Koç haftalık burç yorumları 21 Mart- 20 Nisan

19 Eylül – 25 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Romantik konularda fazla riskli davranmamaya çalışın. Bağımsızlık ihtiyacının yüklenmesi sizi ani kararlar vermeye itebilir. Başkalarının duygularını da hesaba katmalısınız. Kendinize özgü yeteneklerinize güvenmelisiniz. Çekingenlikten kurtulmaya odaklanmalısınız. Önemsiz detaylara fazla takılmak huzursuzluk yaratabilir. Durumları daha geniş bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Bu dönemde sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu aralar sağlığınızı aksattığınızı görebiliyoruz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek size iyi gelecektir. Kullanmak zorunda olduğunuz ilaçlarınız var ise aksatmamanızı öneririz. 

Günlük rutinlerinizde acelecilik ve karışıklık eğilimi zararlı olabilir. İşlerinizi biraz ağırdan almak önemli olacaktır. Ne yazık ki hayatta her istediğiniz hemen olmayabiliyor. Bu yüzden daha temkinli adımlar atarak aceleci tavırlarınızdan uzaklaşmalısınız. Yoksa kaybeden taraf yine siz olacaksınız. İlişki ve ortaklıklarınızda iletişim kurmak önemli olacaktır. İki tarafta birbirini anlamak İçin çaba sarf etmeli. Ortak yönlerinizi keşfederek ikinizin de istekleri doğrultusunda ilerlemek en iyisi olacaktır. Yoksa bir taraf diğer taraftan uzaklaşma eğiliminde bulunabilir. İlişkiniz için fedakarlık gösterme sırası sizde. 

12 Eylül – 18 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta fikirlerinizde fanatik olma eğilimi zararlı olabilir. Tartışmalara girmekten kaçınmamalısınız. Enerjinizi dengeli kullanmak bu süre zarfında önemli olacaktır. Ruhsal enerjiniz daha dengesiz olabilir. Destek aldığınız kişilerden emin olmaya çalışın. Mantığınıza daha fazla kulak vermelisiniz. Mesleki konularda iletişim sorunlarına dikkat edin. Toplum içerisindeki imajınız etkilenebilir. Deneyimli kişiler ile çatışmaya girmemeye özen göstermelisiniz. Kişisel imajınız olumlu yönde etkilenebilir. Yeni girişimler için hazır hissedebilirsiniz. 

Sosyal gruplarınızda hızlı gelişmeler olabilir. Yeni fikirleriniz ile öne çıkabilirsiniz. Liderlik pozisyonu alabilirsiniz. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmelisiniz. Liderlik vasfı sizin ruhunuzda var. Bu yüzden beklediğiniz fırsat ayağınıza gelmiş olabilir. Sosyal gruplarınızda isyankâr enerjiler oluşabilir. Uyum sağlamak İçin biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Bu hafta duygularınızı gizlememek önemli olacaktır. Enerjinizi ortaya koymalısınız. Ruhsal çalışmalarda yine bu hafta size oldukça iyi gelecektir. Sağlığınız da bu hafta oldukça iyi görünüyor. Siz yinede tedbirli yaşamaya devam edebilirsiniz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. 

5 Eylül – 11 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. İlişkilerinizde çok fazla benmerkezci olmaktan bu dönem kaçınmalısınız. Önyargısız olmak ve tartışmalara girmemek önemli olacaktır. Hukuksal konularda kesinlikle risk almamalısınız. Manipülatif enerjilere karşı dikkatli olmalısınız. Kontrol ü eğilimleri kesinlikle bırakmalısınız. İlişkilerinizde bu kadar kontrolcü olmak hem sizi hemde karşınızdaki kişiyi ister istemez sıkıntıya sokabilir. Olması gereken değişim ve yeniliklere kendinizi açmayı denemelisiniz. Yenilik her zaman iyidir ve size de ruhunuza da çok iyi gelmektedir. 

Duygusal konularda bağımlılıklarınızdan özgürleşmek önemli olacaktır. Planlarınızda olmayan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın ilişkilerinizde şüpheci enerjiler oluşabilir. Dikkatli olmamızda fayda var. Tek eşli kalmaya özen göstermelisiniz. Bazı durumlar her zaman göründüğü gibi olmayabilir. Duygusal olarak kendinizi rahat bırakmalısınız. Günlük rutinlerinizde unutkanlık eğilimi zararlı olabilir. Düzenli ve pratik olmaya özen göstermelisiniz. Sağlığınız ile ilgili konularda bu hafta biraz daha dikkatli olmalısınız. Umarız haftanız tahmininizden çok daha güzel geçer sevgili Koç burçları. Siz hep daha iyisi için çabalayın. 

