememeye özen göstermelisiniz. 

Arkadaşlık ilişkilerinizde anlayış göstermek önemli olacaktır. Çevrenizde dürüst olmayan kişiler olabilir. Yakın çevrenizde negatif duygulara dikkat etmelisiniz. Şüphe ve kıskançlık zararlı olacaktır. Finansal paylaşımlarda dikkatli olmalısınız. Sizi finansal konularda kullanmalarına izin vermemelisiniz. Sezgilerinizi takip etmek önemli olacaktır. Yakın ilişkilerinizde hızlı gelişmeler olabilir. Altıncı hissinize daha fazla kulak vermelisiniz. Sizi doğru yola götürecek olan hislerinizi göz ardı etmemelisiniz. Gizli kalan kavramları sezebilirsiniz. Endişelerinizi azaltmaya çalışın. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda daha duygusal konular gündemde olabilir. Dürüst ve objektif olmak önemli olacaktır. Kendi fikirlerinizi ifade etmekten çekinmeyin. Bilinçaltından gelecek mesajlara dikkat etmelisiniz. Size ilham ve rehberlik veren kavramlar kendini gösterebilir. Kontrol ihtiyacını bırakmak önünüze yeni seçenekler sunacaktır. Sezgileriniz normalden çok daha yoğun olabilir. Kontrol ihtiyacını bırakmak önünüze yeni seçenekler sunacaktır. Dış dünyaya verdiğiniz izlenim daha dengesiz olabilir. İsyankar ve tepkisel davranma eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. İmajınızda değişimler yapmak için uygun zaman olmayabilir. 

Kendinizden beklemediğiniz bazı tepkiler verebilirsiniz. Bunları mümkün olduğunca kontrol etmeye çalışın. Bağımsızlık ihtiyacının yükselmesi sizi ani kararlar vermeye itebilir. Finansal konularda fazla hırslı davranmak kayıplara neden olabilir. Girişimlerinizde daha planlı olmaya çalışın. Mücadele duygusunu abartmak zararlı olacaktır. Kendinizi bazı konularda kanıtlamak zorunda hissetmemelisiniz. Kendinizin ve çevrenizin güvenliğine öncelik vermelisiniz. Çevrenizden alacağınız haberler sizi ilgilendirebilir. Bilgilerin doğruluğundan emin olun. Dedikodu ve söylentileri gerçeklerden ayırt etmeye çalışın. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili balık burcu. Bu hafta yeni ve ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Kendinizi ortaya koymak önemli olacaktır. Kim bilir belki de yeni bir iş imkanı doğabilir. Buda sizi oldukça mutlu edecek ve hayatınızı olumlu yönde değiştirecek bir imkandır. Bu yüzden iyi değerlendirmenizi öneririz. Grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Grup aktiviteleri daha çok öne çıkacaktır. Elimizden gelenin çok daha fazlasını yapacağınıza eminiz. liderlik pozisyonu almak isteyebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmelisiniz. Enerjiniz daha içe dönük olabilir. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Sanatsal konularda ilham alabilirsiniz.

Sezgileriniz daha fazla yoğunlaşabilir. Kendimizi ortaya koymalısınız. Beklemediğimiz fırsatlar olabilir. Kararlarınız daha değişken olabilir. Ama emin adımlarla ilerlemek her zaman için en doğrusu olacaktır. Uyum sağlamak önemli olacaktır. Sosyal becerilerinizden faydalanabilirsiniz. En iyi olduğunuz konulardan bir tanesi sosyal becerilerinizdir. Bu yüzden elinizden geleni ardınıza koymayın. Kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Enerjinizi dengeli kullanmalısınız. Çevreden daha kolay etkilenebilirsiniz. Finansal konularda yeni kararlarınız olabilir. Temkinli hareket etmeye çalışın. Durumlar daha değişken olacaktır.

Burç Yorumları Kasım 2022

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta bilinç altından gelecek mesajlar size ilham verebilir. İyi değerlendirmenizi ve bu mesajları iyi bir şekilde görebilmenizi öneririz. Kendinizle baş başa kalabilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir. Kontrol ihtiyacına bırakmalısınız. Yoksa yıpranan taraf hep siz oluyorsunuz. Bilinç altından gelecek mesajlara dikkat edin. Altıncı hissinize yoğunlaşabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Bilinmeyen kavramlara çekim duyabilirsiniz. İçgüdüsel kararlar almak güvenli olmayabilir. Durumları akışına bırakmaya çalışın. Koşullar daha hızlı değişebilir. Akışına bırakarak anı yaşamaya özen göstermelisiniz.

