Koç haftalık burç yorumları 21 Mart- 20 Nisan

30 Ocak 2023 – 5 Şubat, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta romantik enerjiler dengesiz olabilir. İçgüdüsel değişimlerden kaçının. İyi gelmeyeceğini söylemek isteriz. Çocuklarla iletişimde dikkatli olmalısınız. Kalp kırmaktan kaçınmalısınız. Sonrasında vicdan azabı çekmek istemiyor iseniz daha temkinli yaklaşmalı ve cümlelerinizi seçerek kullanmalısınız. Bazı konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Endişe etmenizi gerektirecek bir durum yok. Aksine güzel gelişmeler olacak diyebiliriz. Bağımsızlık duygusu yüksek olacaktır. Hareketlerinizin sonuçlarını düşünmelisiniz. Unutmayın ki iyi ya da kötü yapmış olduğunuz tüm hareketlerden siz mesulsünüz. 

Karamsar enerjileriniz artış gösterecektir. Net olmaya dikkat etmelisiniz. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmelisiniz. İnsanlarla iletişim kurarken çok daha dikkat edin. İş ortamında rekabetçi enerjiler artabilir. Kaza ve sakarlıklara dikkat edin. Dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Kendinize yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Düzenli olmak önemli olacaktır. Sağlıkla ilgili önemli gelişmeler olacaktır. İlişkilerinizde tartışmacı eğilimler olabilir. Gereksiz tepkilerden uzak durun. Empatik yaklaşmak önemli olacaktır. Bazı durumlarda uyumlu enerjiler artabilir. Ortak noktalarınızı keşfettiğiniz insanlar olabilir. Hukuksal işler olumlu ilerleyebilir. 

Ocak 2023

23 Ocak 2023 – 29 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta finansal konularda enerjiniz yüksek olacaktır. Beklediğiniz fırsat ayağınıza geliyor diyebiliriz. Birikim yapmanın tam zamanı. Uzun süredir yapmak istediğiniz bir yatırım var ise bu hafta tam zamanı diyebiliriz. Huzuru korumaya odaklanmalısınız. Değer verdiğiniz kavramları fark edebilirsiniz. Eğer bu kavramlar ile kendinizi huzurlu hissediyorsanız sıkı sıkı sarılmayı ihmal etmemelisiniz. Bazı konularda daha temkinli hareket etmelisiniz. Ortaklıklarınızda da dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Karamsar enerjilerden uzak durun. Sosyal ilişkileriniz daha hareketli olacaktır. 

Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Başkalarını etkileme fırsatınız olabilir. Belkide bu hafta hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. İletişim trafiği daha yoğun olabilir. Hafifletmek için çabalamak yerine akışına bırakmanızı tavsiye ederiz. Fikirleriniz değişken olabilir. Hızlı kararlar vermemeye çalışın. Unutkanlık eğilimi artış gösterebilir. Zihinsel enerjiniz dengesiz olabilir. Duygusal enerjiniz dengesiz olabilir. Durumları kişisel algılamayın. Evinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. Evinizde zaman geçirmek size iyi gelebilir. Ebeveynleriniz ile verimli iletişim kurabilirsiniz. Bu güzel iletişimin tadını çıkarmalısınız. 

16 Ocak 2023 – 22 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta sosyal gruplarınızda daha çok ön plana çıkabilirsiniz. Liderlik yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Gitmiş olduğunuz ortamda fazlasıyla dikkat çeken bir yapınız var. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu fırsat size çok iyi kapılar açacak. Ayağınıza gelecek olan bu fırsatı kesinlikle kaçırmamalısınız. Arkadaş gruplarınızda baskıcı kişilere dikkat edin. Size olumsuz yönde enerjiler verebilirler. Bağımsızlık arayışı yüksek olabilir. Hareketlerinizde planlı olmalısınız. Enerjinizi baskılama eğilimi zararlı olacaktır. 

Sezgilerinizi dikkatli kullanmalısınız. Uyku düzeninize dikkat edin. Uyku düzeniniz bozulduğu takdirde siz her ne kadar fark etmesenizde uyku düzeninizin bozulması sizi fazlası ile etkiliyor. Normalden daha hassas olduğunuz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Akışta kalmak faydalı olacaktır. Ruhsal çalışmalara yönelebilirsiniz. Motivasyon ve enerjiniz daha yüksek olacaktır. Yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Başkalarına da ilham verebilirsiniz. Yeni girişimlerinizde risk almamaya çalışın. Kişisel imajınız değişken olabilir. Enerjinizi kontrollü kullanmalısınız. Kendinizi ifade etme konusunda enerjiniz yükselebilir. Kişisel isteklerinize odaklanabilirsiniz. İmajınızda değişimler yapabilirsiniz. Bu size oldukça iyi gelecektir. 

9 Ocak 2023 – 15 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta ilişkilerde daha kalıcı adımlar atabilirsiniz. Nihayet beklediğiniz fırsat ayağınıza geldi. Güven ve sadakat kavramları gündeme gelebilir. Hukuksal konular olumlu yönde ilerleyecektir. Endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir durum söz konusu değildir. Sezgileriniz bu dönemde daha keskin olacaktır. Bunu fırsat bilerek değiştirmek istediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Duygularınız bu hafta epey yoğunlaşacaktır. Kontrol ihtiyacını abartmak zararlı olacaktır. Finansal yönde yapacağınız paylaşımlara karşı dikkatli olmalısınız. 