Burç Yorumları Agustos 2022

29 Agustos – 4 Eylül, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Duygusal konularda manipülatif eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Hayatınızdaki insanları kontrol altına almaktan kaçınmalısınız. Bu sizin için çok daha faydalı olacaktır. Bu şekilde baskıcı tavırlarınız sevdiğiniz insanların sizden uzaklaşmasına neden olmaktadır. Korumacı tavrınız çoğu zaman aşırıya kaçabiliyor. Siz farkında olmamanızda sevdiğiniz insanlar bu durumdan oldukça şikâyetçi. Kıskançlık duygularınızı biraz bastırmanız hem sizin hem hayatınızdaki insan İçin önemli bir dönüm noktası olacak. Gelelim diğer konulara. 

Yeteneklerinize güvenmeniz gereken bir haftaya giriyorsunuz. Kendinize ve hislerinize güvenerek emin adımlar atmalısınız. Aile üyelerinizden biri ile polemiğe girebilirsiniz. İnsanları kırmadan ve üzmeden rahatsız olduğunuz konuları dile getirmelisiniz. Aksi halde aranız açılacak ve gönül almak İçin uzun bir süre çabalayacaksınız. Sağlığınıza gelecek olursak sıcak yaz günleri sizi epey yoracak. Başınıza güneş geçebilir ve bu yüzden birkaç günlüğüne evde halsiz bir şekilde yatabilirsiniz. Bu ufak rahatsızlık sizi psikolojik yönden bir nebze etkileyebilir. Modunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. 

22 Agustos – 28 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta kendinizi ortaya koyma konusunda enerjiniz yüksek olacak gibi görünüyor. Siz yine de temkinli yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Finansal konularda dengeli dengeli eğilimlere karşı dikkatli olmalısınız. Yapacağınız harcamalarda daha kontrollü olmalısınız. Yoksa maddi anlamda sıkıntıya gireceksiniz gibi görünüyor. Eski alışkanlıklarınızı bırakmaya çalışmalısınız. Size kötü gelen ama sizin farkında olmadığınız bazı konular var. Bu konularda çevrenizin tavsiyelerine kulak asmayı unutmayın. Sizi seven ve değer veren insanların söylediklerini özellikle bu dönem iyi dinlemelisiniz. 

Bu hafta iletişim becerileriniz oldukça yüksek görünüyor. Bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Güçlendiği bu dönemde size fayda sağlaması İçin iyi değerlendirmenizi öneririz. Yalnızca iletişim değil tüm algılarınızın açık olduğu bir haftaya giriyorsunuz. Farklı becerilerinizi keşfedebilir ve bu yönde harekete geçebilirsiniz. Her zaman koşullarınız aynı olacak diye bir kaide yok. Bu yüzden fırsatınız varken hiçbir konuda hiçbir şeyi ertelememelisiniz. Yeteneklerinizi olduğu gibi görerek ona göre hareket etmelisiniz. Umarız haftanız tahmininizden de güzel geçer. 

15 Agustos – 21 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta sosyal hayatınızda aktif olmak size iyi gelecek gibi görünüyor. Bu dönemde kendinizi sanatsal ve yaratıcı yollarla ifade edebilirsiniz. Yeri geldiği zaman cömert ve misafirperver olabiliyorsunuz. Bu durum bu hafta oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Çevrenizde geçen konularda gerçekler ve varsayımları birbirine karıştırmamakta dikkat etmelisiniz. Zihinsel enerjiniz daha değişken olabilir. Kalıcı kararlar vermek için acele etmemelisiniz. İyice düşünüp tartmadan kesin kararlar vermemelisiniz. 

Arkadaşlık ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Arkadaşlarınız ile bazı zorlayıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Ani kopuşlar yaşanabilir. Durumları sakince değerlendirmek önemli olacaktır. Sakin kalmaya ve pozitif olmaya özen göstermelisiniz. İsyankâr davranmak sizi haklı iken haksız duruma düşürebilir. Sizin için hoş bir durum olmaz bu. Tepkisel kararlar aşma eğilimiz bu hafta gün yüzüne çıkabilir. Hareketleriniz ölçüp tartarak daha temkinli bir şekilde atmalısınız. Mesleki konularda bu hafta motivasyonunuz bir hayli yüksek görünüyor. Artış gösteren bu motivasyonu değerlendirmenizi mutlaka öneririz. Umarız güzel bir hafta sizleri bekler.