Enerjinizi yükselmesi dikkat çekebilir. Fiziksel olarak aktif olabilirsiniz. Gereksiz çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Enerjimizi düşürmeye çalışan insanlar olacaktır. Görmemezlikten gelmeye ve enerjinizi iyi yönde kullanmaya özen göstermelisin. Finansal konularda yeni gündemler olabilir. Tarafsız bakmaya çalışın. Farklı becerilerinizi kullanabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz artış gösterebilir. Hızlı kararlar almak zararlı olabilir. Sahip olduğunuz değerleri fark etmelisiniz. Birden fazla konuda verimli olabilirsiniz. konsantre olmak daha zor gelebilir. Fikirlerinizi paylaşmak faydalı olacaktır.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta günlük rutininizde bazı değişimler olabilir. Akışta kalmaya çalışmalısınız. Düzeninizi bozmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta özellikle sağlığınız ile ilgili konularda risk almamalısınız. Sağlığınız ile ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Düzensizlik ve unutkanlığa dikkat edin. Detaylara fazla takılmamaya çalışın. Detaylar siz farketmesenizde sizi epey yoruyor. Finansal paylaşımlar verimli olabilir. Sezgisel yanınız baskın olacaktır. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. 

İlişkilerinizde iletişim zorluklarına dikkat etmelisiniz. Elbetteki sizi anlamayan insanlar olacaktır. Kendinizi anlatmak için boşa çaba sarf ederek enerjinizi tüketmemelisiniz. Sözlerinizde seçici olmalısınız. Hukuksal konularda gecikmeler olabilir. Kafanıza takmamaya özen gösterin. Ortaklıklarınızda yargılayıcı tutumlarınızdan uzak durun. Kendinizi açıkça ifade etmelisiniz. Hukuksal konularda gecikmeler olabilir. Bilinmeyen bazı kavramları fark edebilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenmeye çalışın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Araştırmanızı ve doğru olanı bulmanızı, emin olmadan adım atmamanızı tavsiye ederiz. Negatif duygulara karşı dikkatli olmalısınız. Kontrolcü eğilimler artabilir. Finansal paylaşımlar gündeme gelebilir. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta günlük rutininizde bazı değişimler olabilir. Akışta kalmaya çalışmalısınız. Düzeninizi bozmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta özellikle sağlığınız ile ilgili konularda risk almamalısınız. Sağlığınız ile ilgili yeni adımlar atabilirsiniz. Düzensizlik ve unutkanlığa dikkat edin. Detaylara fazla takılmamaya çalışın. Detaylar siz fark etmesenizde sizi epey yoruyor. Finansal paylaşımlar verimli olabilir. Sezgisel yanınız baskın olacaktır. Kontrol ihtiyacını bırakmalısınız. 

İlişkilerinizde iletişim zorluklarına dikkat etmelisiniz. Elbetteki sizi anlamayan insanlar olacaktır. Kendinizi anlatmak için boşa çaba sarf ederek enerjinizi tüketmemelisiniz. Sözlerinizde seçici olmalısınız. Hukuksal konularda gecikmeler olabilir. Kafanıza takmamaya özen gösterin. Ortaklıklarınızda yargılayıcı tutumlarınızdan uzak durun. Kendinizi açıkça ifade etmelisiniz. Hukuksal konularda gecikmeler olabilir. Bilinmeyen bazı kavramları fark edebilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize güvenmeye çalışın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Araştırmanızı ve doğru olanı bulmanızı, emin olmadan adım atmamanızı tavsiye ederiz. Negatif duygulara karşı dikkatli olmalısınız. Kontrolcü eğilimler artabilir. Finansal paylaşımlar gündeme gelebilir. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta zihinsel enerjiniz yüksek olacaktır. Sosyal ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Önemli bağlantılar kurabilirsiniz. İyi değerlendirmelisiniz. Bu fırsat bir saha kolay kolay elinize geçmeyecek gibi görünüyor. O yüzden iyi düşünüp taşınmalı ve kararınızı ona göre vermelisiniz. Takıntılı düşüncelere karşı dikkatli olmalısınız. Gereksiz tartışmalara girerek enerjinizi tüketmemenizi öneririz. Manipülatif kişiler ortaya çıkabilir. Ailevi konularda yeni gündemler olabilir. Aile bireylerinizi kırmamaya ve incitmemeye gayret göstermelisiniz. 