Ani değişimler gündeme gelebilir. Enerji ve motivasyonunuz bu hafta epey yüksek olacaktır. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Eğitim konularında şansınız artabilir. Nihayet hayallerinizi gerçekleştirmek için adım atabileceksiniz. Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu girişimler hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Mesleki konularda riskli girişimlerde bulunmanızı bu gafta için pek tavsiye etmiyoruz. Sizin için ilerleyen zamanlarda yeni fırsatlar çıkacaktır. Kariyerinizde önemli tanışmalar olabilir. Enerjiniz karşı taraftan epey dikkat çekecektir. Kadın figürlerinizden destek alabilirsiniz. Hedeflerinizi doğru şekilde belirlemelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem sizi bekliyor. 

2 Ocak 2023 – 8 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta ilişkilerinizde daha kalıcı adımlar atabilirsiniz. Güven ve sadakat kavramları öne çıkabilir. Artık insanlara güvenmeyi bilmeniz gerektiğini öğrenmenizin tam zamanı. Bu yüzden bu hafta onun için bir adım atarak en azından hayatınızda sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlara güvenmeyi deneyebilirsiniz. Hukuksal konularda gelişmeler olabilir. İş ilişkilerinizde manipülatif enerjilere dikkat edin. Sizleri düşürmelerine izin vermeyin. Kontrol eğilimlerden uzak durmalısınız. Gerekli değişimlere izin vermelisiniz.

Yakın ilişkilerde derin paylaşımlar yapabilirsiniz. Dürüst ve açık olmak önemli olacaktır. Kendinize bir açıklamadığınız bazı durumları yakın çevrenizdeki insanlara açıklayarak akıl alabilirsiniz. Fazla şüpheci yaklaşmamaya çalışın. Sezgileriniz normalden daha aktif olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Önemli paylaşım var yapabilirsiniz. Önünüze gelecek bu fırsatları çok iyi değerlendirmelisiniz. Yüksek eğitimle ilgili konularda yeni fırsatlar olabilir. İyimserliğinizi korumaya çalışın. Farklı fırsatlar kendini gösterebilir. Önünüze çıkacak bu fırsatlar size yeni kapılar açacaktır. Seyahat konularında risk almamak önemli olacaktır. Unutkanlık eğilimi artış gösterebilir. Gereksiz tartışmalara girmemelisiniz.

Aralık 2022

26 Aralık 2022 – 1 Ocak, 2023 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta değer verdiğiniz kavramlara çok daha fazla odaklanmalısınız. Finansal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Maddi açıdan birikim yapmak oldukça önemli olacaktır. Bazı durumlar olduğundan daha yavaş ilerleyebilir. Bazı konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var. Sizin için riskli girişimlerden kaçınmalısınız. Geleceği düşünerek hareket etmelisiniz. Hayatınızda karamsarlığa yer vermemelisiniz. Önemli girişim fırsatlarınız olabilir. Fikirlerinizi çevreniz ile paylaşmak önemli olacaktır.

Eleştirici eğilimlere karşı dikkat etmelisiniz. Kardeşler ile ilgili gelişmeler olabilir. Gereksiz tartışmalara girmemek önemli olacaktır. Sözlerinizi dikkatli seçmelisiniz. Halatınızda değer verdiğiniz insanlara karşı sabırlı olmalısınız. Ailevi konularda hızlı gelişmeler olabilir. Duygusal tepkilerden kaçınmalısınız. Durumlara objektif yaklaşın. Geçmiş ile ilgili konuları bırakmaya çalışın. Siz her ne kadar farkında olmasanızda geçmişinizi kurcalamak sizi epey yıpratıyor. Bu dönemde duygularınız daha değişken olabilir. Arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili koç burçları. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.

19 Aralık – 25 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta çevrenizdeki insanları kontrol etmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz. Gerekli değişimlere direnmeyin. Duygusal olarak gergin enerjiler olabilir. Ama gerilmenizi gerektirecek bir durum olmadığını söylemek isteriz. Yeteneklerinizi farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu konuda kendinize güvenmenizi tavsiye ederiz. Finansal konularda gelişmeler olabilir. Bu konuda önemli dönüm noktalarınız olabilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Kalıcı kararlar alabilirsiniz. Beklenmedik durumlara hazırlıklı olun. Riskli girişimlerde bulunmamalısınız. Uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. 

Etkili kişiler ile tanışabilirsiniz. Bu etkili kişilerden bazı destekler alabilirsiniz. Hedeflerinizi belirlemek önemli olacaktır. Disiplinli oluşunuz dikkat çekebilir. Sözel tartışmalara girme eğilimi artabilir. Dürüst olmayan kişilere dikkat etmelisiniz. Zihinsel enerjinizi dengelemelisiniz. Enerjinizi dengelemek sizlere olumlu açıdan etkileyecektir. Evinizde zaman geçirmek size iyi gelecektir. Duygularınıza özen göstermelisiniz. Gerçek isteklerinizi fark etmeye çalışın. İstekleriniz doğrultusunda hareket etmek size iyi gelecektir. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili koç burcu. Çünkü siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Bunu kesinlikle unutmamalısınız. 

12 Aralık – 18 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta finansal konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. Risk ve girişimlerden kaçının. Maddi anlamda sıkıntıya girmemek için bu hafta biraz çaba sarf etmelisiniz. Geleceği düşünerek hareket etmelisiniz. Karamsarlıktan uzak durmalısınız ve kesinlikle net olmalısınız. Önemli girişim fırsatları olabilir. Geleceğe yönelik hareket etmelisiniz. İyi düşünüp iyi karar vermeniz gereken birkaç olay olabilir. gerçekten güvendiğiniz insanlar ile fikir alışverişi yapabilirsiniz. Fikirlerinizi çevrenize paylaşmak önemli olacaktır. Eleştirici eylemlere dikkat edin. Kardeşlerle ilgili gelişmeler olabilir. 