8 Agustos – 14 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Maddi paylaşımlar konusunda karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu paylaşım büyüklerinizden bir miras olabilir ya da size yüklü bir miktarda maddi destekte bulunabilirler. Bu fırsatı çok iyi değerlendirmenizi öneririz. Sezgilerinizi dinlemek bu dönemde size epey iyi gelecektir. Ne yaşatsanız yaşayın negatif duygulara hayatınızın özellikle bu döneminde yer vermemeye çalışın. Tüm bunların yanı sıra ilişki ya da ortaklıklarınıza bu dönemde dikkat etmelisiniz. 

Taviz vermemenizde fayda var sevgili Koç burçları. Ne yaşanıyorsa eksiksiz görmeye özen gösterin. İki tarafında haklı veya haksız yönlerini tartın. Ön yargılarınızdan da uzak durmak size fayda sağlayacaktır. Ailevi konularda duygusal zorluklar yaşayabilirsiniz. Sanki derinlerde bir yerlerde özlediğiniz ve hasret duyduğunuz insanlar var gibi. Ama o yönünüzü hiç dike getirmiyor ve içten içe bastırıyor gibisiniz. Aklınıza geldikçe hemen kötü düşünmeye başlıyor ve iyi düşüncelerinizi yok ediyor gibisiniz. Bu hafta bunu yapmamayı ve içinizdeki iyi düşünceleri ortaya koymanızı tavsiye ediyoruz. İyi anılar hatırlamak sizlere de çok iyi gelecektir. 

1 Agustos – 7 Agustos, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta ailevi konularda bazı anlaşmazlıklar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi üzmemek için olaylara daha temkinli ve kalp kırmamaya özen göstererek yaklaşmalısınız. Aile bireyleriniz arasında baskıcı kişiler var ise bu hafta onlara dikkat etmenizi öneririz. Günlük rutinlerinizde daha esnek olmalısınız. Zihninizi dengelemeye öncelik vermelisiniz. Çok fazla kontrolcüsünüz ve bu size içten içe siz farketmeseniz dahi zarar veriyor. Bunun önüne geçmelisiniz bu hafta.

Romantik konularda bazı duygusal zorluklar yaşayabilirsiniz. Özlediğiniz insanlar var ama siz geri adım atmamak adına onlara asla gitmiyorsunuz. İnadınız yüzünden hayatınızda birçok insan kaybettiniz. Ama son zamanlarda kaybettiğiniz birkaç insan sizi derinden yaraladı. Sevginizi hiçbir zaman belli edemediğiniz için insanlarda belirli bir süreden sonra sizin için çabalamaktan vazgeçiyor. Sevginizden emin olamasalar bile bazen bilmek ve en önemlisi hissetmek çok iyi gelmektedir. Ama siz ne söylüyor ne de hissettiriyorsunuz. Bu yüzden haklı olduğunuz konular olsa hadi günün sonunda haksız olarak görülen hep siz oluyorsunuz.

Burç Yorumları Temmuz 2022

25 Temmuz – 31 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili koç burcu. Bu hafta finansal konularda çevrenizdeki insanlara karşı çok daha rekabetçi ve mücadele içerisinde olabilirsiniz. Para sizin için hep önemli bir rol oynuyordu ancak bu hafta yakın çevreniz ile kendinizi bir mücadele içerisinde bulacaksınız. Bu hususta adımlarınızı dikkatli ve temkinli bir şekilde atmalısınız. Yoksa hata yapma payınız epey yüksek görünüyor. Yeteneklerinize güvenmelisiniz. Siz istediğinizde başaramadığınız hiçbir şey olmadığını unutmayın. 

Çevrenizdeki herkesi kontrol etmekten vazgeçmelisiniz. Hayatınızdaki herkesin hayatını avucunuzun içerisine almak ve bizzat tüm kontrolü siz sağlamak istiyorsunuz. Ama insanların kendi hayatlarını kontrol etmelerinin önüne geçmemiz yanlış bir hareket. Siz kendi hayatınıza aşka müdehale ettirmezken onların hayatlarını tamamen ele almaya çalışarak sevdiğiniz insanların sizden uzaklaşmasına neden oluyorsunuz. Bu konuda kendinize çeki düzen vermelisiniz sevgili koç burçları. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız o şekilde davranmalısınız insanlara. Çünkü bu şekilde başka hayatlara müdehale edildiğinde onların size karşı olan saygılarını yitirebiliyorsunuz. Umarız dilediğinizden çok daha güzel bir hafta geçirirsiniz. 