Durumlara sakin yaklaşmaya çalışın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Yargılayıcı tutumlardan uzak durmalısınız. Duygularınız daha yoğun olacaktır. Ama karşınızdaki insanların sizin aileniz olduğunu kesinlikle unutmamalısınız. Yaratıcı konularda kendinize güvenebilirsiniz. Çocuklarınız ile verimli vakitler geçireceksiniz. Bu hem size hem de çocuklarınıza çok iyi gelecektir. Anda kalmaya odaklanmalısınız. Romantik konularda olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Tam da beklediğiniz gibi olacağından emin olabilirsiniz. Uyum sağlama fırsatınız olacaktır. Enerjinizi bu yönde yüksek tutmalısınız. Umarız tahmininizden çok daha güzel bir hafta sizleri bekler sevgili kova burcu. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta arkadaş gruplarınızda aktif olabilirsiniz. Ve artık çok daha aktif olma kararı alcaksınız. Çünkü arkadaş ortamınızda paylaşımlar yapmak ve güzel enerjilerinizi birbirinize aktarmak size hep iyi gelecektir. Liderlik yapma fırsatınız olabilir. Ekip çalışmaları hızlı ilerleyebilir. Tepkisel davranmamak önemli olacaktır. İsteklerinizi doğru ifade etmelisiniz. Enerjinizi dikkatli kullanmak önemli olacaktır. Ruhsal konular size iyi gelebilir. Gerçek hislerinizi anlamaya çalışın. Bilinçaltınızdan gelecek mesajlar size ilham verebilir. 

Yaratıcı konularda verimli olabilirsiniz. Kişisel imajınız olumlu yönde etkilenebilir. Yeni kişiler ile tanışma fırsatınız olabilir. Bu kişi ile güzel işlere imza atabilirsiniz. Maddi sıkıntılarınız da bu şekilde ortadan kalkabilir. Bu güzel fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Farklı yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Hedeflerinizi doğru şekilde belirlemelisiniz. Girdiğiniz her ortamda durumlara hızlı bir şekilde ayak uyduruyorsunuz. Bu da sizi diğer insanlara göre bir adım önde olmanıza neden oluyor. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta ilişki ve ortaklıklarınızda zorlayıcı durumlar olabilir. Bağımsızlık ihtiyacınız yüksek olacaktır. Siz tek başınıza da çok güçlüsünüz bu durumu kesinlikle göz ardı etmemeli ve kendinize olan güveninizi yitirmemelisiniz. Hukuksal konularda risk almamalısınız. Sezgileriniz normalden daha keskin olacaktır. Sizin için gizli olan kavramları keşfedebilirsiniz. Derin konuları inceleyebilirsiniz. Negatif duygusal etkilere dikkat etmelisiniz. Sizi ele geçirmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Enerjinizi kontrollü kullanmak gerekecektir. 

Kıskançlık enerjisinden uzak durmalısınız. Sizin için bu durum biraz zorlayıcı olabilir bunun farkındayız ama bu duygu size içten içe zarar veriyor bunu göz arşı etmemelisiniz. Önemli değişim fırsatları kendini gösterebilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Eğitimle ilgili konularda yeni girişimleriniz olabilir. Beklediğiniz fırsat ayağınıza kadar gelecek. Farklı olasılıklara açık olmalısınız. Tartışmacı enerjiler artış gösterebilir. Çevrenizdeki insanlar ile gereksiz tartışmalara girmemeye özen gösterin. Fikirlerinizi savunma ihtiyacı artabilir. Bazı konularda inisiyatif alabilirsiniz. Hedeflerinizi belirlemeye çalışın. Yeni fırsatlar doğabilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta finansal konularda bazı sonuçlanmalar olabilir. Tedbiri elden bırakmayın. Yeni fikirleriniz de olacaktır. Alacağınız haberler olumlu olabilir. Kararlarınızda hızlı davranabilirsiniz. Temkinli hareket etmeye çalışın. Duyacağınız haberler her zaman doğru olmayabilir. Zihinsel dengenizi korumalısınız. Acele kararlar vermeyin. Çevreniz ile iletişimde manipülasyonlara dikkat etmelisiniz. Kendi fikirlerinizi savunmalısınız. Gazla ısrarcı olmak zararlı olabilir. Evinizde düzenlemeler yapmak size iyi gelecektir. Aileniz ile daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınıza özen göstermelisiniz. 