Gereksiz tartışmalara girmemek önemli olacaktır. Bu hafta çevrenizdeki insanların kalbini kırmamak için ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Sözleriniz dikkatli seçmelisiniz. Arkadaşlarınızla ilgili konularda sabırlı olmalısınız. Ailevi konularda hızlı gelişmeler olabilir. Duygusal tepkilerden kaçınmalısınız. Durumlara objektif yaklaşmalısınız. Geçmişle ilgili konuları bırakmaya çalışın. Geçmişe sünger çekmek gibi bazı sıkıntılarımız olabilir. Ama bu durumu düzeltmediğiniz takdirde acı çeken taraf hep siz olacaksınız. Duygularınız daha dengesiz olabilir. Bazı konularda dikkatli davranmamız gerekebilir. sağlığınıza da bu dönem dikkat etmelisiniz.

5 Aralık – 11 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta mesleki konularda motivasyonunuz yükselebilir. Kişisel imajımızı değerlendirebilirsiniz. Disiplininizi korumaya çalışın. Önünüze çıkan bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. İş yerinizde yükselme şansınız bu hafta ile birlikte doğabilir. Grup içinde uyuşmazlıklara dikkat edin. Sabit fikirli kişiler olabilir. Temkinli hareket etmek gerekecektir. Herkese güvenmemi öğrenmelisiniz. Grup içinde insiyatif alabilirsiniz. Liderlik yeteneğinizi kullanabilirsiniz. Baskıcı kişilere karşı dikkat etmelisiniz. Sizde fazla baskıcı tavırlardan geri kaçınmalısınız.

Enerjiniz daha içedönük olacağından kendinizi yıpratmamaya çalışın. Kendinizi suçlu gördüğünüz bazı konular olabilir. Bu konuların üzerine giderek suçlu olduğunuz noktayı kabul etmeniz gerekmektedir. Uyku düzeninize dikkat edin. Ruhsal çalışmalarda fayda görebilirsiniz. Kendinize de bu dönemde oldukça dikkat etmelisiniz. Değişen hava şartlarıyla sağlık problemleri meydana gelebilir. Enerjiniz daha dengesiz olabilir. Kendinizi fazla soyutlamamaya çalışın. Kendinizi ifade etmek sizin için önemli olacaktır. Duygusal Dengenizi korumalısınız. Fiziksel imajınızla ilgili yenilikler yapabilirsiniz. Bu değişiklik size epey iyi gelecektir. Sosyal enerjiniz yüksek olacaktır. Daha kolay uyum sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kaliteli zamanlar geçirmeye bu hafta özen göstermelisiniz.

Burç Yorumları Aralık 2022

28 Kasım – 4 Aralık, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta finansal konularda güçleneceğiniz kişileri çok dikkatli seçmelisiniz. Kurnaz ve yanıltıcı kişilere rastlama olanağınız çok yüksek. Kalıcı kararlar vermeyi bir süre erteleyebilirsiniz. Karamsarlığa katılma eğiliminiz bu dönemde oldukça yüksek görünüyor. Dikkatli olmanızda fayda var. Eski alışkanlıklarınızı değiştirmek için kendinize izin vermelisiniz. Size güvence duygusu veren kavramları fark edebilirsiniz. Gerçek anlamda nelere değer verdiğinizi anlamaya çalışmalısınız. Zihinsel enerjiniz daha yüksek olabilir. Yeni bağlantılar kurma fırsatınız olabilir. 

Kendinizi daha etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu hafta başkalarına da ilham verme fırsatınız olabilir. Aldığınız bilgilerin doğruluğundan emin olmalısınız. Dürüst olmayan kişiler etrafınızda olabilir. Gerçekler ve varsayımları birbirine karıştırmamaya özen gösterin. Sözel tartışmalara kolay katılma eğilimine dikkat etmelisiniz. Fikrinizi kanıtlama dürtüsü fazla olabilir. Farklı düşüncelere karşı anlayışlı olmalısınız. Duygusal konularda fazla benmerkezci davranmak zararlı olacaktır. Durumlara objektif bakmak daha zor gelebilir. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmemeye çalışın. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz sevgili koç burcu. 

21 Kasım – 27 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta duygusal konularda olumlu gelişmeler olabilir. Sezgilerinizi takip etmelisiniz. Sezgilerinize güvenmeniz gereken durumlar olacaktır ama unutmayın ki çok fazla tartıp biçmeden bazı adımları da atmamalısınız. Akışta kalmaya çalışmalısınız. Romantik konularda girişken hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara jest yapmak hem sizi hem de karşınızdaki insanı oldukça mutlu edecek ve bağlarınızı kuvvetlendirecektir. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Yaratıcı aktivitelere yönelebilirsiniz. Bu size kendinizi epey iyi hissettirecektir. Bu yöntem ile enerjinizi yükseltebilirsiniz. 

Bazı konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. İsyankar enerjilere dikkat edin. Benmerkezci eğilimler artış gösterebilir. Kendinize daha fazla güvenmek önemli olacaktır. Çevrenizdeki karamsar enerjilere dikkat etmelisiniz. Durumlar göründüğünden farklı olabilir. Anlayıp dinlemeden insanları yargılamamanızı öneririz. Çalışma ortamında bazı uyumsuzluklar olabilir. Gereksiz olan detaylara fazla takılmamakta özen göstermelisiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Günlük rutinlerinizde yaratıcı yenilikler yapabilirsiniz. Bu hafta motivasyonunuzu yüksek tutmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Ortaklıklarınızda yeni gündemler olabilir. Uzlaşmaya varmaya özen göstermelisiniz. 

