Kova haftalık burç yorumları 21 Ocak- 18 Şubat

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Duygusal konularda kontrol ihtiyacını abartmak zararlı olabilir. Hislerinizi paylaşmak İçin kendinize izin vermelisiniz. Şüphe ve kıskançlık ile hareket etmemelisiniz. Bu kıskançlık duygusu resmen içinizi kemiriyor. Hem sizi hem de ilişkinizi birçok yönde etkileyebiliyor. Bu yüzden bu hafta bu konuda kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Yoksa canınızı sıkacak birkaç olayla yakın zamanda karşılaşa bilirsiniz. Eğitim ve kültür konularında bazı gecikmeler olabilir. Durumları sakin değerlendirmek önemli olacaktır. Farklı ihtimalleri de göz önünde bulundurmalısınız. 

Fikirlerinizde daha değilken ve hassas olabilirsiniz. Kendinizi kanıtlama ihtiyacı artış gösterebilir. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Seyahat ve kültürel konularda yeni fikirleriniz olabilir. Farklı olasılıklara ve yeniliklere kendinizi açmalısınız. Daha önce hiç deneyimlemediğiniz konulara atılabilirsiniz. Mesleki konularda bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Kadın figürleri ile bazı fikir ayrılıkları olabilir. Hızlı davranmak yerine soğukkanlı olmak önemli olacaktır. Sosyal gruplarınızda önyargılardan uzak durmak önemli olacaktır. Uyum sağlamak zaman zaman daha zor olabilir. Gereksiz tartışmalara girmemeye çalışın. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda kişilik çatışmalarına karşı dikkatli olmalısınız. Haksızlıklara karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Hedeflerinizi hızlı belirleyebilirsiniz. Acele etmemenizi ve ani kararlar almamanızı öneririz. Sonrasında pişman olacağınız davranışlardan kendinizi uzak tutmalısınız. Sosyal gruplarınızda hassas dönemde olan kişiler olabilir. Empati ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Sınırlarınızı dikkatli belirlemelisiniz. Hayal gücünüzün aktif olması sizi olumlu yönde etkileyebilir. Ama sizler yine de gerçekçi varsayımları karıştırmamaya özen göstermelisiniz. 

Kendinizi yakım çevrenizden soyutlama eğiliminiz olabilir. Çok fazla uzaklaşmamanızı öneririz. Bilinçaltınız sizlere yeni mesajlar verebilir. Sezgileriniz bu dönemde daha keskin olabilir. Kendinizi bu kadar kontrol etme ihtiyacınızı bırakmalısınız. Bazen her şey olacağına varır ve siz bu konuşa hiçbir şey yapamazsınız. Bu yüzden kendinizi yıpratmak yerine bazı şeyleri akışına bırakmanızı öneririz. Yeni girişimlerde inisiyatif alabilirsiniz. Sosyal becerilerinizi bu hafta dikkat çekebilir. Bu durumu aleyhinize kullanmalısınız. Depresif enerjileriniz ağır basabilir. Sizi ele geçirmesine kesinlikle izin vermemelisiniz. Kendinize bu konuda asla baskı yapmamalısınız. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Hayatınızda direndiğiniz kavramlarla yüzleşebilirsiniz. Tepkilerinizde kontrollü olmak önemli olacaktır. Finansal paylaşımlarda risk almamalısınız. Duygularınız daha dengesiz olabilir. Alışta kalmak önemli olacaktır. Seyahat ve kültürel konularda yeni fikirleriniz olabilir. Zihninizi açıl tutmak ve iyimser olmak önemli olacaktır. Beklemediğiniz olasılıkları da hesaba katmalısınız. Her zaman durumlar beklediğimiz gibi olmayabilir. Bu duruma alışmak hem sizi hem de çevrenizdeki insanlara iyi hissettirecektir. 

Yapmış olduğunuz planlarınızda gerçekçi olmak önemli olacaktır. Başkalarının fikirlerini de dikkate almalısınız. Uzun yolculuklarda dikkatli olmak önemli olacaktır. Eğer aracı siz kullanacaksanız dikkatli olmalısınız. Siz kullanmayacaksanız yolculuğunuzu kısa süreli ertelemeyi deneyebilirsiniz. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Tartışmacı enerjiler artabilir. Otorite figürleri ile çatışma eğilimi artabilir. Bireysel fikirlerinizi öne sürebilirsiniz. Hızlı kararlar almak çok doğru olmayacaktır. Kendinizi olduğunuz gibi yansıtmamak insanların dikkatini çekecektir. Kariyer konularında akışta kalmaya çalışın. Eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. Ama iyi düşünmelisiniz. Geçmişte sizi üzdüyse çok daha temkinli olmalısınız.