Duygularınız ve sezgileriniz yoğunlaşabilir. İçsel huzurunuza öncelik vermelisiniz. Ailevi konular öne çıkabilir. Yaratıcı fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Romantik konularda şanslarınız olabilir. Şimdiki anda kalmaya odaklanın. Duygularınızı paylaşmak önemli olacaktır. Dikkat çekmekten endişe etmemelisiniz. Detaylara fazla takılmak sorun yaratabilir. Sağlığınıza öncelik vermeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Dikkatli olmanızda fayda var. Size zarar Beren alışkanlıklarınızdan uzak durmalısınız. İş ortamında riskli durumlardan uzak durmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili kova burçları. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Duygusal konularda kontrol ihtiyacını abartmak zararlı olabilir. Hislerinizi paylaşmak İçin kendinize izin vermelisiniz. Şüphe ve kıskançlık ile hareket etmemelisiniz. Bu kıskançlık duygusu resmen içinizi kemiriyor. Hem sizi hem de ilişkinizi birçok yönde etkileyebiliyor. Bu yüzden bu hafta bu konuda kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Yoksa canınızı sıkacak birkaç olayla yakın zamanda karşılaşa bilirsiniz. Eğitim ve kültür konularında bazı gecikmeler olabilir. Durumları sakin değerlendirmek önemli olacaktır. Farklı ihtimalleri de göz önünde bulundurmalısınız. 

Fikirlerinizde daha değilken ve hassas olabilirsiniz. Kendinizi kanıtlama ihtiyacı artış gösterebilir. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Seyahat ve kültürel konularda yeni fikirleriniz olabilir. Farklı olasılıklara ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz konulara atılabilirsiniz. Mesleki konularda bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kadın figürleri ile bazı fikir ayrılıkları olabilir. Hızlı davranmak yerine soğukkanlı olmak önemli olacaktır. Sosyal gruplarınızda önyargılardan uzak durmak önemli olacaktır. Uyum sağlamak zaman zaman daha zor olabilir. Gereksiz tartışmalara girmemeye çalışın. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda kişilik çatışmalarına karşı dikkatli olmalısınız. Haksızlıklara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Hedeflerinizi hızlı belirleyebilirsiniz. Acele etmemenizi ve ani kararlar almamanızı öneririz. Sonrasında pişman olacağınız davranışlardan kendinizi uzak tutmalısınız. Sosyal gruplarınızda hassas dönemde olan kişiler olabilir. Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Sınırlarınızı dikkatli belirlemelisiniz. Hayal gücünüzün aktif olması sizi olumlu yönde etkileyebilir. Ama sizler yine de gerçekçi varsayımları karıştırmamaya özen göstermelisiniz. 

Kendinizi yakım çevrenizden soyutlama eğiliminiz olabilir. Çok fazla uzaklaşmamanızı öneririz. Bilinçaltınız sizlere yeni mesajlar verebilir. Sezgileriniz bu dönemde daha keskin olabilir. Kendinizi bu kadar kontrol etme ihtiyacınızı bırakmalısınız. Bazen her şey olacağına varır ve siz bu konuşa hiçbir şey yapamazsınız. Bu yüzden kendinizi yıpratmak yerine bazı şeyleri akışına bırakmanızı öneririz. Yeni girişimlerde inisiyatif alabilirsiniz. Sosyal becerilerinizi bu hafta dikkat çekebilir. Bu durumu aleyhinize kullanmalısınız. Depresif enerjileriniz ağır basabilir. Sizi ele geçirmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Kendinize bu konuda asla baskı yapmamalısınız. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Hayatınızda direndiğiniz kavramlarla yüzleşebilirsiniz. Tepkilerinizde kontrollü olmak önemli olacaktır. Finansal paylaşımlarda risk almamalısınız. Duygularınız daha dengesiz olabilir. Alışta kalmak önemli olacaktır. Seyahat ve kültürel konularda yeni fikirleriniz olabilir. Zihninizi açıl tutmak ve iyimser olmak önemli olacaktır. Beklemediğiniz olasılıkları da hesaba katmalısınız. Her zaman durumlar beklediğimiz gibi olmayabilir. Bu duruma alışmak hem sizi hem de çevrenizdeki insanlara iyi hissettirecektir. 