14 Kasım – 20 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta fazla idealist hareket etmek hayal kırıklığına sebep olabilir. Aşırı duygularınızı dengede tutmak önemli olacaktır. Gelecek ile ilgili konularda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya ve mantıklı kararlar vermeye dikkat etmelisiniz. Mesleki konularda hızlı gelişmeler olabilir. Yeni fırsatlara karşı açık olmak önemli olacaktır. Otorite figürlerinden bazı destekler alma fırsatınız olabilir. Bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneririz. Mesleki konularda daha kararlı hareket edebilirsiniz. 

Hayatınızdaki önemli kişiler tarafından ilişkilerde bazı dönüm noktaları olabilir. Gerçekten ne istediğinizi fark etmeye çalışın. Sosyal gruplarınızda bazı beklenmedik gelişmeler olabilir. Başkalarının davranışlarından fazla etkilenmemeye çalışın. Ekip çalışmalarında bazı uyumsuzluklar ortaya çıkabilir. Grup çalışmalarında daha uyumsuz enerjiler devam edebilir. Tartışmalara kolay girme eğilimine karşı dikkatli olmalısınız. Fikirlerinizi savunmak ve kanıtlamak düşündüğünüz kadar önemli olmayabilir. Bilinçaltında bastırdığınız hisler kendini daha fazla hissettirebilir. Dengesiz ve duygusal eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Sezgileriniz her zaman doğru olmayabilir. Bu dönemde fazla aktif olmak için kendinizi zorlamamalısınız. 

7 Kasım – 13 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta mesleki konularda orijinal fikirleriniz olabilir. Fikirleriniz hep orjinal olmasına rağmen siz cesaret edip gerçekleştiremiyorsunuz. Bu hafta bunun için çabalayarak hedeflerinizi gerçekleştirmek için çabalamalısınız. Verdiğiniz izlenim daha olumlu olacaktır. Özgüveniniz dikkat çekebilir. Kariyer konularına daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Otorite figürlerinin dikkatini çekebilirsiniz. Riskli girişimlerde bulunmamalısınız. Grup içerisinde bazı uyumsuzluklar olabilir. Sorunları fazla büyütmemeye çalışın. Dürüst olmayan kişilere dikkat etmelisiniz. Grup içerisinde daha aktif olacağınız bir döneme hazırlıklı olmalısınız. 

Kendinizi ortaya koymalısınız. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Hayal gücünüz bu dönem daha aktif olabilir. İyi değerlendirmenizi öneririz. Soyut fikirlerinizi dike getirebilirsiniz. Durumlara geniş açıdan bakmalısınız. Enerjinizin daha düşük olması sizi etkileyebilir. Kendinizi fazla yıpratmamaya çalışın. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Kişisel imajınızda yenilikler yapabilirsiniz. Özgüveniniz daha yüksek olacaktır. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Zaten ruhumuz da yeterince liderlik bulunmaktadır. Yalnızca bunu iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsin sevgili koç burçları.

Burç Yorumları Kasım 2022

31 Ekim – 6 Kasım, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta ailevi konularda iletişime dikkat etmeniz gerek bir zaman dilimine giriyorsunuz sevgili koç burcu. Yanlış anlaşılmalar olabilir dikkatli olmanızda fayda var. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmeyin. Duygusal olarak daha dengeli hissedebilirsiniz. İçgüdüsel tepkilerden uzak durun. Empati göstermek güçlü bir duygudur. Bu süre zarfında empati göstermek önemli olacaktır. Romantik konularda iyimser etkiler olabilir. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek sizin daha da mutlu olacağınız nişanına geliyor. 

Kendinizi ifade etmek size iyi gelecektir. Doğru şekilde ifade etmek ilişkinizin doğru şekillenmesi konusunda önemli olacaktır. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda karamsar enerjileriniz oluşabilir. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızı öneririz. Kendinizi doğru şekilde ifade etmekten kaçınmamalısınız. Ve eğer mümkünse kalp kırmamanızı da öneririz. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Çocuklarla iletişimde daha dikkatli olmalısınız. Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Düşünmeden hareket etmemenizi öneririz. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. Günlük rutininizde yaratıcı yenilikler yapabilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekebilir. Sağlığınız ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. 

24 Ekim – 30 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta ailevi konularda iletişime dikkat etmeniz gerek bir zaman dilimine giriyorsunuz sevgili koç burcu. Yanlış anlaşılmalar olabilir dikkatli olmanızda fayda var. Geçmişte kalan konuları gündeme getirmeyin. Duygusal olarak daha dengeli hissedebilirsiniz. İçgüdüsel tepkilerden uzak durun. Empati göstermek güçlü bir duygudur. Bu süre zarfında empati göstermek önemli olacaktır. Romantik konularda iyimser etkiler olabilir. Sevdiğiniz insanı mutlu etmek sizin daha da mutlu olacağınız nişanına geliyor. 

Kendinizi ifade etmek size iyi gelecektir. Doğru şekilde ifade etmek ilişkinizin doğru şekillenmesi konusunda önemli olacaktır. Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda karamsar enerjileriniz oluşabilir. Beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızı öneririz. Kendinizi doğru şekilde ifade etmekten kaçınmamalısınız. Ve eğer mümkünse kalp kırmamanızı da öneririz. Kendinize daha fazla güvenmelisiniz. Çocuklarla iletişimde daha dikkatli olmalısınız. Rahatlamak için kendinize izin vermelisiniz. Düşünmeden hareket etmemenizi öneririz. Yoksa üzülen taraf siz olabilirsiniz. Günlük rutininizde yaratıcı yenilikler yapabilirsiniz. Fikirleriniz dikkat çekebilir. Sağlığınız ile ilgili önemli gelişmeler olabilir. 