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Hayatımızda tereddüte yer olmadığını görüyoruz. Zaten kesin ve net kararlar vererek tereddüte yer vermemelisiniz. Çünkü siz tereddüte kapıldığınızda asla doğru olan karar veremiyorsunuz. Kalbinizin sesini dinleyerek yanlış tercihler yapıyorsunuz. Siz aklınız ile düşünmesi gereken bir burçsunuz. Genel anlamda bu şekilde de yapıyorsunuz. Ama bazı durumlarda kalbinize söz geçiremiyorsunuz. Yeni bir ilişkiden çıktıysanız hayatınıza hemen yeni bir kişi almaktan kaçınmalısınız. Çivi çiviyi söker diye düşünerek hata üstüne hata yapıyorsunuz.

İş hayatınızda sizi çekemeyen bazı insanlar var. Bu kişileri fark etmeniz an meselesi. O kişileri biran önce fark ederek sırtınızı dönmemeye özen göstermelisiniz. Yoksa iş hayatınızda size zarar ettirecekler. Belki iş yerinizden kovulmanıza bile neden olabilirler. Dikkatli olmanızda fayda var. Ufak tefek ailevi sıkıntılarınız olabilir. Bunu kısa sürede aşarak eskisinden çok daha bağlı olacaksınız birbirinize. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili kova burcu. Çünkü size gülmek çok yakışıyor ve hayatınızın her evresinde pozitiflik saçıyorsunuz etrafınıza. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta zihniniz geçmiş ile ilgili konularla meşgul olabilir. Geçmişe çok fazla takılmamalı ama eğer içinize attığınız durumlar var ise aynı zamanda, aklınızda soru işareti kalmaması adına konularım üzerine gidebilirsiniz. Yoksa bunun haricinde sizi mutlu eden her ne ise bu kavramlara ve kişilere odaklanmalısınız. Ailevi konularda bazı yüzleşmeler gündemde olacaktır. Sakin kalmamızı ve sevdiğiniz insanları kırmamaya çalışmamızı öneririz. Sizin için değerli olan insanlara daha temkinli yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. 

Bu konuları aştıktan sonra aileniz ile daha verimli vakit geçirme fırsatınız olabilir. İyi değerlendirmenizi ve kaliteli zaman geçirmek için elinizden geleni yapmalısınız. İletişim kurmak ve anlayış göstermek önemli olacaktır. Yeniliklere açık ve önyargısız olmaya göstermelisiniz. Sizi bu konularda adil olmaya davet ediyoruz sevgili kova burcu. Duygusal konularda da bazı gelişmeler olabilir. Hayatınıza yeni insanlar girebilir ve bu insanlardan bir tanesi sizin için özel birine dönüşebilir. Umarız hep beklediğiniz aşk hayatınız bu hafta çok güzel bir şekilde başlar. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bı hafta yeni fikirlerinizi dile getirecek cesareti nihayet bulacaksınız. Bu fikirler sizin olduğu kadar karşınızdaki insanımda hayatını çok olumlu yönde değiştirecek. Bu yüzden fikrinizi beyan ettiğiniz kişide sizin sayenizde çok şanslı diyebiliriz. Farklı konulara odaklanmak size iç görü verebilir. Kardeşleriniz ile verimli vakitler geçirmek hem size hemde onlara çok iyi gelecek. Bunu çok daha sık yapmanız gerektiği kararını alacaksınız. Bu fırsatlarınızı iyi değerlendirmenizi öneririz. 

Finanslar konularda içgüdülerinize kulak vermelisiniz. Farklı yetenekler keşfedeceksiniz. Bu yeteneklerinizi çok iyi değerlendirmenizi öneririz. İş hayatımızda güzel gelişmeler olacak. Başarınızı kıskanacak birkaç sinir bozucu insana denk gelebilirsiniz. Sakin ve sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. Kendinize inanmak bu dönemde oldukça işinize yaracak. Güvendiğiniz kişilere dikkat etmelisiniz. Sizlere yanlış akıllar vererek doğru yoldan sapmanıza beden olabilirler. Dikkatli olmanızda ve ilişkilerinizi gözden geçirmenizde fayda var. Adımlarınızı tartarak ve dikkatli atmalısınız. Umarız yüzünüzden gülümsemenizin hiç eksik olmadı muhteşem bir haftaya merhaba dersiniz sevgili kova burçları. 