Yapmış olduğunuz planlarınızda gerçekçi olmak önemli olacaktır. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Uzun yolculuklarda dikkatli olmak önemli olacaktır. Eğer aracı siz kullanacaksanız dikkatli olmalısınız. Siz kullanmayacaksanız yolculuğunuzu kısa süreli ertelemeyi deneyebilirsiniz. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Tartışmacı enerjiler artabilir. Otorite figürleri ile çatışma eğilimi artabilir. Bireysel fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Hızlı kararlar almak çok doğru olmayacaktır. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmamak insanların dikkatini çekecektir. Kariyer konularında akışta kalmaya çalışın. Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. Ama iyi düşünmelisiniz. Geçmişte sizi üzdüyse çok daha temkinli olmalısınız.

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Hayatımızda tereddüte yer olmadığını görüyoruz. Zaten kesin ve net kararlar vererek tereddüte yer vermemelisiniz. Çünkü siz tereddüte kapıldığınızda asla doğru olan karar veremiyorsunuz. Kalbinizin sesini dinleyerek yanlış tercihler yapıyorsunuz. Siz aklınız ile düşünmesi gereken bir burçsunuz. Genel anlamda bu şekilde de yapıyorsunuz. Ama bazı durumlarda kalbinize söz geçiremiyorsunuz. Yeni bir ilişkiden çıktıysanız hayatınıza hemen yeni bir kişi almaktan kaçınmalısınız. Çivi çiviyi söker diye düşünerek hata üstüne hata yapıyorsunuz.

İş hayatınızda sizi çekemeyen bazı insanlar var. Bu kişileri fark etmeniz an meselesi. O kişileri biran önce fark ederek sırtınızı dönmemeye özen göstermelisiniz. Yoksa iş hayatınızda size zarar ettirecekler. Belki iş yerinizden kovulmanıza bile neden olabilirler. Dikkatli olmanızda fayda var. Ufak tefek ailevi sıkıntılarınız olabilir. Bunu kısa sürede aşarak eskisinden çok daha bağlı olacaksınız birbirinize. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili kova burcu. Çünkü size gülmek çok yakışıyor ve hayatınızın her evresinde pozitiflik saçıyorsunuz etrafınıza. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta zihniniz geçmiş ile ilgili konularla meşgul olabilir. Geçmişe çok fazla takılmamalı ama eğer içinize attığınız durumlar var ise aynı zamanda, aklınızda soru işareti kalmaması adına konularım üzerine gidebilirsiniz. Yoksa bunun haricinde sizi mutlu eden her ne ise bu kavramlara ve kişilere odaklanmalısınız. Ailevi konularda bazı yüzleşmeler gündemde olacaktır. Sakin kalmamızı ve sevdiğiniz insanları kırmamaya çalışmamızı öneririz. Sizin için değerli olan insanlara daha temkinli yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Bu konuları aştıktan sonra aileniz ile daha verimli vakit geçirme fırsatınız olabilir. İyi değerlendirmenizi ve kaliteli zaman geçirmek için elinizden geleni yapmalısınız. İletişim kurmak ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Yeniliklere açık ve önyargısız olmaya göstermelisiniz. Sizi bu konularda adil olmaya davet ediyoruz sevgili kova burcu. Duygusal konularda da bazı gelişmeler olabilir. Hayatınıza yeni insanlar girebilir ve bu insanlardan bir tanesi sizin için özel birine dönüşebilir. Umarız hep beklediğiniz aşk hayatınız bu hafta çok güzel bir şekilde başlar. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bı hafta yeni fikirlerinizi dile getirecek cesareti nihayet bulacaksınız. Bu fikirler sizin olduğu kadar karşınızdaki insanımda hayatını çok olumlu yönde değiştirecek. Bu yüzden fikrinizi beyan ettiğiniz kişide sizin sayenizde çok şanslı diyebiliriz. Farklı konulara odaklanmak size iç görü verebilir. Kardeşleriniz ile verimli vakitler geçirmek hem size hemde onlara çok iyi gelecek. Bunu çok daha sık yapmanız gerektiği kararını alacaksınız. Bu fırsatlarınızı iyi değerlendirmenizi öneririz. 