17 Ekim – 23 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta kişisel imajınıza yönelik değişimler yapabilirsiniz. Ya da bu değişimlere yönelik kararlar alabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz gibi belki spora başlama ve ufak bir vücut yapma kararı alabilirsiniz. Ya da saçlarınızda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ama ne yaparsanız yapın hem siz çok beğenecek hem de çevrenizden epey olumlu yorumlar alarak iyiki yapmışım diyeceksiniz. Duygularınız daha hassas olabilir. İçgüdüsel tepkilerden kaçının. Mantıklı düşünmeli ve ona göre davranmalısınız. 

Kontrolcü ve baskıcı enerjilere dikkat edin. Değişime direnmemek önemli olacaktır. Duygularınız daha yoğun olabilir. Yeni finansal kararlar alabilirsiniz. Kendi yeteneklerinize güvenmelisiniz. Durumlar olumlu yönde değişebilir. Hislerinize ve yeteneklerinize güvendiğiniz takdirde kazanan taraf siz olacaksınız. İçinizi ferah tutun. Geleceğe yönelik hareket etmelisiniz. Sizin için önemli olan kişilerden destek alabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle çekinmemelisiniz. Zihinsel enerjiniz bu hafta çok daha yüksek olacaktır. İyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Birçok farklı konuya odaklanabilirsiniz. Sosyal becerilerinizi kullanabilirsiniz. Konular daha hızlı ilerleyebilir. 

10 Ekim – 16 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta seyahat konularında yeni fırsatlarınız doğabilir. İyimserlik enerjileriniz yüksek olacaktır. Sizin için farklı olan seçeneklerinizi iyi değerlendirmelisiniz. Hayatınızdan çıkardığınız ama bunun için pişmanlık duyduğunuz insanlarla bir araya gelerek orta yolu bulmak istiyorsunuz. Bunu açıkça söylemeseniz de konuşmak istemeniz bile sorunları halletmeye çalışmak ve hayatınıza tekrar o insanları aşmak istiyorsunuz. Ama sizi uyarmak istediğimiz küçük bir konu olacak. İzlediğiniz yolun yanlış olduğunu bilmenizi isteriz. 

Sizin için önemli olan insanları tekrar hayatınıza alma fikirli doğru evet, ama izlediğiniz yol yanlış. Çünkü siz hatanızı kolay kolay kabul etmeyen ve aksine insanları suçlayıcı yönde konuşan tavrınız ile karşınızdaki insanı tamamen kaydedebilirsiniz. Bu yüzden buna göre hareket etmeli, sakin kalmalı ve mümkünse suçunuzu kabul etmelisiniz. Fikirlerinizi savunma enerjiniz yükselebilir. Ana söylediklerimizi de kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Tüm bunların yanı sıra mesleki konularda dengesiz eğilimleriniz artış gösterebilir. Dikkatli olmanızda fayda var diyebiliriz. Temkinli hareket etmelisiniz. 

3 Ekim – 9 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Bu hafta romantik konularda beklenmedik durumlar olabilir. Hayatınızdaki insan size ufakta olsa bir sürpriz yapabilir. Ama bu durumun ufaklığı ya da büyüklüğü değil sizi ne derecede mutlu ettiği önemlidir. Sizde bu sürpriz karşısında epey mutlu olacakmışsınız gibi görünüyor. Kendinize güvenmek bu dönem sizin için önemli. Duygularınıza sadık kalmalısınız. Sağlığınız ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Ama merak etmenizi gerektirecek bir şey olmadığını söylemek isteriz. 

Devamlı kullandığınız bir ilaç var ise bu dönem doktorunuz ara vermenizi isteyebilir ya da ufak bir grip ile bu sağlık sorununuzu atlatabilirsiniz. Ruhsal dengenizi korumaya öncelik vermelisiniz. Ruh sağlığınız tüm yaşamınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Günlük rutinlerinde değişiklik olabilir. Bu değişiklik size iyi gelecek gibi görünüyor. Çalışma ortamınızda risk almamak sizin için önemli olacaktır. Bazı koşullarınız değişebilir. Sunmuş olduğunuz fikirler iş ortamında beğeni toplayacak gibi görünüyor. Önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ortaklıklarınızda yeni başlangıçlar olabilir. Abartılı tepkilerden uzak durmalısınız. 

Burç Yorumları Eylül 2022

19 Eylül – 2 Ekim, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta kontrolünüz dışındaki durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı bitişler gündeme gelebilir. Bu duruma içten içe üzüleceksiniz ama dışarı belli etmeyeceksiniz. İçinize atacak ve sanki umursamıyor gibi davranacaksınız. Bu şekilde belli etmemeye çalışmak sizi çok daha fazla yoracak. İçinizdekini dışarı vurarak yaşamayı öğrenmelisiniz yoksa kendinize zarar vereceksiniz. Sezgilerinize kulak vermeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. İyi değerlendirmenizi ve size sunulan fırsatları kaçırmamanızı öneririz. 