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Mesleki konularda sezgileriniz size yol gösterebilir. Hedeflerinize yönelik harekete geçmelisiniz. Aslına bakarsanız harekete geçmek için geç bile kaldınız. Bu yüzden bu hafta acele etmeli ve o çok istediğiniz şey için bir an önce harekete geçmelisiniz. Bu dönemde çekinmeden ruhsal ve manevi konularda destek alabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle herhangi bir şekilde çekinmemelisiniz. Sevdikleriniz ile bu durumunuzu paylaşabilirsiniz. Sizi en iyi anlayacak kişiler şüphesiz ki dostlarınız olmaktadır. 

Bazı konularda kendinize çok fazla baskı yapıyorsunuz. Bu size zarar veriyor ama farkında değilsiniz. Bu şekilde davranarak yalnızca kendinize zarar veriyorsunuz. Hem de hiç farkında olmadan yapıyorsunuz. Bu hafta bunun farkına varmanızı ve kendinize çeki düzen vermenizi istiyoruz. Bu dönem aşırı sorumluluk aşmaktan kaçınmalısınız. Otorite figürleri ile gereksiz çatışmalara girmemeye özen göstermelisiniz. Hedeflerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Bizce netleştirmekte gerekiyor artık. Artık hayatınızı kesin bir şekilde düzene sokmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta sizi bekler sevgili kova burçları.

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Hayatınızdaki insanlar kim olursa olsun çok fazla kıskanıyorsunuz. Bu hafta kıskançlık mı şüphe gibi duygularınıza yer vermemeye özen göstermelisiniz. Çünkü bu durum sizi epey yıpratıyor. Siz fark etmeseniz bile günün sonunda zihnen yorulan hep siz oluyorsunuz. Bu konuda kendinize çekidüzen vermelisiniz. Ayrıca çok fazla kontrolcüsünüz. Kontrol ihtiyacınızı bırakmak sizin için faydalı olacaktır. Yakın çevrenizde ufak tartışmalar meydana gelebilir. Güven ve sadakat konuları dile gelecek.

İş hayatınızda bazı tartışmalar olabilir. Sizin uzak durmanızı tavsiye ederiz. Haklı olan kişi sevdiğiniz kişi bile olsa onu savunmak için çabalamamalısınız. Unutmayın ki onlarda kendilerini çok iyi bir şekilde savunup dile getirebilirler. Elbetteki size ihtiyacı olan konular olacak ama onlar yardım istedikleri zaman yardım etmeniz en doğrusu. Herhangi bir yardım istemediklerinde müdahale etmemelisiniz. Çünkü olay dönüp dolaşıp sizi buluyor ve sizin aleyhinize işliyor. Asla alakamız olmayan tartışmalarda bile günün sonunda hatalı taraf hep siz oluyorsunuz.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. İnsanlar sizin yanınızda aşka sıkılmıyor. En çokta bu özelliğinizi seviyorlar. Arkadaş ortamlarının en vazgeçilmezi sizsiniz. Hayatınızdaki insanları mutlu etmeyi çok seviyorsunuz. Ama ne yazık ki onlar sizin onlara davrandığınız gibi davranarak sizleri mutlu edemiyorlar. Bu konuda çok fazla yakınsanızda ne yazık ki çevrenizdeki insanlar sizin kadar anlayışlı ve düşünceli olamıyorlar. Bu aralar canınız sıkkın gibi sizi üzen bir şeyler var gibi görünüyor. 

Hiçbir şey yolunda gitmiyor sanki sizin için. Ama önümüzdeki ayın sonlarına doğru sizin için çok güzel şeyler olacak. Hiç beklemediğiniz bir şekilde sürprizler sizleri bekliyor olacak. Sabırlı olmanızı tavsiye ediyoruz sevgili kova burçları. Sizin düşünceli davranışlarınızı hak etmeyen insanlar var. Ve siz ne yazık ki bunu geç bir şekilde görüyor ve fark ediyorsunuz. Onlar için acı çekmekten vazgeçin artık. Bu hafta bunun için çabalayarak kendinize bu konuda çeki düzen vermelisiniz sevgili kovalar. Umarız haftanız dilediğinizden çok daha güzel ve iyi geçer.