Finanslar konularda içgüdülerinize kulak vermelisiniz. Farklı yetenekler keşfedeceksiniz. Bu yeteneklerinizi çok iyi değerlendirmenizi öneririz. İş hayatımızda güzel gelişmeler olacak. Başarınızı kıskanacak birkaç sinir bozucu insana denk gelebilirsiniz. Sakin ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. Kendinize inanmak bu dönemde oldukça işinize yaracak. Güvendiğiniz kişilere dikkat etmelisiniz. Sizlere yanlış akıllar vererek doğru yoldan sapmanıza beden olabilirler. Dikkatli olmanızda ve ilişkilerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Adımlarınızı tartarak ve dikkatli atmalısınız. Umarız yüzünüzden gülümsemenizin hiç eksik olmadı muhteşem bir haftaya merhaba dersiniz sevgili kova burçları. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Mesleki konularda sezgileriniz size yol gösterebilir. Hedeflerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Aslına bakarsanız harekete geçmek için geç bile kaldınız. Bu yüzden bu hafta acele etmeli ve o çok istediğiniz şey için bir an önce harekete geçmelisiniz. Bu dönemde çekinmeden ruhsal ve manevi konularda destek alabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle herhangi bir şekilde çekinmemelisiniz. Sevdikleriniz ile bu durumunuzu paylaşabilirsiniz. Sizi en iyi anlayacak kişiler şüphesiz ki dostlarınız olmaktadır. 

Bazı konularda kendinize çok fazla baskı yapıyorsunuz. Bu size zarar veriyor ama farkında değilsiniz. Bu şekilde davranarak yalnızca kendinize zarar veriyorsunuz. Hem de hiç farkında olmadan yapıyorsunuz. Bu hafta bunun farkına varmanızı ve kendinize çeki düzen vermenizi istiyoruz. Bu dönem aşırı sorumluluk aşmaktan kaçınmalısınız. Otorite figürleri ile gereksiz çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Hedeflerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Bizce netleştirmekte gerekiyor artık. Artık hayatınızı kesin bir şekilde düzene sokmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta sizi bekler sevgili kova burçları.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Hayatınızdaki insanlar kim olursa olsun çok fazla kıskanıyorsunuz. Bu hafta kıskançlık mı şüphe gibi duygularınıza yer vermemeye özen göstermelisiniz. Çünkü bu durum sizi epey yıpratıyor. Siz fark etmeseniz bile günün sonunda zihnen yorulan hep siz oluyorsunuz. Bu konuda kendinize çekidüzen vermelisiniz. Ayrıca çok fazla kontrolcüsünüz. Kontrol ihtiyacınızı bırakmak sizin için faydalı olacaktır. Yakın çevrenizde ufak tartışmalar meydana gelebilir. Güven ve sadakat konuları dile gelecek.

İş hayatınızda bazı tartışmalar olabilir. Sizin uzak durmanızı tavsiye ederiz. Haklı olan kişi sevdiğiniz kişi bile olsa onu savunmak için çabalamamalısınız. Unutmayın ki onlarda kendilerini çok iyi bir şekilde savunup dile getirebilirler. Elbetteki size ihtiyacı olan konular olacak ama onlar yardım istedikleri zaman yardım etmeniz en doğrusu. Herhangi bir yardım istemediklerinde müdahale etmemelisiniz. Çünkü olay dönüp dolaşıp sizi buluyor ve sizin aleyhinize işliyor. Asla alakamız olmayan tartışmalarda bile günün sonunda hatalı taraf hep siz oluyorsunuz.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. İnsanlar sizin yanınızda aşka sıkılmıyor. En çokta bu özelliğinizi seviyorlar. Arkadaş ortamlarının en vazgeçilmezi sizsiniz. Hayatınızdaki insanları mutlu etmeyi çok seviyorsunuz. Ama ne yazık ki onlar sizin onlara davrandığınız gibi davranarak sizleri mutlu edemiyorlar. Bu konuda çok fazla yakınsanızda ne yazık ki çevrenizdeki insanlar sizin kadar anlayışlı ve düşünceli olamıyorlar. Bu aralar canınız sıkkın gibi sizi üzen bir şeyler var gibi görünüyor. 