Enerji ve motivasyonunuz yükselebilir. Çevrenize olumlu izlenim verebilirsiniz. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmeye dikkat etmelisiniz. Fevri davranışlarınızdan ötürü çevrenizdeki insanlar tarafından çok fazla yanlış anlaşılıyorsunuz. Bu durumu bir düzene sokma vakti geldi de geçiyor bile. Bu hafta bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Dürüst olmayan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. Manipülatif enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Değişime direnmemek önemli olacaktır. Bırakın yeni değişimler ile kendinizi yenileyin. Sezgileriniz bu dönemde daha yoğun olabilir. Sezgilerinize güvenmeyi unutmayın. Hisleriniz sizi her zaman olmasada yoğun olduğu günlerde doğru yönlendirecektir. 

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Romantik konularda fazla riskli davranmamaya çalışın. Bağımsızlık ihtiyacının yüklenmesi sizi ani kararlar vermeye itebilir. Başkalarının duygularını da hesaba katmalısınız. Kendinize özgü yeteneklerinize güvenmelisiniz. Çekingenlikten kurtulmaya odaklanmalısınız. Önemsiz detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Durumları daha geniş bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Bu dönemde sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu aralar sağlığınızı aksattığınızı görebiliyoruz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek size iyi gelecektir. Kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınız var ise aksatmamanızı öneririz. 

Günlük rutinlerinizde acelecilik ve karışıklık eğilimi zararlı olabilir. İşlerinizi biraz ağırdan almak önemli olacaktır. Ne yazık ki hayatta her istediğiniz hemen olmayabiliyor. Bu yüzden daha temkinli adımlar atarak aceleci tavırlarınızdan uzaklaşmalısınız. Yoksa kaybeden taraf yine siz olacaksınız. İlişki ve ortaklıklarınızda iletişim kurmak önemli olacaktır. İki tarafta birbirini anlamak İçin çaba sarf etmeli. Ortak yönlerinizi keşfederek ikinizin de istekleri doğrultusunda ilerlemek en iyisi olacaktır. Yoksa bir taraf diğer taraftan uzaklaşma eğiliminde bulunabilir. İlişkiniz için fedakarlık gösterme sırası sizde. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta fikirlerinizde fanatik olma eğilimi zararlı olabilir. Tartışmalara girmekten kaçınmamalısınız. Enerjinizi dengeli kullanmak bu süre zarfında önemli olacaktır. Ruhsal enerjiniz daha dengesiz olabilir. Destek aldığınız kişilerden emin olmaya çalışın. Mantığınıza daha fazla kulak vermelisiniz. Mesleki konularda iletişim sorunlarına dikkat edin. Toplum içerisindeki imajınız etkilenebilir. Deneyimli kişiler ile çatışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Kişisel imajınız olumlu yönde etkilenebilir. Yeni girişimler için hazır hissedebilirsiniz. 

Sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Yeni fikirleriniz ile öne çıkabilirsiniz. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Liderlik vasfı sizin ruhunuzda var. Bu yüzden beklediğiniz fırsat ayağınıza gelmiş olabilir. Sosyal gruplarınızda isyankâr enerjiler oluşabilir. Uyum sağlamak İçin biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Bu hafta duygularınızı gizlememek önemli olacaktır. Enerjinizi ortaya koymalısınız. Ruhsal çalışmalarda yine bu hafta size oldukça iyi gelecektir. Sağlığınız da bu hafta oldukça iyi görünüyor. Siz yinede tedbirli yaşamaya devam edebilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. İlişkilerinizde çok fazla benmerkezci olmaktan bu dönem kaçınmalısınız. Önyargısız olmak ve tartışmalara girmemek önemli olacaktır. Hukuksal konularda kesinlikle risk almamalısınız. Manipülatif enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Kontrol ü eğilimleri kesinlikle bırakmalısınız. İlişkilerinizde bu kadar kontrolcü olmak hem sizi hemde karşınızdaki kişiyi ister istemez sıkıntıya sokabilir. Olması gereken değişim ve yeniliklere kendinizi açmayı denemelisiniz. Yenilik her zaman iyidir ve size de ruhunuza da çok iyi gelmektedir. 

Duygusal konularda bağımlılıklarınızdan özgürleşmek önemli olacaktır. Planlarınızda olmayan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın ilişkilerinizde şüpheci enerjiler oluşabilir. Dikkatli olmamızda fayda var. Tek eşli kalmaya özen göstermelisiniz. Bazı durumlar her zaman göründüğü gibi olmayabilir. Duygusal olarak kendinizi rahat bırakmalısınız. Günlük rutinlerinizde unutkanlık eğilimi zararlı olabilir. Düzenli ve pratik olmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda bu hafta biraz daha dikkatli olmalısınız. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili Koç burçları. Siz hep daha iyisi için çabalayın. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Duygusal konularda manipülatif eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Hayatınızdaki insanları kontrol altına almaktan kaçınmalısınız. Bu sizin için çok daha faydalı olacaktır. Bu şekilde baskıcı tavırlarınız sevdiğiniz insanların sizden uzaklaşmasına neden olmaktadır. Korumacı tavrınız çoğu zaman aşırıya kaçabiliyor. Siz farkında olmamanızda sevdiğiniz insanlar bu durumdan oldukça şikâyetçi. Kıskançlık duygularınızı biraz bastırmanız hem sizin hem hayatınızdaki insan İçin önemli bir dönüm noktası olacak. Gelelim diğer konulara. 