18 Temmuz – 24 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Siz bir şeyi istediğinizde baktınız ki istediğiniz gibi olmuyor, yerin altını üstüne getiriyorsunuz yinede olduruyorsunuz. Kafanıza bir şey takınca ya yapıyor ya da yapılması için çabalıyorsunuz ve sonunda illa ki o dediğiniz oluyor. Bu istikrarınız çok güzel ama yalnızca sizin hayatınızda güzel olduğunu unutmamalısınız. Kendi istekleriniz için hayatınızdaki ya da çevrenizdeki insanların da hayatlarını değiştirecek raddeye geldiğinizde her ne kadar çok istesenizde onların hayatına saygı duyarak hareket etmeniz gerektiğini de unutmamalısınız. 

Yani diyeceğimiz o ki insan kaybetmek istemiyorsanız sizin için değerli olan insanlarında ne istediğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Gelelim iş hayatınıza. Hırsınız ve istekleriniz doğrultusunda hareket ettiğinizde dilediğiniz başarıya sahip olabileceksiniz. Ama dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü çevrenizde sizi engellemeye çalışacak olan ve bu başarıya sahip olmanızı istemeyecek olan tonla insan olabilir. Herkese güvenmemeniz ve iyiyi kötüyü ayırt edebilmeniz için dikkatli bir şekilde gözlem yapmanızı öneririz.

11 Temmuz – 17 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. Bu haftanız geçen haftanızdan iyi geçer umarız. Bu hafta kendinizi yalnız hissedeceğiniz ve kendinizi sorgulayacağınız bir hafta olacak. Yalnızlığınızı sorgulayarak belki de hatanın sizde de olduğunu ve artık hayatınızda bir şeylerin değişmesi gerektiğini anlarsınız ve ona göre hatanızda kararlar alırsınız. Bir tartışma esnasında aşka kendinizi haksız görmüyorsunuz. Tartışmada haklı çıkabilmek adına konuşmaları saptırarak olayları lehinize çevirmek istiyorsunuz ama ne yazık ki karşınızdaki insanlarda bunu rahatlıkla anlayabiliyor. 

Bu yüzden artık hatalarınızı anlamanın vakti geldi sanırım. Bu hafta bunun için çabalayarak kaybettiniz insanları geri kazanmaya çalışabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dinlendiğiniz bir hafta olacak. Bazen dinlenmekten sıkılıyor bile olabilirsiniz. Bulduğunuz her fırsatta uyuyor ve aslında yeterince dinleniyorsunuz. Bu yüzden hayatınıza biraz enerji katmanı tam zamanı. Kendinizi daha iyi hissedebilmek için ve daha sağlıklı bir yaşam için belki spora başlayabilirsiniz. Bu size hem çok iyi gelecek hem de enerjinizi yerine getirecektir. Ayrıca sağlığınıza da bir çok etkisi olacaktır.       

4 Temmuz – 10 Temmuz, 2022 Burç Yorumu

Merhaba sevgili Koç burcu. En iyi astrologlar tarafından yapılan burç yorumunuza hepiniz hoş geldiniz. Umarız keyfiniz yerindedir ve geçen haftanız iyi geçmiştir. Bu hafta da sizi bekleyen tonla iş var. Hazırlıklı olsanız iyi edersiniz. İş yerinizde çıkacak pürüzler neden işe canınız bir hayli sıkılacak. Uzun zamandır yolunda gitmeyen bir takım sorunlar mevcut. Bu da ister istemez sizi bir hayli etkiliyor. İş yerinizdeki çevrenize dikkat etmenizi öneririz.

Dikkat etmeniz gereken başka bir husus ise rakip firmalar olmaktadır. Başarınızı çekemeyen bir çok insan bulunuyor. Sizlere tavsiyemiz tüm bu olanları aldırış etmeden çok daha başarılı adımlar atmaya devam etmeniz. Bu hafta karşı cinsten biri sizi fena halde etkileyecek. Ondan hoşlanacak ve hayatınıza girmesi için gerekli adımlar atacaksınız. Söz konusu aşk olduğunda kendinizi asla geri çekmiyorsunuz. Buda aslında karşı cinsin sizde en sevdiği özelliklerden bir tanesi. Bu şekilde devam ederek hayatınızın aşkını bulmanız yakındır. Kalbinizin kapılarını aşka açmanın tam zamanı.