Hiçbir şey yolunda gitmiyor sanki sizin için. Ama önümüzdeki ayın sonlarına doğru sizin için çok güzel şeyler olacak. Hiç beklemediğiniz bir şekilde sürprizler sizleri bekliyor olacak. Sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz sevgili kova burçları. Sizin düşünceli davranışlarınızı hak etmeyen insanlar var. Ve siz ne yazık ki bunu geç bir şekilde görüyor ve fark ediyorsunuz. Onlar için acı çekmekten vazgeçin artık. Bu hafta bunun için çabalayarak kendinize bu konuda çeki düzen vermelisiniz sevgili kovalar. Umarız haftanız dilediğinizden çok daha güzel ve iyi geçer.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. İnsanlar dış görünüş olarak sizi çok mutlu olarak görüyor. Ama içinizde ne yangınlar var bir bilseler keşke. Ancak en yakınınız da olan insanlar anlayabiliyor. Ama siz herhangi bir yardım istemediğiniz için onlarımda elinden bir şey gelmiyor. Gülüşleriniz öyle kuvvetli ki dışarıdan bakılan bir göz ile kötü olduğunuzu anlamak mümkün olmuyor. Anlamasını istediğiniz insanlar için bile öyle iyi gizliyorsunuz ki ne yazık ki onlarda bu konuda biraz zorluk çekiyor. 

Gelelim diğer konulara siz birini özlediğiniz zaman gözünüz başka hiçbir şey görmüyor. Özleminizden adeta psikopata bağlıyorsunuz. O yüzden sevdiğiniz insanları özlememeniz için hem siz hemde onlar ellerinden geleni yapıyorlar. Özlemek size iyi gelmeyen şeylerin başında yer alıyor. Özlem duyduğunuzda sevgiliniz ile tartışmaya girebiliyorsunuz. Mantıklı düşündüğünüzde bu tartışmanın ne kadar saçma bir konudan çıktığını düşünebiliyorsunuz. Bu hafta bunun önüne geçebilirsiniz. Çünkü bu şekilde davranarak hem kendinize hem de ilişki durumunuza zarar veriyorsunuz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Bu hususlardan bir tanesi iş hayatınızla ilgili. İş hayatınızda sizinle iyi anlaşamayan birkaç insan var. Bu insanlar arkanızdan iş çevirerek tabiri caiz ise ayağınızı kaydırmak için uğraşacaklar. Bu durum üstüleriniz tarafından fark edilecek ve gerekli uyarıları alacaklar. Sizi yalnızca kendiniz olun ve zamana bırakın. Bu şekilde davranarak her şeyin üstesinden gelecek ve karşınızdakilerin kötü düşüncelerini bu şekilde ekarte edeceksiniz. 

Sizin ne alıp veremediklerinin ne olduğunu merak edeceksiniz. Bizler sizin merakınızı giderelim ve ne olduğunu söyleyelim. Elbetteki gün geçtikçe artan başarılarınızı kıskanıyorlar. Gelelim diğer bir hususa. Çokta önemsenmeyecek ufak bir kaza geçireceksiniz. Bir araç kullanıyor iseniz bu sıralar dikkatli olmanızı öneririz. Size bir zarar gelmeyecek ama maddi anlamda biraz zorlanacaksınız. Bunun önüne geçebilmek adına bu hafta bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Dileriz hayatınız hep bir gün öncesinden daha güzel olur.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sizleri ufak olumsuzluklar bekliyor. Kendinizi çok halsiz hissederek tüm hafta yatma gereksiniminde bulunabilirsiniz. Ufak sır ağrılarınız ile tüm modunuz düşebilir. Bu süre zarfında bol bol dinlenmenizi öneririz kendinizi iyi hissedeceksiniz aktiviteler yapmanızı öneririz. En sevdiğiniz filmi tekrar izleyebilirsiniz. Ya da sevdiğiniz bir film serisi var ise bu hafta o seriye tekrar başlayabilirsiniz. Size iyi gelen insanları konuşmanızı ve görüşmenizi öneririz.

Kısaca size çok iyi gelecek şeyler yapabilirsiniz. Daha az çalışıp kendinizi daha çok zaman ayırdığınız bir hafta olmalı bu hafta. İş hayatından biraz uzak kalmak size oldukça iyi gelecek. Belki birkaç günlüğüne izin alarak ufak bir kaçamak da yapabilirsiniz. Sakinliğin ve dinginliğin  ağır bastığı yerleri tercih edebilirsiniz. Hazır ruhunuzu dinlendirmişken uzun zamandır beklediğiniz şeyin sahibi olmak için de en doğru zamanlardan bir tanesi diyebiliriz. Hafta sonuna doğru çok uzun zamandır beklediğiniz o güzel mülkün sahibi siz olmalısınız.