Yeteneklerinize güvenmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Kendinize ve hislerinize güvenerek emin adımlar atmalısınız. Aile üyelerinizden biri ile polemiğe girebilirsiniz. İnsanları kırmadan ve üzmeden rahatsız olduğunuz konuları dile getirmelisiniz. Aksi halde aranız açılacak ve gönül almak İçin uzun bir süre çabalayacaksınız. Sağlığınıza gelecek olursak sıcak yaz günleri sizi epey yoracak. Başınıza güneş geçebilir ve bu yüzden birkaç günlüğüne evde halsiz bir şekilde yatabilirsiniz. Bu ufak rahatsızlık sizi psikolojik yönden bir nebze etkileyebilir. Modunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta kendinizi ortaya koyma konusunda enerjiniz yüksek olacak gibi görünüyor. Siz yine de temkinli yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Finansal konularda dengeli dengeli eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Yapacağınız harcamalarda daha kontrollü olmalısınız. Yoksa maddi anlamda sıkıntıya gireceksiniz gibi görünüyor. Eski alışkanlıklarınızı bırakmaya çalışmalısınız. Size kötü gelen ama sizin farkında olmadığınız bazı konular var. Bu konularda çevrenizin tavsiyelerine kulak asmayı unutmayın. Sizi seven ve değer veren insanların söylediklerini özellikle bu dönem iyi dinlemelisiniz. 

Bu hafta iletişim becerileriniz oldukça yüksek görünüyor. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Güçlendiği bu dönemde size fayda sağlaması İçin iyi değerlendirmenizi öneririz. Yalnızca iletişim değil tüm algılarınızın açık olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Farklı becerilerinizi keşfedebilir ve bu yönde harekete geçebilirsiniz. Her zaman koşullarınız aynı olacak diye bir kaide yok. Bu yüzden fırsatınız varken hiçbir konuda hiçbir şeyi ertelememelisiniz. Yeteneklerinizi olduğu gibi görerek ona göre hareket etmelisiniz. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta sosyal hayatınızda aktif olmak size iyi gelecek gibi görünüyor. Bu dönemde kendinizi sanatsal ve yaratıcı yollarla ifade edebilirsiniz. Yeri geldiği zaman cömert ve misafirperver olabiliyorsunuz. Bu durum bu hafta oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Çevrenizde geçen konularda gerçekler ve varsayımları birbirine karıştırmamakta dikkat etmelisiniz. Zihinsel enerjiniz daha değişken olabilir. Kalıcı kararlar vermek için acele etmemelisiniz. İyice düşünüp tartmadan kesin kararlar vermemelisiniz. 

Arkadaşlık ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınız ile bazı zorlayıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Ani kopuşlar yaşanabilir. Durumları sakince değerlendirmek önemli olacaktır. Sakin kalmaya ve pozitif olmaya özen göstermelisiniz. İsyankâr davranmak sizi haklı iken haksız duruma düşürebilir. Sizin için hoş bir durum olmaz bu. Tepkisel kararlar aşma eğilimiz bu hafta gün yüzüne çıkabilir. Hareketleriniz ölçüp tartarak daha temkinli bir şekilde atmalısınız. Mesleki konularda bu hafta motivasyonunuz bir hayli yüksek görünüyor. Artış gösteren bu motivasyonu değerlendirmenizi mutlaka öneririz. Umarız güzel bir hafta sizleri bekler.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Maddi paylaşımlar konusunda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu paylaşım büyüklerinizden bir miras olabilir ya da size yüklü bir miktarda maddi destekte bulunabilirler. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Sezgilerinizi dinlemek bu dönemde size epey iyi gelecektir. Ne yaşatsanız yaşayın negatif duygulara hayatınızın özellikle bu döneminde yer vermemeye çalışın. Tüm bunların yanı sıra ilişki ya da ortaklıklarınıza bu dönemde dikkat etmelisiniz. 

Taviz vermemenizde fayda var sevgili Koç burçları. Ne yaşanıyorsa eksiksiz görmeye özen gösterin. İki tarafında haklı veya haksız yönlerini tartın. Ön yargılarınızdan da uzak durmak size fayda sağlayacaktır. Ailevi konularda duygusal zorluklar yaşayabilirsiniz. Sanki derinlerde bir yerlerde özlediğiniz ve hasret duyduğunuz insanlar var gibi. Ama o yönünüzü hiç dike getirmiyor ve içten içe bastırıyor gibisiniz. Aklınıza geldikçe hemen kötü düşünmeye başlıyor ve iyi düşüncelerinizi yok ediyor gibisiniz. Bu hafta bunu yapmamayı ve içinizdeki iyi düşünceleri ortaya koymanızı tavsiye ediyoruz. İyi anılar hatırlamak sizlere de çok iyi gelecektir. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta ailevi konularda bazı anlaşmazlıklar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi üzmemek için olaylara daha temkinli ve kalp kırmamaya özen göstererek yaklaşmalısınız. Aile bireyleriniz arasında baskıcı kişiler var ise bu hafta onlara dikkat etmenizi öneririz. Günlük rutinlerinizde daha esnek olmalısınız. Zihninizi dengelemeye öncelik vermelisiniz. Çok fazla kontrolcüsünüz ve bu size içten içe siz farketmeseniz dahi zarar veriyor. Bunun önüne geçmelisiniz bu hafta.