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. İnsanlar dış görünüş olarak sizi çok mutlu olarak görüyor. Ama içinizde ne yangınlar var bir bilseler keşke. Ancak en yakınınız da olan insanlar anlayabiliyor. Ama siz herhangi bir yardım istemediğiniz için onlarımda elinden bir şey gelmiyor. Gülüşleriniz öyle kuvvetli ki dışarıdan bakılan bir göz ile kötü olduğunuzu anlamak mümkün olmuyor. Anlamasını istediğiniz insanlar için bile öyle iyi gizliyorsunuz ki ne yazık ki onlarda bu konuda biraz zorluk çekiyor. 

Gelelim diğer konulara siz birini özlediğiniz zaman gözünüz başka hiçbir şey görmüyor. Özleminizden adeta psikopata bağlıyorsunuz. O yüzden sevdiğiniz insanları özlememeniz için hem siz hemde onlar ellerinden geleni yapıyorlar. Özlemek size iyi gelmeyen şeylerin başında yer alıyor. Özlem duyduğunuzda sevgiliniz ile tartışmaya girebiliyorsunuz. Mantıklı düşündüğünüzde bu tartışmanın ne kadar saçma bir konudan çıktığını düşünebiliyorsunuz. Bu hafta bunun önüne geçebilirsiniz. Çünkü bu şekilde davranarak hem kendinize hem de ilişki durumunuza zarar veriyorsunuz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. Bu hususlardan bir tanesi iş hayatınızla ilgili. İş hayatınızda sizinle iyi anlaşamayan birkaç insan var. Bu insanlar arkanızdan iş çevirerek tabiri caiz ise ayağınızı kaydırmak için uğraşacaklar. Bu durum üstüleriniz tarafından fark edilecek ve gerekli uyarıları alacaklar. Sizi yalnızca kendiniz olun ve zamana bırakın. Bu şekilde davranarak her şeyin üstesinden gelecek ve karşınızdakilerin kötü düşüncelerini bu şekilde ekarte edeceksiniz. 

Sizin ne alıp veremediklerinin ne olduğunu merak edeceksiniz. Bizler sizin merakınızı giderelim ve ne olduğunu söyleyelim. Elbetteki gün geçtikçe artan başarılarınızı kıskanıyorlar. Gelelim diğer bir hususa. Çokta önemsenmeyecek ufak bir kaza geçireceksiniz. Bir araç kullanıyor iseniz bu sıralar dikkatli olmanızı öneririz. Size bir zarar gelmeyecek ama maddi anlamda biraz zorlanacaksınız. Bunun önüne geçebilmek adına bu hafta bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Dileriz hayatınız hep bir gün öncesinden daha güzel olur.

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili kova burcu. Bu hafta sizleri ufak olumsuzluklar bekliyor. Kendinizi çok halsiz hissederek tüm hafta yatma gereksiniminde bulunabilirsiniz. Ufak sır ağrılarınız ile tüm modunuz düşebilir. Bu süre zarfında bol bol dinlenmenizi öneririz kendinizi iyi hissedeceksiniz aktiviteler yapmanızı öneririz. En sevdiğiniz filmi tekrar izleyebilirsiniz. Ya da sevdiğiniz bir film serisi var ise bu hafta o seriye tekrar başlayabilirsiniz. Size iyi gelen insanları konuşmanızı ve görüşmenizi öneririz.

Kısaca size çok iyi gelecek şeyler yapabilirsiniz. Daha az çalışıp kendinizi daha çok zaman ayırdığınız bir hafta olmalı bu hafta. İş hayatından biraz uzak kalmak size oldukça iyi gelecek. Belki birkaç günlüğüne izin alarak ufak bir kaçamak da yapabilirsiniz. Sakinliğin ve dinginliğin  ağır bastığı yerleri tercih edebilirsiniz. Hazır ruhunuzu dinlendirmişken uzun zamandır beklediğiniz şeyin sahibi olmak için de en doğru zamanlardan bir tanesi diyebiliriz. Hafta sonuna doğru çok uzun zamandır beklediğiniz o güzel mülkün sahibi siz olmalısınız.