Romantik konularda bazı duygusal zorluklar yaşayabilirsiniz. Özlediğiniz insanlar var ama siz geri adım atmamak adına onlara asla gitmiyorsunuz. İnadınız yüzünden hayatınızda birçok insan kaybettiniz. Ama son zamanlarda kaybettiğiniz birkaç insan sizi derinden yaraladı. Sevginizi hiçbir zaman belli edemediğiniz için insanlarda belirli bir süreden sonra sizin için çabalamaktan vazgeçiyor. Sevginizden emin olamasalar bile bazen bilmek ve en önemlisi hissetmek çok iyi gelmektedir. Ama siz ne söylüyor ne de hissettiriyorsunuz. Bu yüzden haklı olduğunuz konular olsa hadi günün sonunda haksız olarak görülen hep siz oluyorsunuz.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta finansal konularda çevrenizdeki insanlara karşı çok daha rekabetçi ve mücadele içerisinde olabilirsiniz. Para sizin için hep önemli bir rol oynuyordu ancak bu hafta yakın çevreniz ile kendinizi bir mücadele içerisinde bulacaksınız. Bu hususta adımlarınızı dikkatli ve temkinli bir şekilde atmalısınız. Yoksa hata yapma payınız epey yüksek görünüyor. Yeteneklerinize güvenmelisiniz. Siz istediğinizde başaramadığınız hiçbir şey olmadığını unutmayın. 

Çevrenizdeki herkesi kontrol etmekten vazgeçmelisiniz. Hayatınızdaki herkesin hayatını avucunuzun içerisine almak ve bizzat tüm kontrolü siz sağlamak istiyorsunuz. Ama insanların kendi hayatlarını kontrol etmelerinin önüne geçmemiz yanlış bir hareket. Siz kendi hayatınıza aşka müdehale ettirmezken onların hayatlarını tamamen ele almaya çalışarak sevdiğiniz insanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz. Bu konuda kendinize çeki düzen vermelisiniz sevgili koç burçları. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız o şekilde davranmalısınız insanlara. Çünkü bu şekilde başka hayatlara müdehale edildiğinde onların size karşı olan saygılarını yitirebiliyorsunuz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Siz bir şeyi istediğinizde baktınız ki istediğiniz gibi olmuyor, yerin altını üstüne getiriyorsunuz yinede olduruyorsunuz. Kafanıza bir şey takınca ya yapıyor ya da yapılması için çabalıyorsunuz ve sonunda illa ki o dediğiniz oluyor. Bu istikrarınız çok güzel ama yalnızca sizin hayatınızda güzel olduğunu unutmamalısınız. Kendi istekleriniz için hayatınızdaki ya da çevrenizdeki insanların da hayatlarını değiştirecek raddeye geldiğinizde her ne kadar çok istesenizde onların hayatına saygı duyarak hareket etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. 

Yani diyeceğimiz o ki insan kaybetmek istemiyorsanız sizin için değerli olan insanlarında ne istediğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Gelelim iş hayatınıza. Hırsınız ve istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğinizde dilediğiniz başarıya sahip olabileceksiniz. Ama dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü çevrenizde sizi engellemeye çalışacak olan ve bu başarıya sahip olmanızı istemeyecek olan tonla insan olabilir. Herkese güvenmemeniz ve iyiyi kötüyü ayırt edebilmeniz için dikkatli bir şekilde gözlem yapmanızı öneririz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Bu haftanız geçen haftanızdan iyi geçer umarız. Bu hafta kendinizi yalnız hissedeceğiniz ve kendinizi sorgulayacağınız bir hafta olacak. Yalnızlığınızı sorgulayarak belki de hatanın sizde de olduğunu ve artık hayatınızda bir şeylerin değişmesi gerektiğini anlarsınız ve ona göre hatanızda kararlar alırsınız. Bir tartışma esnasında aşka kendinizi haksız görmüyorsunuz. Tartışmada haklı çıkabilmek adına konuşmaları saptırarak olayları lehinize çevirmek istiyorsunuz ama ne yazık ki karşınızdaki insanlarda bunu rahatlıkla anlayabiliyor. 

Bu yüzden artık hatalarınızı anlamanın vakti geldi sanırım. Bu hafta bunun için çabalayarak kaybettiniz insanları geri kazanmaya çalışabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dinlendiğiniz bir hafta olacak. Bazen dinlenmekten sıkılıyor bile olabilirsiniz. Bulduğunuz her fırsatta uyuyor ve aslında yeterince dinleniyorsunuz. Bu yüzden hayatınıza biraz enerji katmanı tam zamanı. Kendinizi daha iyi hissedebilmek için ve daha sağlıklı bir yaşam için belki spora başlayabilirsiniz. Bu size hem çok iyi gelecek hem de enerjinizi yerine getirecektir. Ayrıca sağlığınıza da bir çok etkisi olacaktır.       

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. En iyi astrologlar tarafından yapılan burç yorumunuza hepiniz hoş geldiniz. Umarız keyfiniz yerindedir ve geçen haftanız iyi geçmiştir. Bu hafta da sizi bekleyen tonla iş var. Hazırlıklı olsanız iyi edersiniz. İş yerinizde çıkacak pürüzler neden işe canınız bir hayli sıkılacak. Uzun zamandır yolunda gitmeyen bir takım sorunlar mevcut. Bu da ister istemez sizi bir hayli etkiliyor. İş yerinizdeki çevrenize dikkat etmenizi öneririz.

Dikkat etmeniz gereken başka bir husus ise rakip firmalar olmaktadır. Başarınızı çekemeyen bir çok insan bulunuyor. Sizlere tavsiyemiz tüm bu olanları aldırış etmeden çok daha başarılı adımlar atmaya devam etmeniz. Bu hafta karşı cinsten biri sizi fena halde etkileyecek. Ondan hoşlanacak ve hayatınıza girmesi için gerekli adımlar atacaksınız. Söz konusu aşk olduğunda kendinizi asla geri çekmiyorsunuz. Buda aslında karşı cinsin sizde en sevdiği özelliklerden bir tanesi. Bu şekilde devam ederek hayatınızın aşkını bulmanız yakındır. Kalbinizin kapılarını aşka açmanın tam zamanı.